نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دوستی در شبکه اجتماعی

1230
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی در شبکه اجتماعی

سلام من دختری20هستم پارسال با دختری در شبکه های اجتماعی دوست شدیم باهم مثل خواهرهمه حرفهامون رو به هم میزدیم تا اینکه یک روزمن به مریضی دچار شدم ولی اون وقتی فهمید حرف هام رو باور نکرد وشروع به تهمت زدن به من کرد من خیلی دوسش دارم ولی اون کم کم بی محلی کرد به من و دروغ میگفت بهم که سر کاره وخیلی سرش شلوغه و بهونه های الکی برام میاورد تا اینکه باهم قهر کردیم ولی نه اون قهری که دوستا میکنند سرد شدیم نسبت به هم و چند نفر در این دعوا وسط ما افتادند و روزی به دوست پسرش گفتم تکلیف من را روشن کنه اگه من را نمیخاد که اون میگفت طوری که ما فکر میکنیم نیست الان من خیلی ناراحتم هم دوسش دارم هم از دستش ناراحتم من کمک میخام که اصلا این را کنار بزارم یا واسه دوباره دوست شدنمون تلاش کنم چون واقعا من دوسش دارم ولی اون سرد شده نسبت به من و اطرافیانم میگند اگه دوست خوبی بود سر یک قضیه کوچک قهر نمیکرد و اگه میشه لطف کنید به من بگید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : دوست

چرا در محیط مجازی دنبال دوست میگردید .

اگر نیاز به وجود دوست در زندگی در خودتون میبینید در دنیای واقعی کم نیستند

کسانی که میتونن دوستانی خوب برای شما باشن .

در محیط کار وتحصیل ودر جمع فامیل میتونید دوستانی داشته باشید وبا اون ها درد ودل کنید .

البته منکر این نمیشم که دوستان مجازی نمیتونن دوستانی واقعی باشن .

چه بسا دو نفر از طریق مجازی باهم دوست هستند واصلا یکدیگر رو ندیدن ولی کمک زیادی برای هم بودن .

به نظر میرسه شما خیلی احساساتی باشید .

کات کردن یه رابطه مجازی اینقدر هم ناراحت کننده نیست .

سعی کنید فراموشش کنید .از این پس دیگه با دوستان مجازیتون اینقدر احساسی نباشید ودرد ودل هاتون رو در

محیط مجازی منتشر نکتید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. 4 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله دوست و اشنا های خیلی دارم ولی راحت نیستم که باهاشون درد و دل کنم من چند سال پیش با از دست دادن پدرم خیلی تنهاتر شدم مامانم اصلا بهم توجه نمیکنه صبح تا شب دنبال خوش گذرونیه خودشه من یه خواهر بزرگتر از خودم دارم توی زندگیم دخالت میکنه اصلا نمیزاره من از دنیای خودم لذت ببرم قبل از اب خوردن هم باید ازش اجازه بگیرم ولی مامانم دربرابر حرفای خواهرم سکوت میکنه به خاطر تنهاییم به شبکه مجازی روی اوردم تا حرفای دلم رو به یک نفر بزنم من حس میکنم دوستای مجازیم بیشتر به فکر من هستند دنیای واقعیم دست خواهرمه همش اون زور میگه زندگی رو واسم تلخ کرده هر لباسی میخام بخرم دخالت میکنه و نمیزاره من از زندگی لذت ببرم
    ویرایش توسط robina71 : 02-14-2016 در ساعت 12:51 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه دنیای مجازی چون هرکس میتونه چیزی که واقعا هست نباشه، فکر می کنیم اینجا افراد فرا زمینی هستن و خیلی بهترن... در صورتی که اینطور نیست. دقیقا افراد دنیای واقعی پشت این دستگاه ها و شبکه مجازی نشستن و گاهی با نقاب و گاهی خودشون، مثل دنیای واقعی، حتی بیشتر و بدتر از دنیای واقعی افراد نقاب دار اینجا داریم چون خیلی راحت تره خود فرد نبودن
    ...
    بهتره بیشتر از دنیای مجازی فاصله بگیرید و به دنیای واقعی نزدیک تر و نزدیک تر بشید. اهمیت و امنیت دنیای واقعی خیلی بیشتر از دنیای مجازی هست. با اقوام و آشناهاتون مراوده بیشتری داشته باشین، میتونین دوستان جدید پیدا کنید، فعالیت های اجتماعی انجام بدین...
    در مورد خواهرتون اگر فرد منطقی هستن میتونید خیلی راحت باهاشون منطقی صحبت کنید و در فضای صمیمانه و مودبانه و بهشون بگین با توجه به شرایط ، دارین اذیت میشین و اگه این رفتار از دوست داشتن و احساس خوهرانشون هست داره اذیتتون میکنه. شاید چون بزرگتر هستن و طبق گفته خودتون مادرتون زیاد به فضای منزل اهمیت نمیدن خواهرتون نسبت به شما احساس مسئولیت میکنه و باعث این رفتار در اقر دوست داشتن شده.

در مورد مادرتون هم میتونید خودتون و خواهرتون از خودتون ناراحتی و رفتاری شبیه قهر کوتاه نشون بدین تا وقتی ازتون علت خواستن باهاشون در مورد خودتون و اینکه زمان بیشتری رو به شما و خانه اختصاص بدن صحبت کنید.

اگه براتون مقدور باشه مراجعه به یک مشاور به صورت حضوری میتونه خیلی مفید واقع بشه.
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوستی در شبکه اجتماعی

نقل قول نوشته اصلی توسط robina71 نمایش پست ها
    سلام من دختری20هستم پارسال با دختری در شبکه های اجتماعی دوست شدیم باهم مثل خواهرهمه حرفهامون رو به هم میزدیم تا اینکه یک روزمن به مریضی دچار شدم ولی اون وقتی فهمید حرف هام رو باور نکرد وشروع به تهمت زدن به من کرد من خیلی دوسش دارم ولی اون کم کم بی محلی کرد به من و دروغ میگفت بهم که سر کاره وخیلی سرش شلوغه و بهونه های الکی برام میاورد تا اینکه باهم قهر کردیم ولی نه اون قهری که دوستا میکنند سرد شدیم نسبت به هم و چند نفر در این دعوا وسط ما افتادند و روزی به دوست پسرش گفتم تکلیف من را روشن کنه اگه من را نمیخاد که اون میگفت طوری که ما فکر میکنیم نیست الان من خیلی ناراحتم هم دوسش دارم هم از دستش ناراحتم من کمک میخام که اصلا این را کنار بزارم یا واسه دوباره دوست شدنمون تلاش کنم چون واقعا من دوسش دارم ولی اون سرد شده نسبت به من و اطرافیانم میگند اگه دوست خوبی بود سر یک قضیه کوچک قهر نمیکرد و اگه میشه لطف کنید به من بگید چیکار کنم

سلام.

اینکه شما در دنیای مجازی به دنبال دوست واقعی میگردید جای تعجب داره.

البته میشه این انتخاب رو از ضعف اعتماد به نفس دونست .

اگر این ضعف اعتماد به نفس رو انکار میکنید حتما به فکر دوستی واقعی باشید و از ارتباط برقرار کردن واقعی هراسی نداشته باشید.

چون دوستی های نوشتنی و مجازی راحت تر و بدون استرس ایجاد میشه راحت تر هست و

نیازی به اعتماد به نفس واقعی نیست.

پس بهتره که دور این دوستی تون رو خط بکشید و به فکر دوستی ای باشید که اولا عقیده های نزدیک شما داشته باشد

دوما واقعی باشه و سوما بتونید ایشون رو از نزدیک بشناسید و بتونید سبک سنگین واقعی کنید که واقعا بدرد دوستی با شما می خوره یا نه.

7. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)