نمایش نتایج: از 1 به 46 از 46

موضوع: دیده نمیشم!‌

5820
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation دیده نمیشم!‌

خدانگهدار
    ویرایش توسط HIDDEN : 10-12-2014 در ساعت 06:13 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دیده نمیشم!‌

خب این بستگی داره که وقتی وارد کلاس و یا دانشگاه میشی ...

چه چیزی تو ذهنت در مورد برقرار کردن دوستی با دخترا یا پسرا تو ذهنت میاد....

مسلما" امواجی که از خودت میفرستی ، روی دیگران اثر میذاره

راستش تمام این حرفای که گفتی رو شاید برای بعضی از افراد مهم باشه ...

ولی برای یک دختر پسری که نجیب و باوقاره خیلی اهمیت داره ...

پسری که غرور داره و در یک جمع خیلی سنگین و متین نشسته و مثل بعضی ها از خودش ادا درنمیاره

پس باید ببینی چه چیزی تو خودت رو گم کردی که اینطوری دنبالش هستی ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من نه مغرورم نه جلفم برای مثلا رفتارم با این دوتا پسر که ورودی جدید هم هستن خیلی دوستانس تا دخترا هم بفهمن خشن نیستم ولی بازم انگار از سمت دخترا اصلا دیده نمیشم
    ظاهرم شاید خشن باشه ولی وقتی با پسرا صحبت میکنم سعی میکنم لبخند بزنم و دوستانه و مودبانه باشه تا بقیه هم بفهمن من نه خشکم نه خشن نه مغرور ولی فایده ای نداره
    انگار رو صندلی که من نشستم هیچ کسی نیست وقتی اصلا دیده نمیشه چه جوری با کسی ارتباط برقرار کنم وقتی هیچ سیگنالی دریافت نمی کنم نمی تونم برم جلو شاید ضایع بشم اونم تو دانشگاه امکان نداره من همچین کاری کنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط HIDDEN نمایش پست ها
    سلام به همه
    من پسرم 25 ساله وضعیت مالی خوب (دستم تو جیب پدرمه)
    واقعا ناراحتم ولی خندم میگیره چی شد انقدر در مونده شدم اومدم تو اینترنت دنبال راه حل میگردم ...
    نمی دونم چه جوری بگم شاید زیادی عجیبه
    مشکل من تو دانشگاهه من اصلا دیده نمی شم اصلا به چشم نمیام چه در رابطه با جنس مخالف چه موافق در اوایل دانشگاه دوست زیاد داشتم (پسر منظورمه) ولی به دو ترم نکشید با اینکه خیلی هم سعی کردم دوست خوبی باشم همشون باهام قطع رابطه کردن!
    دروغ نگم دوست هم جنس زیاد واسم اهمیت نداره ولی وقتی می بینم 70 درصد دختر پسرای دانشگاه با هم دوست شدن ( حتی در حد نامزد بودن و رفت و امد خانوادگی) ولی هنوز من یه دوست دختر معمولی هم ندارم اعصابم به کل به هم میرزه
    این ترم مطمئن شدم من دیده نمی شم ! قضیه اینکه این ترم یه کلاس دارم که فقط 3 تا پسر هستیم و بقیه دخترن نمی گم از اون دوتا پسر خیلی شاخترم ولی حداقل از لحاظ ظاهری و هیکل بدونه شک بهترم بعلاوه وضعیت مالی (مطمئنم حداقل این یکی رو تو دانشگاه کسی نیست که ندونه) وقتی می بینم این دوتا با همه دخترا دوستن و دخترا باهاشون سلام علیک میکنن ولی هیچ کدوم از دخترا با من حتی در مورد تمرینا با اینکه همیشه تمرینا رو کامل میبرم با من حرف نمی زنن اعصابم میریزه به هم

این چند ترم هرکاری بگید کردم:
    بدنسازی رفتن و مصرف کلی مکمل ولی خوب عضلات هم کمکی به بنده نکرد!
    ماشینمو عوض کردم + واسه اینکه به چشم بیاد کلی پول پارکینگ داخل دانشگاه (دقیقا رو به روی ساختمون) رو میدم خوب اینم فایده ای نداره!
    راه حل بعدی اینکه بود که هر روز لباسمو عوض کنم و هر هفته برم ارایشگاه تقریبا هر 2 هفته میرم خرید لباس اتاقم به طرز خنده داری پره لباس شده که بعضی هاشو اصلا فرصت نکردم بپوشم
    شاید فکر کنید ظاهرم ایراد داره خودم نمی دونم ولی از اونجایی که تو خیابون نحوه برخورد باهام اینو نشون نمیده پس این مسئله هم رده
    والا نه جوش جوشیم نه دماغم گندس نه جلف میگردم نه بد دهنم نه صدام بده
    به جای رسیدم هر شب میشینم دعا میکنم یه همراه یه همسر خوب پیدا کنم که تنها نباشم ولی هیچ خبری نیست.................. نگید ندید بدید یا دختر ندیده بالاخره ادمم هر چقدرم سعی کنم به رو خودم نیارم فایده ای نداره احساس بدبختی میکنم وقتی دخترا پسرا رو می بینم باهمن حسودیم میشه دلم واسه خودم میسوره اینقدر سعی میکنم اینقدر به ظاهرم میرسم ولی هیجی یه ادم خیلی ساده تر از من همون چیزی رو داره که من شش ساله رویاشو دارم دیروز رفته بودم عطر بخرم با خودم گفتم واسه کی واسه چی بدبخت وقتی اصلا دیده نمیشی
    منظورم از دوست دختر از اینا نبود که بقل خیابون اتو بزنی از این کار متنفرم هرچند بعضی وقتا محبورم میشم اینکارو کنم هرزه نیستم حداقل واسه پر کردن وقت خوبه ولی نمیشه دختر ولگرد بقل خیابون رو دوست صدا زد کسای که واضحه از چی خوششون اومد......
    سلام

شما یا خیلی خجالتی و کم رو و یا خیلی زشت و بد بو و یا خیلی منحرف و بد نیت و یا خیلی مغرور و خود پرست هستی!!!!!!!!!!!!!؟؟؟

پس دقیقا فکر کن کدام یک از موارد بالا و یا چند مورد بالا هستی!؟

به خودت بیا و آدم شو و سپس همه مسائل درست خواهد شد!!!؟؟

موفق باشی

نقل قول. سپاس

5. کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

شما یا خیلی خجالتی و کم رو و یا خیلی زشت و بد بو و یا خیلی منحرف و بد نیت و یا خیلی مغرور و خود پرست هستی!!!!!!!!!!!!!؟؟؟

موفق باشی

نقل قول. سپاس
    شما تحصیلاتتون در چه حده؟ از کدوم روستا یا ده هستید؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. خونسرد باش من فکر میکنم نیاز نباش اصلا ب این توجه کنی ک کسی سمتت میاد یا ن یا اینکه چ لباسی بپوشی اول از همه خیلی ریلکس باش بدشم اصلا بادما توجه نشون نده ک چرا سمتت نمیان خودت برو سمتشون ب ی بهانه ای مثلا کاراتو انجام دادی ببر نظر خواهی کن ازشون یا ازشون بخاه ک در مورد لباس پوشیدنت نظر بدن و اصلا جبهه نگیر بد برو تحلیل کن پیش خودت رفتاراتو امیدوارم موفق باشی .

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

از بس کم رویی ... بپر ازشون جزوه بگیر کم کم روابط جوش می خوره ...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط radar نمایش پست ها
    از بس کم رویی ... بپر ازشون جزوه بگیر کم کم روابط جوش می خوره ...
    خیلی حرکته تابلویی واقعا روم نمیشه!

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی حرکته تابلویی واقعا روم نمیشه!
    خلاصه بهترین راهه ... ی رفیق داشتم یادش بخیر سال 85 شماره دخترارو گیر میاورد براشون فال ورق می گرفت ... دخترا هم خر میشدن باهاش رفیق میشدن ...

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

شما تحصیلاتتون در چه حده؟ از کدوم روستا یا ده هستید؟
    London

UK

M.s In Psychology

Regards

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

ای کبش جا صرف این همه پول برا ظاهرتون فقط کمی پول صرف ذهنتون میکردین

13. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

فرشادجان لطفا خواهشا کمی احترام هم بذارید شخصیت ادما همه دارایی شون هست نباید به هیچ صورتی تحقیرش کرد

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوغفار نمایش پست ها
    ای کبش جا صرف این همه پول برا ظاهرتون فقط کمی پول صرف ذهنتون میکردین
    دقیقا صرف ذهنتون یعنی چی؟ جدی می پرسم؟
    اگه منظورتون اینکه نیت بدی دارم از دوستی حتما پستمو کامل نخوندین اگه فقط دنبال رابطه بودم صد در صد شما هم می دونید و دسترسی دارید کنار خیابون ریخته من تنهام می فهمید تنهایی یعنی چی؟ یه دوستی میخوام که شروعش از خیابون نباشه که بتونم اعتماد کنم واقعا انقدر سخته فهمیدنش؟

16. کاربران زیر از HIDDEN بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

London

UK

M.s In Psychology

Regards
    با عرض معذرت بقیه نخونن بهتره
    رفتی لندن شلوار از پات کندن اومدی خودتو خالی کنی؟نه؟ گنده تر از تو رو نشوندم سرجاش تو که........... در بهترین حالت یه بدبخت بودی که کاری جز درس خوندن نتونستی تو زندگیت انجام بدی بچه جون من به دنیا اومدم اون چیزی که تو الان داری دنبالش می دویی رو داشتم شرط می بندم بچه ی شما هم بهش نمیرسه حالا چه تو لندن چه تو دهاتی که ازش در رفتی ادمای مثل شما رو خوب میشناسم

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

خیلی منحرف و بد نیت
    همش به کنار به خودم شک ندارم
    در مورد این یکی اقای لندن از کی تا حالا ادما از نیت هم پی میبرن؟اگه پی می برن این همه کلاه برداری و خیانت ....؟!؟!؟!!؟!؟!؟!
    شما این همه بلدی توضیح بده چه جوری از ظاهر ادما به بدنیت و منحرف بودنشون پی ببریم شما اینو به مردمو ما اموزش بدی 80٪ مشکلات جامعه ما حل میشه بیا برگرد ایران واسه ما کلاس بزار ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

کافیه دوستان پست های قبلی شما رو سرچ کنن نیازی نیست بیشتر توضیح بدم !

سلام

عزیز متاسفم از انچه که خواندم ولی صد در صد مقصر خود شمائید .

ازدواج غلط و حالا ماندن در این لجن زار و باتلاقی که هر روز پایین تر میرید تا خفه یشید!!!

خواهشا فقط بچه دار نشید هر احمقی هم بهتون گفت که بچه دار بشید مشکلتون حل میشه. خیلی خیلی نادان و احمقه. بچه فقط مشکلات شما رو چندین و چند برابر میکنه.!

نمیدونم چرا از طلاق اینقدر میترسید (نترسید خانواده دق نخواهند کرد).ولی بهترین راه اینه که کار و شغلی پیدا کنید و با کمی استقلال مالی جدا شید.

در هر صورت آرزوی بهترینها رو براتون دارم
    حرف زدنت زشته اقای روانشناس : در این لجن زار و باتلاقی که هر روز پایین تر میرید تا خفه یشید
    با همه بیماراتون اینجوری صحبت می کنید؟ من 15 ساله که بودم موقع امتحانات دچار panic attack می شدم تقریبا پنج سال مرتب ویزیت میشدم لحن یه روانشناس اینجوریا نباید باشه شما حالت خوب نیست به یک پزشک حاذق مراجعه کنید
    ویرایش توسط HIDDEN : 10-12-2014 در ساعت 10:32 PM

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از دوستانی که نیت کمک داشتن
    دیگه لازم نیست جواب منو بدید از همین جا هم میشه علت به اعتمادی من به ادما رو فهمید
    این اقای روانشناس یه چیزی رو بدونه من با ادمی مثل شما روبرو شم چنان باهاش برخورد می کنم از افسردگی بمیره حواست باشه رو در رو با کسی اینجوری صحبت نکن یهو دیدی طرف پا شود زد باباتو اورد جلو چشات بد دهن بی شعور
    خدانگهدار

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    میزان امتیاز
    0

همش به کنار به خودم شک ندارم
    در مورد این یکی اقای لندن از کی تا حالا ادما از نیت هم پی میبرن؟اگه پی می برن این همه کلاه برداری و خیانت ....؟!؟!؟!!؟!؟!؟!
    شما این همه بلدی توضیح بده چه جوری از ظاهر ادما به بدنیت و منحرف بودنشون پی ببریم شما اینو به مردمو ما اموزش بدی 80٪ مشکلات جامعه ما حل میشه بیا برگرد ایران واسه ما کلاس بزار ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

کافیه دوستان پست های قبلی شما رو سرچ کنن نیازی نیست بیشتر توضیح بدم !

رفتی لندن شلوار از پات کندن اومدی خودتو خالی کنی؟نه؟ [replacer_img] گنده تر از تو رو نشوندم سرجاش تو که........... در بهترین حالت یه بدبخت بودی که کاری جز درس خوندن نتونستی تو زندگیت انجام بدی بچه جون من به دنیا اومدم اون چیزی که تو الان داری دنبالش می دویی رو داشتم شرط می بندم بچه ی شما هم بهش نمیرسه حالا چه تو لندن چه تو دهاتی که ازش در رفتی ادمای مثل شما رو خوب میشناسم

دوستان عزیز اگر میان شما دوستان دانشجویی هستند که رشته روانشناسی میخوانند ایشون نمونه بارز و خوبی براتون میتونه باشه از اختلالات :

NARCISSISM

PSYCHOPATH

ANGER

[replacer_a]
    Anthropophobia
    [replacer_a][replacer_a]

[replacer_a]

Androphobia

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

[/b][/color] رفتی لندن شلوار از پات کندن اومدی خودتو خالی کنی؟نه؟ [replacer_img] گنده تر از تو رو نشوندم سرجاش تو که........... در بهترین حالت یه بدبخت بودی که کاری جز درس خوندن نتونستی تو زندگیت انجام بدی بچه جون من به دنیا اومدم اون چیزی که تو الان داری دنبالش می دویی رو داشتم شرط می بندم بچه ی شما هم بهش نمیرسه حالا چه تو لندن چه تو دهاتی که ازش در رفتی ادمای مثل شما رو خوب میشناسم

دوستان عزیز اگر میان شما دوستان دانشجویی هستند که رشته روانشناسی میخوانند ایشون نمونه بارز و خوبی براتون میتونه باشه از اختلالات :

narcissism

psychopath

anger

[replacer_a] anthropophobia
    [replacer_a][replacer_a]

[replacer_a]

[replacer_a]

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    نمونه بارز psychopath خوده شما هستید از پست های که میدی معلومه
    با خودشیفتگی مشکلی ندارم راستش اینو خیلی ها بهم میگن ولی اینو نگن چی بگن شرایط باعث میشه اینطور برداشت کنن!
    از ویژگی های این بیماری می توان, دستکاری و تحریف کردن, فریبکاری و دروغ گویی در اندازه های مختلف و بی عاطفه گی و بی رحمی را نام برد
    ویرایش توسط HIDDEN : 10-12-2014 در ساعت 11:07 PM

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

فرشادجان عزیزم امروز شما شبیه مین شد هرکی میادسمتت منفجرش میکنی...باهمه یک جور برخورد داری واز ادبیات یکسانی استفاده میکنیدوست عزیزمون شایدوازنظرمنبه این دلیل تنها بود چون ادم خاصی بودومن از این جور ادما خوشم میاد چون باعث میشن بیفتن به جون خودشون واز خودشون یک فرد مورد دلخواهشون بسازن شخصی که به تایید دیگران نیاز نداشته باشه وخیلی راحت قبول داشته باشه اگر خوب یابد هست همینی که هست و.خدارو شکر نه اویزون کسی هست نه ارزوی کسی.یک مشاور خوب راه حل هارو میگه وانتخاب رو به عهده خود شخص میزاره درسته گاهی باید از طنز استفاده کرد اما طنزی که دنبالش خنده حلال باشه ونهزیر سوال بردن شخصیت فرد.ضرب المثل چینی میگه اگر کسی تشنه بود نصف لیوان اب بهش بدین واگر باز تشنه اش بود نصف دیگر لیوان اون رو زیر دوش گالن اب نبرید چون فراری میشه باید به مخاطب اطلاعات داد گر باز هم خواست باز داد نباید به یکباره هرچی شد به طرف گفت چون فراری میشه تصور کنید خدا جا قطره های بارون یکدفعه مثل رودخونه اب بفرسته معلومه همه چی ازبین میره...حتی خداهم دراین دنیا ادم هارو قضاوت نمیکنه گذاشته اون دنیا...اونوقت ما...

23. کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

آقا فرشاد قصد بی احترامی ندارن بچه ها چون که مشاوره به صورت غیر حضوریه باید رک و بیپرده مستقیم برن سر اصل مطلب و از گفتن مقدمه با تایپ طولانی که خوندنش برا ما هم سخته چشم پوشی میکنن قصد هیچ گونه بی احترامی ندارن .

خواهشن یکم سنگین تر باشید صبوری کنین و زود قضاوت نکنین ، هرکس اینجا مطلبی مینوسه قصد و نیتش فقط کمکه پس بی احترامی نکنین .

این آقا فرشاد ما هم یکم رک هستن وگرنه آدم مهربونیه ، آخه کودوم آدم آدم بدی میاد اینجوری به صورت رایگان و برا دل خودش به بقیه کمک میکنه ، مطمعن باشین ایشونم قلب مهربونی دارن و نیتشون خوبی کردنه .

بابت مشکل :
    HIDDEN

به نظر شخص من بهتره یک سری مطلعات در مورد ارتباطات و شناخت جنس مخالف داشته باشین که معمولاً این نوع کتاب ها تو هر کتاب فروشی یافت میشن .

برا اینکه دیگران بهتون جذب شن هم لازم نیست به ظاهرتون برسین همین که با همه مهربون باشین و خنده رو لباتون باشه خودش یک جذابیته ، ظاهرتونم معمولی کنین بهتره ( یه چیزی شبیه اطرافین یا همون اساتید دانشگاه ) .

یکم هم روی کم رویتون کار کنین و خودتون پیش قدم شین مثلاً : اگه کمکی لازم داشتین از بقیه کمک بگیرین ، یا به بهانه کمک وارد صحبت شین حتی اگه نیازی نبود ، سعی کنین شنونده خوبی باشین و با اشتیاق به صحبتای بقیه گوش کنین .

حتماً لازم نیست همه جواب ها رو با کلمات داد بعضی مواقع یک لبخند کوچیک هم خودش جوابه .

کلاً برا اینکه دیگران رو بهتر بتونین بشناسین میتونین اول از خودتون شروع کنین خودشناسی یکی از بهترین راه های شناخت انسان هاست و خیلی موثره .

امیدوارم تونسته باشم کمکی بهتون کرده باشم.

لبخند یادتون نره
    ویرایش توسط reza1 : 10-13-2014 در ساعت 12:49 AM

25. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

آخ جوون دعوا !! ببین منم زمان دانشجویی همین احساسارو داشتم هر پسری بهم پیشنهاد میداد از طرفی خیلی دلم میخواست قبول کنم و از طرفی هم به نظرم خیلی کار مصخره ای میومد خلاصه که دانشگاهو گذروندم و با هیچکسم دوست نشدم ولی همیشه منتظر کسی بودم که قبل از اینکه اون منو دوست داشته باشه من اونو دوست داشته باشم بعضی وقتا ناامید میشدم و به خودم میگفتم ایندفه هرکی بهم پیشنهاد بده قبول میکنم اما بازم نتونستم ولی باور کن که الان کسی رو دوست دارم که اون اصلا منو دوست نداره ولی من از رابطه باهاش لذت مییبرم هرچند همش دلمو میشکنه و اعصابمو خورد میکنه ولی بازم دوسش دارم میخوام بگم خاصیت دانشگاه اینه که دخترا و پسرارو 1کمی نسبت به هم و نسبت به اینجور رابطه ها حساس میکنه خودتو درگیر این احساسات نکن شاید الان کسی داره با رویای تو زندگی میکنه و تو خبر نداری. اگه میتونستم ببینمت 1راهی جلو پات میذاشتم که در عرض 1روز دخترای دانشگاه که هیچ همه ی دخترای شهرتون شماره هاشونو با عکس و بیوگرافی برات پست کنن!!!! ضمنا با آقا فرشاد کل ننداز به هر حال تجربش از تو بیشتره درسته که ما تو 1دنیای مجازی با هم در ارتباطیم ولی باید احترام همدیگرو داشته باشیم.

27. 2 کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

ضمنا من به عنوان 1دختر از پسرایی که مثل تو همش به خودشون میرسن و ماشینو لباسشونو عوض میکنن اصلا خوشم نمیاد چون همش فکر میکنم که اینجور پسرا میخوان با بچه سوسولایی مثل خودشون باشن نه آدمای معمولی مثل ما. پس با اینکارا فقط دیگرانو بیشتر از خودت دور میکنی ما 1 بچه سوسول مثل تو تو ددانشگاهمون داشتیم اما ظاهرش خیلی معمولی بود و به همین خاطر همه میرفتن طرفش اما وقتی به من پیشنهاد داد من قبول نکردم http://cdn.moshaver.co/forum/images/...haver/yeah.gif خیلیم خوشحالم که بخاطر اون احساسات زودگذر خودمو خراب نکردم چون دوستم خیلی به گذشته ی من حساسه

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    10

تودانشگاه همه واحد عاشقی رو پاس کردن...دانشگاه جایی که فرد رو به بلوغ عاطفی میرسونه...اما باید پخته شد نباید سوخت

30. 2 کاربران زیر از ابوغفار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Helish نمایش پست ها
    ضمنا من به عنوان 1دختر از پسرایی که مثل تو همش به خودشون میرسن و ماشینو لباسشونو عوض میکنن اصلا خوشم نمیاد چون همش فکر میکنم که اینجور پسرا میخوان با بچه سوسولایی مثل خودشون باشن نه آدمای معمولی مثل ما. پس با اینکارا فقط دیگرانو بیشتر از خودت دور میکنی ما 1 بچه سوسول مثل تو تو ددانشگاهمون داشتیم اما ظاهرش خیلی معمولی بود و به همین خاطر همه میرفتن طرفش اما وقتی به من پیشنهاد داد من قبول نکردم http://cdn.moshaver.co/forum/images/...haver/yeah.gif خیلیم خوشحالم که بخاطر اون احساسات زودگذر خودمو خراب نکردم چون دوستم خیلی به گذشته ی من حساسه
    مرسی از حرفاتون ولی یک اینکه من بچه سوسول نیستم دو اینکه اوایل خیلی هم معمولی میگشتم ولی فرقی به حالم نداشت بچه های دانشگاه کلا با من یه جور خشکی رفتار میکنن هرچی هم دوستانه رفتار میکنم فایده ای نداره حتی چنتا از پسرای دانشگاه هم به صورت مهمونی هم به صورت جداگونه واسه درس خوندن اینا دعوت کردم خونمون ولی بازم خشک رفتار میکنن
    دروغ نگم تو کل زمان دانشگاه فقط از یه دختر که میهمان بود خوشم اومد خودشون پیش قدم شدن و در حد سلام معمولی و تمرین دادن و جزوه و اینا باهاش دوست شدم واقعا از هیچ دختری اینقدر خوشم نمی اومد ظاهرش خیلی شیک و در عین حال سنگین بود حتی چنتا از پسرا خیلی سعی میکردن باهاش رابطه برقرار کن ولی همشون ناکام بودن قکر میکردم بعد کلی تلاش یه دوست ایده ال پیدا کردم
    ولی ولی ولی وقتی فیسشو دیدم هزار تا فالور داشت همه از دم پسر و کلی عکس که همه پسرا جون و قربونش رفته بودن چشت روز بد نبینه وقتی اینارو دیدم نفسم بند اومد کلی عرق کردم تپش قلب گرفتم باور نمی شد کلا قطع رابطه کردم حتی ساعت کلاسمو عوض کردم که دیگه نبینمش چون واقعا یه مدت فقط به خاطر ایشون می رفتم دانشگاه وقتی دیدم همچین ادمیه ............................. اخه عکساشم خیلی غیر معمول بود
    یه مدت واقعا بی خیال پیدا کردن دوست شدم با خودم گفتم اینکه در ظاهر اینقدر سنگین بود! این بود؟!؟!؟ خدا خودش کمکمون کنه

32. کاربران زیر از HIDDEN بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام آقای هیدن.میگم حالا به من نپریدا ولی من دلسوزانه میگم از برخورد تندتون نسبت به آقا فرشاد مشخصه خیلی عصبی مزاج و همچنین عجول هستید.من روانشناس نیستم اما دیدگاهمو بعنوان یه دختر میگم.اول اینکه یه آرامش قلبی و درونی پیدا کنید،درواقع درسته جذابیت اول تو ظاهر نمود میکنه ولی جذاب موندن از درون میاد اینکه خودتون آروم و مهربون باشید و حس و انرژی مثبتی از خودتون ساطع کنید. من فکر میکنم شما آدم مغروری باشید...مثلا ببینید اشاره کردید که تابلوئه برم جزوه بگیرم!تابو بودن نداره کاریه که روزانه کلی پسر انجام میدن هیچ کسیم فکری راجبشون نمیکنه.یا اینکه اشاره کردید جز یه دختر از کسی خوشم نیومده تاحالا،این نشون میده مشکل پسندید وگرنه این همه دختر هر کس یه جور یعنی هیچکس در حد سلیقه شما نیست؟؟شاید یه دختر در نگاه سرسری برات جذاب نباشه اما باهاش که آشنا شی بفهمی چقدر شخصیتش دوستداشتنیه برات.در مورد لباس اگه خواهری داری با مشورت اون لباس بخر که مورد پسند خانوما واقع بشه چون بعضیا لباس میخرن کلی هم پول میدنا اما اصلا در نظر یه خانم جالب نیست.همیشه خنده رو باش به گمونم ازون پسرایی که همش با یه اخم مغرورانه راه میرن.با آدمها بگو بخند و لذت ببر هیچ نیازی هم به صرف این همه هزینه های جورواجور نیست.ارتباطات اجتماعیتو گسترش بده حتما نیازی نیست تو دانشگاه محبوب باشی خارج از اون با گروهای مختلف جوونا به تفریحای سالم برو مثلا کوهنوردی و کلاس زبان مختلط و ....اگه میگم تفریحای سالم چون تو مهمونی و پارتی و قلیون خونه نمیتونی دوستی سالمی شکل بدی. تازه به این فکر نکن که من دیده نمیشم شاید به قول هلیش خانم تو آرزوی خیلی ها باشی که غرور و آنرمال بودنت نسبت به بقیه باعث شده یه دیوار دفاعی دور خودت بکشی که کسی نزدیک نشه.در آخر یه نصیحت خواهرانه،اصلا به فکر این نباش من دیده نمیشم و کاش منم یکی و داشتمو اینا،آزاد و رها زندگیتو کن و خوشحال باش اونوقت میفهمی یکی خیلی غیرمنتظرانه و شیرین وارد زندگیت میشه که خودتم نمیفهمی.
    ان شاالله که یه عشق شیرین و پایدار با کلی دوستای خوب پیدا کنی.فقط کمی عصبی نباش لطفا.

34. 3 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    سلام آقای هیدن.میگم حالا به من نپریدا ولی من دلسوزانه میگم از برخورد تندتون نسبت به آقا فرشاد مشخصه خیلی عصبی مزاج و همچنین عجول هستید.من روانشناس نیستم اما دیدگاهمو بعنوان یه دختر میگم.اول اینکه یه آرامش قلبی و درونی پیدا کنید،درواقع درسته جذابیت اول تو ظاهر نمود میکنه ولی جذاب موندن از درون میاد اینکه خودتون آروم و مهربون باشید و حس و انرژی مثبتی از خودتون ساطع کنید. من فکر میکنم شما آدم مغروری باشید...مثلا ببینید اشاره کردید که تابلوئه برم جزوه بگیرم!تابو بودن نداره کاریه که روزانه کلی پسر انجام میدن هیچ کسیم فکری راجبشون نمیکنه.یا اینکه اشاره کردید جز یه دختر از کسی خوشم نیومده تاحالا،این نشون میده مشکل پسندید وگرنه این همه دختر هر کس یه جور یعنی هیچکس در حد سلیقه شما نیست؟؟شاید یه دختر در نگاه سرسری برات جذاب نباشه اما باهاش که آشنا شی بفهمی چقدر شخصیتش دوستداشتنیه برات.در مورد لباس اگه خواهری داری با مشورت اون لباس بخر که مورد پسند خانوما واقع بشه چون بعضیا لباس میخرن کلی هم پول میدنا اما اصلا در نظر یه خانم جالب نیست.همیشه خنده رو باش به گمونم ازون پسرایی که همش با یه اخم مغرورانه راه میرن.با آدمها بگو بخند و لذت ببر هیچ نیازی هم به صرف این همه هزینه های جورواجور نیست.ارتباطات اجتماعیتو گسترش بده حتما نیازی نیست تو دانشگاه محبوب باشی خارج از اون با گروهای مختلف جوونا به تفریحای سالم برو مثلا کوهنوردی و کلاس زبان مختلط و ....اگه میگم تفریحای سالم چون تو مهمونی و پارتی و قلیون خونه نمیتونی دوستی سالمی شکل بدی. تازه به این فکر نکن که من دیده نمیشم شاید به قول هلیش خانم تو آرزوی خیلی ها باشی که غرور و آنرمال بودنت نسبت به بقیه باعث شده یه دیوار دفاعی دور خودت بکشی که کسی نزدیک نشه.در آخر یه نصیحت خواهرانه،اصلا به فکر این نباش من دیده نمیشم و کاش منم یکی و داشتمو اینا،آزاد و رها زندگیتو کن و خوشحال باش اونوقت میفهمی یکی خیلی غیرمنتظرانه و شیرین وارد زندگیت میشه که خودتم نمیفهمی.
    ان شاالله که یه عشق شیرین و پایدار با کلی دوستای خوب پیدا کنی.فقط کمی عصبی نباش لطفا.
    همیشه از خواهرم نظر میگیرم
    نظر خواهرم در مورد من اینکه خشنم ولی خوب اون خواهرمه فرق داره شاید یه کم ظاهرم خشن باشه ولی دسته خودم نیست داداشم ظاهرش کلی از من خشن تره ولی کلی دوست داره یا اینکه یه دوستی داشتم بهم میگفت لحنت با مردم دستوریه ولی من نمی فهمم کجاش دستوریه؟ یعنی چی؟ من نه صدامو واسه کسی بالا بردم تو دانشگاه نه حرف بد زدم اصلا اهل تعارف نیستم نه با فامیل نه خانواده نه با غریبه ولی دیگه دستور هم نمی دم هرچند کسی نزدیکم شه بدونم ادم درستی نیست خشن میشم و چرا دروغ با یکی از دخترای دانشگاه ترم دوم یه مقدار خشن برخورد کردم(بیشتر بی محلی بود) من به کسی توهین نکردم فقط دورش کردم اونم یه ادم جلف بود و بی اندازه لوس و مسخره حالا همه باید به خاطر یه برخورد با من بد بشن؟ خیلی وقتا فکر میکنم شاید همه به خاطر اون برخورد دوری میکنن ولی مطمئن هرکسی رفتارشو میدید همین طور برخورد میکرد مگه اینکه مثل خودش باشه یا اینکه بخواد الکی خودشو مهربون نشون بده................
    ما ادمبم خدا نیستم با همه مهربون باشیم بعضی ادما رو باید دور کرد اصلا گیریم ایشون ادم خوبی بودن من دوست نداشتم خیلیا از خیلیا خوششون نمیاد به نظر من ادم نباید پپه باشه به همه راه بده اینحوری ارزش خودشو کم کرده
    به والله شما اگه این ادمو ببنید هیچ کدوم از پسرا هم بهش نظر مثبتی ندارن و همیشه پشتش بد میگن ولی جلوش مثل یه دوست رفتار میکنن اگه بدونید چه حرفایی میزنن پشت سرش خوب این درسته ؟ یا کار من درسته که همون اول دورش کردم ؟
    به نظر من هر کسی باید یه فایروال داشته باشه و این یه ویژگیه مثبته انقدر سخته درکش ؟
    حتما باید لوس بازی در بیارم یا هی الکی سوال بپرسم؟ نمیشه روابط رو جدی شروع کرد؟ سلام چطوری؟ من خوبم تو چطوری همین رو ادامه بدیم اگه دو طرف حال کردن با هم بیشتر دوست بشن مثل خیلی از دوستیا نمیشه که مثل دیونه ها از اول ادا عاشقا رو در بیاریم
    اصلا نمی دونم چه جوری باید دوست شد اون دختره کلا فرق داشت معلوم بود خودش هم میخواد دوست باشیم ولی من تو بقیه همچین چیزی رو نمی بینم

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

نه ببینید منظورم این نیست زیادی مهربون باشی یا به همه راه بدی بهت نزدیک شن،اصلا. حد اعتدال بهترین حالته.شما دیگه زیادی سخت گرفتید باور کن.در مورد اون دختر خب من نمیدونم ولی حتما کار درست رو کردی و بخاطر اون نیست که دیگران نزدیکت نمیشن این فایروال شما سکوریتیش خیلی بالاست باعث شده تنها بمونی آدمای خوب هم زیاده هم آدم شوخ خوب داریم هم آدم جدی خوب هست. یه فیلم یکی از شبکه های ماهواره پخش میکنه راجع به بچه های یه کالجه تو اون کالج یه کرم نامی هست دقیقا مثل شماست،تو دلش هیچی نیست آدم خیلی خوبیه ولی همین غرور و خشن بودنش تنهاش کرده.من خودم تو دوران دانشگام از یه پسره خوشم میومد مثل شما بود همش جدی و تنها و خیلی سنگین بود با کسی هم زیاد صحبت نمیکرد ولی من به عنوان یه دختر کاری از دستم بر نمیومد فقط خوشم میومد حتی روم نمیشد نگاهشم کنم مبادا فکر کنه خوشم میاد ازش،مطمئنن کسای زیادی هم هستن که از شما خوششون میاد ولی نشون نمیدن پس بهتره یکبار خیلی آگاهانه دلتونا به دریا بزنید ببینی چی میشه.اهل ریسک باشید فکر نکنید اگه با آدما صحبت کنید سبکی و لوس بازیه
    یک راه جذب آدما هم شوخ طبعی مودبانس که شما خوشتون نمیاد،ببینید شوخ طبعی خیلی آدمای هم جنس و غیر همجنس را جذب میکنه....با لوده بازی فرق میکنه.نمیتونید شوخ طبع باشید؟؟پس حداقل زیاد جدی نباشید و از شوخ طبعی دیگران بخندید.اصلا دقت کنید در طول روز چقدر خنده رو لباتونه؟نه خدایی دقت کنید
    تو رفت و آمدتون با هم جنس خاکی باشید تا میتونید...من نمیشناسمتون ولی احیانا اگه یه حس برتری دارید اونا تو رفتارتون بروز ندید و به داشته هاتون ننازید فقط در دل شاکر باشین.انتقادپذیریتونا بالا ببرید.زوج رنج نباشید
    تازه شما این همه پول خرج میکنید یکمی هم واسه مشاوره خرج کنین شاید یه روانشناس خوب بتونه شخصیتتونا آنالیز کنه و دقیقا بفهمه مشکل از کجاست.

37. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gOli! نمایش پست ها
    نه ببینید منظورم این نیست زیادی مهربون باشی یا به همه راه بدی بهت نزدیک شن،اصلا. حد اعتدال بهترین حالته.شما دیگه زیادی سخت گرفتید باور کن.در مورد اون دختر خب من نمیدونم ولی حتما کار درست رو کردی و بخاطر اون نیست که دیگران نزدیکت نمیشن این فایروال شما سکوریتیش خیلی بالاست باعث شده تنها بمونی آدمای خوب هم زیاده هم آدم شوخ خوب داریم هم آدم جدی خوب هست. یه فیلم یکی از شبکه های ماهواره پخش میکنه راجع به بچه های یه کالجه تو اون کالج یه کرم نامی هست دقیقا مثل شماست،تو دلش هیچی نیست آدم خیلی خوبیه ولی همین غرور و خشن بودنش تنهاش کرده.من خودم تو دوران دانشگام از یه پسره خوشم میومد مثل شما بود همش جدی و تنها و خیلی سنگین بود با کسی هم زیاد صحبت نمیکرد ولی من به عنوان یه دختر کاری از دستم بر نمیومد فقط خوشم میومد حتی روم نمیشد نگاهشم کنم مبادا فکر کنه خوشم میاد ازش،مطمئنن کسای زیادی هم هستن که از شما خوششون میاد ولی نشون نمیدن پس بهتره یکبار خیلی آگاهانه دلتونا به دریا بزنید ببینی چی میشه.اهل ریسک باشید فکر نکنید اگه با آدما صحبت کنید سبکی و لوس بازیه
    یک راه جذب آدما هم شوخ طبعی مودبانس که شما خوشتون نمیاد،ببینید شوخ طبعی خیلی آدمای هم جنس و غیر همجنس را جذب میکنه....با لوده بازی فرق میکنه.نمیتونید شوخ طبع باشید؟؟پس حداقل زیاد جدی نباشید و از شوخ طبعی دیگران بخندید.اصلا دقت کنید در طول روز چقدر خنده رو لباتونه؟نه خدایی دقت کنید
    تو رفت و آمدتون با هم جنس خاکی باشید تا میتونید...من نمیشناسمتون ولی احیانا اگه یه حس برتری دارید اونا تو رفتارتون بروز ندید و به داشته هاتون ننازید فقط در دل شاکر باشین.انتقادپذیریتونا بالا ببرید.زوج رنج نباشید
    تازه شما این همه پول خرج میکنید یکمی هم واسه مشاوره خرج کنین شاید یه روانشناس خوب بتونه شخصیتتونا آنالیز کنه و دقیقا بفهمه مشکل از کجاست.
    مرسی از حرفای که زدید
    مادرم هر وقت از خونه میرم بیرون فکر میکنه با کسی قرار دارم حتی مادرم باورش نمیشه دارم از تنهایی می میرم
    نمی دونم این لعنتی ها چشون شده بهتره بی خیال شم قسمت ما تنهاییه................
    شاید واقعا ادم بدیم؟!؟
    مرسی از لطفتون
    خدانگهدار

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ما ایرانیا چ قدر بدبختیم ... میریم دانشگاه دنبال دختر ... اینم جدا کنن حتما بعضیامون وا میسیم تا یکی دستمونو بگیره ببره زنمون بده !!! برو دنباله ی لقمه نون که هندونه ابه !!! گیرم با طرف هم دوست شدی که چی .. مثلا می خوای پول قبض موبایل بیشتری بابات پرداخت کنه ...

40. 2 کاربران زیر از radar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

مرسی از حرفای که زدید
    مادرم هر وقت از خونه میرم بیرون فکر میکنه با کسی قرار دارم حتی مادرم باورش نمیشه دارم از تنهایی می میرم
    نمی دونم این لعنتی ها چشون شده بهتره بی خیال شم قسمت ما تنهاییه................
    شاید واقعا ادم بدیم؟!؟
    مرسی از لطفتون
    خدانگهدار
    سلام
    چون زیاد به خودتو میرسی همه میگن بابا این که حتما خودش یکی نه ده تا داره
    و دیگه نمیان طرفت

42. کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

میدونی واقعیتش اینه که وقتی دنبال 1 چیزی میگردیم و به شدت بهش احتیاج داریم اصلا پیدا نمیشه. من میگم بیخیال دوستی شو و به خاطر پیدا کردن دوست خودتو عوض نکن یعنی برای دوستیابی ظاهر و لباس پوشیدنتو عوض نکن آخه با اینکارات واقعا حال خودتو بدتر میکنی چون دوستی فقط 1 اتفاقه نه 1برنامه ی از پیش تعیین شده. خونه پرش اینه که تنها میمونی هرچند در این شهر هرچه تنهاتر باشی پیروزتری

44. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونی واقعیتش اینه که وقتی دنبال 1 چیزی میگردیم و به شدت بهش احتیاج داریم اصلا پیدا نمیشه. من میگم بیخیال دوستی شو و به خاطر پیدا کردن دوست خودتو عوض نکن یعنی برای دوستیابی ظاهر و لباس پوشیدنتو عوض نکن آخه با اینکارات واقعا حال خودتو بدتر میکنی چون دوستی فقط 1 اتفاقه نه 1برنامه ی از پیش تعیین شده. خونه پرش اینه که تنها میمونی هرچند در این شهر هرچه تنهاتر باشی پیروزتری
    مرسی همین دیروز دانشگاه رو در طی یک جریانی که بهم فهموند ادم حال بهم زنی هستم بدرود گفتم کلا دانشگاه حالمو بهم میزد
    از کارای خودم خسته شدم
    دارم یک کار که با سرگرمی مورد علاقم ارتباط داره راه میندازم گور بابای دوستی که بقول شما هی باید خودمو واسش تغییر بدم فکر کنم باید قبول کنم ادم گوش تلخیم کسی از من خوشش نمیاد
    الان کلا خیلی هپیم داشتم دستگاهای مورد نیازو قیمت میگرفتم تو HISTORY چشم به دیده نمیشم افتاد گفتم سری بزنم
    شاید تا اخز عمر تنها بمون ولی یه تنهای هپی
    تنهایی که عار نیست!!!!!!!!!!!
    تچکر فراوون

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تنهایی فقط توی دوستی نیست/فاگع اعضای خانواده پشتت نباشن تنهایی

47. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

تو واقعا دیوونه ای!!!!!!! آخه آدم بخاطر دوستی که وجود نداره درس و دانشگاهشو ول میکنه!!!! واقعا که آخرشی!!!!!!!! ذهنتو خیلی درگیره این قضیه کردی. به نظرم که خیلی سخت گرفتی. پسر جوون دوستی خیلی وقته که مرده قرار نیست که تو هم برای 1 مرده بمیری. انگار برام پیام خصوصی گذاشتی؟؟؟

48. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7602
    تشکـر
    34
    تشکر شده 34 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

فرشاد داداش بيخيال اون بي ادبي كرد نبايد جوابش بدي
    امضای ایشان
    بهم ميگن خيلي شيطونم
    ميگن صداي خنده هام همه جا هست
    بهم ميگن زلزلم
    ميگن زبون دارم اين هوااا
    لامصبا همه ظاهر بينن
    كسي نگفت چقد تو چشمات غمه

49. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

موفق باشی

نقل قول. سپاس
    اقای فرشادچراشمااینطوربدجواب هرکسی رومیدی؟؟؟شمافوق بالینی،یعنی چی؟؟بعدمشاوراین سایت؟؟پس چرااین سایتوراه انداختید؟

50. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6608
    تشکـر
    15
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    10

London

UK

M.s In Psychology

Regards
    جالبه....واقعیه یاشوخی؟مدرک شماازلندنه یاخودتون اونجازندگی میکنیدبماحق بدیدآقای فرشادچرافقط شمادرمورددیگران قضاوت میکنید؟تگرشماکاربربودیدوم ن یاhiddenمشاور وبااین برخورد،،،چی میگفتید؟؟؟؟؟

51. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تو واقعا دیوونه ای!!!!!!! آخه آدم بخاطر دوستی که وجود نداره درس و دانشگاهشو ول میکنه!!!! واقعا که آخرشی!!!!!!!! ذهنتو خیلی درگیره این قضیه کردی. به نظرم که خیلی سخت گرفتی. پسر جوون دوستی خیلی وقته که مرده قرار نیست که تو هم برای 1 مرده بمیری. انگار برام پیام خصوصی گذاشتی؟؟؟
    نه باووو کلا دانشگاه دوست نمی داشتم!
    نه پی ام ندادم فقط تشکر رو زدم.

52. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

بیا شهر ما خودم 1 دختر خوب برات پیدا میکنم

53. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7440
    تشکـر
    11
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بیا شهر ما خودم 1 دختر خوب برات پیدا میکنم
    ولی بی شوخی میگم
    مردی که نتونه همسرشو خودش انتخاب کنه که دیگه مرد نیست.....
    اگه قرار کسی دیگه پیدا کنه تنهایی رو ترجیح میدم
    اینای که میشینن همسرشون رو یکی دیگه پیدا کنه همین طور که مشخصه اول کاری استقلال ندارن
    الان نگید تکلیفش معلوم نیست دوست میخواد یا همسر به نظر من پسرا دو دسته ان یا عشق دوستی و دختر بازی دارن که هیچ یا اینکه مثل من استعداد دوستی و دختربازی رو ندارن و مثل من کاری ازشون بر نمیاد بهتره بار خودشون رو ببندن بعدم یکی مثل خودشون رو پیدا کنن و ازدواج کنن
    ویرایش توسط HIDDEN : 10-20-2014 در ساعت 01:29 PM

54. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    میزان امتیاز
    10

همه ی حرفات درست نیست. باید ببینی قسمتت چیه و خدا تقدیرتو چه جوری میخواد رقم بزنه شاید اونیکه قراره تورو دوست داشته باشه جلوی چشماته ولی تو نمیبینیش شاید مامانت قبل از تو باهاش آشنا بشه شاید خودش بیاد سراغت شاید فردا شاید سال دیگه شاید...

55. کاربران زیر از Helish بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8282
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمعنن هیچ دختری پا نمیشه بیاد دوستی ب قرار کنه خودشم با اون اوصافی ک از تیریپت گفتی اصلن نمیان اگه کمی شلخته تر باشی شاید بیان . ولی استارتو تو خودت بزنی میان. ما دخترا ک اینجوریم...

57. کاربران زیر از nmk بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

دوای دردت پیش منه
    آخ کوش تو جیبم بودها
    ای بابا گم کردم
    بی خیال تو که دردی نداری
    حالا از شوخی گذشته
    دوای دردت اینکه فکرمیکنی خوبی
    بشکافمش ؟؟؟
    خوب همین که فکر میکنی خوش تیپی و وضعیت مالیت بهتر از بقیه است خودش بده
    خوب بودن که همینا نیست
    شاید پیش خودت بگی که من اهل خیلی از کارا نیستم اینم همه چیز نیست
    میدونی زیاد که خوب باشی مردم نمیبینمت
    باید یه بدی هایی دااشته باشی
    مثلا من یه زمانی میخواستم بهترین آدم باشم واسه همین تو کلاس ساکت میشستم و به حرف معلم و ناظم گوش میکردم
    وهمیشه ساکت بودم
    میدونی آخرش چی شد ؟؟؟هیچی دیگه بدتر از همه شدم
    این قضیه 3 سال پیشه ولی پارسال بچه پروی کلاس بودم نمیگم شر بودم ولی ساکتم نبودم با خود معلما شوخی میکردم و به موقعشم درس میخوندم
    معلما قبولم داشتن انقدر که حرفم سند بود (حتی یه سری به معلم فیزیک گفتم آقا حالم خرابه میشه یه زنگ بخوابم ؟؟گفت اره بگیر بخواب )
    یادش بخیر چه سالی خوبی بود تو مدرسه سرم دیگه پایین نبود تنم دنبال دردسر میگشت پرم به پرم کسی میخورد طرف پشیمون میشد
    توهم یکم بد بودن و شروع کن ولی خوب جنبه اشم داشته باش
    انقدرم تو نخ رفیق نباش یه رفیق واقعی سگش شرف داره به یه دانشگاه که الکی باهات رفیقن ش
    شرمنده یکم طولانی شد یاد قدیم ها افتادم
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

59. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کات درسته..

61. کاربران زیر از اسمونی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عرض کردم کرت درسته..

63. کاربران زیر از اسمونی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

عاقاا من یه یه شوخی میخام بکنم فقط جون مادرت عصبی نشووو بهم تیکه نندازمن زبون ندارم جواب بدم ببین پاشوو ساکتو جمع کن بیا شهرما یه دخترسراغ دارم پنجه ماه اقدس دختر شهین خانومم ببین ماه شب 14 فقط اومدی لباس معمولی بپوش با اتوبوس هم بیا چون اون به این تجملات کاری نداره تنها خودت براش مهمی همین که هستی ساده و بی الایشاین قسمت اخرنکته انحرافیش بود

65. 2 کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد