نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دوگانگی شدید درباره ظاهرم

966
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوگانگی شدید درباره ظاهرم

سلام،من 18سالمه،پسرم، خیلی کوتاه میخوام مطلب رو بگم براتون برای راحتی خودم وشما،مشکل من اینه که از نظر خودم قیافه خوبی دارم ولی گاهی اوقات حرف هایی از دیگران میشنوم که به شدت ناراحتم میکنه،وقتی خودمو داخل ایینه میبینم حتی به نظر خودم قیافم خیلی خوبه ولی حس میکنم کخ ایینه بم دروغ میگه چون شنیدم تصویری که ادم داخل ایینه از خودش میبینه با تصویری که دیگران میبینن متفاوته،البته اینم بگم که مشکل کوچیکی دارم که حس میکنم تقریبا مشخص نیس و همین که دیگران میبیننش یا نه و اینکه اصلا قیافه من برای بقیه چطوره و اونجوری که تو ایینه میبینم هس یا نه منو دچار مشکل شدید کرده،نظر دیگران راجع به ظاهرم برام خیلی مهمه،گاهی ایراداتی به ظاهرم میگیرن که هرچی به خودم نگاه میکنم به نظر خودم اونوجوری نیستم البته گاهی اوقاتم خودمو تو ایینه دیگران میبینم و قانع میکنم خودمو که اون مشکلو دارم،این وسط دچار گیجی و دوگانگی شدید شدم که اصلا دوسش ندارم.حرف اضافه نمیزنم،زودتر کمکم کنید،خدانگهدار

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27246
    تشکـر
    85
    تشکر شده 98 بار در 70 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوگانگی شدید درباره ظاهرم

واوووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!

کلا همه این ایراداتی که مطرح کردی فقط مربوط به ظاهرته؟
    خوب به نظر من اگه همیشه بخوای به چیزایی که بقیه بهت میگن و یا در باره ات قضاوت میکنن توجه کنی
    در واقع هیچوقت ادم موفقی نخواهی بود
    چون همیشه در پی تایید گرفتن از دیگرانی حالا چه راجع به ظاهر چه راجع به کارو زندگی راجع به هر چی که باشه
    و هیچوقت هم نمیتونی تایید همه رو بگیری
    به هر حال انسان از خودش حق انتخاب و ازادی داره و میتونه هر طوری خودش دوست داره باشه زندگی کنه و راحت باشه
    به نظر من در اصل انسان باید هر طور که خودش دوست داره باشه این وسط یه عده هستن از این چیزی که هستی خوششون میاد و باهات همراه میشن و تاییدت میکنن
    و یه عده دیگه باهات مخالفن و ازت انتقاد میکنن و حتی ممکنه فحشتم بدن

پس بهتره فکرتو رو اون چیزی که دوست داری باشی متمرکز کنی و دقیقا با همون تیپ و قیافه یا به اصطلاح ظاهری که دوست داری ظاهر بشی و تایید یا انتقاد دیگران توجه زیادی نکنی
    یه جایی خوندم(نه با تعریف و تمجید دیگران خوشحال شو و نه با انتقاد و مخالفتشون ناراحت)
    فداااااااااااااا

3. کاربران زیر از Hossein Gage بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

وا دادا مگه مرد باید خوشگل باشه؟؟؟اونام که میگن حسودی میکنن شما شکل واقعیت 25-26ه اون موقع میتونن در موردت قضاوت کنن بعدشم به حرف هیچکس نه فقط این موضوع تو هیچ موضوعی نکن.مشورت خوبه،انتقاد سازنده خوبه اما ایراد گرفتن از ظاهرکاردشمن آدمه.چون ظاهر دست خود آدم که نیست خوشگل باشه یا زشت بنده ی خداست.مهم سلامتیه تن و روح آدمه خدا رو شکر کن که سلامتی...
    دقت کن به آدمای اطرافت تو اونارو جوری میبینی که دوس داری اگه دوسشون داشته باشی هیچوقت اونارو زشت نمیبینی حتی اگه بدقیافه ترین باشن همینطور یه آدمی که واسه اولین بار میبینی و ظاهرش خیلی قشنگه اگه اخلاقش بد باشه مغرور باشه یا هرچی دیگه واست جذابیت نداره پس سیرتت و اخلاقتو درست کن وجهتو تو اجتماع ببر بالا و از خدا بخواه که فقط محتاج خودش باشی اونوقت پیش همه عزیزترینی

5. 2 کاربران زیر از مهتاب نصیری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تو سنت طبیعی هستش منم یه زمان فک میکردم هرکی تو خیابون با بی آرتی داره میخنده منو مسخره میکنه ولی الان خیلی هم اعتماد به نفس دارم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    26507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام خدمت شما
    ایراداتی که دیگران می گیرند آیا همه دیگران می گیرند یا بعضی ها؟ قیافه تا حدودی مسئله ای سلیقه ای است و اگر شما بخواهید خیلی موشکافی کنید دچار مشکل می شوید و به اعتماد به نفس خودتان صدمه می زنید همین طور که به صراحت نوشته اید مشکلی در چهره خود نمی بینید به آنها هم همین را بگویید . در این زمینه می توانید با روانشناسان کانون مشاوران ایران یاری بگیرید 22269558

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط .amir نمایش پست ها
    سلام،من 18سالمه،پسرم، خیلی کوتاه میخوام مطلب رو بگم براتون برای راحتی خودم وشما،مشکل من اینه که از نظر خودم قیافه خوبی دارم ولی گاهی اوقات حرف هایی از دیگران میشنوم که به شدت ناراحتم میکنه،وقتی خودمو داخل ایینه میبینم حتی به نظر خودم قیافم خیلی خوبه ولی حس میکنم کخ ایینه بم دروغ میگه چون شنیدم تصویری که ادم داخل ایینه از خودش میبینه با تصویری که دیگران میبینن متفاوته،البته اینم بگم که مشکل کوچیکی دارم که حس میکنم تقریبا مشخص نیس و همین که دیگران میبیننش یا نه و اینکه اصلا قیافه من برای بقیه چطوره و اونجوری که تو ایینه میبینم هس یا نه منو دچار مشکل شدید کرده،نظر دیگران راجع به ظاهرم برام خیلی مهمه،گاهی ایراداتی به ظاهرم میگیرن که هرچی به خودم نگاه میکنم به نظر خودم اونوجوری نیستم البته گاهی اوقاتم خودمو تو ایینه دیگران میبینم و قانع میکنم خودمو که اون مشکلو دارم،این وسط دچار گیجی و دوگانگی شدید شدم که اصلا دوسش ندارم.حرف اضافه نمیزنم،زودتر کمکم کنید،خدانگهدار
    بیییییییییییییییییی
    بابااااا شما پسری
    ظاهر اینقدر واسه پسرا مهمه؟؟
    پسرا ظاهر معمولی هم داشته باشن خوبه

جدا از شوخی و این حرفا
    ب حرف بقیه توجه نکن
    حرف بقیه باد هواس
    ی روز مزنن
    بعدش پاک میشه میره

اگه بخای مدام با خودت بگی
    فلانی اینو گفت
    فلانی اونو گفت
    پس باید برای بقیه زندگی کنی
    اونوقت خودتو و خوشیات و سرگرمیات و ... چی میشه؟؟؟

ب حرف بقیه توجه نکن
    زیبایی نسبی هست
    تعریف همه ادما از زیبایی یکسان نیست
    هرکی ی جور میپسنده
    یکی چشم درشت دوس داره
    یکی ریز
    یکی بور
    یکی مشکی
    و ....
    و مسلما
    اونی ک چشم رنگی دوس داره
    ب نظرش اونی ک چشم مشکی داره زیبا نیست

این دلیل نمیشه ک تمام چشم مشکی ها ماتم بگیرن ک خوشگل نیستن

شمام ب این چیزا فکر نکن
    مهم اینه ک علف ب دهن بزی شیرین بیاد
    مهم اینه ک خودت خودتو قبول داشته باشی و بپسندی

جدا از تماااااااااااااااام این حرفا
    مهم سیرت ادماس
    رفتار و اخلاق ادماس ک اونارو زیبا میکنه
    یا زشت میکنه

ذهنتو درگیر این چیزا نکن
    همیشه با خودت بگو ک خوبی
    خوشگلی
    حرف بقیرم توجه نکن
    مردم هرروز ی حرفی میزنن

موفق باشی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد