مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 59 از 59

موضوع: دقیقا مشکلم از کجا بود؟(ادامه 2)

1. Top | #51

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.92
    تشکـر
    13
    تشکر شده 172 بار در 139 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : دقیقا مشکلم از کجا بود؟(ادامه 2)

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    خواهش می کنم دوست عزیز درسته هر کاری که همه انجام میدن دلیلی بر این نیست که اون کار درستیه اما این فرق می کنه خلقت انسان بهترین قسمت نظام خلقت خداوند هست یعنی یه قدرت فوق العاده همچین مخلوقی رو ایجاد کرده پس نمیتونه یه خلقت پوچ و الکی باشه یه نگاه به اطرافمون بندازیم این همه موجود زنده اما بهترین ها رو انسان در اختیار داره انسانه که می تونه تغییر کنه انسانه که میتونه انتخاب کنه چجوری زندگی کنه انسانه که میتونه زندگی و مرگ خوبی داشته باشه و ... یه نکته دیگه هم اینکه فرمودید کسی اون دنیا نرفته و برگرده که معلوم بشه کسایی که خودکشی کردن فرجام خوبی نداشتند آیا قرآن که برنامه زندگی ماست دلیلی برای این ماجرا نیست؟ مگه نگفتین بیست بار قرآن رو خوندین؟ اگه بهش اعتماد داشته باشین خب خداوند تو قرآن گفته کشتن نفس یه گناه گبیره است آیا این رو رد می کنید؟
    راستش اعتقاد به خدا با باوری که برام به وجود اومده در تضاد هست,میدیدم کسانی که دست به هر هرزگی میزدند دست به هر کاری میزدند نه تنها وضعشان بدتر نمیشد بلکه هروز پولدارتر میشدند! ما خوانده بودیم بدها در هر دو جهان وضعشان بد میشود و خوب ها عاقب بخیر میشوند, حالا عاقبت بخیری هم نخواستم یک حداقل خواستم امکان آن هم نبود...؟ عرش خدا متلاشی میشد کمی ما را باهوشتر یا پولدارتر میکرد؟! یا دوسانت قدمان را بلند میکرد و یا ما را خوش چهره تر خلق میکرد؟؟ یعنی انقدر بخیل؟؟؟ دلش نسوخت؟!

هی گفتند فلان میشود آزمایش الهیست! این خدا چرا هی از ما آزمایش میگیرد؟! عجالتا انداختن ما لذت دارد؟! چرا دیگران آزمایش نمیشوند؟! گفتند حکمت است! چرا فقط بر ما حکمت رواست؟! اگر عدالت است بر همه باید حکمت روا شود پس وقتی میبینیم خوشند و لذت میبرند و فقط ما در زجر هستیم پس یعنی عدالتی درکار نیست, وقتی در این دنیا عدالت نیست بنشینیم دل خوش کنیم به چه؟!
    اوکه در این دنیا توان برقراری عدالت را ندارد آیا در آن دنیا خواهد داشت؟! گیریم آن دنیا هم همین آش و همین کاسه بود؟
    گناه باشد یا نباشد مهم نیست بالاتر از سیاهی رنگی نیست....
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-23-2016 در ساعت 06:55 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

2. Top | #52

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27657
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    7
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

به نظر من شما خیلی مهربون هستید .این نکته رو از پستاتون فهمیدم،آخه کسی که فکر میکنه اینقدر داغونه مگه میشه مهربون بمونه؟ من خودم وقتی عصانیم یا مشکلی دارم، تو حرف که هیچی تو نوشتنمم معلومه عصبانی و داغونم.ولی شما نه!
    یه فامیل داریم آقا هستن،نه چهره جذابی داره ،نه تحصیلات و نه خانواده نه چندان اوکی،قدش هم خیلی خیلی کوتاه ست ،اصلا هر وقت این آدمو ببینی امکان نداره اون دهان بزرگش نبینی که یه لبخند بزرگ تر رو لباشه ،حالا چشمای ریز و موی کم!
    آقا اصلا ظاهر تعطیل ،ولی با یه خانومی ازدواج کرد هم قد خودش ،خانوم خوبی به نظر میاد ،دو تام پسر دارن ،به نظر جفت همدیگه اند،خب این آدم هم اگه طرز فکرش میخواست عین شما باشه ،تا حالا صد بار خودشو میکشت ،البته اینم بگم که اینقدر مثبتو کلا اینقدر اوکیه که اصلا اون ویژگیهای ظاهریش به چشم من یکی نمیاد ،دیگه همه اینجوری قبولش کردن ،شاید چون خودش اصلااااا فکر نمیکنه عیب و ایرادی داره ،اینه که به نظر بقیه هم نمیاد . شمام موفق میشی ،بلاخره یه روزی ورق یرمیگرده ،هر کسی یه جور مشکل داره ،اونی که ظاهرش اوکیه از کجا میدونی جای دیگه زندگیش ویران نباشه ؟ والا هر کی منو ببینه میگه به به چه زندگی داره ،ولی کی از درد من خبر داره؟ من دردامو بگم شاید مال تو بی اهمیت باشه !!! من چند بار زمین خوردم ،حالا نه خیلی حاد ،هیچ کس کمکم نکرد ،خودمم نکردم ،فقط ورق برگشت تا اوضام بهتر شد ،تجربه شد که اصلا خودمو نبازم چون هیچ کس کمکم نمیکنه ،حداقل خودم به خودم کمک کنم بابا ،توی رینگ قوی بجنگ ،هر عاملیم که باعث میشه ضعیف شی بریز دور،حساسی؟ گذشته آزارت میده؟ زشتی؟ این افکار و بریز دور

3. کاربران زیر از Sepideh7273 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

4. Top | #53

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    تشکر شده 565 بار در 384 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    راستش اعتقاد به خدا با باوری که برام به وجود اومده در تضاد هست,میدیدم کسانی که دست به هر هرزگی میزدند دست به هر کاری میزدند نه تنها وضعشان بدتر نمیشد بلکه هروز پولدارتر میشدند! ما خوانده بودیم بدها در هر دو جهان وضعشان بد میشود و خوب ها عاقب بخیر میشوند, حالا عاقبت بخیری هم نخواستم یک حداقل خواستم امکان آن هم نبود...؟ عرش خدا متلاشی میشد کمی ما را باهوشتر یا پولدارتر میکرد؟! یا دوسانت قدمان را بلند میکرد و یا ما را خوش چهره تر خلق میکرد؟؟ یعنی انقدر بخیل؟؟؟ دلش نسوخت؟!

هی گفتند فلان میشود آزمایش الهیست! این خدا چرا هی از ما آزمایش میگیرد؟! عجالتا انداختن ما لذت دارد؟! چرا دیگران آزمایش نمیشوند؟! گفتند حکمت است! چرا فقط بر ما حکمت رواست؟! اگر عدالت است بر همه باید حکمت روا شود پس وقتی میبینیم خوشند و لذت میبرند و فقط ما در زجر هستیم پس یعنی عدالتی درکار نیست, وقتی در این دنیا عدالت نیست بنشینیم دل خوش کنیم به چه؟!
    اوکه در این دنیا توان برقراری عدالت را ندارد آیا در آن دنیا خواهد داشت؟! گیریم آن دنیا هم همین آش و همین کاسه بود؟
    دوست عزیزم
    بله اطراف ما پیدا میشه از این آدم ها
    و نه فقط این ها بلکه کسانی هستن که ظلم های زیادی رو در حق بقیه روا داشتن و الان توی لذت های دنیوی غرقند
    این برمیگرده به جهان بینی ما در مورد خداوند و اعتقاداتمون که خب هر کسی یه برداشتی از زندگی و خدا داره برای خودش
    کسی هست که به خدا و عدالتش اعتماد می کنه و همه خستگی های زندگی رو به جون می خره
    یکی هم هست کلا خدا رو قبول نداره
    تو قرآن خدا خودش میگه اگه به کسی یا ظالمی تو این دنیا نعمت های زیادی میده
    دلیل بر این نیست اون آدم خوشبخته و این باعث میشه بیشتر توی اشتباهات و گناهانش غرق بشه و از اون طرف هم سختتر عذابش بده
    اینجوری هم نیست که بگیم هر کسی پولداره و مقام و منصب خوبی داره خوشخبت هست کلیت نداره به نظر من
    کسی تعریف می کرد که یه دوستی داره میلیارده و خونواده اش تو یکی از بهترین کشورای دنیا دارن زندگی می کنن
    یه روز با هم میرن بیرون و اتفاقی یه کاگر نونوایی رو میبینن که روی کیسه های آرد دراز کشیده و در حال خر و پوف هست
    این شخص میگه که دوستم رو دیدم که سرشو گذاشته روی شیشه نونوایی و داره گریه می کنه
    وقتی دلیلشو میپرسه
    میگه من بهترین تخت خواب و بالش رو دارم اما سال هاست آرزوی یک همچین خوابی رو دارم که بهش نرسیدم!
    منظورم این نیست که هر کسی پولداره و مقام خوبی داره حتما یه مشکلی هم داره
    ولی خب برداشت ما باید آگاهانه باشه که ما رو به مسیر درست برسونه نه اینکه گمراهمون کنه.
    اگه بخوایم جنبه عقلانی نظام خلقت رو در نظر بگیریم
    آیا منطقیه این دنیا با همه نظم هاش بعد مرگ همینجوری آدمارو رها کنه و همه چی تموم بشه؟
    این موضوع خیلی جای بحث داره که باید از بعدهای دیگری هم بررسی بشه.

5. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

6. Top | #54
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.64
    تشکـر
    1,301
    تشکر شده 382 بار در 208 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

درود مجدد و میخواستم از همه بزرگواران که توی پست قبلی به من یاری دادن صمیمانه تشکر کنم
    زندگیم رو تموم بکنم؟
    قرار بر این شد که شروع کنم از وقتی که مشکلات رو یادم میاد براتون بنویسم شاید راهی باشه که بتونم به دنیا برگردم.
    قبل از هرچیز یک سوال بزرگ و عمده داشتم چرا از نظرتون خودکشی درست نیست؟
    میدونم عده زیادی از دوستان ادله هایی از تعالیم دینی و الهی خواهند گفت , اما در اینجا قصد دارم بگم فرض کنید عمل خودکشی از نظر دین کاری حرام و ممنوع نبود. خوب حالا نظر شما چیست؟
    عده ایی خواهند گفت مشکلی ندارد عده ایی خواهند گفت چرا مشکل دارد قبل از هر چیز میخواستم نظر همه دوستان در این باره رو بدونم.
    اگر عمری بود از دوران بچه گی نوجوانی و جوانیم خواهم نوشت شاید بتونم امید به زندگی رو مجدد بدست بیارم.
    پایدار باشید
    سلام
    شما میگید فرض کنید عمل خودکشی در دین حرام نبود و مشکلی نداشت..اگر حرام نباشه حتما میخواد بگه باشه خیلی اصرار داری بیا برو. ولی فقط کسایی نمیرن که عاشقشن و به خاطر عشقش زندگی میکنن. فرض کنید کسی که شما رو دوست داره میخواد تو یه کاری شرکت کنی تو میری میگی من نمیتونم برمیگردی میگه اوکی نتونستی. ولی اگه همه ی سعی ات رو کردی و برنگشتی اونوقت معلومه که دوسش داشتی. به نظرم اینکه خودکشی حرامه یه توفیق اجباریه . اگه برگشتی گفتی نمیتونم میخواد دوباره تلاش کنی. باا این حرام کردن یه عالمه حرف میخواد بهت بگه. بهت امید داره چون میشناستت بیشتر از خودت تو رو میشناسه.

همه جواب های این پست رو خوندم باز از عدالت حرف زدید.....به نظر من ادم ها تو این دنیا هیچ وقت قانع نمیشن که عدالت وجود داره الان مشکل پوله فرض کنید همه دارایی هاشون یکی بود اونوقت به ریزترین جزییات دیگه زندگی اهمیت میدادن...چر چش اونیکی خوش رنگ تره چرا این چرا اون...
    اصلا فرض کنید همه چیز اونجور عدالتی که شما میخواستید بود . آیا خوب بود ؟ ما ادم ها هر روز در حال رشد هستیم و این رشد رو مدیون چیزهایی هستیم که نداریم و میخوایم داشته باشیم.
    اما رشد . رشد چی ؟ رشد جسم ؟ رشد مالی ؟ رشد روحی ؟
    این دنیا اسمش روشه . پسته خوب نیست جای ازمایشه فقط چشم رو هم بزاریم هم عمرمون تموم میشه. اینکه میگن مرگ حقه و نعمت واقعا هست و اگه قرار به بد نبودنش باشه همه میخوان ازین دنیا برن.

یه وقتی داشتم به کادویی که از عزیزترین دوستم گرفته بودم فک میکردم که گذاشتم یه جایی تو کمد که کمترین اسیب رو ببینه و دست هیچ کس هم نمیدمش بعد یاد زندگی افتادم به اینکه این زندگی هم همون کادویه ... تو یه کادو از عزیزترینت بگیری نگاه میکنی کمه زیاده چقد پولش رو داده ؟ نه یه تیکه چوبم باشه برات با ارزشه و ازش مراقبت میکنی ولی این زندگی چی ؟ هر چقدر سختی داشته باشه حاضری اهمیت ندی باز مراقبش باشی عاشقش باشی چون یه هدیه اس که کسی بهت داده که میگه اگه میدونستی چقدر مشتاق بازگشتت پیش خودمم بندبند وجودت به خاطر عشق به من از هم جدا میشد؟...ما معشوق های بدی هستیم....خیلی بد...
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

7. Top | #55
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.64
    تشکـر
    1,301
    تشکر شده 382 بار در 208 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

بله خوب ها در هر دو جهان وضعشان خوب میشود اما اولا تعریف از خوب بودن چیه ؟ کی خوبه ؟ همینکه به کسی بدی نکنیم یعنی خوبیم ؟ نه.
    دوم وضع بد چیه ؟ وضع بد اونه که بمیری و نفهمی از کجا اومدی و به کجا میری همین.

اینکه کسی خوشحالی کاذب داشته باشه یا واقعی خیلی فرق میکنه شما خیلی اشتباه فک میکنی که دیگران ازمایش نمیشوند.

به نظر من شما یه تاپیک بزن سر این مسایل بحث کن با دوستان چون مشکل اصلی شما این تفکراته.
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

8. Top | #56

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.92
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh7273 نمایش پست ها
    به نظر من شما خیلی مهربون هستید .این نکته رو از پستاتون فهمیدم،آخه کسی که فکر میکنه اینقدر داغونه مگه میشه مهربون بمونه؟ من خودم وقتی عصانیم یا مشکلی دارم، تو حرف که هیچی تو نوشتنمم معلومه عصبانی و داغونم.ولی شما نه!
    یه فامیل داریم آقا هستن،نه چهره جذابی داره ،نه تحصیلات و نه خانواده نه چندان اوکی،قدش هم خیلی خیلی کوتاه ست ،اصلا هر وقت این آدمو ببینی امکان نداره اون دهان بزرگش نبینی که یه لبخند بزرگ تر رو لباشه ،حالا چشمای ریز و موی کم!
    آقا اصلا ظاهر تعطیل ،ولی با یه خانومی ازدواج کرد هم قد خودش ،خانوم خوبی به نظر میاد ،دو تام پسر دارن ،به نظر جفت همدیگه اند،خب این آدم هم اگه طرز فکرش میخواست عین شما باشه ،تا حالا صد بار خودشو میکشت ،البته اینم بگم که اینقدر مثبتو کلا اینقدر اوکیه که اصلا اون ویژگیهای ظاهریش به چشم من یکی نمیاد ،دیگه همه اینجوری قبولش کردن ،شاید چون خودش اصلااااا فکر نمیکنه عیب و ایرادی داره ،اینه که به نظر بقیه هم نمیاد . شمام موفق میشی ،بلاخره یه روزی ورق یرمیگرده ،هر کسی یه جور مشکل داره ،اونی که ظاهرش اوکیه از کجا میدونی جای دیگه زندگیش ویران نباشه ؟ والا هر کی منو ببینه میگه به به چه زندگی داره ،ولی کی از درد من خبر داره؟ من دردامو بگم شاید مال تو بی اهمیت باشه !!! من چند بار زمین خوردم ،حالا نه خیلی حاد ،هیچ کس کمکم نکرد ،خودمم نکردم ،فقط ورق برگشت تا اوضام بهتر شد ،تجربه شد که اصلا خودمو نبازم چون هیچ کس کمکم نمیکنه ،حداقل خودم به خودم کمک کنم بابا ،توی رینگ قوی بجنگ ،هر عاملیم که باعث میشه ضعیف شی بریز دور،حساسی؟ گذشته آزارت میده؟ زشتی؟ این افکار و بریز دور
    درود بانو ممنون بابت ارسال نظرتون.
    درسته داغونم اما دوستان که نظر میدن که باعث بدبختی من نیستن که بخوام باهاشون نامهربون باشم.واقعا خجالت میکشم از این همه محبت ونظر...
    مشکل اینه که بارها افکارو ریختم دور منتهی باز دوباره عوامل دست به دست هم دادن منو ناراحت کردند
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

9. Top | #57

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.92
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    بله خوب ها در هر دو جهان وضعشان خوب میشود اما اولا تعریف از خوب بودن چیه ؟ کی خوبه ؟ همینکه به کسی بدی نکنیم یعنی خوبیم ؟ نه.
    دوم وضع بد چیه ؟ وضع بد اونه که بمیری و نفهمی از کجا اومدی و به کجا میری همین.

اینکه کسی خوشحالی کاذب داشته باشه یا واقعی خیلی فرق میکنه شما خیلی اشتباه فک میکنی که دیگران ازمایش نمیشوند.

به نظر من شما یه تاپیک بزن سر این مسایل بحث کن با دوستان چون مشکل اصلی شما این تفکراته.
    حتما بانو یک تاپیک هم درباره این مسایل دینی حواهم نوشت....

10. Top | #58

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14313
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    7
    تشکر شده 53 بار در 43 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    2

با سلام
    من اگه خودکشی مجاز بود خودمو نمیکشتم
    من نه شرایط مالی و خانوادگی درستی ندارم
    خدا خونه پرش بهم هشتاد سال عمر داده که درست و شاد زندگی کنم
    الان اگه من گریه کنم-بد زندگی کنم- یا خودم رو بکوشم هیچ تاثیری توی هیچ چیزی نداره
    با بودنم ودرست زندگی کردنم وشاد بودنم میتونم چیزهایی رو تغییر بدم
    حتی اگه بدترین شرایط مالی-رفتاری-خانوادگی هم داشتم با قدمهای کوچیک میتونستم رفعش کنم
    ویدیویی عجیب و دیدنی برای درمان افسردگی (بلك داگ)
    این کلیپ رو من خیلی قبول دارم
    ویرایش توسط panatel : 03-22-2017 در ساعت 01:00 AM

11. Top | #59

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.92
    تشکـر
    13
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط panatel نمایش پست ها
    با سلام
    من اگه خودکشی مجاز بود خودمو نمیکشتم
    من نه شرایط مالی و خانوادگی درستی ندارم
    خدا خونه پرش بهم هشتاد سال عمر داده که درست و شاد زندگی کنم
    الان اگه من گریه کنم-بد زندگی کنم- یا خودم رو بکوشم هیچ تاثیری توی هیچ چیزی نداره
    با بودنم ودرست زندگی کردنم وشاد بودنم میتونم چیزهایی رو تغییر بدم
    حتی اگه بدترین شرایط مالی-رفتاری-خانوادگی هم داشتم با قدمهای کوچیک میتونستم رفعش کنم
    ویدیویی عجیب و دیدنی برای درمان افسردگی (بلك داگ)
    این کلیپ رو من خیلی قبول دارم
    درود
    کلیپ را دیدم ممنونم.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دقیقا ساعت چند است,  دقیقا چند سالته,  دقیقا انگلیسی,  دقیقا به لاتین,  دقیقا به زبان انگلیسی,  دقیقا الان ساعت چنده,  دقیقا به انگلیسی چی میشه,  دقیقا فازش چیه,  دقیقا دهخدا,  moshaverfa,  moshaverinia,  moshaver,  moshaverin,  moshaverinia alireza,  moshaverparsiteb,  moshavere,  moshaveran,  moshaver41,  moshavere ezdevaj,  قبلی و بعدی,  قبلیه هواداران احسان علیخانی,  قبلیه منتظر,  قبلی پلو,  قبلیه پرویز و پونه,  نفر قبلی,  زندگی قبلی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)