مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 14 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #131

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    865
    تشکر شده 563 بار در 382 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    نوشته هاتونو خوندم اشکم اومد الانم دارم با گریه تایپ میکنم.
    اولین باری بود که یک جمله تکانم میداد اونم این جمله بود : به قول معروف زندگی تاس خوب آوردن نیست، تاس بد را خوب بازی کردن است

حالا بحث این پیش میاد چطور این تاس بد رو خوب بازی کنم . راستش نمیدونم, گاهی فکر میکنم وسط صحرام اگرچه دارم از تشنگی هلاک میشم ولی رفتن به سمت آب اگرچه هیچوقتم به آب نخواهم رسید بهتر از موندنه , ینی شما میگید در مسیر آب مردن بهتر از اینه که خودمو راحت کنم؟ نمیدونم شایدم حق با شما باشه , اما وقتی دارم نگاه میکنم از نظر یه ناظز خارجی فرض کن دوتا جنازه افتاده وسط صحرا یکی اینوره یکی اونور و جفتشونم از بین رفتن! دقیقا هم معلوم نیست کدوم رفته کدوم نرفته ولی معلومه اون جنازه ایی که بیشتر دنبال آب بوده بیشتر زجر کشیده و درب داغون تر شده!
    آیا برای جنازه بیشتر متلاشی شده افتخار بیشتری قایلن خواهند شد؟! همچین فکری نمیکنم.
    موافقم درک فهم ما اندازه خدا نیست گاهی بعضی بدبختی ها انقدر مهلک هستن که آدم دهنش قفل میشه,کاری به اونا ندارم جای بحثشم اینجا نیست منم که عالم دین نیستم یکدفه یه چیزی میگم بد میشه.
    تو فکر فرو رفتم ممنونم...

خواهش می کنم دوست عزیز
    خب ما فرض رو ر این میذاریم تقدیر و سرنوشت بعضی آدم ها رو اینجوری نوشتن و کارشون خیلی سختتره تو این دنیا
    اگه این مثال شما رو در نظر بگیریم خب قطعا کسی که تلاش بیشتری برای رسیدن به هدفش که همون آب بوده کرده قابل تحسین تره
    اما یه مثال بهتر هم هست
    شما یه تیکه آهن رو در نظر بگیرید در حالتی که آهن هست زیاد مقاوم نیست و یکی از استفاده هاش ساختن نعل اسب هست!
    اما وقتی توی کوره پخته میشه و تبدیل میشه به فولاد خیلی مقاومتش میره بالا
    اینجا دیگه ارزشش بالا رفته و ازش واسه ساختن نعل استفاده نمیکنن ازش شمشیر میسازن
    خب کدوم ارزشش بیشتره به نظرتون؟
    فولاد خیلی سختی کشیده کلی توی کوره آب دیده شده و حقشه ارزشش بالابره
    زندگی ما آدم ها هم شبیه این هست
    من تو اطرافم پسر هست دانشجو و الان داره ازدواج می کنه همه چیزشم با پدرش بوده حتی یک ریال هم خودش درآمد نداشته و نداره و یه آپارتمان و یه ماشین هم داره و هزینه الان خودش و نامزدشم با پدرشه!
    اما در مقابل پسر تو اقوام داریم همه این ها رو داره اما یک ریالش از پدرش نیست
    این دو موقعیت یکسان هستن اما آیا تلاش ها هم یکسان هست؟
    اینکه آدم خوشگل، خوش تیپ ، و پولدار باشه خیلی خوبه
    اما اگه نباشه هم میتونه بهش تلاش کنه و موقعیت بهتری رو تو زندگیش برای خودش رقم بزنه
    خب الان فرض کنیم شما یه تاس بد دارید و میخواید باهاش تو بازی زندگی موفق بشید، هممه ماهایی که پست های شما رو میخونیم درکتون میکنیم که زندگی سختی داشتین و الانم شرایط سختی دارین که نیازه یبشتر تلاش کنین، میدونیم باعث ناراحتیه شما حق دارین ناراحت بشین اما موقت نه برای همیشه
    ناراحت بشید اما یک روز یک هفته نه یبشتر
    دیگه اجازه ندید مشکلات بر شما غلبه بشن
    شما خودتونو قوی کنید که بر مشکلات غلبه کنید
    فقط کافیه ایمان داشته باشین به خودتون ، خودتونو باور کنین
    اولین گام چی هست؟
    تعیین اهداف
    اینکه از این زندگی چی میخواید؟
    دنبال چی هستید؟
    بعد اینکه این ها مشخص شد باید راه رسیدن به هدف یا اهدافتون رو مشخص کنید
    در موردش اطلاعات کسب کنید
    با افراد موفق تو این زمینه صحبت کنید و مشورت بگیرید
    مطالعه کنید و اطلاعاتتون رو بالا ببرید
    و بهترین هدف و بهترین مسیر رو انتخاب کنید
    بعدش با برنامه ریزی درست و حسابی و عمل کردن دقیق و باور داشتن به خودتون و توانایی هاتون بسم الله بگید و استارت کار رو بزنید
    تفکر و باور و ایمان به خود خیلی خیلی مهمه
    من مادرم سال ها پیش یه بیماری داشت یه دکتر معروف تو تهران بهش گفته بود که دور از جونش تا چهل سالگی بیشتر نمیتونه به زندگیش ادامه بده و این بیماری قابل درمان قطعی نیست
    اما مادرم بعدش خندید و گفت مگه این دکتر از خدا بالاتره که حرفش انقدر درست از آب دربیاد
    خیلی راحت بی تفاوت بود و گفت من خوب میشم و چیزیمم نمیشه
    البته من اون موقع بچه بودم و زیاد پیش ما حرف نمیزد ولی خب یه چیزایی رو ما متوجه میشدیم
    یه مدت گذشت و خداروشکر مادرم برخلاف پیش بینی دکتر بیماریش کاملا خوب شد به طوری که هیچ دارویی دیگه مصرف نمیکرد
    و چهل سالگیش رو هم پشت سرگذاشت و خداروشکر هنوزم سالمه
    میبینید اگه یه آدم ضعیف جای مادرم من بود آیا همین میشد نتیجه؟
    یا اون زندانی امریکایی که وقتی از زندان آزاد میشه میره تو یه قطار و بعد متوجه میشه تو قسمت یخچال قطار اومده و در هم بسته شده
    چند ساعت بعد که در رو باز میکنن متوجه یه جنازه میشن
    و یه نکته جالب که یخچال اصلا روشن نبوده!
    برای همینه میگن زندگی قانون باورهاست
    به هرچیزی که باور داشته باشی برات اتفاق میفته
    من این رو تو زندگی شخصی خودم هم بارها تجربه کردم
    یه فکر ساده میتونه یه تاثیر عجیب تو زندگی آدم بذاره
    منشا همه زندگی ما افکار ما هست
    و چه خوبه که با تغییر افکارمون تغییرات مثبت و مفید رو تو زندگیمون اعمال کنیم.
    پس شروع کنید بسم الله
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #132

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.95
    تشکـر
    865
    تشکر شده 563 بار در 382 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

یه نکته دیگه هم برای سبک کردن خودتون هر چند شما پسر هستین و خب میگن مرد که گریه نمیگه
    اما مرد هم گاهی نیاز داره گریه کنه
    یکی از بزرگ مردان تاریخ که حضرت علی بوده به دور از چشم بقیه توی چاه گریه میکرده
    شمام میتونید برید زیر دوش حموم یا یه جای خلوت با خودتون خلوت کنید و انقدر گریه کنید تا آروم بشید
    بعدش بشینید راه حل ها رو بررسی کنید.

3. Top | #133

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.78
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

کف سوت هورااااااا آفرین خانوم پر حافظه
    شما هنوز یک جور حالت تهاجمی داری اگرچه من توی لاک دفاعی نیستم ولی شما محکم گارد گرفتی ولش کن من حتی اگه تا دندون مسلحم باشم به مورچه هم آزارم نمیرسه!
    بله لیست کنید ببینم دانه دانه با دقت مدیونی اگه لیست نکنی !! (من از دوچیز تنفر دارم شانتاژ و گرو کشی)
    برای نمونه گفتی به خدا هم که معلومه زیاد اعتقادی نداری خوب از کجا به این نتیجه رسیدی؟! آیا الان تو مخیلت این نمیگزره که به طرف بگم کافر بزنم خورد خاکشیرش کنم؟!100% میگزره!!
    فک کردم به تک تک پیشنهادا فک کردم (کدوم پیشنهاد پیشنهادی بود مگه؟/بجز یک مشت حرف پوچ که همه میگن پاشو پاشو قوی باش خوب پاشم چه کار کنم؟ همش یادگرفتین حرف اینو اونو بلغور کنید یک زره درک بکنید حداقل!!!)
    به یارو میگم چرا خودکشی بده میگه چون خدا گفته!! میگم اصن من ملحد دهوی کافر حالا چی؟ میگه من با کافر حرف نمیزنم!
    ینی بجز شانتاژ چیزی از مغز بعضی دوستان جوشش نداره!
    شرم آوره....
    یادبگیرید وقتی از کسی خوشتون نمیاد بش نگید تو بی اعتقادی باشه؟!
    من مظمینم شما حتی یکبار هم قرآن رو نخوندی حالی اینکه من 20 بار خوندمش بگزریم گفتم که بدونی من هم روزی امید داشتم روزی ...
    عین درختی که موریانه وجودشو خورد الانم بی جون متلاشی در آستانه سقوطه.
    قدر داشته هام؟ کاش یدونه از داشته هامو میگفتی...فقط یکی...

اگه باهات تند حرف زدم فقط یک دلیل داشت. خواستم بهت ثابت بشه حرفات فقط تلقینه.
    چطوری؟
    از اولین پستت تا اخری مدام تکرار کردی دیگه هیچی برام مهم نیست.
    دیدی برات مهم بود؟ دیدی مهم بود باهات چطوری حرف بزنن؟ پس هنوز هم در اعماق وجودت خودت رو دوست داری و برای خودت احترام قائلی. پس اینقدر اینو تکرار نکن که هیچی برام مهم نیست. اینجوری داری به ذهنت فرمان میدی که هیچی برات مهم نباشه. هرچند تا الان هم ذهنت به حرفت گوش نداده وگرنه نسبت به حرفای تند من واکنشی نشون نمیدادی.

اما یه چیزی رو خواهرانه بهت میگم. اونقدر که به فکر خودتی به فکر بقیه نیستی.
    تا حالا پای درددل برادرت نشستی؟ به حرفهای پدرت گوش دادی؟ کی از خودکشی نجاتت داد؟ تا حالا از خودت پرسیدی اون فردی که تو رو تو اون وضع دیده چی کشیده تا برسوندت بیمارستان؟ میدونی پدرت هربار نگاهت میکنه چه غمی تو دلش میشینه؟
    شما فقط به فکر خودتی. انگار دیگرون دشمنت هستن. اگه خانواده ت دوستت نداشتن واقعا نجاتت میدادن؟

شما که میگی کسی کاری برام نکرده، خودت تا حالا دست کسی رو گرفتی؟
    اینقدر ناشکر نباش. میگی یدونه از داشته هامو بگو. من ده تاشو میگم ولی اونقدر مرد باش که قبول کنی.
    میگی حافظه ت خوبه.
    تا حالا یه بیمار الزایمری رو از نزدیک دیدی؟ میدونی وقتی سهوا حرفی میزنه و خنده ها و اشاره های معنی دار اطرافیان رو میبینه چه حالی میشه؟

ماشالا چهار ستون بدنت سالمه. میدونی اگه مجبور بودی واسه یه دستشویی رفتن ساده به اطرافیانت رو بندازی چه حسی پیدا میکردی؟

برادر من، من اصلا نخواستم بهت توهین کنم یا بگم کافری. اصلا به فرض هم که باشی به من دخلی نداره. اگرم گفتم خیلی اعتقاد نداری از روی پست های خودت گفتم. خودت گفتی بهشت رو نمیدونم هست و دیگه خسته شدم میگن حکمت خداست و ...

کاری به این چیزا ندارم. اما خود من هر وقت دلم میگرفت میرفتم تو کلینیک سر خیابونمون چند ساعتی میشستم و فقط نگاه میکردم. ادمایی رو میدیدم که ارزوشون بود یه ثانیه مثل من بدون هیچ فکر و خیالی بشینن و یه نفس عمیق بکشن. ادمایی که واقعا هیچ کاری از کسی براشون بر نمیومد. فقط میخواستن یه گوش شنوا پیدا کنن و یه کم از دردهاشون بگن و سبکتر بشن بعد هم پاشن برن دنبال باقی بدبختی هاشون.
    یعنی وقتی برمیگشتم خونه تا مدتها خجالت میکشیدم از خدا چیزی بخوام.

پیشنهاد میکنم شمام این راه رو امتحان کنی. اون وقت میبینی نه تنها بدبخت نیستی، از خیلی ها هم خوشبخت تری.

اگه با حرفام ناراحتت کردم ببخش. نه میشناسمت نه پدرکشتگی باهات دارم. فقط خواستم به خودت بیای و ببینی هنوزم چیزایی هست که برات مهمه.

موفق باشی.

4. Top | #134

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.52
    تشکـر
    1,826
    تشکر شده 1,909 بار در 934 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ممنون بانو لطف میکنید,شرمنده توی دردسر افتادین...
    خواهش میکنم براتون توی خصوصی فرستادم

5. Top | #135

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    622
    تشکر شده 879 بار در 483 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

آقا سیاوش حرف قشنگی زد باید مشکلاتم دسته بندی دونه به دونه بنویسم تا ببینم دقیقا چیشد به اینجا رسیدم.
    من همیشه با همه سریع دوست میشم خوب ارتباط برقرار میکنم اما بعد از مدتی یکدفه همه باهام سرد میشن و قطع رابطه میکنن هرچقدرم دسوپا بزنم باز ترکم میکنن

سلام
    ترکت نکردم .شما اول مطالبی رو که واستون نوشتم رو کامل بخوان و عمل کن. بعد من درخدمت شما هستم

6. Top | #136

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    31
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    0

یک بنده خدایی گفت بیا اینجا مشکلتو بگو کمکت کنن, والا من دنبال شنیدن چیزی نیستم میخواستم نظر دیگران رو بدونم که کماکان متوجه شدم.
    تقریبا نصف دوستان قایل بر اینن با هر بدبختی فلاکتی زنده بمون و به هر خفتی تن بده زنده بمون!
    بقیه دوستان عده ایی فک میکنن من قصد دوستیابی دارم و میگن راه دوستیابیت غلطه!
    عده ایی دیگه نظرات حرفهای درستی میزنن میگن پاشو فلان فلون اما به قول گفتنی اوضاع من از این حرفا گذشته منو حتی داروی روانپزشک هم درمان نکرد. امید داشتم یه نفر یه چیزی بگه که خوب کسی متاسفانه نگفت.
    عده ایی هم اعتقادی مثل شما دارن: خوب هدفت چیه دقیقا؟! والا ما اگه هدف داشتیم انقدر گیج و گنگ نبودیم دقیقا مثل کوری هستم که میخورم به درو دیوار بعد ازم میپرسن چته کور جان از اونجایی که من کر هم هستم نمیشنوم و شاید به چشم بعضیا دیوونه بیام...
    پایدار باشید
    آخه با سماجت حرف بقیه و نظر بچه ها رو گیر دادی که میدونی و همه رو انجام دادی. من مطمینم انجام ندادی و تلاشی برای زندگی بهتر نداری اگر داشتی حتی اگر بارها و بارها تلاش میکردی و شکست میخوردی بازهم تلاش میکردی و نمیومدی بگی خودکشی!

7. Top | #137

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    31
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    آخه با سماجت حرف بقیه و نظر بچه ها رو گیر دادی که میدونی و همه رو انجام دادی. من مطمینم انجام ندادی و تلاشی برای زندگی بهتر نداری اگر داشتی حتی اگر بارها و بارها تلاش میکردی و شکست میخوردی بازهم تلاش میکردی و نمیومدی بگی خودکشی!
    برای خودت زندگی کن تو تلاش بکن خدا یهو در رحمتشو به روی بنده اش باز میکنه. به خاطر خدا و خودت بگو خدایا به خاطر بخشنده بودنت منم ببخش و بعد از این خودت هوامو داشته باش یا علی بگو حتی درستم بخون و تلاشتو تو هر لحاظ بالا ببر شک نکن خدا کمکت میکنه. خودکشی یعنی دخالت تو کار خدا. مگه تو خودتو دنیا آوردی که میخای خودتم از دنیا بری؟ خدا خودش تو رو آورده خودشم روزیتو میده و خودشم از دنیا میبره. حتما حکمتی پشتش نهفته ست که تورو خواسته اینجور باشی. دیگه هم تو این تایپیک نیا و چیزی ننویس و راه زندگیتو عوض کن. خواهشا دوست عزیز

8. Top | #138

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    تشکر شده 170 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    اگه باهات تند حرف زدم فقط یک دلیل داشت. خواستم بهت ثابت بشه حرفات فقط تلقینه.
    چطوری؟
    از اولین پستت تا اخری مدام تکرار کردی دیگه هیچی برام مهم نیست.
    دیدی برات مهم بود؟ دیدی مهم بود باهات چطوری حرف بزنن؟ پس هنوز هم در اعماق وجودت خودت رو دوست داری و برای خودت احترام قائلی. پس اینقدر اینو تکرار نکن که هیچی برام مهم نیست. اینجوری داری به ذهنت فرمان میدی که هیچی برات مهم نباشه. هرچند تا الان هم ذهنت به حرفت گوش نداده وگرنه نسبت به حرفای تند من واکنشی نشون نمیدادی.

اما یه چیزی رو خواهرانه بهت میگم. اونقدر که به فکر خودتی به فکر بقیه نیستی.
    تا حالا پای درددل برادرت نشستی؟ به حرفهای پدرت گوش دادی؟ کی از خودکشی نجاتت داد؟ تا حالا از خودت پرسیدی اون فردی که تو رو تو اون وضع دیده چی کشیده تا برسوندت بیمارستان؟ میدونی پدرت هربار نگاهت میکنه چه غمی تو دلش میشینه؟
    شما فقط به فکر خودتی. انگار دیگرون دشمنت هستن. اگه خانواده ت دوستت نداشتن واقعا نجاتت میدادن؟

شما که میگی کسی کاری برام نکرده، خودت تا حالا دست کسی رو گرفتی؟
    اینقدر ناشکر نباش. میگی یدونه از داشته هامو بگو. من ده تاشو میگم ولی اونقدر مرد باش که قبول کنی.
    میگی حافظه ت خوبه.
    تا حالا یه بیمار الزایمری رو از نزدیک دیدی؟ میدونی وقتی سهوا حرفی میزنه و خنده ها و اشاره های معنی دار اطرافیان رو میبینه چه حالی میشه؟

ماشالا چهار ستون بدنت سالمه. میدونی اگه مجبور بودی واسه یه دستشویی رفتن ساده به اطرافیانت رو بندازی چه حسی پیدا میکردی؟

برادر من، من اصلا نخواستم بهت توهین کنم یا بگم کافری. اصلا به فرض هم که باشی به من دخلی نداره. اگرم گفتم خیلی اعتقاد نداری از روی پست های خودت گفتم. خودت گفتی بهشت رو نمیدونم هست و دیگه خسته شدم میگن حکمت خداست و ...

کاری به این چیزا ندارم. اما خود من هر وقت دلم میگرفت میرفتم تو کلینیک سر خیابونمون چند ساعتی میشستم و فقط نگاه میکردم. ادمایی رو میدیدم که ارزوشون بود یه ثانیه مثل من بدون هیچ فکر و خیالی بشینن و یه نفس عمیق بکشن. ادمایی که واقعا هیچ کاری از کسی براشون بر نمیومد. فقط میخواستن یه گوش شنوا پیدا کنن و یه کم از دردهاشون بگن و سبکتر بشن بعد هم پاشن برن دنبال باقی بدبختی هاشون.
    یعنی وقتی برمیگشتم خونه تا مدتها خجالت میکشیدم از خدا چیزی بخوام.

پیشنهاد میکنم شمام این راه رو امتحان کنی. اون وقت میبینی نه تنها بدبخت نیستی، از خیلی ها هم خوشبخت تری.

اگه با حرفام ناراحتت کردم ببخش. نه میشناسمت نه پدرکشتگی باهات دارم. فقط خواستم به خودت بیای و ببینی هنوزم چیزایی هست که برات مهمه.

موفق باشی.
    خوب مهمه که بهم احترام بزارن,درسته از زندگی بیزارم اما قرار نیست بزارم هرکس که از راه میرسه دوتا توهین هم بهم بکنه!
    مستخدم ساختمونمون نجاتم داد اونم چون غذا ته گرفته بود این بنده خدا فکر کرده بود آتش سوزی شده و...ازش متنفرم اگه اون نبود الان اینجا نبودم.
    ممنون بابت کامنت زیباتون
    راسی قرار بود یه لیستی بگیدا ندادید عجب...

9. Top | #139

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    برای خودت زندگی کن تو تلاش بکن خدا یهو در رحمتشو به روی بنده اش باز میکنه. به خاطر خدا و خودت بگو خدایا به خاطر بخشنده بودنت منم ببخش و بعد از این خودت هوامو داشته باش یا علی بگو حتی درستم بخون و تلاشتو تو هر لحاظ بالا ببر شک نکن خدا کمکت میکنه. خودکشی یعنی دخالت تو کار خدا. مگه تو خودتو دنیا آوردی که میخای خودتم از دنیا بری؟ خدا خودش تو رو آورده خودشم روزیتو میده و خودشم از دنیا میبره. حتما حکمتی پشتش نهفته ست که تورو خواسته اینجور باشی. دیگه هم تو این تایپیک نیا و چیزی ننویس و راه زندگیتو عوض کن. خواهشا دوست عزیز
    قرار شد طبق صحبت دوستان شروع کنم کندوکاو تویه دوران قدیم تا ببینم این درد از کجا شروع شد شاید بتونم درمانش کنم.

10. Top | #140

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

بزرگواران تصمیم گرفتم طی چند پست مشکل خودم رو حل فصل کنم خوشحال میشم یاری کنید.این تاپیک رو دیگر ادامه نخواهم داد
    باتشکر
    بحث ریشه یابی مشکلاتم:
    http://forum.moshaver.co/f123/%D8%AF...09/#post218003
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

11. کاربران زیر از Aamir2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم رو هواست,  زندگیم روی مداره,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  زندگیم رو لبه تیغه,  زندگیم روی مداره بابک جهانبخش,  زندگیم رو تکراره,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مغربي,  لباس مكون من 5,  لباس المحجبات,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس من 5,  لباس المرأة المسلمة,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه دیوار با تنهایی,  مقایسه کتاب با دوست,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه میز با درخت,  مقایسه کفش با پا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رفتگر با افتاب,  مقایسه ساینا و تیبا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)