مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 59

موضوع: دقیقا مشکلم از کجا بود؟(ادامه 2)

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.97
    تشکـر
    14
    تشکر شده 177 بار در 142 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

Lightbulb دقیقا مشکلم از کجا بود؟(ادامه 2)

درود مجدد و میخواستم از همه بزرگواران که توی پست قبلی به من یاری دادن صمیمانه تشکر کنم
    زندگیم رو تموم بکنم؟
    قرار بر این شد که شروع کنم از وقتی که مشکلات رو یادم میاد براتون بنویسم شاید راهی باشه که بتونم به دنیا برگردم.
    قبل از هرچیز یک سوال بزرگ و عمده داشتم چرا از نظرتون خودکشی درست نیست؟
    میدونم عده زیادی از دوستان ادله هایی از تعالیم دینی و الهی خواهند گفت , اما در اینجا قصد دارم بگم فرض کنید عمل خودکشی از نظر دین کاری حرام و ممنوع نبود. خوب حالا نظر شما چیست؟
    عده ایی خواهند گفت مشکلی ندارد عده ایی خواهند گفت چرا مشکل دارد قبل از هر چیز میخواستم نظر همه دوستان در این باره رو بدونم.
    اگر عمری بود از دوران بچه گی نوجوانی و جوانیم خواهم نوشت شاید بتونم امید به زندگی رو مجدد بدست بیارم.
    پایدار باشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

2. 2 کاربران زیر از Aamir2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.71
    تشکـر
    6,622
    تشکر شده 6,783 بار در 2,845 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دقیقا مشکلم از کجا بود؟(حال)

به نظرم خودکشی مال وقتیه که نمیتونی زندگیت رو اداره کنی و همش منتظری کسی کمکت کنه

و وقتی اون کمک رو دریافت نمیکنی و خودت هم به خودت زحمت نمیدی میگی خب پس بذار تمومش کنم
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

4. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.52
    تشکـر
    2,159
    تشکر شده 2,201 بار در 1,053 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

میدونی خود کشی چرا درست نیست چون همیشه یه راهی هست که تو باید پیداش کنی .

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

6. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گوینده و دوبلور
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.01
    تشکـر
    185
    تشکر شده 422 بار در 236 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

[QUOTE=unbroken;218041]این دنیا لعنتی و آدمای لعنتیش...منو مث یه آدامس جویدن و خرد کردن بعدش تف کردن بیرون...میفهمی تف؟؟؟؟
    حالا نوبت منه!!!!میخوام برگردم از این کما!!!!میخوام برگردم!!!!حالا من میخوام تف اش کنم بیرون این زندکی لعنتی رو!!!!$$$$$$$
    مث سگ میخوام از سر و کول این زندگی بالا برم و باهاش بجنگم..

چون ما فقط یک بار فقط یک بار تو این لعنتی میایم...این یک بار میخوام حالشو بگیرم.....گندش بزنن...
    من نمیخوام جایی زندگی کنم که بهش تعلق ندارم...من نمیتونم تو این جایی که هستم پیر شم....لعنت

عزيزم خيلى تند نرو ايشون خودش دلش پره۷
    ویرایش توسط JOY : 03-22-2017 در ساعت 01:56 AM
    شادی زندگی خود باشید و به زندگی لبخند بزنید ، وقتی دلیلی برای خندیدن نیست خودتون دلیل لبخندتان را بسازید

8. 4 کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29853
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درود
    دوست گرامی
    من تاپیک پیشین شما را خواندم، از دید من با توجه به نوشتاری که دارید نه تنها کم هوش نیستید بلکه خردمند هستید.
    شما زندگی خیلی سختی داشتید و دارید، همچنین مشکلات فراوان
    با توجه به تجربه ای که دارم اگر شد، در آینده چند مورد را برای شما بیان خواهم کرد
    برای خودکشی همیشه فرصت هست بنابراین با توجه به سن کمی که دارید بهتر است تا جایی که می توانید درنگ کنید

10. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    622
    تشکر شده 880 بار در 483 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام امیر

من هم خوشحالم تصمیم گرفتی که ریشه مشکلاتت رو پیدا کنی و به خودت یه فرصت دوباره بدی

اما...
    این تایپیک آن تایپیکی که باید ایجاد میکردی نیست!! چرا !!؟؟

چون شما همان صحبت های قبل و همان تفکرات قبلی رو وارد این تایپیک کردی.
    وقتی من از گذشته م ناراحتم و تصمیم دارم خودم رو از زندگی راحت کنم و بعد تصمیم میگیرم به خودم یک فرصت دیگه بدم تا زندگیم رو درستش کنم و ریشه یابی کنم
    دیگه از اون بحرانه فاصله گرفتم.لزومی نداره حرفهای قبل رو تکرار کنم

شما قرار هست زندگیت رو از نو بسازی پس عنوان تایپیکت با متنی که از ذهنت میاد باید همخوانی داشته باشه
    ذهن ما مثل آهن ربا عمل میکنه بار
    مثبتبدیم مثبت رو جذب میکنه بار منفی بدیم منفی رو جذب میکنه.
    خود شما خسته نشدی از بس انرژی منفی از اطراف جذب کردی!!؟؟ من به جای شما خسته شدم!

اگر واقعا" میخواهی تغییر کنی و زندگی رو از نو شروع کنی باید دنبال راهکارهای مثبت باشی. شما باید از دوستان برای رسیدن به تفکرات مثبت و انگیزه هایی که میتونی داشته باشی و آن ها میتونند کمکت کنند نظرخواهی کنی!
    یک بار هم شده توی زندگیت رو پاهات بلند شو! مرد باش !

آیا تراوشات منفی ذهنی رو بر روی کاغذ آوردی؟ من چندین ساله این کار رو انجام میدم و نتیجه اش خیلی توی زندگیم تاثیر گذار بوده.

این تایپیک هم با اینکه عنوان درستی داره ولی خوب شروع نکردی!!
    یک تایپیک دیگه ! با اینکه متن رو ویرایش کن!
    مهم نیست مثل یه کاغذه که میبینی اولش رو اشتباه نوشتی پاره میکنی یکی دیگه رو مینویسی.

متن ابتدایی تایپیکت باید این باشه چطوری میتونی به خودت انگیزه بدی و زندگیت رو بسازی.
    میبینی آنوقت همه چه راهکارهای درستی به شما میدن !

توی تایپیکت هم با خط درشت بنویس انرژی منفی فاز منفی ممنوع!

منتظریم ببینیم شما چکار میکنی رفیق.

12. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.57
    تشکـر
    622
    تشکر شده 880 بار در 483 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

ژاپنی ها یک ضرب المثل بسیارجالب دارند و اساس توسعه کشورشون قرار گرفته.
    اون ضرب المثل مبگه

بخاظر میخی ،نعلی افتاد
    بخاطر نعلی، اسبی افتاد
    بخاطر اسبی،سواری افتاد
    بخاطر سواری،جنگی شکست خورد
    بخاطر شکستی، مملکتی نابود شد
    و همه اینها بخاطر کسی یود که میخ را خوب نکوبیده یود...

هر کار ما حتی کوچک اثری بزرگ داره که شابد در همان لحظه ما نبینیم

14. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.97
    تشکـر
    14
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    به نظرم خودکشی مال وقتیه که نمیتونی زندگیت رو اداره کنی و همش منتظری کسی کمکت کنه

و وقتی اون کمک رو دریافت نمیکنی و خودت هم به خودت زحمت نمیدی میگی خب پس بذار تمومش کنم
    اهم یعنی خودکشی=ترسو بودن؟
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

16. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.97
    تشکـر
    14
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    سلام دوست قدیمی ....من اون تاپیکتو تازه خوندم اصن ندیده بودمش....شما خیلی خیلی شبیه خودم هستین عجیبه!!!!منم همینطوریم!!!
    توچرا اینجوری حرف میزنی؟؟؟؟؟چرا انقدر عجیب هستی؟؟؟؟حس میکنم مال اینجا نیستی.....حتی طرز نوشتنت...از نظرم شما یه آدم خیلی خاص هستین...
    قیقن به قول یکی از دوستان استعداد نویسندگی تو شما موج میزنه...
    من تا حالا چنین آدمی ندیدم!!!البته بتون بر نخوره دوست قدیمی..منظورم خاص و عجیب از یه زاویه خوبه دوست قدیمی!!
    راستش و بخوای شما خیلی خیلی شبیه خودمین!!!شاید به احتمال زیاد من تو سن 17 سالگی همین طوری بودم دقیقن همینطوری....باورم نمیشه!!!!
    راستش شما تو حرفات گفتین من قدم کوتاهه...منم کوتاهم...
    شما وقتی اومدین تو این سایت برا اولین بار کاملن با نظرتون موافق بودم حتی تو خصوصی نوشتم....شما 22 سالته ینی متولد سال سگ هستی!!!!احتمالا سگی که تو شب متولد شده...
    حالا میشه بهم بگی متولد چه ماهی هستی دوست قدیمی؟؟؟
    احتمال میدم که شما متولد سگی هستین که دوتا یا شاید یه دونه "حوت"داخلتون وجود داره....به احتمال زیاد علامت "قمر"تصاحب شده!!!!
    دوست قدیمی..منم خیلی خیلی تحقیر کردن..همیشه بهم میگفتن زشت!!!کوتوله!!!خنگ!!!..شیطان صفت!!!دیدی تو یکی از پستا یه آدم اومد بهت گفت از نظر اعتقادی ضعیفین که خیلی حرف بدی هس....به من همیشه همین حرف رو زدن.....شما لکنت داشتین!؟؟من وقتی بچه بودم دقیقن مث یه لکنت زبان بودم!!!
    آدما زیادی دائما بهم میگن تو بی اعتقادی و باید خودتو عوض کنی!!!!!
    راستی گفتی من رفتم روانشناس خوب مشکل روحیت چی بوده؟؟؟؟
    همش احساس میکنم شما یه نوع وسو اس دارین یا داشتین...
    یه چیزی مث ocd... یا یه همچین چیزی...
    بعد یه سوال دیگه...شما تست هوش گرفتین؟؟؟ از کجا میدونین خنگین؟؟؟
    نمیخوام امید بدم ..فقط سوالم اینه که تست هوش گرفتین و این ماجرا که کند ذهن هستین ثابت شده اس؟؟؟؟چون از این متنون معلومه خیلی باهوشین مث یه ocd حرف میزنین...و اکثر ocd دارها باهوشن!!!!
    همه میگفان ما وقتی پیش "هوارد هیوز"میریم فک میکنیم خیلی آدم جالبیه!!
    اونم یه نابغهocdدار بوده..برا همین من این فکر رو میکنم!!!
    خاص نیستم,یه آدم معمولی ضعیف بی ادعا ساده ام,مثل بقیه ادعای شکستن شاخ فیل ندارم حقیقت رو براحتی میگم.
    متولد 27 بهمن هستم,میشه نزدیک همون اسفند,چطور؟
    زشت کوتوله خنگ بی اعتقاد دقیقا درست گفتین,البته وقتی به من این حرفها رو میزنن همچین بی راه نمیگن حالا درسته فرق بین بتمرگ بکپ بشین و بفرمایین یک هدف هست منتهی نحوه بیان ها متفاوته,اگرچه در بطن این پوچی دقیقا همین هست.
    من واقعا قدم کوتاهه و حقیقت هم همینه (نمیتونی بگی نه کوتاه نیستی!) لذا عده ایی میگن کوتاه قد و عده ایی به فراخور توان میگن کوتوله!
    در مورد زشت بودن هم همین است بعضی ها لطف میکنند میگویند قیافه مهم نیست ناراحت نباش(به تعبیر مودبانه همون زشتی ولی بیخیال) خودمون هست!
    در مورد اعتقاد هم همین است , به قول صادق هدایت مذهبی ها بگذارید خدا من رو مواخذه کند نه شما!
    بعید میدونم توی سن من امکان تغییر وجود داشته باشه میتونم وانمود کنم که تغییر کردم اگرچه اینطور در پس ذهنم هست که "بیخیال اینا هم نمیفهمن حرفمو یا مثل معروف نرود میخ آهنین در سنگ!"
    حالا من میگم فلان و همه میگن فلون خوب اگر جنازه رو هم در رودخانه بندازید هم مسیر با جریان رودخانه میرود این هنر نیست.
    مشکل روحی(بخوانید مشکل مغزی) افسردگی مزمن هست البته بعضی ها میگن افسردگی فصلی.
    خیر وسواس ندارم , وسواس من این طرفیست بیخیالی بیش از حد و پشت پا زدن به نظم جهان.
    نویسنده؟ من؟ فکر نکنم , مشکل بقیه هستند (نه که همه متناشونو کپی پیست میکنن کلا حرفها یکسان شده) اونوقت نه که من از خودم مینویسم به نظر میاد که خیلی جذابه!
    تست هوش نگرفتم البته توی دبیرستان میگرفتن اما نه پاسخش برام مهم بود و نه تمایلی به اون داشتم, بله واقعا کند ذهنم یک مطلب رو باید ده ها بلکه هزاران بار بخونم و روز صدبار هم مرور کنم تا نهایت در ته ذهنم یک چیزی برای روز لمتحان بماند.
    هیچ نابغه ایی از یک درس ساده سه بار تجدید نمیشود که من شدم...

17. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.97
    تشکـر
    14
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    خوب چرا خودکشی درست نیست ها؟؟؟؟؟؟

چون که اومدین تو این دنیا که لعنتی حالمون رو بگیره.....
    گه توش....لعنتی...
    بعدش ما مث یه چندتا آدم لعنتی باید تا آخرین نفس این لعنتی رو بکوبیم
    چون که اومدن تو این لعنتی مث اینکه وسط یه رینگ گیر کردی...
    ده لعنتی....گندت بزنن...تو نمیتونی تسلیم شی وسط رینگ...انقدر مث گه میکوبت که نابود میشی..تو باید بجنگی که نابودش کنی...
    هر ثانیه که میگذره این لعنتی داره جوونی ما رو میگیره...گندش بزنن..
    منم یکی مث خودتم....یه لعنتی ضعیف....تو 17 عاشق یه مرد 34 ساله هم شدم...بعد اون سقوط کردم...راستش اون هیچی نمیدونه ...حتی بهش نگفتم...فقط خود به خود سقوط کردم....من این 1/5 ساله تو کما هستم...مشکل idd هم گرفتم....تو همین کما با جنگیدن از شرش خلاص شدم..
    این یه کما نبود..
    البته کما که نه!!!اولش کما بود!!!اواش بدبختی بود!!!الان دارم خودمو قوی میکنم!!!میخوام برگردم تو اون رینگ!!!!!میخوام برگردم انتقام بگیرم از این لعنتی!!!
    راستش من قبل از 17 و قبل از اون هن خیلی ضعیف بودم!!!!
    من تو 11 سالگی ocd داشتم....کل بچگی هم یادمه یه چیزی مث تو بود...
    بعد 17 که عاشق یه گه شدم...مرتیکه عوضی بی صاحاب..$$$.. اصن هیچ اتفاق گهی هم نیفتاد ها!!!اصن هیچی نمیدونه....ولی بعد اون دیگه سقوط بدی داشتم!!!!
    بعضی وقتا فک میکردم تمومه!!!کارم تمومه!!!!
    ولی بعد این مدت دیدم نه تازه شروعه!!!!میخوام پدر این زندکی رو درارم....
    حتی اگه بعد مبارزه باهاش بمیرم برام مهن نیس!!!فقط باید پدرشو درادم...میفهمی؟؟؟
    عجب, من روحیه جنگ جو ندارم , از جنگ هم بدم میاد,نه اینکه بترسم نه کلا میدانم که میبازم مثل تمام زندگیم.
    قبلا ها اینطور فکر میکردم بجنگ بجنگ بجنگ! یک روز به خودم آمدم گفتم بجنگ؟! یعنی چی؟ برای یک روز بیشتر زندگی در این جهان منفور...
    جنگ برای پر کردن لاشه رنجور و یا آویزان شدن برای پر کردن جیب؟ که چی بشود ؟
    خوردیم خوابیدیم به هر ضرب زوری روز بعد را هم همینطور تمام کردیم خوب؟؟
    آیا این سیکل فاسد بی انتها تمامی دارد؟
    مگر نه اینکه دست آخر فقیر و غنی قوی و ضعیف در کنار هم دفن خواهیم شد؟
    جنگ برای چه؟

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دقیقا ساعت چند است,  دقیقا چند سالته,  دقیقا انگلیسی,  دقیقا به لاتین,  دقیقا به زبان انگلیسی,  دقیقا الان ساعت چنده,  دقیقا به انگلیسی چی میشه,  دقیقا فازش چیه,  دقیقا دهخدا,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaverin,  moshaver,  moshavere ezdevaj,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  قبلی و بعدی,  قبلیه هواداران احسان علیخانی,  قبلیه منتظر,  قبلی پلو,  قبلیه پرویز و پونه,  نفر قبلی,  زندگی قبلی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)