نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دوستی طولانی مدت و دردرسر و تهدید

787
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25669
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی طولانی مدت و دردرسر و تهدید

با سلام و خسته نباشید
    من در سن 27 سالگی با پسری دوست شدم و اوایل دوستی ساده بودچون من از دوستی ها چیزی نمیدانستم به او اعتماد کردم.او بعد از گذشت مدتی به من پیشنهاد ازدواج داد برای 3 سال بعد من قبول نکردم ولی باهاش موندم.وتوی این چهار سال هم مدام بهش گفتم بیا جلو ولی اون هر سری چیزی رو بهانه میکرد.میگفت باید درسم رو بخونم بعد سربازی برم بعد دنبال ساختن کارای خونه ی باباش رفت و بعد هم دنبال کار گشت و الانم که یه چند ماهی رفته سرکار بازم بهانه ی پول نداشتن و شرایط رو میاره.میگه من سه سال دیگه میتونم بیام جلو و با دست خالی پاپیش نمیذارم.منم گفتم تو قصدت ازدواج نیست و داری منو بازی میدی و عمر منو چهار سال هدر دادی و...برگشت بهم گفت تو اخلاق نداری و به چیت باید دلمو خوش کنم و بی جهیزیه هستی و زن بساز نیستی و کلی تحقیرهای دیگه .با هم رابطه هم داشتیم ولی نه رابطه ی واقعی یعنی من دخترم.الانم میگم دیگه نمیخام باهات باشم و ازت بدم میاد و نمیتونم باهات بسازم و اصلا حرف همو نمیفهمیم و اعتقاداتت با من جور در نمیاد و.....منو تهدید میکنه و میگه دیگی که برای من نجوشه میخام....نجوشه.واقعیت شماره خونمون رو هم از گوشیم برداشته و عکس هم ازم داره و به بهانه ی اعتماد آدرس خونمون رو هم ازم گرفته.خلاصه که من از تهدیداتش میترسم و علاقه ی هم به ادامه ی رابط به این صورت ندارم.ولی نمیدونم چیکار کنم؟میترسم آبروی من و خانواده ام رو ببره چون خیلی لجباز و یکدنده است.توی این چهار سال هر چی من بهش گفتم هیچکدومش رو انجام نداده و طبق حرف خودش میره و زور میگه و کاراش رو توجیه میکنه.خسته شدم بخدا.میدونم ناآگاهی خودم باعث این ماجراست.کمکم کنید و راه درست رو بهم نشون دهید.
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دوستی طولانی مدت

عکس داره؟
    چ جور عکسی؟

ببینید اینجوری ک معلومه
    این اقا کلا مشکل داره
    بهتره همین الان باهاش تموم کنید

اگرم تهدید میکنه
    شما عقب نکش
    ضعف نشون نده
    اصصصصصصلا نذار بفهمه ک میترسی
    ازش ترس داری
    نگران ابرو و ... هسی
    بهش بگو هرکاری میخای بکن
    هررررکاری
    منم خیلی راحت و بدون هیچ هول و ولایی
    ازت شکایت میکنم
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25669
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به شقایق
    الان چهار ساله با هم دوستیم ولی من خیلی میترسم.خانواده ی من با این موضوعات سخت و شدید برخورد میکنم.آدرس خونه و شماره تلفن خونمون رو هم به اسم اعتماد ازم گرفته منم چون توی این چیزا تجربه نداشتم عین خنگ ها بهش اعتماد کردم. میخام کات کنم و با ارامش زندگی کنم ولی میترسم کاری کنه.آبرو خودم و خانواده ام رو ببره.تو رو خدا راهنماییم کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نگفتید چه جور عکسی ؟
    اگه عکسی که موقع رابطه ... ازتون داشته باشه قضیه یکم فرق می کنه در هر صورت دو کار ایجا می تونید انجام بدید
    1- اگه عکس لختی یا عکس ... ازتون نداره ، باهاش کات کنید و بهش بگید بره گم شه و از اون طرف هم به مامانت سر بسته به این صورت که چند مدتی هست با پسری دوست بودی بگو اگه پسر عاقلی باشه فقط چند روزی تهدیدت میکنه و بعدش کاری به کارت نداره اما اگه خریت بکنه و زنگ بزنه که من میگم زنگ نمیزنه ، مادرت می تونه تو خونه یه طوری جمو جورش کنه .
    2- اگه عکسی موقع ... ازت داره ، باهاش کات کن و بهش بگو که اگه یکبار و فقط یکبار بیایی نزدیک می رم پیش پلیس به جرم اخوازی ازت شکایت می کنم و میام سر کارت آبروتو میبرم و بهش متذکر شو تو با من ارتباط داشتی و اگه برم دادگاه قاضی به اجبار منو همسرت می کنه ، حالا اگه آدمه عاقلی باشه گوش می کنه اگه نکرد اول برو پیشه پدرش و اگه بازم ادامه داد برو سر کارش پیشه رئیسش و همه چی رو بهش بگو اگه دوباره گیر داد برو پیشه پلیس و ازش شکایت کن به جرم اخوازی .
    اینها رو می تونی دور از چشم پدر رو مادرت انجام بدی ،
    اون الان به تو به چشمه یه کسی که ترسو هست و هر کاری که بخواد می تونه سرش دربیاره نگاه می کنه پس از موضع قدرت باهاش برخورد کن و دیگه هم از این اشتباهات نکن .
    توبه کن ، نمازهاتو سر موقع بخون ، نماز شب بخون تا خدا نگاهت کنه و زندگیتو سر و سامون بده .
    ویرایش توسط seyyedmahdifatemi : 01-09-2016 در ساعت 12:01 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)