نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دوراهی انتخاب برای ازدواج

662
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24582
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوراهی انتخاب برای ازدواج

سلام من یه دختر ۱۷ ساله هستم دوراهی میشه که پسرخاله خودم دوستم اون من واسه ازدواج میخواد وعاشقمه میدونم که دروغ میگه و باورش دارم پسرخوبیم هست اما من یه مشکلی دارم از ازدواج مشکلاتش ، زندگی دونفره رابطه خوشم نمیاد یعنی بهش که فک میکنم اون حوصلشو ندارم به اینده نا امیدم با اینکه دوسش دارم میخوام جوابش کنم بااینکه گریه میکنم از دوریش بااینکه میدونم بهترین فرد واسه ازدواجه .خواهش میکنم کمکم کنید دوست ندارم قلبشوبشکنم ..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوراهی انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط barani799 نمایش پست ها
    سلام من یه دختر ۱۷ ساله هستم دوراهی میشه که پسرخاله خودم دوستم اون من واسه ازدواج میخواد وعاشقمه میدونم که دروغ میگه و باورش دارم پسرخوبیم هست اما من یه مشکلی دارم از ازدواج مشکلاتش ، زندگی دونفره رابطه خوشم نمیاد یعنی بهش که فک میکنم اون حوصلشو ندارم به اینده نا امیدم با اینکه دوسش دارم میخوام جوابش کنم بااینکه گریه میکنم از دوریش بااینکه میدونم بهترین فرد واسه ازدواجه .خواهش میکنم کمکم کنید دوست ندارم قلبشوبشکنم ..
    فعلا جواب رد نده ازش فرصت بخواه يك ماه دو ماه سه ماه يكم فكر كن
    هنوز سني واسه ازدواج نداريد زوده هنوز .هر وقت از حست مطمعن شددي جواب بده درسته سنتون واسه قبول كردن يه مسئوليت خيلي كمه ولي خيلي ها از عهدش بر ميان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوراهی انتخاب

چه جواب بدید چه ندید ؛ حداقل 5 6 سال بابد صبر کنید
    چون تو این سن یا حتی زیر 20 سال ازدواج کردن میتونه بزرگترین اشتباه عمرتون باشه !!
    تو این مدت زیاد هم زمان همه چیز رو اثبات میکنه و خودتون هم پخته تر میشید و میتونید تصمیمی بگیرید که عقلانی باشه ، نه احساسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد