مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 59

موضوع: دقیقا مشکلم از کجا بود؟(ادامه 2)

1. Top | #21
    JOY
    JOY هم اکنون آنلاین است.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گوینده و دوبلور
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.92
    تشکـر
    172
    تشکر شده 415 بار در 230 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : دقیقا مشکلم از کجا بود؟(حال)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    اسمشون ساناز خانم هست؟
    تند نه اتفاقا خوب مینویسند,همیشه برای آزادنویسی ارزش زیادی قاییل بودم.
    خیالتان راحت این کلمات نه مرا خواهد کشت نه زنده خواهد کزد حال من بد هست, بد بود یعنی تا آنجا که به خاطر دارم بد بود.
    شما هر چقدر هم انرژی منفی بدی من بازم تصحيحش مى كنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    شادی زندگی خود باشید و به زندگی لبخند بزنید ، وقتی دلیلی برای خندیدن نیست خودتون دلیل لبخندتان را بسازید

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    تشکر شده 565 بار در 384 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : دقیقا مشکلم از کجا بود؟(ادامه 2)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود مجدد و میخواستم از همه بزرگواران که توی پست قبلی به من یاری دادن صمیمانه تشکر کنم
    زندگیم رو تموم بکنم؟
    قرار بر این شد که شروع کنم از وقتی که مشکلات رو یادم میاد براتون بنویسم شاید راهی باشه که بتونم به دنیا برگردم.
    قبل از هرچیز یک سوال بزرگ و عمده داشتم چرا از نظرتون خودکشی درست نیست؟
    میدونم عده زیادی از دوستان ادله هایی از تعالیم دینی و الهی خواهند گفت , اما در اینجا قصد دارم بگم فرض کنید عمل خودکشی از نظر دین کاری حرام و ممنوع نبود. خوب حالا نظر شما چیست؟
    عده ایی خواهند گفت مشکلی ندارد عده ایی خواهند گفت چرا مشکل دارد قبل از هر چیز میخواستم نظر همه دوستان در این باره رو بدونم.
    اگر عمری بود از دوران بچه گی نوجوانی و جوانیم خواهم نوشت شاید بتونم امید به زندگی رو مجدد بدست بیارم.
    پایدار باشید

سلام دوست عزیز
    از اینکه این تصمیم رو گرفتین و دارین برای حل مسائلتون تلاش می کنین خوشحالم
    سوال خوبی پرسیدین
    ما به جنبه دینی و شرعیش کاری نداریم
    هر آدمی میتونه خودکشی کنه پس سوال اینجاست چرا آدما به جای دست و پنجه نرم کردن با مشکلات زندگی سراغ خودکشی نمیرن و خودشون رو راحت نمی کنن؟
    فرض کنید شما رو دعوت کردن به یه مبارزه و یا یک مسابقه که بهتون یه فرصت میدن که بتونید خودتون رو محک بزنید
    شما این شانس رو دارید که بتونید برنده بشید و یا میتونید بازنده باشید
    اینجا قوه عقل میگه که شما با شرکت تو این بازی چیزی رو از دست نمیدید اما در عوض اگه بتونید پیروز بشید برنده محسوب میشید
    زندگی تو این دنیا هم تقریبا اینجوری هست اما با سازماندهی بیشتر و خیلی دقیق تر
    به هر کسی یه سری امکانات داده شده برای محک زدن
    برای اینکه بتونه خودش رو ثابت کنه که برنده باشه یا بازنده
    خب عقل میگه این فرصت رو از دست نده چون با زندگی و تلاش چیزی رو از دست نمیدی
    اما اگه رینگ رو رها کنی یه بازنده محسوب میشی
    پس بهتره که جایگاهتو بشناسی و بعد مقصدت رو و سپس با توجه به اهدافت واسه رسیدن بهشون تو مسیر پر پیچ و خم زندگی تلاش کنی
    حداقلش اینه که شانستو برای رسیدن به خواسته هات امتحان می کنی
    حتی اگه به همه خواسته هات هم نرسی بهتره از جا زدن و ترسیدن و خودکشی

پس نتیجه میگیریم زندگی یه فرصته برای انتخاب اینکه بتونی برنده باشی یا بازنده
    جدا از این ها شما بین میلیاردها سلول زنده این شانس رو بدست آوردین( منظورم عمل لقاح هست)
    پس این فرصت نصیب شما شده این بین
    اما از اونجا به بعدش دیگه انتخاب با شماست
    میتونید جا بزنید و تسلیم بشید و بترسید
    یا اینکه میتونید همه تلاشتون رو به کار ببنیدید که خودتون رو ثابت کنید به خودتون به بقیه
    خب کدوم بهتره به نظرتون؟

3. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    درست همونی بهت میگه نفهم که تورو نفهمیده ...
    شماره عضويت
    8203
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.29
    تشکـر
    1,985
    تشکر شده 5,229 بار در 1,557 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    5

سلام من از پست قبلی هدایت شدم به اینجا (البته بگم ها خوشحال شدم وقتی آخر پست گفتی میخوای مشکلاتتو ریشه یابی کنی )
    خیلی ها موقع مشاوره انقدر گیج میزنن ک بدتر سرگیجشوئن بیشتر میشه
    اما راجب مشکلت
    شنیدی میگن محاسبات فیزیک و ریاضی جواب یکسانی داره ؟
    روانشناسیم همینه
    جواب های یکسانی داره معادله هاش
    یعنی میخوام بدونی کسی که زندگیش رو تحت تاثیر دیگران میسازه اختیار زندگیش رو داده دست اونا
    (که شاید فکر کنی من دارم قضاوتت میکنم آخه مگه میشه ما تحت تاثیردیگران نباشیم ؟ فرض کن پسری ک توی خانواده مرفه ب دنیا میاد و تحت تاثیر احساسات عشق و علاقه روافزون خانواده است مگه میشه مغرور و پاستورریزه و در بیشتر مواد جز مفاسد هم سن خودش نباشه ؟معلومه ک نمیشه درواقع وقتی روح و روانت پر میشه از کارای دیگران خودتم میشی بازتابی از دیگران ...همون پسری ک مثال زدم و شرایطش تقیبا برعکس تو بود حالا اگر تحت تاثیر خودش قرار نده چه اتفاقی میوفته ؟
    یعنی با ی دید منطقی ی آدم مذهبی باشه علارغم تمام ثرووتش متواضع و فروتن باشه از قدرت بجای ایجاد فحشا و فساد به دیگران کمک کنه ...
    این میشه مقاومت در برابر تاثیردیگران
    یعنی مخالف دریا شنا کردن
    یعنی قدرت اراده
    و اینکه ارزشمنده
    شماهم توی شرایط خاص خودت بودی
    حالا به این فکر کن توی شرایط تو بهترین کار چی بود ؟
    چی هست ؟
    چی باید باشه ؟

من نمیتونم بهت بگم چیکار بکن ؟چیکار نکن ؟(علارغم اینکه دوستان بهت پیشنهادهایی میدادن ک بابهانه هایی ثابت کردی باانجام دادنش جوابی نگرفتی )
    چون اولا خودت بهتر از هرکسی شرایط خودتو میدونی
    ثانیا قرار تو اون کارو بکنی پس باید با اراده و تصمیم خودت گرفته بشه
    ثالثا باید خودت قلبا بهش ایمان داشته باشه

تنها حرفی ک ه دوست دارم همیشه بهش فکر کنی اینکه :مسیری که تهش دره اس و سقوط آزاد رو نباید شنا کرد و دل و به دریا زد بلکه برعکس جریان آب باید حرکت کرد ....
    بهش فکرکنی منظورمو میفهمی ...
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

5. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

یک راند دیگر مبارزه کن
    وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه میروی
    وقتی که سر و رویت زخمی شده
    یک راند دیگر مبارزه کن
    و به یاد داشته باش
    مردی که همواره یک راند دیگر مبارزه میکند
    هرگز شکست نمیخورد...

7. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را که مرا به سخره گرفتی. (یس??)

و هیچ پیامی از پیام هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی.(انعام ?)

و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام(انبیا ??)

و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان متوهم شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری. (یونس ??)
    و این در حالی بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی توانی از او پس بگیری (حج ??)

پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشم هایت از وحشت فرو رفتند وتمام وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم می کنی اما به من گمان بردی چه گمان هایی .( احزاب ??)

تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به سوی تو بازگشتم تا تو نیز به سوی من بازگردی ، که من مهربان ترینم در بازگشتن. (توبه ???)

وقتی در تاریکی ها مرا به زاری خواندی که اگر تو را برهانم با من می‌مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی.(انعام ??-??)

این عادت دیرینه ات بوده است، هرگاه که خوشحالت کردم از من روی گردانیدی و رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید از من ناامید شده‌ای. (اسرا ??)

آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟ (سوره شرح ?-?)

غیر از من خدایی که برایت خدایی کرده است ؟ (اعراف ??)

پس کجا می روی؟ (تکویر??)

9. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

10. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نامه ای از طرف پروردگار به همه انسان ها:
    سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام.

(ضحی 1-2)

افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را به سخره گرفتی.

(یس 30)

و هیچ پیامی از پیام هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی.

(انعام 4)

و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام.

(انبیا 87)

و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان متوهم شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری.

(یونس 24)

و این در حالی بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی توانی از او پس بگیری.

(حج 73)

پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشمهایت از وحشت فرورفتند و تمام وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان بردی چه گمان هایی .

( احزاب 10)

تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به سوی تو بازگشتم تا تو نیز به سوی من بازگردی ، که من مهربانترینم در بازگشتن.

(توبه 118)

وقتی در تاریکی ها مرا به زاری خواندی که اگر تو را برهانم با من می‌مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی.

(انعام 63-64)

این عادت دیرینه ات بوده است، هرگاه که خوشحالت کردم از من روی گردانیدی و رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید از من ناامید شده‌ای.

(اسرا 83)

آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟

(سوره شرح 2-3)

غیر از من خدایی که برایت خدایی کرده است؟

(اعراف 59)

پس کجا می روی؟

(تکویر26)

پس از این سخن دیگر به کدام سخن می خواهی ایمان بیاوری؟

(مرسلات 50)

چه چیز جز بخشندگی ام باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟

(انفطار 6)

مرا به یاد می آوری ؟ من همانم که بادها را می فرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنندو ابرها را پاره پاره به هم فشرده می کنم تا قطره ای باران از خلال آن ها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود.

(روم 48)

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.

(انعام 60)

من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت می‌دهم.

(قریش 3)

برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگر با هم باشیم.

(فجر 28-29)

11. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

12. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

با عرض پوزش که دوباره فرستادم شماره آیه ها نیومده بود و کامل نبود
    به نظرم زیبا هستن این آیات خودم باهاشون آرامش میگیرم
    گفتم یادآوریشون خالی از لطف نیست.

13. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

14. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    تشکر شده 171 بار در 138 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    امتحان دادن سخت تره ؟ یا قید تحصیل زدن و بیخیال شدن؟؟؟

زندگی کردن شجاعت میخواد

شجاعت مقابله با مشکلات

شجاعت روبرو شدن با وسوسه ها و گذشتن ازشون

کسی که میخواد امتحان بده رنج مطالعه رو بجون میخره و با همه سختی تلاش میکنه تا امتحانش رو خوب بده

و در آخر هم کسی که نتیجه میگیره خودشه نه هیچکس دیگه ای

اما کسی که بخاطر امتحان ندادن و مواجه نشدن با شرایط درس خوندن و زحمت کشیدن قید درس خوندن رو میزنه

شاید در ابتدا به نظر خودش رو راحت کرده باشه اما در واقع به اولین کسی که ظلم کرده خودشه و خودش رو از نعمت دانستن محروم کرده

زندگی کردن شجاعت میخواد.... دونستن راه های زندگی کردن شجاعت میخواد

اگه کسی خودش رو تو یه گوشه حبس کنه و بگه بله من پاکم و گناه نکردم که اصلا کاری نکرده

اونی شجاع و برنده است که دل به دریا بزنه با وسوسه ها رو به رو بشه و خودش رو بسنجه تو مسیر مشکلات

اون موقع است که میتونه بگه من آدم درستی ام و میتونم خودم رو در برابر وسوسه ها حفظ کنم

زندگی و مرگ هم همینه

کسی که خودکشی میکنه جرئت روبرو شدن با مشکلات رو نداره و از بین راه حل ها اولین و پست ترین راه حل رو انتخاب میکنه و به خودش زحمت نمیده

و اونی که زندگی کردن رو انتخاب میکنه به خودش جرئت میده که با هر جریانی مواجه بشی و خودش رو محک بزنه در مسیر مشکلات

و البته به خدایی که اعتقاد داره که هیچوقت بنده هاش رو رها نمیکنه و در همه حال یاری کنندست

حالا ببینید ارزشش رو داره یه بار با جرئت زندگی کنید؟

یا برید تو سایه و بی هیچ تلاشی زندگیتون رو مثه یه بزدل خاتمه بدید....

ببخشید اگه صریح حرف زدم منظور شخص و مخاطب خاصی نبود و به طور کلی گفتم و مثال هایی هم که زدم شاید خیلی ملموس نباشه

