نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: دلم توجه پدرم را میخواهد..

3928
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دلم توجه پدرم را میخواهد..

سلام،من ۱۶سالمه ولی از زندگیم خیلی نا امیدم..احساس میکنم اصلا زندگی نمیکنم فقط دارم روزامو میگذرونم که اینده بیاد و شرایط الانم تغییر کنه.وقتی بچه بودم همه چی فرق میکرد پدرم خیلی خیلی دوستم داشت طوری که نه من بدون اون میتونستم نه اون بدون من..همیشه با هم بودیم بازی میکردیم شوخی میکردیم هر چیزی که میخواستم سریع واسم فراهم بود ولی حالا چی؟اصلا نگاهمم نمیکنه ۴سال پیش سر یه موضوع خیلی مسخره دیگه با هام حرف نزد تا ۱سال،بعدشم که حرف زدیم دیگه اون بابایی که من میشناختم نبود دیگه من کسیو به اسم پدر تو زندگیم نمیشناختم چون تو سن حساسم همه طردم کردن..داداشمم الان ۵ساله که باهام حرف نمیزنه،مامانم که چیزی نگم بهتره😞ایکاش ایکاش فقط یه ذره بهم توجه میکرد وقتی ناراحت بودم میومد بهم میگفت چته؟ولی اشک و ناراحتیمو میبینه و هیچی نمیگه همیشه مامان دوستامو میبینم که چقدر به دخترشون توجه و محبت میکنن ولی من فقط با حسرت نگاشون میکنم چون تو دلم مونده که یه دفعه مامانم حالمو بپرسه یا بغلم بکنه..کلا انگار تو خانواده من اضافیم هیچکاری برام نمیکنن و فقط انتظار دارن..همه اینا باعث شده که نتونم اونجوری که باید اعتماد به نفس داشته باشم همیشه عصبیمو بداخلاق و لجباز انگار ک میخوام حرصمو سر بقیه خالی کنم همه میگن چقدر بداخلاقو گوشه گیری اخه همش نشستم تو اتاقم و درم بستم بدبختی نمیتونمم دردمو به کسی بگم اخه خیلی تودارم هیچکی جز خدا حرف دلمو نمیدونه الانم واقعا طاقت نیوردم و اینجا پیام دادم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دلم بچگیمو میخواد..

سر چی با خانواده تون به مشکل برخوردین؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سر اینکه با یه پسری حرف میزدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia.j نمایش پست ها
    سر اینکه با یه پسری حرف میزدم
    فقط حرف میزدی؟ راحت باش اینجا مجازیه هر روز مشکلات بدتر از این اینجا مطرح میشه.حرف بزن تا سبک شی.

5. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

یه جوری غیر مستقیم باید یکی به پدر مادرت بگه که شما ناراحتید و باید یه جوری بهت توجه کنن که تو حسش کنی. پدر و مادر به بچشون توجه می کنن اما تو این سن آدم ازین فکرا زیاد می کنه که تنهاس و هیچکی دوسش نداره و ... واسه دخترا که فک کنم ازین فکرا بیشتر باشه. به خاطر همین بچه هایی که مثل شما حساسن باید توجهی بشه بهشون که قابل حس باشه. پدر و مادرت دوست دارن.

شغل پدر و مادرتون چیه؟

برادرتون چند سالشه و چی کارس؟

مشکلتون رو واضح تر بگین.

7. 3 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

شما دخترا نمی دونید چقدر برا پدرتون ارزش دارید و تا چقدر شما می خواهد.....

4 سال پیش به خاطر یک غریبه باعث شدی پدرت ازت بشکنه و محبتی و عشق دختر و پدری کم بشه....

امیدوارم فقط در حد حرف زدن باشه ولی بدون تو هر سنی می بودی پدرت می شکست فکر نکن با بی توجهی بهت خوشحاله بلکه با اون کارت خوشحالی اونم به پایان رسیده و داره عذاب می کشه از یک طرف دوستت داره و از طرفی اون موضوع عذابش میده ونمی دونه چیکار کنه....

بهش نزدیک شو و دلبری براش کن بغلش کن و ...تا محبت اونم به جوش بیاد و از کاری که کردی ازش معذرت بخواه و بهش اعتماد بده که دیگه هیچ وقت این کار تکرار نمیشه .....

9. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    شما دخترا نمی دونید چقدر برا پدرتون ارزش دارید و تا چقدر شما می خواهد.....

4 سال پیش به خاطر یک غریبه باعث شدی پدرت ازت بشکنه و محبتی و عشق دختر و پدری کم بشه....

امیدوارم فقط در حد حرف زدن باشه ولی بدون تو هر سنی می بودی پدرت می شکست فکر نکن با بی توجهی بهت خوشحاله بلکه با اون کارت خوشحالی اونم به پایان رسیده و داره عذاب می کشه از یک طرف دوستت داره و از طرفی اون موضوع عذابش میده ونمی دونه چیکار کنه....

بهش نزدیک شو و دلبری براش کن بغلش کن و ...تا محبت اونم به جوش بیاد و از کاری که کردی ازش معذرت بخواه و بهش اعتماد بده که دیگه هیچ وقت این کار تکرار نمیشه .....
    شما پدری خودت و دختر داری که میدونی چقدر یه پدر دخترشو دوست داره ؟ :\
    چیو توجیه میکنی ؟ کدوم پدریه که به خاطر صحبت کردن دخترش با یه پسر تا 1 سال باهاش حرف نزنه ؟؟؟ پدر باید سیاست داشته باشه. یعنی پدره باید دخترشو درک کنه ، اگه دید سمت پسری کشیده شده بفهمه دلیلش چی بوده ، سعی کنه کمبود محبت دخترشو پر کنه و اونقدر باهاش رفیق باشه که حرفای دلشو به خودش بزنه نه به پسر غریبه ، نه این که مثل دبستانی ها تا 1 ساااااللل باهاش صحبت نکنه . این کاز چه توجیهی داره ؟

استارتر عزیز شما باید حرفای دلتو به یه دوست خیلی نزدیک بزنی (همجنس خودت ) با پسر که درد و دل کنی بعد از چند وقت حس ترحم توی دلش شکل میگیره و تلاش میکنه بهتون نزدیک بشه و شاید باهاتون دوست بشه و بعد احتمال اینکه ولتون کنه هم زیاده چون از روی ترحم باهاتون دوست شده و بعد شما میمونی و یه رابطه خراب شده با دوستت و یه رابطه غیر دوستانه با خونوادت و یه قلب شکسسته که در بهترین حالت میتونه باعث افسرده شدن شدید شما بشه . حرفای دلتو به صمیمیترین دوستتون بزنید تخلیه بشید ، با پسر درد و دل نکنید :|
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

11. 4 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    چیو توجیه میکنی ؟ کدوم پدریه که به خاطر صحبت کردن دخترش با یه پسر تا 1 سال باهاش حرف نزنه ؟؟؟ پدر باید سیاست داشته باشه. یعنی پدره باید دخترشو درک کنه ، اگه دید سمت پسری کشیده شده بفهمه دلیلش چی بوده ، سعی کنه کمبود محبت دخترشو پر کنه و اونقدر باهاش رفیق باشه که حرفای دلشو به خودش بزنه نه به پسر غریبه ، نه این که مثل دبستانی ها تا 1 ساااااللل باهاش صحبت نکنه . این کاز چه توجیهی داره ؟

استارتر عزیز شما باید حرفای دلتو به یه دوست خیلی نزدیک بزنی (همجنس خودت ) با پسر که درد و دل کنی بعد از چند وقت حس ترحم توی دلش شکل میگیره و تلاش میکنه بهتون نزدیک بشه و شاید باهاتون دوست بشه و بعد احتمال اینکه ولتون کنه هم زیاده چون از روی ترحم باهاتون دوست شده و بعد شما میمونی و یه رابطه خراب شده با دوستت و یه رابطه غیر دوستانه با خونوادت و یه قلب شکسسته که در بهترین حالت میتونه باعث افسرده شدن شدید شما بشه . حرفای دلتو به صمیمیترین دوستتون بزنید تخلیه بشید ، با پسر درد و دل نکنید :|
    بعضی چیزها دونستنش اینقدر ها هم سخت نیست! عشق دختر و پدری و خواهر وبرادری اکثرا می دونند چقدر عمیق

الان پدر ایشون سیاست نداشته مقصر منم ؟ اینجا هر چی می نویسه نسبت به اون احضار نظر می کنیم. روی مساله این نشون میده از دخترش به خاطر این قضیه شکسته شده.

خب می تونه دوباره دل پدرش به دست بیاره.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    میزان امتیاز
    9

بعضی چیزها دونستنش اینقدر ها هم سخت نیست! عشق دختر و پدری و خواهر وبرادری اکثرا می دونند چقدر عمیق

الان پدر ایشون سیاست نداشته مقصر منم ؟ اینجا هر چی می نویسه نسبت به اون احضار نظر می کنیم. روی مساله این نشون میده از دخترش به خاطر این قضیه شکسته شده.

خب می تونه دوباره دل پدرش به دست بیاره.
    شما داری از پدر ایشون طرفداری میکنی ! دل پدرش از اشتباه کوچیک بچش که از گوشت و خونشه شکسته ؟ این درسته 1 سال با بچت به خاطر کار غلطش حرف نزنی ؟؟؟؟ ضربه ای که توی این نادیده شدن به این دختر وارد میشه به مراتب بالاتر از ضربه ایه که پدر ایشون خورده ، اصلا مسخرست چیزی به این روشنی را بخوایم در موردش بحث کنیم ، پدر ایشون از ایشون خیلی بچه تره که 1 سال باهاش حرف نزده . از شرایطشون هم احتمال اینکه پدر و مادرشون با هم مشکل دارن زیاده ، و پدر مادر ایشون این مساله واقعا ناچیز را علم کردن که روی مشکلات خودشون سرپوشی کنن . یه دختر 10-11 ساله معلومه که پتانسیل اشتباه کردن داره ، مثل روز روشنه که دائم در معرض اینه که یه خطایی ازش سر بزنه ، اینو یه پدر باید بفهمه ، قبل از ازدواج باید احتمال اینگونه اتفاقاتی را بده و راه حلش را هم بلد باشه نه اینکه باهاش قهر کنه .

دل پدرشو به دست بیاره چه صیغه ایه دیگه ؟ 4 سال از اون قضیه گذشته ، آدم خیلی باید کینه ای باشه که بچه خودشو واسه یه کار غلط کوچیک که 4 ساللللل پیش رخ داده را فراموش نکرده باشه . ایشون نیاز به حمایت و توجه داره نه پدرش ،
    امضای ایشان

-Mark Twain

14. 2 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما داری از پدر ایشون طرفداری میکنی ! دل پدرش از اشتباه کوچیک بچش که از گوشت و خونشه شکسته ؟ این درسته 1 سال با بچت به خاطر کار غلطش حرف نزنی ؟؟؟؟ ضربه ای که توی این نادیده شدن به این دختر وارد میشه به مراتب بالاتر از ضربه ایه که پدر ایشون خورده ، اصلا مسخرست چیزی به این روشنی را بخوایم در موردش بحث کنیم ، پدر ایشون از ایشون خیلی بچه تره که 1 سال باهاش حرف نزده . از شرایطشون هم احتمال اینکه پدر و مادرشون با هم مشکل دارن زیاده ، و پدر مادر ایشون این مساله واقعا ناچیز را علم کردن که روی مشکلات خودشون سرپوشی کنن . یه دختر 10-11 ساله معلومه که پتانسیل اشتباه کردن داره ، مثل روز روشنه که دائم در معرض اینه که یه خطایی ازش سر بزنه ، اینو یه پدر باید بفهمه ، قبل از ازدواج باید احتمال اینگونه اتفاقاتی را بده و راه حلش را هم بلد باشه نه اینکه باهاش قهر کنه .

دل پدرشو به دست بیاره چه صیغه ایه دیگه ؟ 4 سال از اون قضیه گذشته ، آدم خیلی باید کینه ای باشه که بچه خودشو واسه یه کار غلط کوچیک که 4 ساللللل پیش رخ داده را فراموش نکرده باشه . ایشون نیاز به حمایت و توجه داره نه پدرش ،
    از پدرش دفاع نکردم، اره کار پدرش اشتباه هست و ممکنه این دختر به خاطر این مسله پناه ببره بیرون که از این دست کم اتفاق نیافتده.

ولی دیگه پدرش این طور هست چیکار کنم بگم دست پدرت بگیر ببر مشاوره تا بهت پدر بودن یاد بدهند!! تنها راهی می مونه این که این نزدیک بشه به پدرش

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    میزان امتیاز
    9

از پدرش دفاع نکردم، اره کار پدرش اشتباه هست و ممکنه این دختر به خاطر این مسله پناه ببره بیرون که از این دست کم اتفاق نیافتده.

ولی دیگه پدرش این طور هست چیکار کنم بگم دست پدرت بگیر ببر مشاوره تا بهت پدر بودن یاد بدهند!! تنها راهی می مونه این که این نزدیک بشه به پدرش
    د خب بدختی همینه که پدر ها و مادرها به واسطه اینکه سنشون اونقدری شده که تبدیل به پدر و مادر شدن ، خودشونو کامل میبینن و نمیخوان چیزی یاد بگیرن ، فکر میکنن کاراشون همش درسته ، طرز فکرشون درسته و ... و به سخختییی شاید از هر 200 نفر یه نفر حاضر باشه خودشو ناکامل بدونه و بره مشاوره
    امضای ایشان

-Mark Twain

17. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر منم نباید خودتو مقصر بدونی اونا در موردت یه تصمیم اشتباه گرفتند. سعی کن با رفتار خودت اگه میتونی بهشون این اشتباهو حالی کنی ی جوری متوجهشون کنی که دارن اذیتت میکنن و در حقت بد میکنند. اگه نتونستی دیگه غصشو نخور. اونا یه تصمیمی درموردت گرفتند و دارن نجامش میدند. بعضی وقتا نمیشه ادمای دیگه رو عوض کرد فقط میشه اشتباهاشون و تصمیماشونو قبول کرد. اگه نمیتونی قانعشون کنی که اشتباه می کنند حداقل باید خودت کار درستو بکنی و اجازه ندی بیشتر بهت اسیب بزنند. اونا میخان تنهات بذارن توام باید اینو بپذیری و قوی باشی و باهاش کنار بیای.
    خانواده ادم همه چیزشه وقتی پشتتو خالی کنه تا ابد یه جای خالی تو وجودت داری اما هیچوقت نمیشه ادمارو مجبور به کاری کرد که خودشون نمیخان. تو فقط میتونی تصمیم بگیری خودت کار درستو انجام بدی یا نه.
    اگه نمیتونی متوجهشون کنی سعی کن خودت زندگیتو عوض کنی. از دپرسی در بیا گوشه گیر نباش سعی کن یه جوری ناراحتیاتو خالی کنی. میتونی ورزش کنی تا انرژیای منفیت تخلیه شه. یه کار هنری انجام بدی تا ارامش پیدا کنی. از یه طرفم اگه هدف داشته باشی و رو یه چیزی تمرکز کنی کمتر غصه نداشته ها و اتفاقای بدو میخوری
    بعدشم سعی کن دوست زیاد پیدا کنی تا یکم تنهاییت کمرنگ تر شه. اونا حتما یه روزی میفهمند اشتباه کردند اما اونموقهع دیگه نمیتونن کاری به حال تو بکنند چون خیلی دیر شده. خودت نذار بیشتر از این زندگیت خراب شه

19. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

ادیت
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 05-12-2016 در ساعت 05:00 PM

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

د خب بدختی همینه که پدر ها و مادرها به واسطه اینکه سنشون اونقدری شده که تبدیل به پدر و مادر شدن ، خودشونو کامل میبینن و نمیخوان چیزی یاد بگیرن ، فکر میکنن کاراشون همش درسته ، طرز فکرشون درسته و ... و به سخختییی شاید از هر 200 نفر یه نفر حاضر باشه خودشو ناکامل بدونه و بره مشاوره
    خب الان این مقصر منم ؟ این برمی گرده به اموزش و سیاست کلان که دولت باید یک فکری دربارش کنه.

در مورد این موضوع خود این دختر خانوم نمی دونم منظورش با پسر حرف زدن چی بود. اگر مخفیانه و.... بوده خب کار اشتباهی کرده ولی کار پدر و مادر اش اشتباه تر بوده این هنوز سنی نداره و نیاز اموزش داره .

ما هم اینجا قصد همه مون این که کمک کنیم حالا شما نظرت اینه که با یک دوست همجنس درد دل کنه ومنم نظر م اینکه باید با پدرش اشتی کنه و روابط مث قبل بشه.

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

چقدر خوب فکر میکنید واقعا ممنون ازاین پست مفید.

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم به نظرمن برو و از پدرت علت این رفتار رو بپرس من نمیدونم این اتفاق تا چه حد بد بوده که پدرت این همه سال اینطور شده اما باید بهش بگی این رفتار نه تنها باعث عوض شدن اوضاع نمیشه بلکه به تو اسیب های روحی وارد میکنه که از اسیب اون پسر که پدرت بابتش ناراحته بییشترهست چون از غریبه ها توقع نمیره پشت ما باشن ولی از یه پدر واقعی توقع میره.

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    هر کنشی واکنشی داره . من فکر می کنم این رفتار های گوشه گیرانه و تو خود بودنت سبب شده که این ارتباط آنچنان که باید باشه نیست.اگه شما در رفتارتون تغییراتی بدید می تونید این ارتباط را بهبود ببخشی.
    اینکه شما با پسری ارتباط داشتی مسلما پدر ناراحت شده و اینکه طولش داده کار درستی نبوده. ولی الان ما با شما ارتباط داریم نه با پدرتون. پس شما پیشقدم بهبود این رابطه باش.

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیزم ز اون موضوع چه مدت میگذره؟
    شاید تازست و فراموش نکردن در آینده قطعا فراموش میکنند شما هم برو ازشون معذرت خواهی کن بگو که اشتباه کردی و پشیمانی و ازدلشون درار

26. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28038
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    فقط حرف میزدی؟ راحت باش اینجا مجازیه هر روز مشکلات بدتر از این اینجا مطرح میشه.حرف بزن تا سبک شی.
    آره فقط حرف میزدم

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia.j نمایش پست ها
    آره فقط حرف میزدم
    ببین عزیز تو اونموقع فقط 12 سالت بوده و هرکسی هم توی زندگیش ممکنه اشتباه کنه ولی اگه ارتباط شما فقط در حد حرف بوده واقعا مستحق چنین برخوردی نبودی ببینم بعد اون قضیه از خانواده عذرخواهی و ابراز پشیمونی کردی؟ تو این چند سال تابحال شده پدرتو داوطلبانه به آغوش بگیری؟ خودت چه تلاشی کردی که شرایط را بحالت قبل برگردونی؟ مثلا روز پدر یا روز مادر تونستی ارتباط صمیمانه ای ایجاد کنی؟ چه حرکت مثبت در جهت بازسازی این اعتماد کردی و با چه برخوردی مواجه شدی؟

29. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27919
    تشکـر
    1
    تشکر شده 38 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    8

ما نمی تونیم خودمونو تو اون حالت جای پدرش بزاریم
    اصلا شاید کسی غیر از خانواده هم متوجه این موضوع شده بود ک دختر 12 ساله فلانی با 1 پسر دوسته!!!!!!!!!!!
    حالا برمیگرده ب فرهنگ اون خونواده و اون شهر ک چطور بخوان باهاش کنار بیان
    تو بعنوان 1 دختر اول باید دل مامانتو بدست بیاری حتی بیفت ب دستو پاش ک ببخشدت چون اینجا بابات مامانتو هم مقصر میدونه تو تربیتت
    مامانت ک نرم شد میره باباتو هم نرم میکنه
    اون جوری ک خونوادت دوست دارن رفتار کن
    ک اعتمادشونو جلب کنی
    امیدوارم لحظات خوبی داشته باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)