نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دفاع از رفاقت ولی اشتباه

881
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دفاع از رفاقت ولی اشتباه

سلام.خسته نباشید.من یه شب رفته بودم فوتبال داخل چمن یه درگیری پیش اومد که الان براتون میگم.دوستی به یکی از رفقا به شوخی شروع کرد به توهین کردن والفاض زشت من هم نزدیک اون دوست نشسته بودم.اینکه میگم دوست اصلا ازش خوشم نمیاد.خلاصه دیدم یه نفر دیگه هم کنارش نشسته داره بهش میرسونه مثلا بهش میگه به اون بگو خیلی خره(فحش هاش رو خودش به طور مستقیم نمی گفت).من تا اینجای کار دخالت نکردم تا اینکه به همون دوستی که ازش بدم میاد گفت از پشت گردن من خورده لاستیک بریزه اونم همین کارو کرد من اینجای کار عصبی شدم و بلند شدم تا جایی که یادم میاد بهش گفتم داری بین دو نفر دعوا راه میندازی و از این حرفا بعد بلند رفتم به اون کسی که بهش فحش داده شده بود گفتم فحش هایی که به تو داده میشد فلانی به فلانی میگفت که به تو بگه.ولی بعدش طرف خودش اومد باهام دست داد و از رفیقمم معذرت خواهی کرد.حالا نگرانی من اینجاس که اشتباه کرده باشم البته میدونم که اشتباه کردم و خودمم نزدیک بود بین دو نفر دیگه دعوا راه بندازم ولی خوب من توی اون جمع ادم محترمی هستم و احساس میکنم خیلیا دوست دارن با من باشن و اینکه من از خبر چینی با مخبری خیلی بدم میاد توی اینن اتفاق هم خیلی عصبی شدم و الانم از کرده خودم پشیمونم .لطفا راهنمایی کنید چکار کنم چون حتما اون یارو از من ناراحته.جرعت اینو هم دارم که ازش معذرت خواهی کنم ولی چی بهش بگم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دفاع از رفاقت ولی اشتباه

البته اینو هم اضافه کنم که شوخیش بوی جدیت میداد و رفیقمم بدش اومده بود و جوابش رو میداد.چیزی هم که من گفتم از سر عضبانیت بو د و البته در برابر اون دو نفر با صدای بلند گفتم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

من که متوجه نشدم چی گفتین یه کم واضح تر بگید

ولی در کل با هم دوست باشید . دعوا بده .

4. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10748
    تشکـر
    0
    تشکر شده 35 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن خیلی عذاب وجدان نداشته باشی ممکنه کسی که تو براش نگرانی اصلاً یادش هم نباشه . احساس گناه در اینطور موارد ضررش بیشتره سعی کن منطقی فکر کنی . بعضی وقتا اگر هم زیاد به عذز خواهی بیفتی دفعه دیگه هم رو حرفهای جدیت خیلی حساب نمیکنن.دفعه دیگه هم اگه سوالی داشتی اصل سوال رو کوتاه و واضح تر مطرح کن شاعر میگه کم گوی و گزیده گوی چون دُر

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali513684 نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.من یه شب رفته بودم فوتبال داخل چمن یه درگیری پیش اومد که الان براتون میگم.دوستی به یکی از رفقا به شوخی شروع کرد به توهین کردن والفاض زشت من هم نزدیک اون دوست نشسته بودم.اینکه میگم دوست اصلا ازش خوشم نمیاد.خلاصه دیدم یه نفر دیگه هم کنارش نشسته داره بهش میرسونه مثلا بهش میگه به اون بگو خیلی خره(فحش هاش رو خودش به طور مستقیم نمی گفت).من تا اینجای کار دخالت نکردم تا اینکه به همون دوستی که ازش بدم میاد گفت از پشت گردن من خورده لاستیک بریزه اونم همین کارو کرد من اینجای کار عصبی شدم و بلند شدم تا جایی که یادم میاد بهش گفتم داری بین دو نفر دعوا راه میندازی و از این حرفا بعد بلند رفتم به اون کسی که بهش فحش داده شده بود گفتم فحش هایی که به تو داده میشد فلانی به فلانی میگفت که به تو بگه.ولی بعدش طرف خودش اومد باهام دست داد و از رفیقمم معذرت خواهی کرد.حالا نگرانی من اینجاس که اشتباه کرده باشم البته میدونم که اشتباه کردم و خودمم نزدیک بود بین دو نفر دیگه دعوا راه بندازم ولی خوب من توی اون جمع ادم محترمی هستم و احساس میکنم خیلیا دوست دارن با من باشن و اینکه من از خبر چینی با مخبری خیلی بدم میاد توی اینن اتفاق هم خیلی عصبی شدم و الانم از کرده خودم پشیمونم .لطفا راهنمایی کنید چکار کنم چون حتما اون یارو از من ناراحته.جرعت اینو هم دارم که ازش معذرت خواهی کنم ولی چی بهش بگم.
    سلام
    به نظر من تو کارت اشتباه نبوده ولی مشکل اینجاس که همه ی اونایی که تورودیدن ازموضوع خبرندارن به خاطر همین شاید فکرای دیگه بکنن روت
    بهتره بری ازشون معذرت خواهی کنی جلو همه بگی عصبانی شدی مثل خودشون که اخر کار اومدن جلو همه ظاهرسازی کردن....هر چنداشتباه نبوده کارت ولی موضوع اینه که توجلو ادمایی که دارن موزماربازی درمیارن روبازی کردی این اشتباست چون ادم باهرکس بایدمثل خودش رفتار کنه
    میتونسی صبر کنی وقتی خودشون رفتن تو زمین با یکی ازدوسات همون کاریوکه اوناکردن باهاشون بکنی تابدونن فحش خوردن توزمین بازی چ حالی داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد