مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 15 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #141

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    تشکر شده 170 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

شروع بیان مشکلات از دوران کودکی برای ریشه یابی موضوع:
    کودکی و کمبودهای من
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

2. Top | #142

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32199
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من شايد بتونم كمكون كنم. لطفا شماره تماس بدين تا من با هاتون تماس بگيرم

3. Top | #143
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.66
    تشکـر
    1,301
    تشکر شده 382 بار در 208 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    نه این بحث کل انداختنه در واقع اونم داغونه بگزریم...
    باشه من قانعم به بدبختیم اما در ازاش چی گیرم میاد هیچی...
    اگه عدالت اینه نمیخوامش.

1-پس چرا عده ایی انقدر راحت هستن عده ایی نه؟ مگه آفریقاییا انسان نیستن؟!
    2-این حرف قشنگه ولی رو کاغذ چرا انقدر رودربایستی دارین انصافا شما برای یک گدا ارزش بیشتر قاییلید یا آقا/خانم رییس؟
    3-هرکه بامش بیش برفش بیشتر , شما نگاه کن در صدر اسلام برای قدرت گرفتن خود پیامبر دستور میداد غنایم جنگی رو به بیت المال بیارید پس این جمله فقط جنبه زیبایی بصری داره و برای مردم بدبخت بیچاره گفته میشه و عملا کاربرد نداره!
    4-هرچی فروتن تر باشی بدبخت تری باید پرو باشی تا به جایی برسی! آمریکارو نگاه کن فروتن بود؟ نه دیگه وحشی بود !!
    5-نقیض این جمله با این جمله صاف میشه : مرد گرسنه دین و ایمان نداره!
    6-موافقم
    دیدید براحتی میشه با کلمات گند زد به همه چی !!

پس نگید عدالت هست...
    در مورد طب سنتی همین داروهای گیاهی دیگه. پیش یه دکتر طب سنتی برین بهترین کار ممکنه. من خودم خیلی مشکلات داشتم و دارم ولی فقط داروهای گیاهی بهترم کردن و داروهای شیمیایی یه جا رو خوب میکنن یه جای دیگه رو مریض...
    اما در جواب این ها باید بگم :
    1- هر کسی به نسبتی اسایش داره که به همون نسبت هم وظیفه داره در مقابل دیگران..هیچ کس در راحتی و آسایش مطلق نیست..وقتی میگم عدالت باید برای عدالت صبور باشید و به وظایف هم فکر کنید.
    2- ارزش فقط از روی شخصیت مشخص میشه. نه چرا باید برای یه رییس بیشخصیت ارزش قایل شم ؟ شاید ازش سوئ استفاده کنم برای اهداف خودم با سیاست اما هیچ وقت ارزش انسانی برای من نخواهد داشت.
    3- این مورد رو نفهمیدم منظورتون رو .
    4-خب حالا امریکا خیلی مقام داره ؟
    5- منم با این جمله ی مرد گرسنه مخالفم. اتفاقا اونی که شکمش سیره خیال میکنه دین و ایمون داره ولی نداره.
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

4. Top | #144

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    در مورد طب سنتی همین داروهای گیاهی دیگه. پیش یه دکتر طب سنتی برین بهترین کار ممکنه. من خودم خیلی مشکلات داشتم و دارم ولی فقط داروهای گیاهی بهترم کردن و داروهای شیمیایی یه جا رو خوب میکنن یه جای دیگه رو مریض...
    اما در جواب این ها باید بگم :
    1- هر کسی به نسبتی اسایش داره که به همون نسبت هم وظیفه داره در مقابل دیگران..هیچ کس در راحتی و آسایش مطلق نیست..وقتی میگم عدالت باید برای عدالت صبور باشید و به وظایف هم فکر کنید.
    2- ارزش فقط از روی شخصیت مشخص میشه. نه چرا باید برای یه رییس بیشخصیت ارزش قایل شم ؟ شاید ازش سوئ استفاده کنم برای اهداف خودم با سیاست اما هیچ وقت ارزش انسانی برای من نخواهد داشت.
    3- این مورد رو نفهمیدم منظورتون رو .
    4-خب حالا امریکا خیلی مقام داره ؟
    5- منم با این جمله ی مرد گرسنه مخالفم. اتفاقا اونی که شکمش سیره خیال میکنه دین و ایمون داره ولی نداره.
    1-با این حساب پس من وظیفه ایی ندارم درسته ؟
    2-موافقم-اما عجالتا شما برای رییستون بیشتر ارزش قاییلید یا گدای سرکوچه؟
    3-...
    4-نداره؟ ابرقدرت جهان -بهترین زندگی ...
    5-مرد گرسنه دین و ایمان نداره/ممکنه مردی هم شکمش سیر باشه دین و ایمان نداشته باشه اینم یحتمله! منتهی احتمال اولی قطعی و دومی 50-50
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

5. Top | #145
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.66
    تشکـر
    1,301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

