مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: روان بهم ریخته

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

Exclamation روان بهم ریخته

سلام من حدود یه ساله همه زندگیم بهم ریخته منظورم از نطر روانیه خواب درست ندارم چن بار بیدار میشم کابوس میبینم(نمیدونم واقعیته یا خواب میبینم ولی کابوسام معمولا جن ها اذیتم میکنن تو همون اتاق با همون نور و دقیقا مثل واقعیت ) کم غذا شدم حوصله هیچی ندارم داعم به فکر خودکشی هستم هیچی برام اهمیت نداره حتی مهمترین چیزا خیلی مشکلات برام پیش اومده به دلایلی روانشناس نمیتونم مراجعه کنم این سایتو خیلی گشتم تا پیدا کنم تنهام دلم میخواد تنهاییم پرشه ولی نه با خانوادم تحمل خانوادمو ندارم براشون اهمیتی ندارم حس دوست داشتن از طرف اونا نمیبینم و خودمم دوسشون ندارم به هیچی حس ندارم مثل مرده متحرک شدم در حدی که جلوم آدم بکشن مهم نیس حوصله هیچکسو ندارم همش غمگینم ناراحتم گریه دارم ولی حق گریه کردن ندارم از زندگی خسته شدم رو بدنم رد تیغه انواع راه های خودکشیو برا خودم مرور کردم که کدومش بهتره حتی میخواستم اقدام کنم ولی نشده قبلا اهنگ گوش میکردم الان اهنگم دوست ندارم یکی کمکم کنه که دیگه واقعا در حد جنونم خانوادم اهمیت نمیدن به حالم میگن خوب میشی http://cdn.moshaver.co/forum/images/...aver/worry.gif حس میکنم افسردم کمکم کنین زودتر تا دیوونه تر نشدم لطفااااا
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : روان بهم ریخته

نقل قول نوشته اصلی توسط farda0319 نمایش پست ها
    سلام من حدود یه ساله همه زندگیم بهم ریخته منظورم از نطر روانیه خواب درست ندارم چن بار بیدار میشم کابوس میبینم(نمیدونم واقعیته یا خواب میبینم ولی کابوسام معمولا جن ها اذیتم میکنن تو همون اتاق با همون نور و دقیقا مثل واقعیت ) کم غذا شدم حوصله هیچی ندارم داعم به فکر خودکشی هستم هیچی برام اهمیت نداره حتی مهمترین چیزا خیلی مشکلات برام پیش اومده به دلایلی روانشناس نمیتونم مراجعه کنم این سایتو خیلی گشتم تا پیدا کنم تنهام دلم میخواد تنهاییم پرشه ولی نه با خانوادم تحمل خانوادمو ندارم براشون اهمیتی ندارم حس دوست داشتن از طرف اونا نمیبینم و خودمم دوسشون ندارم به هیچی حس ندارم مثل مرده متحرک شدم در حدی که جلوم آدم بکشن مهم نیس حوصله هیچکسو ندارم همش غمگینم ناراحتم گریه دارم ولی حق گریه کردن ندارم از زندگی خسته شدم رو بدنم رد تیغه انواع راه های خودکشیو برا خودم مرور کردم که کدومش بهتره حتی میخواستم اقدام کنم ولی نشده قبلا اهنگ گوش میکردم الان اهنگم دوست ندارم یکی کمکم کنه که دیگه واقعا در حد جنونم خانوادم اهمیت نمیدن به حالم میگن خوب میشی http://cdn.moshaver.co/forum/images/...aver/worry.gif حس میکنم افسردم کمکم کنین زودتر تا دیوونه تر نشدم لطفااااا
    منم افسرده شدم خوابم بد شده اما کابوس نمیبینم جرعت خودکشی هم ندارم یه چیزی که حالمو بدتر کرده ازار جنسی توسط یکی از نزدیکانمه که نمیدونم چجوری این مسعله رو به مادرم بگم

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.14
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,307 بار در 739 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام مطلب شما را خواندم.نمیدونم جنسیتت و سن و سالتون چیه. ولی علائمی رو که لز شون صحیت کردید اصلا علائم خوبی نیستن عزیز! قصد نصیحت و یا ترساندنتون رو ندارم ولی تنها راه شما مراجعه به یکی از همکاران روانپزشک ما و مصرف دارو است. موفق باشید دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام مطلب شما را خواندم.نمیدونم جنسیتت و سن و سالتون چیه. ولی علائمی رو که لز شون صحیت کردید اصلا علائم خوبی نیستن عزیز! قصد نصیحت و یا ترساندنتون رو ندارم ولی تنها راه شما مراجعه به یکی از همکاران روانپزشک ما و مصرف دارو است. موفق باشید دکتر
    ممنون از راهنماییتون من نترسیدم چون خودم مطمعن بودم که باید برم دکتر ولی خودم نمیتونم برم خانوادم هم نمیبرن منو

6. Top | #5

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.14
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,307 بار در 739 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون از راهنماییتون من نترسیدم چون خودم مطمعن بودم که باید برم دکتر ولی خودم نمیتونم برم خانوادم هم نمیبرن منو
    متاسفم ولی راه دقیق و درست و علمی دیگه ای و جود نداره!

موفق باشید

دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.39
    تشکـر
    13
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    خوبی ؟
    چی شد که چنین شرایطی واست ایجاد شد ؟
    گذشته تلخی داشتی ؟
    تحصیلات ؟
    وضعیت تاهل و سن لدفن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
روان وريان,  روان بن حسين,  روان,  رواندا,  روان مهدي,  روان حسين,  روان أتكينسون,  روان اند ريان,  روان كيك,  روان بالانجليزي,  روان بهمن,  روان بهم ریخته,  روانشناسی متولدین بهمن,  روانشناسی نگرانی بهمن نجاریان,  چاوه روان بهمن علیخانی,  دکتر بهمنی روانشناس,  بهم ریختگی روان شناختی,  بیمارستان بهمن روانپزشکی,  moshaver,  moshaverfa,  moshaveran,  moshaverane100,  moshaveranpub,  moshavere,  moshavergroup,  moshaverin,  moshavertez,  moshavercity,  فکرە,  فکر,  فکر برتر,  فکر تو پیرم کرد,  فکر آخرت,  فکرآموز,  فکرشم نکن,  فکر تو,  فکرونی ام کلثوم,  فکره مشروع,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)