نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رفتار درست با اقايان

1055
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 88 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

رفتار درست با اقايان

سلام دوستان من يه مشكلى دارم اينه كه خيلى از خودم توقع دارم يعنى همه حركات و حرف زدنمو بعدش ميزارم زيره زره بين..و همش ميگم اين چيه گفتى اين چه كارى بود كردى..و خودمو سرزنش ميكنم..مخصوصا توى روابط با اقايون..كلا نميدونم بايد با اقايون چه جورى رفتار كرد؟من خوش اخلاق و خاكى هستم ولى احساس ميكنم بعد يه مدت جذبه ى لازم رو ندارم..سياست زنونه ندارم و نميتونم روابطمو كنترل كنم و همش درگيرى ذهنى دارم...الان در شرايطى هستم كه دوست دارم بيشتر در مورد برخورد با مردها بددونم

2. کاربران زیر از كندل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار درست با اقايان

ضمن عرض سلام و احترام

منظور شما از برخورد با آقایون دقیقا به چه صورت هست ؟ آیا برخورد و گفتگوهای ساده در طول روز و روابط اجتماعی هست ؟ یا اینکه منظورتون برخورد در روابطی خاص و شخصی خاص هست ؟

لطفا کمی بیشتر توضیح بدید...مطمئنا با کمک تمامی دوستان مشکل شما که بنظر زیاد حساس هم نیست حل خواهد شد...
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

سلام نه منظورم اقاي كه باهاشون اشنام به قصد ازدواج..اگه نه با اقايونه فاميل و بقيه عادى و نرمالم..من از اين اقا فعلا خوشم مياد و ايشون هم همينطور..دوست دارم رفتاره درستو داشته باشم نه البته فيلم بازى كنم نه..ولى دوست دارم رابطه ادامه بدم با برخوردهاى درستم..

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط كندل نمایش پست ها
    سلام نه منظورم اقاي كه باهاشون اشنام به قصد ازدواج..اگه نه با اقايونه فاميل و بقيه عادى و نرمالم..من از اين اقا فعلا خوشم مياد و ايشون هم همينطور..دوست دارم رفتاره درستو داشته باشم نه البته فيلم بازى كنم نه..ولى دوست دارم رابطه ادامه بدم با برخوردهاى درستم..
    پس فقط برخوردتون با یک شخص خاص مدّ نظرتون هست.ببینید تقریبا میشه گفت اینجور نگرانیهارو همه ی انسانها الان دارن توی این قبیل روابط.یعنی شما تنها نیستین.

از اونجاییکه بنده و دیگر عزیزان شناختی از شما و ایشون نداریم و نمیدونیم که به عنوان مثال آیا شما تابحال با ایشون به مشکلی هم از لحاظ رفتاری و گفتاری برخورد کردید یا نه

برای همین بنده صحبتهام رو سعی میکنم خیلی کلّی بیان کنم و دیگه تصمیم گیری در مورد جزئیاتش با خود شما و شرایطی هست که توش قرار دارید.وسواس فکری به خرج ندید

نظر و توصیه ی بنده برای شما این هست : هرچند رفتار و گفتار طرفین قبل از ازدواج مهم هست.مشخصا مهم هست و نمیشه انکار کرد...اما یچیزی از اون به مراتب خیلی مهمتر هست

اینکه شما خودتون باشید.به معنای واقعی کلمه همونطور که خودتون اشاره کردید به هیچ وجه نباید مثلا فیلم بازی کنید یا رفتار و گفتاری داشته باشید که فکر میکنید ممکنه مثلا در اون لحظه خوب باشه

هیچوقت تظاهر نکنید که شخص دیگه ای هستید.در هر شرایطی خودتون باشید و رفتار طبیعی خودتون رو داشته باشید.منتها با ذکر و تاکید این مساله: اینکه ما میگیم در هر شرایطی خودمون باشیم درسته

اما دلیل نمیشه که اگه ویژگی و رفتار نادرستی هم داشتیم اونرو هم قبول کنیم و همیشه همونطوری باشیم.خیر.انسان باید در هر شرایطی خودش باشه.اما مهمتر از اون پیوسته باید برای از بین بردن

کاستی ها و بهتر شدن هم تلاش کنه.اینطور نیست که مثلا بنده بدونم که آدم دروغگو یا بدقول یا بداخلاقیم و بعد با تکیه به این حرف که باید خودم باشم همیشه این ویژگیهارو هم حفظ کنم...ابدا"

خلاصه کلام اینکه اول از همه در هر شرایطی خودتون باشید و در مورد شخصیتتون صداقت داشته باشید.دوم اینکه همیشه سعی کنید با رفتار و گفتار و تصمیمات درست انسانی خوب و بهتر هم باشید

لازم نیست پیوسته با این افکار که الان چی گفتم یا چیکار کردم ذهنتونو مشغول کنید.فقط در اون لحظه ای که میخواید کاری کنید یا حرفی بزنید درست تصمیم بگیرید.در برخورد با اون شخص خاص یا دیگران

همیشه و همه جا احترام و صداقت و اخلاق رو محور اصلی اعمالتون قرار بدید.و اگر اینکار رو به درستی انجام دادید دیگه هرگز به اینکه چکار کردید و بررسی خودتون فکر نکنید.مهم انجامِ کار درسته.

اگر باهاشون فقط صحبت میکنید احترام و صداقت و صمیمیت رو رعایت کنید.اگر سر موضوعی باهاشون اختلاف نظر دارید کاملا محترمانه و صمیمانه و با ادب نظراتتون رو بیان کنید.و هزاران اگرِ دیگه

که میسپرمش به قوه ی تخیل و تجربیات خودتون که روزانه در موضوعات مختلفی باهاشون روبرو هستید..مهم اون معیارها هستند که گفته شد.فقط اونهارو رعایت کنید و دیگه نگران نتیجش نباشید

وقتی کار درست رو انجام بدید دیگه لازم به بررسیه لحظه به لحظه ی عملکردتون نیست...اول : خودتون باشید ... دوم : پیوسته برای انسانی بهتر بودن در عمل و رفتار و گفتار تلاش کنید ....

شاد و سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 03-08-2015 در ساعت 01:06 AM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

ممنونم خيلى عالى جواب دادين دوست عزيز

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12245
    تشکـر
    512
    تشکر شده 104 بار در 64 پست
    میزان امتیاز
    10

خودت باش خودت باش خودت باش همیشه هم احترام خودت و اون نگه دار ، منم مشکل تورو دارم خیلیم مطالعه کردم درمورد سیاست و ظرافت زنانه بعدش به این نتیجه رسیدم فقط باید خودت باشی تا کی باید نقش بازی کنی یا ادا دربیاری آقایون بیشتر خود واقعیمون دوست دارند یه نکته مهم ازتجربیاتم اینکه هیوقت غر و جیغ نزن با صدای آروم صحبت کن مردا هیچوقت نمیتونن یه زن غرغرو رو تحمل کنند بالاخره صبرش سر میره .

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10182
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    10

ممنونم بارانى جان...دقيقاااحرافاتون درسته...من دختره شلوغيم همش فك ميكنم چقدر حرف ميزنم الان سرش درد ميگيره ولى خوب من همينم ديگه اهله شلوغ بازى و بگو بخند..همش ميگم الان كلافه ميشه براى همين خودمو سرزنش ميكنم ولى من اينم با اين خصوصيات ديگه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)