نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: دوست بی معرفت

2403
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28780
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست بی معرفت

...
    ویرایش توسط Armita.pakdel : 06-18-2016 در ساعت 01:34 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : دوست بی معرفت

خب بعدش ?!?!!!!!

سراغتو نمیگیره ، سراغشو نگیر .

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita.pakdel نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده آرمیتا پاکدل بیست و شش ساله از زمان کودکی با دختر یکی از همسایگانمان رفاقت بسیار نزدیکی داشتم و از نظر تحصیلی برعکس دوست صمیمی ام بسیارممتاز بودم و هم اکنون نیز هستم حتی از نظر شغلی و خانوادگی. این را هم ذکر نمایم که من و دوستم اصالتا خوزستانی هستیم و برای چندین سال در خوزستان زندگی کرده ایم.متاسفانه دوستم برعکس من خانواده ی مناسبی نداشتند و حتی به اینکه مادرش با مردهای متعددی همبستر میشده در خوزستان مشهورشده بود یا حتی خواهربزرگترش. من با بی توجهی به تمام مشکلات خانوادگی باز با او دوست بودم و به خانواده ام می گفتم این مسیله برایم چندان اهمیتی ندارد و هر چه باشد فهیمه بهترین دوست من است چرا که خانواده ام اصرار داشتن ارتباطم را با او کم تر نمایم.
    در حین تحصیل در مقطع دوم راهنمایی دوستم به همراه خانواده اش به استان دیگر مهاجرت نمودند و این گونه برای شش سال از او جدا شدم ولی باز از طریق نامه و تلفن با هم در ارتباط بودیم تا اینکه من در دانشگاه شهری که دوستم به آن جا مهاجرت کرده بودند پذیرفته شدم و از آن جایی که پدرم نیز بازنشسته داشت میشد مانیز مهاجرت خود را به استان محل س************ت دوستم را قطعی کردیم. آن جا که همدیگر را دیدیم خیلی هم خوشحال شده بودیم ولی احساس صمیمیت قبل دوستم را احساس نکردم. رفتارهایش برایم یکباره غیرقابل تحمل شده بودند. دیگر آن دختر شاد نبود. راحت دروغ می گفت و برای من کلاس می گذاشت. خیلی دختر پررویی شده بود و حتی زمانی که بعد از درس و دانشگاه در مرکز دولتی مشغول به کارشدم از من سواستفاده های مالی می کرد. از اینکه آن دختر سابق و خاکی نبود و راحت انرژی منفی می داد و دروغ می گفت متعجب شده بودم. هر زمان که به او شدیدا احتیاج داشتم در جوابم می گفت من کار دارم شرمنده و این گونه مرا خورد می کرد.همیشه من اولین و آخری نفری بودم که سراغی از او می گرفتم.او حتی به من می گفت من به خاطر کارم دوست های خودم را خیلی کم میبینم ولی متاسفانه روزهای تعطیل را بهانه می کرد که مرا نبیند.خلاصه با وجود تمام این مسایل کوتاه آمدم و گذشت کردم حتی از خانواده اش. حتی به او گفتم تو خیلی عوض شده ای....دیگر آن صمیمیت قبلی ات را نمی بینم...در پاسخم سکوت کرد و هیچ چیز نگفت و من پیش خودم فکر کردم باید به او فرصت دهم. فرصت های زیادی دادم و هنوز آن رفتارهای غیر قابل تحمل را دارد.اکنون تصمیم گرفتم که بعد از بیست و شش سال از دوستی معرفت او را امتحان کنم وببینم برایش مهم هستم یا خیر و اکنون حدود ده ماه است که از او خبر ندارم و قرار است به زودی در مقطع ارشد در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل شوم.
    خب به سلامتی
    مبارک باشه
    این سوال بود یا دردو دل؟

5. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28780
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حتی بهم پیشنهاد شده که رابطه تو باهاش قطع کن

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46281
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حدودا دو سال پیش تو مدرسه دوستم رو دیدم هر دو مون دوست جدا داشتیم ولی من خیلی دوست داشتم باهاش دوست باشم چون رفیقای صمیمی خودم تو یه کلاس دیگه بودن و من تو کلاس خودم تنها بودم
    وسطای سال بود که دیدم واقعا دوسش دارم و دوس دارم باهاش دوست باشم ولی با این حال زیاد طرفش نمیرفتم دوست نداشتم خودم دوستیمون رو استارت بزنم بقل دستیم بود
    دیگه کم کم باهم جور شدیم و یه حورایی به هم وابسته شدیم
    تا بستون بود که باهم فقط چت میکردیم
    خیلی رو هم حساس بودیم و هیچکدوممون دوست نداشت با کس دیگه ای چت کنیم
    یه روز دیدم واقعا ناراحت میشه که من با دوستای دیگم چت میکنم هرروز سر این چیزا باهم قهر میکردیم
    یه روز بهش گفتم من دیگه با کسی جز تو چت نمیکنم اونم حالا نمیدونم دلش می خواست یا نه ولی گفت منم دیگه چت نمیکنم حتی قید رفیقای صمیمیم و بخاطرش زدم چند ماه گذشت اول مهر بود امد بهم گفت بیا بریم با دوستامون چت کنیم تو مدرسه چه جوابی بهشون بدیم که جواب پی امشون و ندادیم مطمعن بودم برا خودش داره میگه نه من دلش براشون تنگ شده بود یکی دو روز باهاش قهر بودم و گفتم بیخیال بزا چت کنه چند روز بعد داشتم با دوستش حرف میزدم که گفت اره باهم قرار گذاشتیم قراره هم و ببینیم
    رفتم بهش گفتم می خوای بری پیش دوستات گفت اره بهشون گفتم بیان همو ببینیم در حالی که تا اون موقع یه بارم به من نگفت بیا همو ببینیم و اینکه میدونست من دوست ندارم با دوستاش بره بیرون
    فقط مدرسه رو بهونه کرد که ببینشون وگرنه که ما امسال یه روزم مدرسه نرفتیم که بخواد بهشون جواب پس بده
    انقد ناراحت شدم ازش که تصمیم گرفتم دیگه باهاش خوب رفتار نکنم لیاقت نداشت با منی که قید همه دوستام و براش زدم دوست باشه
    من و نسبت به همه دوستام بدبین کرد
    دیگه باهاش سرد شدم تا حدی که الان ازش زده شدم
    یه ماه بعد از قرار با دوستاش باهاشون دعواش شد و باهم کات کردن دوستاشم عین یه کیلوخیار فروختنش و ولش کردن
    بعد امد دنبال من
    انگار من فقط برا تنهاییاش بودم
    منم دیگه ازش متنفرم متنفر
    دیگه تا جایی رسید تنهاییش که میومد میگفت تورو خدا باهام خوب شو
    منم بازیچه دست اون نیستم که هر موقعه خواستم باشم هر موقع نخواست نباشم
    گفتم نه من همینم عوضم نمیشم
    دیگه الان قهرامون انقد طولانی شده که حتی خودم دلم براش تنگ میشه ولی از سر دوست داشتن نیست مطمعنم برا عادته
    ولی بهش پی ام نمیدم چون اون دوستاشو به من ترجیح داد اونم اون دوستای فیکشو و خودش دوستیمون و به اینجا کشوند و خودش اصلا قبول نداره که تقصیر خودشه
    از یه طرف دلم نمی خواد با کسی که من و به هرکسی ترجیح داده دوست باشم از یه طرفم بهش عادت کردم نمیدونم باهاش تموم کنم یا نه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط MhdSara نمایش پست ها
    حدودا دو سال پیش تو مدرسه دوستم رو دیدم هر دو مون دوست جدا داشتیم ولی من خیلی دوست داشتم کنم یا نه
    سلام. دوست عزیز با صحبت هایی که کردید میخوام شما را راهنمایی کنم چون تعریف درستی از دوستی ندارید. برای همین است که رابطه دوستی شما خراب شده است. برای مثلا دوست شما حق ندارد شما را برای چت کردن یا نکردن محدود کند و یا رابطه دوستی را به رابطه ریاستی تبدیل کند. رابطه دوستی یک رابطه دوطرفه برپایه روابط مشخص و ارتباطات مشخص است و انتطارات نباید از آن حد بالاتر برود

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46281
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته ولی دوستی ما مدلش اینه و جفتمون این موضوع رو قبول کرده بودیم
    تا حدی که اون موقع که با همه چت میکردیم هرروز دعوا میکردیم چون رو هم حساس بودیم دلمون نمی خواست دوست دیگه ای جز خودمون دوتا باشه مشکلمون با چت با بقیه ام فقط با دوستای صمیمی جدامون بود نه همه
    ولی اون بخاطر دوستاش به من دروغ گفت که ببینشون
    همین چند روز پیش سره یه استوری که من با یکی از دوستام گذاشتم داشت گریه میکرد و میگفت دیگه نمیتونم ادامه بدم اونوقت از من توقع داشت که سرکارایی که با من کرد ببخشمش

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

به نام خدا

سلام
    میشه کمی اطلاعات در مورد خودتون بدید
    چند سالتونه؟پایه چندمین؟ خواهر یا برادر دارین یا نه؟
    تعریفتون از دوست و دوستی چیه؟
    با توجه به چیزی که گفتین برداشت اولیه من اینه که شما تعریف درستی از دوستی ندارید و به علاوه کمی حسود هم هستین و با احساسات تصمیم میگیرید
    سوالا رو لطفا جواب بدید تا بیشتر راهنمایی بگیرید از من و دوستان

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط MhdSara نمایش پست ها
    درسته ولی دوستی ما مدلش اینه و جفتمون این موضوع رو قبول کرده بودیم
    تا حدی که اون موقع که با همه چت میکردیم هرروز دعوا میکردیم چون رو هم حساس بودیم دلمون نمی خواست دوست دیگه ای جز خودمون دوتا باشه مشکلمون با چت با بقیه ام فقط با دوستای صمیمی جدامون بود نه همه
    ولی اون بخاطر دوستاش به من دروغ گفت که ببینشون
    همین چند روز پیش سره یه استوری که من با یکی از دوستام گذاشتم داشت گریه میکرد و میگفت دیگه نمیتونم ادامه بدم اونوقت از من توقع داشت که سرکارایی که با من کرد ببخشمش
    بینید شما میتونید هر نوعی میخواید با هم قرار داد کنید ولی تهش باعث دلخوری ناراحتی میشه.
    دوستی درست و رابطه درست تعریف خاص خودشو دارد.
    وقتی توافق میکنید که ما فقط با هم باشیم و کس دیگری با ما دوست نباشد سبب میشود که هر دو یک تعهد نادرست و شکننده ببندید که به زودی بشکند و هر دو اسیب ببنید.
    در مورد بخشیدن هم باید بگم. دوستی به دیگران به معنی خیانت به شما و بد بودن ایشون نیست. برخی انسان ها کلی دوست صمیمی دارند این به شخصیت افراد بر میگرده برخی از نظر شخصیتی برونگرا هستند دوستان زیادی دارند و بزخی مثل شما احتمالا درونگرا هستند و دوستان صمیمی محدودی دارند
    ویرایش توسط MohsenPSY : 02-26-2021 در ساعت 09:33 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)