نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دوگانگی در رفتار

2127
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

Unhappy دوگانگی در رفتار

سلام.من تو زندگیم همش سر دوراهیا میمونم و یجوری انگار شخصیت دوگانه دارم.خوبه که بشه چن تا کارو با هم انجام داد و همه چیو با هم داشت ولی ....دیگه نه همه جا.
    بزارید براتون بگم...مثلا من هم بسیجیم هم فیسبوکیم--- هم رپرم و هم پلیس سایبریم ---روی حجاب حساسم ولی از طرفی خودم فشنم ---- گاهی با خدا رابطه خیلی نزدیکی دارمو گاهی اصلا دوس ندارم اسمشو به زبون بیارم-احساس کمبود محبت میکنم ولی چون یبار شکست خوردم جرات نمیکنم به کسی دل بدم --- درسو دوس دارم ولی در حال حاظر اصلا تلاشی براش نمیکنم--- و مخصوصا گاهی شادم و گاهی غمگین و این کلا بی دلیله...دورم شلوغه ولی فک میکنم تنهاممم-خحانوادمو دوس دارم ولی دوس ندارم تو جمعشون باشم...
    کسی میتونه کمکم کنه؟این اوضاع و احوال داره اذیتم میکنه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : تو زندگیم موندم...چیکار کنم؟

سلام
    فک کنم خیلیا از این دوگانگی ها تو ی دوره ای داشته باشن
    تو دوره ای ک واقعا آدم شخصیت ثبات خودش را نداره و پراز فکرهای تازه هست اما از طرف دیگران حمایت نمیشه و میخواد خودش را متفاوت از دیگران بدونه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تو زندگیم موندم...چیکار کنم؟

منم بعضی وقتا همچین حس هایی رو دارم البته ن همه رو ولی ......
    منم مثل شما تجربه ی شکست رو داشتم دقیقا میفهمم که چه حس و حالی دارین . منم بعد از شکستم از ی شروع مجدد خیلی میترسم .
    همش به خودم میگم اگه اون اتفاق باز تکرار بشه چی وبی دلیل همه رو رد میکنم .
    همین طور که همه میگن انسان نمیتونه تنها باشه چون برای تنها بودن ساخته نشده.
    بنظر من بیشترین چیزی که شما رو آزار میده تنهایی هست ن چیز دیگه ای .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوگانگی در رفتار

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI-ALONE نمایش پست ها
    سلام.من تو زندگیم همش سر دوراهیا میمونم و یجوری انگار شخصیت دوگانه دارم.خوبه که بشه چن تا کارو با هم انجام داد و همه چیو با هم داشت ولی ....دیگه نه همه جا.
    بزارید براتون بگم...مثلا من هم بسیجیم هم فیسبوکیم--- هم رپرم و هم پلیس سایبریم ---روی حجاب حساسم ولی از طرفی خودم فشنم ---- گاهی با خدا رابطه خیلی نزدیکی دارمو گاهی اصلا دوس ندارم اسمشو به زبون بیارم-احساس کمبود محبت میکنم ولی چون یبار شکست خوردم جرات نمیکنم به کسی دل بدم --- درسو دوس دارم ولی در حال حاظر اصلا تلاشی براش نمیکنم--- و مخصوصا گاهی شادم و گاهی غمگین و این کلا بی دلیله...دورم شلوغه ولی فک میکنم تنهاممم-خحانوادمو دوس دارم ولی دوس ندارم تو جمعشون باشم...
    کسی میتونه کمکم کنه؟این اوضاع و احوال داره اذیتم میکنه...

شخصیتهای دوگانه ، محصول شرایط نامتجانس محیطی و آموزشی غیر متعادل و گاهی هم متضاد میباشند...

چنین شرایط این استعداد منفی و ناهنجار را درآنها بوجود می آورد که همزمان دو و گاهی هم بیشتر از دو شخصیت متضاد را در خود پرورش بدهند...

این چنین اشخاص در پرادوکس آنچه فکر میکنند با آنچه میگویند و همچنان به آنچه عمل میکنند ، قرار میگیرند...

در حقیقت پندار ، گفتار و رفتار آنها ، از همدیگر بسیارمتفاوت میتواند باشد...

پیدا نمودن چهره و شخصیت واقعی همچو اشخاص در میان چهره های متضاد دیگری که از خود تبارز میدهند ، به دشواری ممکن میگردد...

عدم اعتماد به نفس و استرس و ترس از قضاوت دیگران و راضی نگه داشتن دیگران از خود شما رو به گذاشتن این نقاب های مختلف در مکانها و زمانهای مختلف میکند

وقتی تونستید در زندگی الگویی مناسب برای خودتون پیدا کنید و در تعادل قرار گرفتید میبینید که خیلی راحت با این تفاوت ها برخورد خواهید کرد

البته خیلی از افراد به این مشکل دچار هستند و برای غلبه بر اون استرس و نگاه دیگران در اون زمان خاص با محیط همرنگ شده و نقاب عوض میکنن

که بیشتر ما ایرانی ها بهش دچاریم و اگر دقت کرده باشید در تعریف کردن از دیگران و تعارفان اجتماعی همیشه شخصیت افراد در پشت نقاب هایی

پنهان شده که واقعی نیست ولی میتونه سطح رضایتی رو برای فرد به وجود بیاره

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

از همگی ممنونم..نشستم فکرامو کردم.بیخیال پلیسی میشم میشم ادامه تحصیل میدم به یجایی برسم.فشن بودنمم مال الانه موقع ازدواج مردانه میپوشم و ....
    فعلا میزارم زندگی بگذره..هرجوری که دوس دارم...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI-ALONE نمایش پست ها
    از همگی ممنونم..نشستم فکرامو کردم.بیخیال پلیسی میشم میشم ادامه تحصیل میدم به یجایی برسم.فشن بودنمم مال الانه موقع ازدواج مردانه میپوشم و ....
    فعلا میزارم زندگی بگذره..هرجوری که دوس دارم...

این طر بیان نشون میده یه جورایی راهتو پیدا کردی

پس بر اساس علاقه ات پیش برو و از زندگی و جوانیت لذت ببر (لذت سالم )
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد