نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رهایی از وابستگی

995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16273
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رهایی از وابستگی

سلام و خسته نباشین
    ویرایش توسط eglantine3050 : 05-17-2015 در ساعت 02:35 PM

2. 2 کاربران زیر از eglantine3050 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رهایی از وابستگی

نقل قول نوشته اصلی توسط eglantine3050 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین
    من حدودا ۸ ماه پیش از طریق فضای مجازی با آقایی آشنا شدم. چند باری هم رو دیدیم و هر دو از همدیگه خوشمون اومد. ولی وقتی نزدیکتر شدیم من نگران ادامه و نتیجه این رابطه شدم وقتی مطرح کردم طرف مقابل بیشتر طفره رفت تا جوابی بده. اصرار داشت نگرانی من در مورد بی راهه رفتن رابطه بی دلیله ولی من اصرار کردم و ایشون گفت فکر میکنه، ولی بازهم جوابی نمیداد که من قانع شم. به همین دلیل از ایشون خداحافظی کردم. ولی خودم دوباره برگشتم چون علاقه مند بودم بهشون. حدود ۴ ماهه که مدام میرم و میام و خسته شدم از کار خودم. نه رابطه اون رابطه قبله نه دیگه ایشونو دوست دارم چون بی تفاوته. من ۳۳ و ایشون ۳۵ سالشه. من تمام عزت نفس داشتمو از دست دادم و از ایشون و خودم به شدت ناراحتم. دوس دارم از این وابستگی وسواس گونه در بیام. این رو هم بگم اگر من چیزی نمیگفتم این رابطه ادامه پیدا میکرد که با معیارهای من برای زندگی همخونی نداره. لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    درود توجه داشته باشید اینگونه آشنائیتها اگر نظراحساسی باشه ومجازی ودرخفا وازنظر تحقیقاتی سستی کنید یا احساسی عمل ضربه خواهید خورد والانم شاهد هستید درواقع عشق که دراین روابط حسه وابستگی میباشد .
    رابطه شما درچ حد بوده؟ ایا با هماهنگی والدین بوده؟ دلیل طفره رفتن از نحوه اخلاق وازدواج بوده؟هدف شما ازاین رابطه چیه؟

دقیقتر توضیح بدید - واینکه چه خواست و موردی بود منجر به خداحافظی شما شده ؟
    والانم ایشون بااینکه شما پا پیش گذاشتید دریک شک ویا حالت غرور هستند برای هیمن رابطه اشون مثل قبل نیست و خودتون هم میگید یکطرفه هست ومیرید ومیاین وعزت نفس و روازدست دادید .
    بهرحال اگر هدف ازدواج هست پنهان کاری و روایط دونفره بدور از هعرف وهماهنگی خانواده بااینکه سنتون هم بالاست درست نیست .
    چ بسا دراین رابطه دچار لغزش ویا چشم بسته برای رسیدن هدف دچار ضربه بشید وایشونم شاید صرف پرکردن خلا عاطفی وجنسی باشمابوده باشه .
    ویا وابستگی شما بیشترین ضربه روشما خواهید خورد .
    بهرحال ب یک مشاوره حضوری وانلاین واز تکنیک چایگزین درمانی ویا واقعا ازاین رابطه هدفی پاک دارید با تحقیق وعقلانیت اقدام کنید درمورد ایشونم اطلاعات بیشت ربدید تا راهنمایی کنیم مورد یا سوالی بود درخدمتتونم

4. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رهایی از وابستگی

نقل قول نوشته اصلی توسط eglantine3050 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین
    من حدودا ۸ ماه پیش از طریق فضای مجازی با آقایی آشنا شدم. چند باری هم رو دیدیم و هر دو از همدیگه خوشمون اومد. ولی وقتی نزدیکتر شدیم من نگران ادامه و نتیجه این رابطه شدم وقتی مطرح کردم طرف مقابل بیشتر طفره رفت تا جوابی بده. اصرار داشت نگرانی من در مورد بی راهه رفتن رابطه بی دلیله ولی من اصرار کردم و ایشون گفت فکر میکنه، ولی بازهم جوابی نمیداد که من قانع شم. به همین دلیل از ایشون خداحافظی کردم. ولی خودم دوباره برگشتم چون علاقه مند بودم بهشون. حدود ۴ ماهه که مدام میرم و میام و خسته شدم از کار خودم. نه رابطه اون رابطه قبله نه دیگه ایشونو دوست دارم چون بی تفاوته. من ۳۳ و ایشون ۳۵ سالشه. من تمام عزت نفس داشتمو از دست دادم و از ایشون و خودم به شدت ناراحتم. دوس دارم از این وابستگی وسواس گونه در بیام. این رو هم بگم اگر من چیزی نمیگفتم این رابطه ادامه پیدا میکرد که با معیارهای من برای زندگی همخونی نداره. لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    سلام
    اینجور وقتا به نظر من راحتترین کار اینه که سعی کنی جاشو هرطوری هست پر کنی
    چون تصمیمتو گرفتی برای جدایی باید مصمم و قاطع باشی و منتظر نمونی تا اون کمکت کنه چون تو این مورد چیزی که تو میخای اون نمیخاد....
    هرجوری که میتونی خودتو سرگرم کن ببین با چی بیشتر بهت خوش میگذره همون کارو بکن مثلا بادوستات وقت بگذرون یا با خانواده یا تفریح برو یا یه هدف جدید واسه خودت انتخاب کن تا حواستو ازون طرف پرت کنه مثلا میتونی یه ورزش جدید شروع کنی یا کلا یه کاری که دوست داری شروع کنی انجام بدی
    اگرم نمیتونی یه مرتبه ازش جدا شی اینکارو نکن کم کم رابطتو کم کن بعدشم کات کن
    خلاصه اگه وقتای بیکاریتون کمتر باشه به مرور حضور اون اقا و فکرشم تو زندگیتون کمرنگ میشه
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)