مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دل بیمار مرد

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

دل بیمار مرد

باسلام .من دختری هستم که جویای کارهستم به خاطر همین بابام به پسرهمسایه مون که مدیر یک اداره دولتی بود کار منو گفته بود و اون آقا خواسته بود که من براشون رزومه بفرستم و من از گوشی پدرم ررومه رافرستادم وبعد چند روز که خبری نشد من از بابام خواستم که از ایشون بپرسه که چی شد ولی بابام گفتن که خودت ازش بپرس و من به این آقا زنگ زدم و در مورد کار پرسیدم و ایشون هم گفتند که من خیلی به فکرتون هستم و همه جا براتون کار سپردم و خیلی هم با من صمیمی صحبت میکرد
    تا این که بعد از حدود 2 یا بیشتر به من رنگ زدند و باز گفتند که من خیلی برای کار به فکرتون هستم و اگه میشه بیاید بیرون تا من هم شما را ببینم و هم با ما
    در مورد کار حرف بزنم .که این را هم بهتون بگم که این آقا متاهل حدودا 45 ساله هستش .و فردی مذهبی
    من رفتم و وقتی این آقا با ماشین اومد من خواستم که صندلی عقب بشینم که در جلوی ماشینو برای من باز کرد و من هم احمقانه برخورد کردم و جلو نشستم .
    از نگاهاش اصلا خوشم نمیومد .
    به من میگفت به پدرتون گفتید که الان اومدیت اینجا نگید من روم نمیشه
    و در مورد کار یه سری حرفای بی سر و ته به من تحویل داد و میگفت به من زنگ بزن من تا ساعت 5 سر کارم پیام بده بهت زنگ میزنم
    الان میخوام بدونم چیکار کنم تو تلگرام این آقا را بلاک کنم یا اگه بهم زنگ یا پیام داد چیکار کنم
    با تشکر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    مشکل ما در فهم زندگیست ...لذت بردن را یادمان ندادند
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    197
    تشکر شده 434 بار در 238 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

پاسخ : دل بیمار

نقل قول نوشته اصلی توسط elham.e نمایش پست ها
    باسلام .من دختری هستم که جویای کارهستم به خاطر همین بابام به پسرهمسایه مون که مدیر یک اداره دولتی بود کار منو گفته بود و اون آقا خواسته بود که من براشون رزومه بفرستم و من از گوشی پدرم ررومه رافرستادم وبعد چند روز که خبری نشد من از بابام خواستم که از ایشون بپرسه که چی شد ولی بابام گفتن که خودت ازش بپرس و من به این آقا زنگ زدم و در مورد کار پرسیدم و ایشون هم گفتند که من خیلی به فکرتون هستم و همه جا براتون کار سپردم و خیلی هم با من صمیمی صحبت میکرد
    تا این که بعد از حدود 2 یا بیشتر به من رنگ زدند و باز گفتند که من خیلی برای کار به فکرتون هستم و اگه میشه بیاید بیرون تا من هم شما را ببینم و هم با ما
    در مورد کار حرف بزنم .که این را هم بهتون بگم که این آقا متاهل حدودا 45 ساله هستش .و فردی مذهبی
    من رفتم و وقتی این آقا با ماشین اومد من خواستم که صندلی عقب بشینم که در جلوی ماشینو برای من باز کرد و من هم احمقانه برخورد کردم و جلو نشستم .
    و در مورد کار یه سری حرفای بی سر و ته به من تحویل داد و میگفت به من زنگ بزن من تا ساعت 5 سر کارم پیام بده بهت زنگ میزنم
    الان میخوام بدونم چیکار کنم تو تلگرام این آقا را بلاک کنم یا اگه بهم زنگ یا پیام داد چیکار کنم
    با تشکر
    سلام عزیزم.
    حتی اگه برات کارهم پیداکنه تودیگه نبایدباهاش درارتباط باشی.همونجورکه ازحرفات معلومه خودت میدونی این اقاقصدش چی هست.
    همه ی پلای ارتباطیتوباهاش قطع کن و خودت دنبال پیداکردن کارباش.
    انشالله کارمناسبی پیدامیکنی
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.33
    تشکـر
    147
    تشکر شده 426 بار در 237 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : دل بیمار

نقل قول نوشته اصلی توسط elham.e نمایش پست ها
    با تشکر
    سلام
    راهش این هست که موضوع رو به پدرتون بگید تا پدرتون خودشون برخورد مناسب رو انجام بدند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    5.99
    تشکـر
    4,201
    تشکر شده 10,159 بار در 5,094 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : دل بیمار مرد

این موارد به خواست شما مربوط میشه.
    چون جویای کار هستید ایشون سوءاستفاده میکنه .
    اتفاقا چنین افرادی کاری انجام نخواهندداد و فقط دنبال نفع و هوس شخصی خودشون هستن.
    و اگر کاری هم انجام بدن شما باید برای درخواست های عجیبشون در فشار و سختی باشید.
    پس در این مورد بیشتر فکر کنید چون شما این شخص رو دیدید و بهتر میتونید بسنجید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
دلار امروز,  دلار قیمت,  دلت اکانت تلگرام,  دلار آمریکا,  دليت اكانت تلگرام,  دلمه برگ مو,  دلار کانادا,  دیلیت اکانت تلگرام,  دیلیت اکانت,  دیلیت اکانت اینستاگرام,  دل بیمار منم,  دل بیمارته,  دل بیمار خودت محسن یگانه,  دل بیمار اومده,  دل بیمار علیان,  دل بیمار شد از دست,  دل بیمار,  بیمار بدخیم ته دل,  طبیب دل بیمارم باش,  طبیب دل بیمار,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من فضلك,  من سيربح المليون,  مناسك الحج,  من الوزارات,  منتخب مصر,  منتدى الجلفة,  مناسك العمرة,  منصور السالمي,  متأهل,  متاهلين كاس العالم 2018,  متاهل به انگلیسی,  متاهلين دوري ابطال افريقيا,  متاهلين كاس العالم 2018 اسيا,  متاهلين كاس العالم,  متاهل یعنی چه,  متاهل به انگليسي,  متاهل به انگلیسی چی میشه,  متاهل ب انگلیسی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)