نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: راهکار برای مشکل عشقی

1324
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6962
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Talking راهکار برای مشکل عشقی

سلام من 20 سالمه 18 سالم که بود با یه دختره 15 ساله دوست شدم و دوستیمون طوری بود که 2و3 بار همو بیرون تو مناسبتهای عاشورا تاسوعا می دیدیم. و اونها کنار خونه یکی از اقوامم مغازه داشتند و بیش از 20 بار با هم تو کوچه (در خونشون) و در مغازه دیدار های کوتاه داشتیم و پس از مدت 3 ماه که درگیر دانشگاه شدم و بعلت مشکلات بعدی رابطه خیلی سرد شد هفته ای یا شاید هم بیشتر یه زنگ هم نمیزدیم و بعد از 9 ماه رفتم در خونشون و بهش زنگ زدم و اومد تومغازه و اونجا برای اولین بار بعد 1 سال همو بوسیدیم و این کار توی 3 ماه 2 بار دیگه تکرار شد و بعد مدتی دختره جواب رد دوستی رو بهم داد و منم قبول کردم تا اینکه بعد چند روز فهمیدم که 6 ماه پیش با ************ با دوست پسر سابقش تو حموم خونه دختره بهم خیانت کرده و منم زمین و زمونو به هم ریختم و پسره رو پیدا کردم و صحبت کردیمو فهمیدم اونو هم گول زده و قش رو برای جماعتی بیش از 5 نفر بازی کرده و همه رو هم گول زده و این وسط فقط من باهاش ************ نداشتم.و ماجرا به خونواده ها کشید و بای انتقام جلو رو پسر داییشو گرفتم و همه چی و داستان ************ هاشو تعریف کردم اونم ناراحت شد و رفت و بهش گفته بود اونم زده بود زیرش الان دختره نامزد کرده و عقد هم شدن و این دیگه یکساله که جدا شدیم ولی با اینکه 6 ماهه نامزد کرده بازهم همش بهش فکر میکنم و دست خودم نیست بعد اون کسی دیگه ای رونداشتم و همش یه چیزی منو میکشه 6 کیلومتر اون ورتر کنار خونشون و با اینکه همه منطقه قثضیه مارو میدونن بازهم با اینکه خودم نمیخوام بازهم میرم اونجا.(انصافا دختره خوشکل و شیرین زبان هستش)
    میخواستم راهنماییم کنید که باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5950
    تشکـر
    80
    تشکر شده 174 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : راهکار برای مشکل عشقی

سلام
    خیلی عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دختری با سن کم تونسته 6 پسر رو گول بزنه و با 5تا رابطه غیر اخلاقی داشته باشه!!!!!!!!!!!!!
    شما هم در نقش یه عاشق، اول تموم پسرا رو پیدا کردی بعد هم آبروی اون دختر رو حتی تو فامیلش بردی و معتقدی خیلی عاشقی!!!!!!!!
    حالا هم که اون دختر از ترس آبرو تن به ازدواج زودهنگام داده شما فیلت یاد هندستون کرده!!!!!!!!!!!!
    نه عزیزم،شما نه عاشقی و نه شکست عشقی خوردی
    چیزی که باعث شده بفکرش باشی اینه که نتونستی باهاش رابطه داشته باشی و الان که ازدواج کرده این اذیتت میکنه
    امضای ایشان
    تویی که مرا در سقوط می بینی
    آیا تاکنون اندیشیده ای
    شاید خود وارونه ایستاده ای؟...

3. کاربران زیر از آنارشیست بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

بدبختانه مشکل خیلی از جوونا اینه که وقتی نمیتونن با کسی وارد رابطه جنسی بشن

تنها انتقاممون بردن آبروست ... و اینکارو خیلی راحت انجام میدیم ...

به بندرت اتفاق میفته فردی وقتی جواب منفی دریافت میکنه خیلی محترمانه و با شرافت از زندگی کسی خارج بشه

حتما" باید آبروشو ببره یا در مراحل بعدی که ظاهرا" داره مد میشه اسیدپاشی کنه

حالا من به طور صرف بحثم این تاپیک نیست ولی اکثر مطالب ارسالی یه جورایی اینکارو به دنبال داشتن

که انتقام گیری بکنن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فذق0355 نمایش پست ها
    سلام من 20 سالمه 18 سالم که بود با یه دختره 15 ساله دوست شدم و دوستیمون طوری بود که 2و3 بار همو بیرون تو مناسبتهای عاشورا تاسوعا می دیدیم. و اونها کنار خونه یکی از اقوامم مغازه داشتند و بیش از 20 بار با هم تو کوچه (در خونشون) و در مغازه دیدار های کوتاه داشتیم و پس از مدت 3 ماه که درگیر دانشگاه شدم و بعلت مشکلات بعدی رابطه خیلی سرد شد هفته ای یا شاید هم بیشتر یه زنگ هم نمیزدیم و بعد از 9 ماه رفتم در خونشون و بهش زنگ زدم و اومد تومغازه و اونجا برای اولین بار بعد 1 سال همو بوسیدیم و این کار توی 3 ماه 2 بار دیگه تکرار شد و بعد مدتی دختره جواب رد دوستی رو بهم داد و منم قبول کردم تا اینکه بعد چند روز فهمیدم که 6 ماه پیش با ************ با دوست پسر سابقش تو حموم خونه دختره بهم خیانت کرده و منم زمین و زمونو به هم ریختم و پسره رو پیدا کردم و صحبت کردیمو فهمیدم اونو هم گول زده و قش رو برای جماعتی بیش از 5 نفر بازی کرده و همه رو هم گول زده و این وسط فقط من باهاش ************ نداشتم.و ماجرا به خونواده ها کشید و بای انتقام جلو رو پسر داییشو گرفتم و همه چی و داستان ************ هاشو تعریف کردم اونم ناراحت شد و رفت و بهش گفته بود اونم زده بود زیرش الان دختره نامزد کرده و عقد هم شدن و این دیگه یکساله که جدا شدیم ولی با اینکه 6 ماهه نامزد کرده بازهم همش بهش فکر میکنم و دست خودم نیست بعد اون کسی دیگه ای رونداشتم و همش یه چیزی منو میکشه 6 کیلومتر اون ورتر کنار خونشون و با اینکه همه منطقه قثضیه مارو میدونن بازهم با اینکه خودم نمیخوام بازهم میرم اونجا.(انصافا دختره خوشکل و شیرین زبان هستش)
    میخواستم راهنماییم کنید که باید چیکار کنم
    سلام

عزیز خوب بهتر تا اینجا که به خیر گذشته. گذشته رو حتما باید خاک کنی والا مثل یک جنازه متعفن هم مریضت میکنه و هم خفه!!!!!!!

در ضمن تو این سن و سال بهتره به ورزش و درس ومطالعه و گروه دوستان و تفریح و بازی بپردازی.

اگر میخوای در رابطه بعدیت (البته بعد از 25 سال) به نتیجه ای برسی و کمتر آسیب ببینی. راجب خودت انسان و روابط انسانی بخوان و بدان البته منظورم فقط کتب علمی و روانشناختی و معتبره

نه هر کتاب چرت و پرتی در این موضوعات, که عقلت به کار بیفته.

موفق باشی

لطفا و حتما نقل قول کنید. سپاس

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6962
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد1020 نمایش پست ها
    سلام

عزیز خوب بهتر تا اینجا که به خیر گذشته. گذشته رو حتما باید خاک کنی والا مثل یک جنازه متعفن هم مریضت میکنه و هم خفه!!!!!!!

در ضمن تو این سن و سال بهتره به ورزش و درس ومطالعه و گروه دوستان و تفریح و بازی بپردازی.

اگر میخوای در رابطه بعدیت (البته بعد از 25 سال) به نتیجه ای برسی و کمتر آسیب ببینی. راجب خودت انسان و روابط انسانی بخوان و بدان البته منظورم فقط کتب علمی و روانشناختی و معتبره

نه هر کتاب چرت و پرتی در این موضوعات, که عقلت به کار بیفته.

موفق باشی

لطفا و حتما نقل قول کنید. سپاس
    توصیه جالبی بود.و من امروز با نظرات و پیشنهادات شما دوستان فهمیدم که من خیلی بچه بودم.و به گذشتهی خودم رفتم و دیدم قبل رابطه با اون دختر یه جورایی خیلی شاخ بودم نسبت به الانم یعنی اینکه بیشتر محبوب دوستانم بودم و خیلی چیزا در روابط اجتماعی و رفتار درست و متشخصانه اجتماعی میدونستم که دغدغه ذهنی و فکری به اون دختر همه چیزامو بی ارزش کرده بود و روشون یه پرده زده بود و من الان دیگه واقعا فهمیدم که چیو از دست دادم و دوباره میخوام با بیرون کردن یاد اون دختر از زندگیم راحت و آسوده بشم و دوباره به زندگی اجتماعی سابقی که قبل ورودش به زندگیم داشتم برگردم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6962
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آنارشیست نمایش پست ها
    سلام
    خیلی عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دختری با سن کم تونسته 6 پسر رو گول بزنه و با 5تا رابطه غیر اخلاقی داشته باشه!!!!!!!!!!!!!
    شما هم در نقش یه عاشق، اول تموم پسرا رو پیدا کردی بعد هم آبروی اون دختر رو حتی تو فامیلش بردی و معتقدی خیلی عاشقی!!!!!!!!
    حالا هم که اون دختر از ترس آبرو تن به ازدواج زودهنگام داده شما فیلت یاد هندستون کرده!!!!!!!!!!!!
    نه عزیزم،شما نه عاشقی و نه شکست عشقی خوردی
    چیزی که باعث شده بفکرش باشی اینه که نتونستی باهاش رابطه داشته باشی و الان که ازدواج کرده این اذیتت میکنه
    سلام.ممنون از صحبت هات.
    آره حق با شما هست و واقعا خوشحالم راهم به این سایت خورد و نظرات شما رو دریافت کردم.
    همانطور که شما گفتید من حسرت داشتن رابطه با اونو داشتم و نه چیز دیگه ای البته تا ق=بل اتمام رابطه انگیزه ای به این کار نداشتم ولی بحث خیانتش که پیش اومد خیلی برا سنگین بود چون اولین بار بود خیانت کسی را تجربه میکردم.
    و با راهنمایی های شما و دوستان امیدوارم سربلند از این آزمایش بیرون بیام.
    البته قبول دارم خیلی بچگی کردم تو این مدت.واقعا به کارهای خودم خنده ام می گیره.!!!!!

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6962
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    بدبختانه مشکل خیلی از جوونا اینه که وقتی نمیتونن با کسی وارد رابطه جنسی بشن

تنها انتقاممون بردن آبروست ... و اینکارو خیلی راحت انجام میدیم ...

به بندرت اتفاق میفته فردی وقتی جواب منفی دریافت میکنه خیلی محترمانه و با شرافت از زندگی کسی خارج بشه

حتما" باید آبروشو ببره یا در مراحل بعدی که ظاهرا" داره مد میشه اسیدپاشی کنه

حالا من به طور صرف بحثم این تاپیک نیست ولی اکثر مطالب ارسالی یه جورایی اینکارو به دنبال داشتن

که انتقام گیری بکنن
    سلام.پاسخی عالی دادید.
    حرف شما به حق بود اما من کسی نیستم که اسید پاشی و یا از این بیفرهنگیها بکنم و البته قبول دارم که بردن آبروش هم کمتر از این کار نبوده و سعی هم نمیکنم که درستش بکنم چون درست که نمیشه هیچ بدترش هم میکنم با اون کار.
    و باید بگم که از روی ناپختگیم بود.
    و این تجربه ای عالی برای اینده ام شده که دیگه دنبال این روابط نرم و وقتشو بزارم رو درس و دانشگاه و مقالات پژوهشیم که حداقل یه خدمتی به اجتماع کرده باشم.
    واقعا این روابط دختر و پسر بنظرم به درد نمیخوره و ضررش خیلی زیاده عمر آدم تلف می شه.
    خیلی از روزهای زندگیمو برای رابطه ای که هیچ سودی برام نداشت و ابروی خودم و مردم رو بردم فقط همین .اگر نه حتی اگر ************ هم داشتیم بیشتر ضرر کرده بودیم.و الان خوشحالم که اون کارو نکرده بودیم .
    من زیاد آدم متدینی نیستم و گفته های دین رو درمورد این بحث ها قبول نداشتم و ندارم.اما خود من بعنوان یک انسان به این نتیجه رسیده ام که دوست دختر و دوست پسر بازی بی فاده هست.و دیگه هیچ وقت انجامش نمیدم.
    ممنون از نظر و وقتی که گذاشتید.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فذق0355 نمایش پست ها
    توصیه جالبی بود.و من امروز با نظرات و پیشنهادات شما دوستان فهمیدم که من خیلی بچه بودم.و به گذشتهی خودم رفتم و دیدم قبل رابطه با اون دختر یه جورایی خیلی شاخ بودم نسبت به الانم یعنی اینکه بیشتر محبوب دوستانم بودم و خیلی چیزا در روابط اجتماعی و رفتار درست و متشخصانه اجتماعی میدونستم که دغدغه ذهنی و فکری به اون دختر همه چیزامو بی ارزش کرده بود و روشون یه پرده زده بود و من الان دیگه واقعا فهمیدم که چیو از دست دادم و دوباره میخوام با بیرون کردن یاد اون دختر از زندگیم راحت و آسوده بشم و دوباره به زندگی اجتماعی سابقی که قبل ورودش به زندگیم داشتم برگردم
    سلام

نه عزیز بچه نبودی , در حال رشدی. همه ما انسانها در حال رشدیم در هر لحظه و هر مکان. چون نظام طبیعت و قانون طبیعت اینه .!؟

البته انسان تنها موجودیه که نیاز داره عقل رو نیز هم طراز با رشد جسمانیش رشد بده والا مغز و فکر او به طور خودکار هم طراز رشد نخواهد کرد و معمولا در فاز کودکی خواهد ماند.!؟

میپرسی چطور این کار عملیه؟ با به چالش کشیدن خود و نظام باورهاش و طبیعت پیرامون و علم و اگاهی به مسائل انسانی و زیست محیطی.

پس گلم به زندگی سابق و قبل از....... برنگرد

بلکه آماده فرداها شو.

موفق و شاد کام باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد