نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: زنداداش

2014
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6398
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زنداداش

سلام..
    من دختر 22 ساله هستم از يک خانواده پرجمعيت...بسيار جدي هستم وزود اعصباني ميشم وخيلي سريع بخاطر مسايل حرص ميخورم...
    حدود شش ماه هست که برادرم ازدواج کرده ايشون ارشد هست وخانمش دانشجوي ليسانس که متاسفانه خانمش بعد از ازدواج درسشو رها کرد...زنداداشم دوران عقد کاملا خونه ما زندگي ميکرد(که من کاملا با اين موضوع مخالف بودم اما ابراز نکردم)ايشون متاسفانه از لحاط فرهنگي به خانواده ما نميخوره ..رفتارهايي از خودش نشون ميده مثلا تو مسايل شخصي ما دخالت ميکنه بدون اجازه وارد اتاق ميشه ووقتي کسي پشت سيستم نشسته بدون اجازه کنارش ميشينه وتوی کارای ادم کنجکاوپی بیجا میکنهو.......گاهي ديگران رو مسخره ميکنه از جمله پدر ومادرم ..با وجود اینکه من بارها گفتم این رفتار و نکن تکرار میکنه...متاسفانه برادرم روي بعضي مسايل حساس هست وبا وجود تذکر هاايي که بهش ميديم بازتتکرارميکنه...انگار اصلا حاليش نميشهمن نميدونم چکار کنم که اعصبانيت وحساسيت خودمو کاهش بدم ..از طرفي چطوري رفتاراشو تحمل کن يا کاري کنيم که درست رفتار کنه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زنداداش

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه70 نمایش پست ها
    سلام..
    من دختر 22 ساله هستم از يک خانواده پرجمعيت...بسيار جدي هستم وزود اعصباني ميشم وخيلي سريع بخاطر مسايل حرص ميخورم...
    حدود شش ماه هست که برادرم ازدواج کرده ايشون ارشد هست وخانمش دانشجوي ليسانس که متاسفانه خانمش بعد از ازدواج درسشو رها کرد...زنداداشم دوران عقد کاملا خونه ما زندگي ميکرد(که من کاملا با اين موضوع مخالف بودم اما ابراز نکردم)ايشون متاسفانه از لحاط فرهنگي به خانواده ما نميخوره ..رفتارهايي از خودش نشون ميده مثلا تو مسايل شخصي ما دخالت ميکنه بدون اجازه وارد اتاق ميشه ووقتي کسي پشت سيستم نشسته بدون اجازه کنارش ميشينه وتوی کارای ادم کنجکاوپی بیجا میکنهو.......گاهي ديگران رو مسخره ميکنه از جمله پدر ومادرم ..با وجود اینکه من بارها گفتم این رفتار و نکن تکرار میکنه...متاسفانه برادرم روي بعضي مسايل حساس هست وبا وجود تذکر هاايي که بهش ميديم بازتتکرارميکنه...انگار اصلا حاليش نميشهمن نميدونم چکار کنم که اعصبانيت وحساسيت خودمو کاهش بدم ..از طرفي چطوري رفتاراشو تحمل کن يا کاري کنيم که درست رفتار کنه.

سلام

در یک جمله: به یک مشاور خوب خانم رجوع کنید. موفق باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6398
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

..................
    ویرایش توسط فرزانه70 : 09-12-2014 در ساعت 03:33 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6226
    تشکـر
    13
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم
    من اصلا به به مقابله به مثل اعتقادی ندارم،ولی برای بعضی ادمها و اینکه نشون بدین رفتاراشون چقدر نادرسته مقابله به مثل لازمه
    ولی نه درحدی که جنگی !!صورت بگیره رفتارای سطحی ایشون مثل همون بی اجازه اومدن رو مقابلا انجام بدید!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6386
    تشکـر
    72
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

خب میتونی بهش بی محلی کنی تا خودش خسته شه

یا به قول دوستمون مقابله به مثل کنی

راه های زیادی وجود داره....اما تنها چیزی که مهمه اینه که به خاطر اون حرص نخوری و بیخود عصبانی نشی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام..
    ببینید مسائل ازین دست یکمی پیچیده است مثلا شما مقابله به مثل کنی میتونه نتیجه عکس بذاره ..یا زندگی برادرت تلخ بشه ..یا مسائل ازین دست ..از طرفی برای مقابله به مثل باید شما ذاتا مث ایشون باشی که بتونی مقابله کنی که چون ذاتا اینجوری نیستی یه جوری ممکنه دشمنی محسوب بشه ..ببین بهترین حالت بعد از اینکه تذکر دادی و موثر واقع نشد بی تفاوت نشون دادن خودتون هست ..نمیشه گفت بی محلی ولی بی تفاوت بودن به حرکاتش یا مثلا ترتیب اثر ندادن به حرفهاش و نظراتش بدون بی احترامی برای شروع میتونه خوب باشه ..در ضمن با توصیفاتی که شما از خودت گذاشتی باید بگم یه مقداری هم به نظامی فکر کردن شما هم بر میگرده و تا حدودی باید روی خودتون هم کار کنید ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6398
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط misha.arjoman نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من اصلا به به مقابله به مثل اعتقادی ندارم،ولی برای بعضی ادمها و اینکه نشون بدین رفتاراشون چقدر نادرسته مقابله به مثل لازمه
    ولی نه درحدی که جنگی !!صورت بگیره رفتارای سطحی ایشون مثل همون بی اجازه اومدن رو مقابلا انجام بدید!

مرسی از نظرتون...
    اما من چند بار این کارو انجام دادم مثلا ایشون درمورد ازدواج خواهر بنده که اصلا ربطی به ایشون نداره نظر میده وحتی وقتی خواستگار میاد به هربهانه میاد خونه ما تا ببینه کی اومده برای چی اومده و...من یکبار درموردجا کفشی خونش نظر دادم بی رودوایسی گفت به هیچ کس هیچ ربطی نداره...ایشون واقعا با فرهنگ خانوادگی ما فاصله داره بخصوص که اعضای خانواده بنده تحصیل کرده اند وسر کار میرن وتوی محیط اجتماعی هستن.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6398
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.sh نمایش پست ها
    خب میتونی بهش بی محلی کنی تا خودش خسته شه

یا به قول دوستمون مقابله به مثل کنی

راه های زیادی وجود داره....اما تنها چیزی که مهمه اینه که به خاطر اون حرص نخوری و بیخود عصبانی نشی

بله بی محلی درست هست اما ما هم فامیل داریم رفتار ایشون باعث شد که خالهبنده بهش بگه مثلا تحصیل کرده ای روی رفتارات تجدید نظر کن ...یا از پشت سر بهمون بگن اره خب میگن انگور خوب نسیب شغال میشه ...متاسفانه دیگران رفتار ایشون رو میبینن از ما میخوان که اصول رو بهش نشون بدیم.من به ایشون چی بگم بگم این رفتاراتو عوض کن؟نمیشه چون اصلا براش مهم نیست صحبت باهاش ..اصول خودشو تکرار میکنه

درمورد حرص خوردن هم منم دنبال روشی هستم که اینجوری نشه
    ویرایش توسط فرزانه70 : 09-15-2014 در ساعت 01:16 PM

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6398
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط babak نمایش پست ها
    ببینید مسائل ازین دست یکمی پیچیده است مثلا شما مقابله به مثل کنی میتونه نتیجه عکس بذاره ..یا زندگی برادرت تلخ بشه ..یا مسائل ازین دست ..از طرفی برای مقابله به مثل باید شما ذاتا مث ایشون باشی که بتونی مقابله کنی که چون ذاتا اینجوری نیستی یه جوری ممکنه دشمنی محسوب بشه ..ببین بهترین حالت بعد از اینکه تذکر دادی و موثر واقع نشد بی تفاوت نشون دادن خودتون هست ..نمیشه گفت بی محلی ولی بی تفاوت بودن به حرکاتش یا مثلا ترتیب اثر ندادن به حرفهاش و نظراتش بدون بی احترامی برای شروع میتونه خوب باشه ..در ضمن با توصیفاتی که شما از خودت گذاشتی باید بگم یه مقداری هم به نظامی فکر کردن شما هم بر میگرده و تا حدودی باید روی خودتون هم کار کنید ..

مرسی از نظرتون...
    درمورد اینکه من یعنی ما چون کل خانواده از دست ایشون شاکی هستند مثل ایشون رفتار کنیم که امکان پذیر نیست چون ایشون بشدت لجباز هستند ...درمورد اینکه میگید بنده اخلاق نظامی دارم هم باید بگم کل خانواده رفتارهای ایشون رو نمیپسندن وقبول نداره وتوی خانواده های پرجعیت این رفتارها خیلی مهمه چون افراد زیادی ازار میبینن...ایشون بیش از حد حسود هستن مثلا خواستگار خواهرم یا پسر خالم و...رو با شوهرش مقایسه میکنه میگه منم شوهرم سر هست به اینا و... ویا خواهرم لباس میگیره یا یا یکی یه چیز میگیره ایشون رفتارهایی نشون میده که کاملا مشخصه حسادت میکنه ....بشدت فضول هست تا حدی که بدون در زدن وارد خونه میشه ویا مثلا مامانم با کسی تلفنی صحبت میکنه می ایسته وبه صحبتاشون گوش میده میگه چی میگه چرا و...حتی به خواهرم گفت تلفنو بده با دوستت حرف بزنم ..یا میگه چقدر با تلفن حرف میزنی کیه...یا اینکه یه دفع مبایلمونو میگیره شروع میکنه به گشتن و..یا میره توی میگرده و...

تازه اول نظرتو راجع به یه موضوع میپرسه بعد به برادرم میگه خواهرت گفته این کارو بکن....یا قضایای پیش اومده رو به نفع خودش برای ایشون تعریف میکنه...

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

مرسی از نظرتون...
    درمورد اینکه من یعنی ما چون کل خانواده از دست ایشون شاکی هستند مثل ایشون رفتار کنیم که امکان پذیر نیست چون ایشون بشدت لجباز هستند ...درمورد اینکه میگید بنده اخلاق نظامی دارم هم باید بگم کل خانواده رفتارهای ایشون رو نمیپسندن وقبول نداره وتوی خانواده های پرجعیت این رفتارها خیلی مهمه چون افراد زیادی ازار میبینن...ایشون بیش از حد حسود هستن مثلا خواستگار خواهرم یا پسر خالم و...رو با شوهرش مقایسه میکنه میگه منم شوهرم سر هست به اینا و... ویا خواهرم لباس میگیره یا یا یکی یه چیز میگیره ایشون رفتارهایی نشون میده که کاملا مشخصه حسادت میکنه ....بشدت فضول هست تا حدی که بدون در زدن وارد خونه میشه ویا مثلا مامانم با کسی تلفنی صحبت میکنه می ایسته وبه صحبتاشون گوش میده میگه چی میگه چرا و...حتی به خواهرم گفت تلفنو بده با دوستت حرف بزنم ..یا میگه چقدر با تلفن حرف میزنی کیه...یا اینکه یه دفع مبایلمونو میگیره شروع میکنه به گشتن و..یا میره توی میگرده و...

تازه اول نظرتو راجع به یه موضوع میپرسه بعد به برادرم میگه خواهرت گفته این کارو بکن....یا قضایای پیش اومده رو به نفع خودش برای ایشون تعریف میکنه...
    اولا که بگم نظامی فکر کردن اشکال نیست یه جور خصوصیت شخصیتیه که نوعی از اخلاقیات مردم محسوب میشه از جمله شما دوما وقتی گفتم شما باید رو خودت کار کنی منظورم این نیست که شما اشکالت رو بر طرف کن منظورم اینه که شما با این موضوع هم خونی پیدا کنی ..ببین فرزانه خانوم همه اینهائی که شما از ایشون ایراد به حساب میاری ولی با توجه به چیزهائی که ازش گفتی و با توجه شخصیتهای مختلفی که من از افراد مختلف دیدم از نظر ایشون اصلا اشکال نیست یه جوری زیادی داره احساس صمیمیت میکنه ..یه جورائی مثلا فکر میکنه دیگه خیلی عضو خونواده شما شده ..بهتر هم هست باهاش کنار بیای یه جورائی که خودت اذیت نشی به هر حال اینم یه راه حله ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد