مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #91

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32237
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

سلام آقا امیر
    حرف دلمو زدی تقریبا همه حرفاتو خوندم یه لحظه احساس کردم خودم نوشتم...
    نمیدونم هدف از وجودم چیه
    راستی شنیدی رکورد اختلاس شکسته شد؟ چقد راحت جیبمون رو میزنن
    بعضی وقت ها فکر میکنم این همه بدبختیمون تقصیر خودم نیست و این دولتیا اگه از اختلاس دست بر دارن مشکلات حل میشه
    ولی خب اینقدر ادم بی ارزشی هستم که دنیا یهو بهشتم بشه باز من یکی توش اضافیم!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #92

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32237
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

تنها دلیل خودکشی نکردنم خداست که میگه نکن اگه آزاد گذاشته بود...

3. Top | #93

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    تشکر شده 565 بار در 384 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    من با سختی زندگی مشکل ندارم . از توانم خارج شده دیگه نمیتونم.
    تلاش کنم واسه چی؟ دوروز بیشتر زنده موندن واسه بیشتر زجر کشیدن؟
    مراجعه کردم,دارو خوردم نشد که بشه

دوست عزیز
    خدا خودش گفته انسان رو در رنج آفریده
    و خوشدم گفته برای انسان جز سعی و تلاش چیز دیگری نیست
    ولی این رو نگفته که وقتی خسته شدی و نتونستی ادامه بدی خودکشی کن
    انقدر نگید نمیتونم
    از نظر علمی می گن هر فعلی که انسان به خودش بگه بارها تلاش و تکرار میخواد که درستش کنه
    مثلا وقتی کسی به خودش میگه نمیتونم یعین باید یه نفر دیگه 17 بار بهش بگه میتونی که اون تاثیر منفی رو جبران کنه
    اگه هم دقیق اینطوری نباشه واقعا موثره
    ماها نتیجه افکارمون هستیم
    سعی کنید بهتر فکر کنید
    چشماتون رو بیشتر باز کنید و یه نگاهی به داشته هاتون بندازین
    این همه مردم دارن سختی تحمل میکنن خب اگه اگه بگن ول کن بابا که چی بشه بیشتر زجر بکشم و بزنن زیر همه چی؟
    آیا این درسته؟
    آیا هدف ما اینه؟
    خب دارو رو کنار بذارید منظورم داروی روانپزشکه
    خودتون به خودتون کمک کنین
    بهترین مشاور هر ادمی خودش هست
    خود شما از همه ماها بیشتر خودتون رو بیشتر میشناسید
    از خدا کمک بخواید
    مگه خودش نمیگه ازم ناامید نشو من هیچوقت تنهات نمیذارم؟
    مگه نمیگه من چیزایی میدونم که شما نمیدونین؟
    زندگی همه آدم ها یه امتحانه تو این دنیا
    که صبر و ایمان و اعتماد ما به خدا رو میرسونه
    وقتی شما میگید خودکشی راه خوبیه یعنی دارید نا امید میشید از رحمت خداوند
    میدونم شرایط سختیه
    منم تو زندگیم مسئله داشتم و دارم
    خیلی از آدمای اطرافم رو میبینم از من بیشتر مشکل دارن و بعضیا هم کمتر
    به این فکر کنید که نهایت تلاشتون رو واسه زندگیتون انجام بدین
    هر جا و هر چیزی و تو هر زمینه ای
    خوشبختی و شاد بودن حق هر آدمی هست
    این حق رو از خودتون نگیرید خیلی بهتره.
    مگه هر کسی خوشگلیش یا خوش تیپیش کمتر باشه دیگه باید همش آیه یاس بخونه؟
    یا هر کسی چند تا مشکل داشته باشه دیگه باید بزنه زیر همه چی به بهانه اونا؟
    خودکشی یه بیراهه است
    آدم رو به جایی نمی رسونه هیچ بقیه داشته ها رو هم ازش میگیره
    اگه راه خوبی بود خدا اجازه اش رو میداد!

4. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Dev

5. Top | #94

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.60
    تشکـر
    622
    تشکر شده 880 بار در 483 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

درود
    خیلی مردی...
    اره راستش حرفتون درسته دونه دونه مشکلاتم رو باید دسته بندی کنم تک به تک حلشون کنم,این منطقی ترین کاره.از کجا شروع کنم؟ بسکه پیچ خورده دقیقا نمیدونم از کجاش بگم.
    بله خیلی آرومم آروم...مثل آرامش شب تویه یه خرابه فقط صدای باد میاد با یه ناله که پس زمینه اون صداس.

امیر مرد شما هستی عزیز که با این سن بار مشکلات رو اینطوری مردانه به دوش میکشی و باز هم آنقدر مرد هستی که نخواستی کم بیاری و برای رفع و رجوع مشکلاتت دنبال راه حل میگردی.... آفرین. به وجود خودت باید افتخار کنی
    مرد ناله نمیکنه با صدای بلند و رسا حرفش رو میزنه و برای خواسته هایش از جایش بلند میشه و فکرش رو به کار میندازه

داروهاو دوره هایی که پیش پزشک میرفتی اگر دوره اش همان موقع بوده و نیازی به ادامه دادن نیستش که هیچ اگر نیاز هست ادامه بده نباید خودسر درمان رو فطع کنی.

به هرحال هر مشکلی یک پروسه داره و باید بگذره و اینطور هم نیست شما چون یک مدت دارو مصرف کردی و به آن صورت فکر میکردی همه عمرت رو باید اون شکلی به زندگی نگاه کنی

به نظر من باید حساس ترین و بیشترین موضوعاتی که الان فکر شما رو مشغول کرده رو در ابتدا برای برطرف کردن وقت بگذاری.
    دو تا مورد رو من از صحبت های شما برداشت کردم... یکی موضوع مشروطی دانشگاه و یکی اوضاع مالی که باب میل شما نیست

درباره مشروطی اگر این ترم رو هم قرصت دارید که هنوز امتحانات میان ترم ها شروع نشده با برنامه ریزی و رفتن به موقع بر سرکلاس میتونی درسها رو جمع کنی و البته این نیاز به تمرکز و فکر راحت داره و برای این دو مورد هم باید برنامه داشته باشی

مورد دیگر برای وضعیت مالی... باید ببینی چه کاری میتونی انجام بدهی و چه نوانایی هایی داری حتی با کار پاره وقت هم میتوان به صورت موقت از بی پولی دربیای

الان در راس کار ...شما سه تا مورد رو باید کار کنی
    اول رهایی از افکار منفی و ایجاد تمرکز ( برای اینکه ذهن مادر و پایه همه موفقیتها و ناکامی هاست )
    دوم طریقه برنامه ریزی کردن و پبدا کردن راه حل برای درس حواندن ( به دلیل حساسیت موضوع و فرصت کمی که تا پایان ترم باقی مانده )
    سوم پیدا کردن راه حلی برای ایجاد یک کار موقت و گذر فعلی از بحران بی پولی ( این مورد کار پاره وقت گذری هستش و شما با تسلط روی فکر و زندگی و تحصیلت در یه فرصت کم میتونی اون شغلی رو که میخواهی داشته باشی )

پیشنهاد من این هست ...

ابتدا این تایپیک رو بیشتر از این ادامه نده. چون با پرداختن بر روی مسائل و افکار گذشته اجازه بازیابی فکرهای مثبت رو از خودت میگیری
    دوم یک قلم و کاغذ بردار و همه افکار منفی هرچه که داری رو روی کاغذ بنویس. ممکن هست چند صفحه بشه و چندساعت زمان ببره مشکلی نیست همه رو بنویس
    این کار باعث میشه تلخی و بار افکار از ذهنت گذر کنه و روی کاغذ بیاد
    بعد عوض هر ناراحتی یا مشکلی که داری خواسته مثبتی که انتظار داری رو بنویس. نگو نمیشه و نمیتونم .بنویس هرچه رو که میخواهی
    سپس راههایی که میتونی به خواسته های مثبت دست پیدا کنی رو بنویس. مثلا" من نمیخواهم امسال مشروط بشم.
    راهش چی هست؟ روزی 4 ساعت درس بخوانم.
    مانع رو چطوری بردارم؟ باید فکرم رو مثبت کنم تمرکزم رو بالا ببرم.
    چطوری تمرکز کنم؟باید آرامش داشته باشم و برای خودم انگیزه پیدا کنم
    چطوری آرامش پیدا کنم؟ با فکر کردن به نقاط مثبت.مثل اینکه من این درس رو میخوانم و..

شروع میکنی به کار کردن در این مورد.سراغ همکلاسی ها میری از استادها کمک میگیری.کتابهای کمک درسی میگیری.کلاسها رو مرتب شرکت میکنی.توی همایش های دانشجویی شرکت میکنی.
    میبینی دو ماه گذشته و شما اون درس رو پاس کردی

این یکی از موارد. واستون مثال زدم که باقی مسائل رو خودت بشینی و بنویسی و امکان موفقیت و رفع مانعش رو پیدا کنی.

سه... اگر باید درمان رو ادامه بدی حتما" به دکترت مراجعه کن و در کنار داروها روی خودت کار کن

چهار.. تایپیک تازه ایجاد کن اول برای انگیزه پیدا کردن و چگونگی داشتن افکار مثبت و انرژی های مثبتی که میتونی دربافت کنی
    و در تایپیک جدید اصلا" درباره موضوعاتی که در این تایپیک نوشته بودی صحبتی نداشته یاش که یادآوری نشه مگر درباره درمانی که تحت نظر پزشک انجام میدی
    بعد از ایجاد تایپیک تازه و وقتیکه از این مرحله تا حد مناسبی گذر کردی وارد مراحل بعدی شو .رفع مشکلات درسی و مالی و ...

سخته ولی شدنی مطمئنم میتونی امیر

6. 5 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #95

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    876
    تشکر شده 565 بار در 384 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

یه نگاهی به این سخنان خداوند در مورد آدم ها بندازین به نظرم خالی از لطف نیست:

چند آيه زيبا :

گفتم: خدا آخه این همه سختی؟ چرا؟
    گفت: «انَّ مع العسر یسرا»
    "قطعا به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/6)
    *
    گفتم: واقعا؟!
    گفت: «فإنَّ مع العسر یسرا»
    حتما به دنبال هر سختی، آسانی است.(انشراح/7)
    *
    گفتم: خب خسته شدم دیگه...
    گفت: «لاتـقـنطوا من رحمة الله»
    از رحمت من ناامید نشو.(زمر/53)
    *
    گفتم: انگار منو فراموش کردی!
    گفت:«اذکرونی اذکرکم»
    منو یاد کن تا یادت باشم.
    *
    گفتم: تا کی باید صبر کرد؟!
    گفت: « وَ ما یدریک لَعلَّ السّاعة ت************ قریبا»
    تو چه می دانی، شاید موعدش نزدیک باشد.(احزاب/63)
    «انّی اعلم ما لاتعلمون»
    من چیزایی میدونم که شما نمی دونید.(بقره/ 30)
    *
    گفتم: تو بزرگی و نزدیکیت برای من کوچک، خیلی دوره! تا اون موقع چی کار کنم؟
    گفت: « و اتّبع ما یوحی الیک و اصبر حتی یحکم الله»
    حرف هایی که بهت زدمو گوش کن، و صبر کن ببین چی حکم می کنم.
    (یونس/ 109)
    *
    ناخواسته گفتم: الهی و ربّی من لی غیرک (خدایا آخه من غیر تو کیو دارم؟!)
    گفت: «الیس الله بکاف عبده»
    من هم برای تو کافی ام.(زمر/36)
    *

#ال_عمران #ايه_139

وَلا تَهِنُوا وَلا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الأعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ ﴿١٣٩﴾

و #سست نشويد! و #غمگين نگرديد! و شما #برتريد اگر #ايمان داشته باشيد!

2.(وَلَنَبْلُوَنَّكُمْ بِشَيْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الأمْوَالِ وَالأنْفُسِ وَالثَّمَرَات) (بقره/155)
    « قطعاً همة شما را با چيزي از ترس، گرسنگي، و كاهش در مالها و جانها و ميوه ها، آزمايش مي كنيم.»

وَ ما هذِهِ الْحَیاةُ الدُّنْیا إِلاَّ لَهْوٌ وَ لَعِبٌ وَ إِنَّ الدَّارَ الْآخِرَةَ لَهِیَ الْحَیَوانُ لَوْ كانُوا یَعْلَمُونَ؛(عنکبوت/۶۴) زندگانى این دنیا چیزى جز لهو و لعب نیست. اگر بدانند، سراى آخرت سراى زندگانى است.

و خدای تعالی نیز بندگان را متفاوت آفریده و هر کدام از آنها را به شکلی مورد آزمایش و امتحان قرار می دهد:
    در حدیثی قدسی از قول خدای تعالی آمده است: بعضى را كور و بعضى را بینا، بعضى را كوتاه قد و برخى را بلند قد، بعضى را زیبا و بعضى را زشت، بعضى را عالم و برخى را جاهل، بعضى را فقیر و بعضى را غنى كردم، بعضى را مطیع و برخى را عاصى، برخى را بیمار و عده‏اى را سالم، بعضى را زمین ‏گیر و برخى بدون عیب هستند.
    همه این كارها لازمه خلقت بود. براى این كه آن شخص سالم و بى ‏عیب به آن شخص معیوب نگاه كند و به خاطر سلامتى‌‏اش به من شكر و حمد بگوید. و یا آن كه عیب‏دار است به شخص سالم نگاه كند به من متوسل شود تا به او هم سلامتى بدهم. و همچنین به بلاى من صبر كند تا به او پاداش خوب بدهم. یا این كه شخص غنى به فقیر نگاه كند به خاطر ثروتى كه به وى داده‏ام به من حمد نماید، و یا شخص فقیر با دیدن شخص غنى از من ثروت بخواهد و یا این كه مؤمن به كافر نگاه كند به خاطر هدایتى كه داده‌‏ام به من حمد و سپاس گوید...

خداوند اینارو به من و شما گفته پس سعی کنیم چشممون رو بازتر کنیم و فقط سختی ها رو نبینیم
    چرا که یک قادر مطلق در کنار ماست
    خودش میگه که از رگ بهمون نزدیکتره دیگه نگفته ب ثروتمندا و یا اونایی که خوش تیپ تر هستن نزدیکتر هستم
    همه انسان هستیم و با ویژگی های فطری مشترک.

8. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #96

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.51
    تشکـر
    1,844
    تشکر شده 1,917 بار در 937 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

سلام دوست عزیز
    با توجه به چیزایی که نوشتید درک میشه کرد چقدر زندگیتون سخت بوده وحق دارید خسته بشید و افکار منفی سراغتون بیاد ولی خب اینو بدونید که ارزش ادما به این نیست که مردم درموردشون چی میگن و چه فکری میکنن ارزش شما به اینه که ادم دل پاکی هستید و نه تنها در ازارت به کسی نرسیده بلکه دیگران از جمله خانواده و دوستان شما به شما بابت رفتار های نابجایی که کردند مدیون هستن.ادما با توجه به سطح فرهنگ و شعورشون با دیگران برخورد میکنن این دلیل نمیشه تو بخاطر بی فرهنگی یه عده خودت رو فدا کنی! اینو بدون خیلی وقتا ادم ممکنه تنها باشه و هیچ کی درکش نکنه بخصوص وقتی جایی باشی که سطح فرهنگ مردم پایینه اما بدون مهمترین کسی که میتونه تو رو درک کنه خداست وقتی به خدا اعتماد کنی دیگه دیگران مهم نیسن و بدون همون خدا ظلم ها و حق الناس هایی که در حقت شده رو بی جواب نمیزاره. به خودکشی فکر نکن چون همه چیو ازت میگیره و باعث میشه اینبار تو به خدا مدیون بشی.فقط قوی باش و به خدا ایمان داشته باش و بگو بقیه به جهنم!من قوی هستم و زندگی میکنم و هر کسی که بخواد در حق من بدی کنه بر اساس عدالت خدا به سزای عملش میرسه.دنیا بی رحمه و ما فقط باید با سختیا بجنگیم وگرنه اونا بر ما مسلط میشن.خدا پشت و پناهت

10. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #97
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.65
    تشکـر
    1,301
    تشکر شده 382 بار در 208 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

درود من مشکلم دقیقا با همون بخشه که گفتین اما اینکه چه کاری کنی بستگی به خودت داره که چه چیزی دوست داشته باشی یکی نقاشی دوس داره یکی ریاضی دوست داره .

من کلا تویه هیچکدوم از این موارد نه توشون استعداد دارم و نه علاقه
    اون دوست شما هوش و استعدادش زیاد بوده و بالاخره بروز داده, من هوش ندارم راستش کم هوشم. قبول دارید برای اینکه متوجه چیزی بشید اول باید درکش کنید؟ (درسی مثل ریاضی-فیزیک و....) شما هرچقدرم بخونید نفهمید نمیشه من یه کتابچه 3000صفحه ایی دارم که توش هر مسیله رو 28 بار جل کردم و در آخر هم اون سوال رو غلط نوشتم و درس رو افتادم..
    خوب نتیجه تلاشم کو پس؟ اون همه نوشتم کو؟ چیشد....

مگه میشه شما چیزیو دوست نداشته باشی؟؟؟؟ شما اطرافت رو خوووب نمیبینی. شاید کاری که شمادوست داری کاریه که کمتر تو چشمه. باید بهتر اطرافت رو ببینی.

هوشش نه خوب نبود یادمه چون درسو گوش میکرد ولی نمیفهمید هر چی هم من بهش توضیح میدادم متوجه نمیشد ولی یه دفعه...شاید شما نحوه ی درس خوندنتون غلطه یا شرایطی که موقع درس خوندن دارید تمرکز کافی ندارید و هزار و یک دلیل دیگه. این مسیله باید ریشه یابی شه. یعنی شما 28 بار درست حل کردی بعد غلط جواب دادی؟ اگر قرار بود نفهمی که یکی ازون 28 بار هم نمیفهمیدی پس وقتی غلط جواب دادی یعنی 28 بار فقط کپی کردی و مسیله رو درک نکردی...

بازم اهمیتی نداره اگر علاقه ای به این درس ندارید یه مکث کنید هدفتون رو مشخص کنید هر چی الان من و دیگران بگیم خیلی شاید کمک بزرگی نشه شما باید با یه روان شناس قشنگ برنامه بریزی برنامه یک روزه یک ماهه یک ساله و... چون شما دقیقا میخواید دنبال چیزی باشید ولی نمیدونید چی پس باید یکی انقدر شما رو خوب بشناسه تا بتونه بهتون بگه در همون جهت حرکت کنید تا وقتی که به خودتون باور پیدا کنید...

اما راجب 70 درصد مشکلات دیگه تون شما هدفت از زندگی کردن چیه ؟ اینه که دیگران تاییدت کنن که حالا تایید نمیکنن ناراحت بشی ؟ به جهنم که کسی خوشش نمیاد والا به خدا خیلی اعصاب دارید به این مسایل اهمیت میدین یه جورایی ببخشیدا دردتون از بی دردیه. ایییین همه آدم رو ببینید که با چه سختی دارن زندگی میکنن ولی شادن انرژی دارن. شما شاید زوم کردی رو یه عده آدم خاص نه همه دنیا رو ببین دنیا خیلی بزرگه یه عده مشکلاتی دارن که شاید نصفشو شما نتونی تحمل کنی.
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

12. Top | #98
    JOY
    JOY هم اکنون آنلاین است.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گوینده و دوبلور
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.92
    تشکـر
    172
    تشکر شده 415 بار در 230 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

هرچی فک کنم بازم همونه, وقتی سه بار یه درس آسون رو بیوفتی وقتی حتی از پس پیدا کردن یه آدرس هم برنیایی...
    خب شاید اون درس از نظر بقيه اسونه مثلا خود من؛ همه ميگن عربى و زبان سخته اما من ميگم اسونه بعدشم مگه قرار نشد که تلقين منفى نکنيد مى دونستيد با هر تلقين تعداد سلول هاى خاکسترى مغز که مال هوشه کم ميشه و فقط با هفتاد بار تلقين
    ممثبتبرميگردندشایددليل اين حرفتون درمورد هوشتون همين باشه ببينم شما چيو بيشتر از همه دوست داريد؟؟ ميتونم بدونم اهل کجاييد؟ اگه ميخوايد تو خصوصی بگيد
    شادی زندگی خود باشید و به زندگی لبخند بزنید ، وقتی دلیلی برای خندیدن نیست خودتون دلیل لبخندتان را بسازید

13. Top | #99

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تلفیق دوعطر...زندگی یعنی این،لبخند دوچتر... زندگی یعنی این،،پاییز برای عشق فصل خوبیست،نقطه سرخط.زندگی یعنی این.
    شماره عضويت
    31146
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.29
    تشکـر
    584
    تشکر شده 538 بار در 340 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    1

اگه راه کم دردتری برای مرگ هست خوشحال میشم بشنوم
    ببین اقا امیر اینجا واسه تاپیکت چند صفحه ایجاد شده یعنی ما اینجا بعنوان دوستات هستیم و همه اومدن تا بهت کمک کنن .خدا وکیل نگاه کن!!!۱۰صفحه.اینهمه دوست که تو واسشون حتما ارزشی داشتی ویا مهم بودی و حداقلش اینه ک کسایی بودن ک دوس داشتن واقعا کمکت کنن.بازم احساس میکنی نمیتونی دوستی کنارت داشته باشی و یا همه ازت بدشون میاد؟اخه مگه ب دل دیگران نشستن به قیافه و استعداد و هزار تا تواناییه؟رفتار و اخلاقه ک شخصیت ادما و وجهشون پیش دیگران رو میسازه.الان واقعا ذهنمerorrمیده ک چرا هنوز به خودکشی فکر میکنید دوست عزیز؟شما بعنوان یکی از اعضای انجمن اینجا دوستانی داری که انقد واست دارن تلاش میکنن تانظرتو برگردونن و یه مهارت ک ازت دیدم توانایی ارتباط خوب برقرارکردن با دیگران بوده(اگه ی نگاه ب تاپیکت و صفحات و تعدادش بندازی مشخص میشه)و اینکه از دیدِ بنده شخصیت مودبی داری.و اینم بگم ک ازت تعریف نکردم دوست عزیز.صرفا واقعیت رو گفتم.امیدوارم دیگه اسم خودکشی و این حرفا رو از سرت بیرون کنی.
    ویرایش توسط Miss tarsa : 11-19-2016 در ساعت 01:26 AM
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

14. 2 کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #100
    Dev
    Dev آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30190
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.51
    تشکـر
    132
    تشکر شده 110 بار در 66 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

در نهایت منم یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بگم شاید بد نباشه چون خودمم جدیدا بهش توجه کردم . ببین این که ما بیایم پیش بقیه همش ناله کنیم و ناراحت و دپرس باشیم معلومه ادما ازمون دور میشن . من خودم ادمی بودم که همش غر میزدم و از وضع موجود ناراضی بودم و همش حالت افسردگی و ناراحتی و دپرس و اینا . الانم گاهی هستم . وقتی اینجوری هستیم معلومه بقیه ازمون فاصله میگیرن چون نمیخوان خودشونم پر از انرژی منفی بشن و تازه غم و قصه های ما هم رو سرشون خراب بشه .

برای دوست پیدا کردن اول باید خودتا قوی نشون بدی . باید قوی باشی و شاد و خوب . بعدش کسایی میاد کنارت و دوست پیدا کردی تو فقط میتونی موقعی که حوصله نداری و ناراحتی با بهترین دوستت که موقع شادیاتم کنارت بوده حرف بزنی .

اگر توقع داشته باشیم دوست پیدا کنیم همش بهش غر بزنیم و افسرده و دپرس باشیم خوب معلومه کسی باهامون نمیمونه .
    من خودم چند تا دوست خوب دارم که با هم تفریح میکنیم میخندیم شادیم ولی وقتیم حالمون خوب نیست بازم باهمیم . یعنی هم شادی و هم دلتنگی و ناراحتی با همیم .

تو اول شاد باش و سعی کن استعداداتا بشناسی و یه کاری انجام بدی تا دوست پیدا کنی بعدش مواقع ناراحتیم کنارتن و تنها نیستی .

22 سالته بهترین سن برای تغییره . اصلا دیر نیست و خیلیم خوب میتونی با یک تصمیم درست زندگیتا تغییر بزرگی بدی .

دیگه امیدوارم بعد 10 صفحه تاپیک حالت بهتر باشه و تغییر کنی . در نهایت با مشاوران سایت اگر صحبت کنی یا حضوری بری برنامه ریزی کنن برات اینجوری بهتره . الان اگر یک نفر مدتی برنامه هات را زیر نظر داشته باشه و اشتباهاتت را بهت بگه زودتر میتونی از این حالت در بیای .

موفق باشی

16. کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم رو هواست,  زندگیم روی مداره,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم روبه راهه,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  زندگیم رو لبه تیغه,  زندگیم روی مداره بابک جهانبخش,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مكون من 5,  لباس مغربي,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس المحجبات,  لبس هندي,  لباس تركي,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه دیوار با تنهایی,  مقایسه کتاب با دوست,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه میز با درخت,  مقایسه کفش با پا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رفتگر با افتاب,  مقایسه ساینا و تیبا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)