نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: راهی برای رهایی از وابستگی

1201
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

راهی برای رهایی از وابستگی

سلام دوستان.من مدتیه پسر دوست هستم.وب این تنیجه رسیدیم که نمیتونیم با هم زندگی کنیم.من هم میخوام هرچه زودتر از دستش راحت بشم ولی نمیدونم چی کار بکنم.آخه وجودش برام آرامش بخشه.شاید اون ازدواج بکنه ومطمئنا من از این موضوع ناراحت خواهم شد.اما میخوام پیش از آنکه هیچ اتفاقی بیوفته کات کنم که ضربه ی روحی هم وارد نشه.چند وقته دارم تلاش میکنم ولی هربار شکست میخورم و نمیتونم دوریش رو تحمل بکنم و برمیگردم پیشش.خودمم از این وضعیت خسته شدم.سعی میکنم خودمو سرگرم بکنم و بهش فکر نکنم.اما همش میاد تو یادم.چی کار بکنم؟؟؟؟
    .ی راهی بهم نشون بدین که این دفعه که از پیشش رفتم دیگه برنگردم.خواهش میکنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : راهی برای رهایی از وابستگی

نقل قول نوشته اصلی توسط 2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من مدتیه پسر دوست هستم.وب این تنیجه رسیدیم که نمیتونیم با هم زندگی کنیم.من هم میخوام هرچه زودتر از دستش راحت بشم ولی نمیدونم چی کار بکنم.آخه وجودش برام آرامش بخشه.شاید اون ازدواج بکنه ومطمئنا من از این موضوع ناراحت خواهم شد.اما میخوام پیش از آنکه هیچ اتفاقی بیوفته کات کنم که ضربه ی روحی هم وارد نشه.چند وقته دارم تلاش میکنم ولی هربار شکست میخورم و نمیتونم دوریش رو تحمل بکنم و برمیگردم پیشش.خودمم از این وضعیت خسته شدم.سعی میکنم خودمو سرگرم بکنم و بهش فکر نکنم.اما همش میاد تو یادم.چی کار بکنم؟؟؟؟
    .ی راهی بهم نشون بدین که این دفعه که از پیشش رفتم دیگه برنگردم.خواهش میکنم.
    برای اینکار اول از همه باید تصمیم نهایی خودتون رو گرفته باشید و اراده چنین کاری رو در خودتون به وجود بیارید

و تمام نشونه هایی که شمارو به یاد ایشون میندازه رو باید دور بریزید

حتی سیم کارت رو دور بندازید تا هیچ رابطه ای بینتون نباشه حتی ارسال یک مسیج

و این کار بسیار سخته ولی شما باید مدتی رو تحمل کنید تا از تب و تاب خارج بشید و شرایط برای شما قابل قبولتر بشه

با خودتان به شکلی منطقی و سازنده مواجه شوید. لزومی ندارد وانمود کنید که غصه ای ندارید اما لازم است ...

که برای فرار از شرایط پیش آمده، شرایط بهینه ای برای خود مهیا کنید. گاهی یک سفر تفریحی به منطقه ای خوش آب و هوا ...

یا ثبت نام در یک کلاس هنری که با ذائقه و استعداد شما همخوانی دارد ...

و یا معاشرت بیشتر با دوستانی که از وضعیت روحی شما باخبرند، می تواند تغییری بزرگ در روحیه تان ایجاد کند.

زمان هایی را نیز به تنهایی بگذرانید. سعی کنید از استقلال کنونی تان شاد باشید. لازم است که یاد بگیرید ...

به تنهایی و بدون وابستگی به دیگران شاد باشید وگرنه نمی توانید فردی را که بعدها قرار است به زندگی تان بیاید، شاد کنید.

همه یادگاری های رابطه قبلی را از خود دور کنید؛ فراموش کردن یک فرد، مستلزم این است که در آینده زندگی کنید....

نه در گذشته! همه عکس ها، فیلم ها، هدیه ها و هر چیز دیگری که به او مربوط می شود را جمع کنید ...

و در جایی دور از دسترس و دیدتان بگذارید. شاید درابتدا کار ناراحت کننده ای باشد اما به تدریج روحیه تان را بهتر خواهد کرد.

یک کاغذ بردارید و همه احساساتتان را روی آن بنویسید. با این روش وقتی توانستید به خوبی این شوک عاطفی تان را پشت سر بگذارید...

با خواندن آن نوشته ها خواهید فهمید که چقدر قوی بوده اید که توانسته اید آن را فراموش کنید.

به جای تمرکز روی غم و غصه های فعلی تان به زمانی فکر کنید که هنوز درگیر این رابطه نشده بودید...

حال به این فکر کنید که پنج سال دیگر در چنین شرایطی چه حسی خواهید داشت و به این بیندیشید

که آن موقع، غصه ها و رنج امروزتان برایتان چه مفهومی خواهد داشت.

از جسمتان به خوبی مراقبت کنید. به طور مرتب ورزش کنید و اگر آنقدر غصه می خورید که تصور می کنید

ممکن است به جسمتان آسیب بزند، حتما با یک مشاور مشورت کنید.

