نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دپرس بودن

1288
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    582
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دپرس بودن

سلام خسته نباشید
    یه مدتی که خیلی احساس ناراحتی دارم و همش دپرس هستم انگار یه بغضی توی گلوم و منو آزار میده خیلی احساس ناراحتی میکنم و این باعث شده که دختر 4 سالم پرخاشگر بشه لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : دپرس بودن

سلام
    علت ناراحتی تون چیه
    خواهر خوبم زندگی همه ادما پر از عصه و مشکل هست اما باید با کارهای مختلف ذهنمون را خالی کنیم
    با تفریح و ورزش و رفتن به دل طبیعت و پیاده روی و خرید و هرکاری ک بتونه ذهنتون را درگیر کنه.

اگه امروز نتونین تو دل دخترتون جا باز کنین و شما را دوست خودش نداند چندسال دیگه ک تو سن حساس نوجوانی و جوانی قرار داره اما شما را محرم و دوست خودش نمیدونه و خدایی نکرده به راه بد میره.
    خودت و بچه ات و زندگیت را دریاب

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دپرس بودن

استرس بر ظاهر فرد از جنبه های مختلف اثر می کند. در قدم اول پوست را حساستر و دارای واکنش پذیری بیشتر می کند. استرس باعث ایجاد جوشهای مقاوم تر و التهابی تر می شود.ناخن ­ها را شکننده و نا­منظم می­کند

در این بررسی مشخص شد افراد مضطرب و استرسی، اغلب از دید دیگران جذابیت کمتری دارند و به احتمال زیاد این تاثیر از هورمون استرس ناشی می‌شود. کارشناسان در این مطالعه دریافتند معمولا افرادی که در چشم دیگران جذاب‌تر به نظر می‌رسند سطح هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدنشان پایین‌تر است.
    در زندگیِ هر فرد عوامل استرس‌زای مختلفی وجود دارند و این عوامل می‌توانند با فعالیت‌های شغلی و محیط‌های کاری، پول، خانواده و تعطیلات که روزانه استرس‌های زیادی را به ما تحمیل می‌کنند،‌ مرتبط باشند.در میان بیمارانی که به مطب‌های روانپزشکان مراجعه می‌کنند ۷۵ تا ۹۰ درصد آنها از استرس‌های مختلف شکایت می‌کنند.این استرس و فشارهای روانی و فیزیکی می‌توانند به شیوه‌های مختلف زندگی ما را مختل کنند و فرد چه مجرد باشد یا متاهل، زندگی‌اش تحت تاثیر این تنش‌ها قرار می‌گیرد. اما بدون شک با کمک گرفتن از تکنیک‌های آرام‌سازی و مراقبه یا شیوه‌های درمانی دیگر به توصیه متخصصان می‌توانید تا حد زیادی بر این استرس‌ها و پیامدهای ناخوشایند آن غلبه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد