مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
موضوع: رابطه پدرم
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    رابطه پدرم
    سلام من اقلا نويسندگي بلد نيستم و الان واقعا حالم بده كه دارم مينويسم چون كسي رو ندارم كه باهاش صحبت كنم
    از اون موقعي كه يادم مياد پدرم سمت هر كاري رفته شكست خورده و يه عالم قرض بالا اورده به خاطر همين مامانم همش سركار بوده تقريبا هر روز
    از چند سال پيش بابام با يه همكار خانم رابطه داشته كه هي حضورش پر رنگ و كمرنگ ميشده تا الان
    الان يه مدته كه وضعمون از نظر مالي بهتر از قبل شده كه دوباره اون خانم اومد تو زندگيمون
    مامانم به روي بابام نمياره و هرچند منو خواهرم به مامانم ميگيم تو بايد يه چيزي بگي ميگه چي بگم
    من امروز به بابام پريدم كه اين چه كاري و عوض دستت دردنكنه ست و اينا
    ديگه واقعا خسته شدم اخه فك ميكردم كه بابام از اون دختره دست كشيده ولي مثل اينكه نه اينطور نيست
    دارم از بابام متنفر ميشم
    شما بگيد چيكار كنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    6,012
    تشکر شده 6,149 بار در 2,932 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : از پدرم بدم مياد
    سلام
    به کسی ک مورد اعتماد هست و پدرتون ازشون حساب میبرن بگین ک با پدرتون صحبت کنن تا برگرده سر زندگیش و به یادش بیاره ک چقدر همسرش فداکاری کردو دوتا دختر داره و اینده اونا را نابود نکنه.
    امیدوارم ک جواب بگیرین

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.73
    تشکـر
    4,074
    تشکر شده 9,694 بار در 4,782 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    پاسخ : رابطه پدرم
    با توصیفاتی که داشتید بهتره در این مورد قاطع باشید ولی از حدود احترام خارج نشید

و همونطور که دوستمون گفتن در صورت نیاز از بزرگای فامیلی که مورد اعتماد هستند برای وساطت استفاده کنید

هر چند اگر پدر شما تمایلی به تغییر نداشته باشه تلاش شما به نتیجه ای نخواهد رسید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رابطة,  رابطة الهلال,  رابطة العدالة,  رابطة المتكممين,  رابطة تساهمية,  رابطة محو الامية,  رابطة خريجي ذي قار,  رابطة ابطال اوروبا,  رابطة الاهلي,  ربطة العنق,  با پدرم رابطه دارم,  رابطه با پدرم,  رابطه من و پدرم,  رابطه نامشروع با پدرم,  پدرم باهام رابطه داره,  پدرم با خواهرم رابطه دارد,  من با پدرم رابطه دارم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من أنت؟,  منشن الكايد,  من اللي اختار اسمك,  منتديات الجلفة,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  متنفرزنيش,  متنرفز,  متنفرم ازت,  متنفرم از عشق,  متنفرم شاهین نجفی,  متنفرم از آدمایی که,  متنفرم شاهین,  متنفرم از خودم,  متنفرم شاهین نجفی دانلود,  متنفرم از دروغ,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)