به هیچ عنوان برای فراموش کردن فرد قبلی به فرد جدیدی متوسل نشوید...

برای آنکه دوباره بتوانید با شیوه ای صحیح و منطقی به کسی دل ببندید، به گذشت زمان نیاز دارید...

دل بستن به یک فرد جدید برای فرار از دلبستگی قبلی، کار منصفانه ای نیست...

بگذارید به مرور زمان آدم هایی در زندگی تان پیدا شود که اگر به آنها فرصت بدهید، برایتان احترام و ارزش زیادی قائل می شوند.

از اشتباهاتتان درس بگیرید و وقتی دنبال فرد جدیدی هستید که عشقتان را با او سهیم شوید...

با انجام اشتباهات قبلی، یک دلشکستگی دیگر را رقم نزنید. اشتباهات و تقصیرات خودتان را در رابطه قبلی بپذیرید و سعی کنید دیگر آنها را تکرار نکنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    برای اینکار اول از همه باید تصمیم نهایی خودتون رو گرفته باشید و اراده چنین کاری رو در خودتون به وجود بیارید و تمام نشونه هایی که شمارو به یاد ایشون میندازه رو باید دور بریزید حتی سیم کارت رو دور بندازید تا هیچ رابطه ای بینتون نباشه حتی ارسال یک مسیج و این کار بسیار سخته ولی شما باید مدتی رو تحمل کنید تا از تب و تاب خارج بشید و شرایط برای شما قابل قبولتر بشه با خودتان به شکلی منطقی و سازنده مواجه شوید. لزومی ندارد وانمود کنید که غصه ای ندارید اما لازم است ... که برای فرار از شرایط پیش آمده، شرایط بهینه ای برای خود مهیا کنید. گاهی یک سفر تفریحی به منطقه ای خوش آب و هوا ... یا ثبت نام در یک کلاس هنری که با ذائقه و استعداد شما همخوانی دارد ... و یا معاشرت بیشتر با دوستانی که از وضعیت روحی شما باخبرند، می تواند تغییری بزرگ در روحیه تان ایجاد کند. زمان هایی را نیز به تنهایی بگذرانید. سعی کنید از استقلال کنونی تان شاد باشید. لازم است که یاد بگیرید ... به تنهایی و بدون وابستگی به دیگران شاد باشید وگرنه نمی توانید فردی را که بعدها قرار است به زندگی تان بیاید، شاد کنید. همه یادگاری های رابطه قبلی را از خود دور کنید؛ فراموش کردن یک فرد، مستلزم این است که در آینده زندگی کنید.... نه در گذشته! همه عکس ها، فیلم ها، هدیه ها و هر چیز دیگری که به او مربوط می شود را جمع کنید ... و در جایی دور از دسترس و دیدتان بگذارید. شاید درابتدا کار ناراحت کننده ای باشد اما به تدریج روحیه تان را بهتر خواهد کرد. یک کاغذ بردارید و همه احساساتتان را روی آن بنویسید. با این روش وقتی توانستید به خوبی این شوک عاطفی تان را پشت سر بگذارید... با خواندن آن نوشته ها خواهید فهمید که چقدر قوی بوده اید که توانسته اید آن را فراموش کنید. به جای تمرکز روی غم و غصه های فعلی تان به زمانی فکر کنید که هنوز درگیر این رابطه نشده بودید... حال به این فکر کنید که پنج سال دیگر در چنین شرایطی چه حسی خواهید داشت و به این بیندیشید که آن موقع، غصه ها و رنج امروزتان برایتان چه مفهومی خواهد داشت. از جسمتان به خوبی مراقبت کنید. به طور مرتب ورزش کنید و اگر آنقدر غصه می خورید که تصور می کنید ممکن است به جسمتان آسیب بزند، حتما با یک مشاور مشورت کنید. به هیچ عنوان برای فراموش کردن فرد قبلی به فرد جدیدی متوسل نشوید... برای آنکه دوباره بتوانید با شیوه ای صحیح و منطقی به کسی دل ببندید، به گذشت زمان نیاز دارید... دل بستن به یک فرد جدید برای فرار از دلبستگی قبلی، کار منصفانه ای نیست... بگذارید به مرور زمان آدم هایی در زندگی تان پیدا شود که اگر به آنها فرصت بدهید، برایتان احترام و ارزش زیادی قائل می شوند. از اشتباهاتتان درس بگیرید و وقتی دنبال فرد جدیدی هستید که عشقتان را با او سهیم شوید... با انجام اشتباهات قبلی، یک دلشکستگی دیگر را رقم نزنید. اشتباهات و تقصیرات خودتان را در رابطه قبلی بپذیرید و سعی کنید دیگر آنها را تکرار نکنید.
    ممنونم ازتون.حتما این کارها رو انجام میدم.از همین الان.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

این عشق نیست بهش عادت کردی و خوب که متوجه شدی و کات کن
    خودتو مشغول کن تا بهش فکرنکنی
    امضای ایشان

6. 2 کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)