نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ممکن است از اول بمن خیانت کرده باشد

1030
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21456
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممکن است از اول بمن خیانت کرده باشد

سلام
    من هفته پیش یه مطلبی با موضوع شک وخیانت گذاشتم. همه چی برمیگرده به همون sms هفته پیش که عشقم ،کسی که به اندازه وجودم دوسش دارم به جای پگاه نوشته بود پروانه
    من هرکاری میکنم نمیتونم حرفاشو باورکنم نمیتونم باور کنم که منظورش این بوده که من مثل پروانه دورش میگردم. یک هفتس که خواب ندارم .نمیخوام مامانمم ناراحت کنم واسه همین شبا که اونا خوابن تا صبح گریه میکنم. شما به من گفتین بهش محبت کنم من چند روز این کارو کردم ولی واقعا نمیتونم فکراینکه بهم خیانت کرده داره دیونم میکنه ،شما گفتین فرض کنم حرفایی که زده حقیقت داره و منظورش من بودم ولی من نمیتونم شما خودتونو بزارید جای من.
    احساس میکنم زندگیم تباه شده من به کسی که واقعا دوسم داشت و 6سال صبرکرد تا نظرمن عوض شه گفتم نه به خاطراینکه امیرو دوست داشتم حالا اون...
    جالب اینجاست که دو سه روزه اونم فاصله گرفته و سرسنگینه . بعضی وقتا میگه خستم میگه قبلا رابطمونو بیشتر دوست داشتم قبلا ما خیلی کم همدیگرو میدیدیم چندماه یه بار ، خب این یعنی چی؟
    یعنی نمیخواد منو ببینه وقتی میگم خب یه مدت همدیگرو نبینیم میگه نه باید بیشتر ببینمت! اصلا حرفاشو نمیفهمم یه روز خوبه یه روز بده. بااون قضیه sms که پیش اومد دیگه دوست ندارم باهم باشیم بهش گفتم دیگه تحمل ندارم وخسته شدم میگه چرا؟ این حرفاچیه! ولی دیگه واقعا تحمل این رابطه برام سخت شده این چندماه اخیرهرهفته سر یه چیزی بحث میکنیم ولی میدونم که اگرم ازش جدا شم مریض میشم چون هیچ وقت حتی قهرمون بیشتر از دو روز طول نکشیده اونم بیشتر از طرف من بوده نه اون. از رروز اول قرارمون اشنایی برای ازدواج بود 4سال گذشته وهیچ اقدامی نکرده حالا فکرمیکنم حتما ازهمون اول پای یکی دیگه وسط بوده که نمیتونه تصمیم بگیره همش به من میگه صبرکن اخه من چقدر صبرکنم؟ همش میگه باید بیشتر بشناسمت. به همه مسائل واتفاقایی که میفته حساسیت نشون میده
    من چیکارکنم؟ ازش جداشم؟ تویه دو راهی گیرکردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دنیا رو سرم خراب شده

باهاش کات کن
    4 سال گذشته یعنی هنو نشناخته؟
    اگه میخواستت تا حالا یه عقدی نامزدی ای چیزی اتفاق افتاده بود.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

من دوران دانشجویی دوران کار حضوردرجاهای فرهنگی درکل بادخترهاارتباط داشتم وازاین نوع عشق ها زیاد دیدم وشنیدم.حتی دخترهایی درمرز خودکشی...تجربه ام میگه شما نه به اولی میرسی نه دومی پسرها عشق باز های خوبی اند فرهاد ومجنون جلو پسرهاامروزی درعاشقانه بودن کم میارن ولی وقتی حرف تعهد وقبول مسولیت میشه دردوی ماراتن کسی به پاشون نمیرسه الفرار...همیشه این جمله رو میگن به دخترا من لیاقت تورو ندارم...دختر وفادار زیاد دیدم اماپسر وفادارنه...احساس شک شبیه احساس مردن هست داغون میکنه ادمو...دختراینجر مواقع نباید پسرروشاهزاده ببینه خودش رو کوزت درشرایط خانه تناردیه...

4. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط p.r نمایش پست ها
    سلام
    من هفته پیش یه مطلبی با موضوع شک وخیانت گذاشتم. همه چی برمیگرده به همون sms هفته پیش که عشقم ،کسی که به اندازه وجودم دوسش دارم به جای پگاه نوشته بود پروانه
    من هرکاری میکنم نمیتونم حرفاشو باورکنم نمیتونم باور کنم که منظورش این بوده که من مثل پروانه دورش میگردم. یک هفتس که خواب ندارم .نمیخوام مامانمم ناراحت کنم واسه همین شبا که اونا خوابن تا صبح گریه میکنم. شما به من گفتین بهش محبت کنم من چند روز این کارو کردم ولی واقعا نمیتونم فکراینکه بهم خیانت کرده داره دیونم میکنه ،شما گفتین فرض کنم حرفایی که زده حقیقت داره و منظورش من بودم ولی من نمیتونم شما خودتونو بزارید جای من.
    احساس میکنم زندگیم تباه شده من به کسی که واقعا دوسم داشت و 6سال صبرکرد تا نظرمن عوض شه گفتم نه به خاطراینکه امیرو دوست داشتم حالا اون...
    جالب اینجاست که دو سه روزه اونم فاصله گرفته و سرسنگینه . بعضی وقتا میگه خستم میگه قبلا رابطمونو بیشتر دوست داشتم قبلا ما خیلی کم همدیگرو میدیدیم چندماه یه بار ، خب این یعنی چی؟
    یعنی نمیخواد منو ببینه وقتی میگم خب یه مدت همدیگرو نبینیم میگه نه باید بیشتر ببینمت! اصلا حرفاشو نمیفهمم یه روز خوبه یه روز بده. بااون قضیه sms که پیش اومد دیگه دوست ندارم باهم باشیم بهش گفتم دیگه تحمل ندارم وخسته شدم میگه چرا؟ این حرفاچیه! ولی دیگه واقعا تحمل این رابطه برام سخت شده این چندماه اخیرهرهفته سر یه چیزی بحث میکنیم ولی میدونم که اگرم ازش جدا شم مریض میشم چون هیچ وقت حتی قهرمون بیشتر از دو روز طول نکشیده اونم بیشتر از طرف من بوده نه اون. از رروز اول قرارمون اشنایی برای ازدواج بود 4سال گذشته وهیچ اقدامی نکرده حالا فکرمیکنم حتما ازهمون اول پای یکی دیگه وسط بوده که نمیتونه تصمیم بگیره همش به من میگه صبرکن اخه من چقدر صبرکنم؟ همش میگه باید بیشتر بشناسمت. به همه مسائل واتفاقایی که میفته حساسیت نشون میده
    من چیکارکنم؟ ازش جداشم؟ تویه دو راهی گیرکردم

سلام دوست عزیز
    شما در تمام مواردی که مطرح کردید شک و تردید دارید
    ایا پیامک برای شما بود یا شخص دیگر؟
    ایا از اول پای شخص دیگری درمیان بوده یا نه؟
    ایاقصدش ازدواج هست یا نه؟
    تمام این افکار را شما در ذهنتان مدام تجزیه و تحلیل میکنید و یک سناریو میسازید که خودتان هم به درست یا غلط بودنش اطمینان ندارید.
    ذهن شما از این افکار پر شده است و توانایی تصمیم گیری درست ندارد شما باید از مشاور متخصص کمک بگیرید.
    این رابطه به این صورت دوامی نخواهد داشت و روز به روز سردتر خواهد شد.
    یک مشاور پاسخ تمام سوالات شما را خواهد داد و شما را از این دو راهی رها خواهد کرد.
    جهت مشاوره حضوری از طریق همین سایت میتوانید اقدام کنید.
    در صورت تمایل میتوانید از مشاوره تلفنی نیز استفاده نمایید
    9092301539 شهروندان تهرانی
    9099070354 سراسر نقاط ایران
    بدون گرفتن صفر و با تلفن ثابت تماس بگیرید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند.

6. 3 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)