صرف مقایسه نبود نه اینکه حتما درست باشن این مثال ها

امیدوارم واضح گفته باشم
    درود گرامی عالی بود.
    اما نگاه بکنید چون تحصیل رو مثال زدید :
    اولا فلسفه کسانی که درس میخوانند چیست؟ بالغ بر 99.9999999999999999999999999 درصد این عزیزان به این خاطر درس میخوانن که در آینده بتوانند کار پیدا بکنند و تهذیب علم(؟) هم کوچکترین اهمیتی برایشان ندارد.پس اینکه میگید لذت دانستن(؟) عملا در اتوپیای سهراب سپهری هست و مطلقا نمود خارجی ندارد! گیرم شما فهمیدید ایکس بعلاوه فلان میشود فلان خوب؟! خوووووووووووب؟ یا فهمیدید چمیدانم سنگی در دوثانیه به زمین میرسد خوووووووووب؟؟ لذت دارد بله لذت دارد چه لذتی؟ اینکه امتحان قبول شوید و همین ! برای چه امتحان قبول شوید؟ اخذ مدرک پول کار پرکردن شکم! اگر خلاف این است بگویید!
    دوما هدف قبول شدن در امتحان در ازای بدست آوردن چیزی ملموس است(مثلا پول!) اما زندگی در هدف کسب چیست؟ زندگی کنیم که زندگی کرده باشیم؟! پوچ است! خودتان هم بگویند هدفتان چیست (در بهترین حالت میگویید تشکیل خانواده همین! )
    خدابیامرزه معلم انشای دبیرستان گفت که انسان را با درخت مقایسه کنید و مزایا و معایبش را بنویسید انصافا مزایای درخت بیشتر بود
    سوما خیر بحث ترسیدن نیست, بحث خورد شدن اعصاب است , بحث دردهای روزانه,دردهای تنهایی,دردهای گرانی,دردهای روحیست, بحث خسته شدن از این مشکلات بی انتهاست, راستش بیست سالی تلاش کردیم یعنی به هر بدبختی که بود زنده ماندیم اما فقط لاشه جسممان روحمان مرد...
    صراحت کلامتان عالی بود ممنونم قابل دونستید.
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

15. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    با عرض پوزش که دوباره فرستادم شماره آیه ها نیومده بود و کامل نبود
    به نظرم زیبا هستن این آیات خودم باهاشون آرامش میگیرم
    گفتم یادآوریشون خالی از لطف نیست.
    درود بزرگوار لطفا خارج مطلب بحث نکنید باتشکر.
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

16. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.93
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها

قبل از جنگ جهانی ژاپن توی منچوری شوروی رو شکست داد.نظم و انضباط جزو فرهنگ شون هست وجزو جوامع قانون پذیر هست و برای این تبدیل به کشور پیشرفته شدن.

شما وقتی کارهاتون رو با نظم و ترتیب انجام میدید بازدهی مطلوب تری دارید.
    نظم،رفتار وفعالیت آدم رو معقولانه میکنه ومعیارهای منطقی و مشخصی برقرار میکنه.
    شما وقتی فرد منظمی باشی توی تمام مراحل مختلف زندگیت عاقلانه رفتارمیکنی و با ارزیابی و تدبیرمیتونی رفتارهای خودت رو مدیریت کنی.میتونی احساسات وعواطف خودت رو کنترل کنی.
    نظم رو هم نمیشه توی یه زمان مشخصی یا بصورت مقطعی ایجادکنی باید در طول زمان درونت شکل بگیره.
    هرعادت و رفتار صحیحی رو بخوای انجام بدی محتاج تمرینه.
    حتی اگه منظم بودن بصورت ویژگی شما دربیاد برای استمرارش تمرین و تکرار لازمه.

شما وقتی نظم داری استرس شما کم میشه به مراتب و آرامش درونیت افزایش پیدا میکنه.
    تعادلت بیشترمیشه.برای خانواده برای دوستانت بیشتر وقت داری.
    توی وقتتون صرفه جویی میشه توی زندگی پیشرفت میکنی و.....

شما کاری به دیگران ونحوه زندگیشون نداشته باش هرکسی مسئول زندگی و اعمال خودش هست.

همه چیز هم توی این دنیا نظم داره حتی اشیاء. من نمیخوام وارد این مقوله بشم چون هدف الان شما هستی و زندگی شما.

موافقم , نظم, این رو هم در لایه های زندگیم گم کردم در پستهای آتی که قراره لایه لایه مشکلاتم رو در بیارم حتما به این اشاره میکنم .ممنونم بزرگوار.

17. کاربران زیر از Aamir2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دقیقا ساعت چند است,  دقیقا چند سالته,  دقیقا انگلیسی,  دقیقا به لاتین,  دقیقا به زبان انگلیسی,  دقیقا الان ساعت چنده,  دقیقا به انگلیسی چی میشه,  دقیقا فازش چیه,  دقیقا دهخدا,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaver,  moshaverin,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  moshavere ezdevaj,  قبلی و بعدی,  قبلیه هواداران احسان علیخانی,  قبلیه منتظر,  قبلی پلو,  قبلیه پرویز و پونه,  نفر قبلی,  زندگی قبلی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)