1-با این حساب پس من وظیفه ایی ندارم درسته ؟
    2-موافقم-اما عجالتا شما برای رییستون بیشتر ارزش قاییلید یا گدای سرکوچه؟
    3-...
    4-نداره؟ ابرقدرت جهان -بهترین زندگی ...
    5-مرد گرسنه دین و ایمان نداره/ممکنه مردی هم شکمش سیر باشه دین و ایمان نداشته باشه اینم یحتمله! منتهی احتمال اولی قطعی و دومی 50-50
    1- چرا وظیفه داری در حد توانایی هایی که داری برای دنیای بهتر چه خودت و دیگران تلاش کنی.
    همینکه چشم داری دست داری پا داری میتونی دو قدم راه بری همه اینا نعمته. میگن شکر نعمت نعمتت افزون کند.
    2- ارزش رو گفتم برای رییس اگر بی شخصیت باشه ممکنه برحسب موقعیتش و یا مصلحت در ظاهر احترام بزارم ( در شرایط خاص) اما در اصل همه ی انسان ها با هم برابرن و اگر من زمانی خارج از این بدونم و ارزش ادم ها برام اندازه دارایی شون بشه حتما ضعف منه .
    4. نه نیست. گذر زمان خیلی چیزا رو تغییر میده. مگه ایران بزرگ نبود؟ زور میگفت ؟ کوروش که میگن دو سوم زمین حکومت میکرده به جنگ های خونین و زورگویی معروف بوده ؟
    5.درباره اینم باید تو تاپیک مسایل دینی صحبت کنی . اون وقتی عادله این جام شاملش میشه و خودش از دل همه خبر داره. قضاوت دین و ایمونم مردم کار شما نیست .

ملت عشق، الیف

6. Top | #146

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

1- چرا وظیفه داری در حد توانایی هایی که داری برای دنیای بهتر چه خودت و دیگران تلاش کنی.
    همینکه چشم داری دست داری پا داری میتونی دو قدم راه بری همه اینا نعمته. میگن شکر نعمت نعمتت افزون کند.
    2- ارزش رو گفتم برای رییس اگر بی شخصیت باشه ممکنه برحسب موقعیتش و یا مصلحت در ظاهر احترام بزارم ( در شرایط خاص) اما در اصل همه ی انسان ها با هم برابرن و اگر من زمانی خارج از این بدونم و ارزش ادم ها برام اندازه دارایی شون بشه حتما ضعف منه .
    4. نه نیست. گذر زمان خیلی چیزا رو تغییر میده. مگه ایران بزرگ نبود؟ زور میگفت ؟ کوروش که میگن دو سوم زمین حکومت میکرده به جنگ های خونین و زورگویی معروف بوده ؟
    5.درباره اینم باید تو تاپیک مسایل دینی صحبت کنی . اون وقتی عادله این جام شاملش میشه و خودش از دل همه خبر داره. قضاوت دین و ایمونم مردم کار شما نیست .

1-با دیدن و راه رفتن چه خدمتی به بشریت میشه کرد؟! عجالتا سوسک هم راه میره گاها دیده شده پروازم میکنه!
    2-همون,در ظاهر به این احترام میزاری به اون نه, باطن هم که اصلا به چسم نمیاد ول معطله گیریم در باطن هم برای دومی ارزش قاییل باشی و اولی نه خوب فرقی نداره باز اولی ستوده میشه
    4-در مورد کوروش (اگر ظلمی بود(؟)اگرچه سندی موجود نیست, ولی ممکنه افتاده باشه) یقینا هم قابل دفاع نیست(!) هر ظلمی قابل دفاع نیست (حالا چه طرف آدم بدی بوده باشه چه خوبی)
    اما چیزی که در آن زمان نگارش میشده این بوده که مردم زندگی بسیار مناسب و سطح بالایی داشتن در زمان زمان حال دیده میشه مردم در کشورهای اروپایی اوضاع بهتری دارند و در رفاه بیشتری هستنذ,کاری ندارم کشوری امپریالیست و یا ضد ایران هست کاری به بحث سیاسی ندارم(یعنی اصلا اطلاعاتی ندارم) منتهی با چشم غیر مسلح به راحتی میشه دید سطح رفاه مردم تویه کشورهای غربی بیشتره , پس نتیجه منطقی اینه که تاریخ از اون ها بهتر یاد خواهد کرد...
    برای نمونه از دلایل مسلمان شدن ایرانی ها به چه علت بود؟(خوب همش که به زور شمشیر نبود بعضی ها برای خشم و دهن کجی به قوانین {که همواره موبدان و باربدان بهتر بودن} رفتند و مسلمان شدند...)
    به علت طبقاتی بودن حکومت , موبدان و باربدان همیشه برتر بودند و بقیه مردم در شرایط فلاکت باری بودند....
    5-بله موافقم
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-28-2016 در ساعت 12:45 PM

7. Top | #147
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.66
    تشکـر
    1,301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

1-با دیدن و راه رفتن چه خدمتی به بشریت میشه کرد؟! عجالتا سوسک هم راه میره گاها دیده شده پروازم میکنه!
    2-همون,در ظاهر به این احترام میزاری به اون نه, باطن هم که اصلا به چسم نمیاد ول معطله گیریم در باطن هم برای دومی ارزش قاییل باشی و اولی نه خوب فرقی نداره باز اولی ستوده میشه
    4-در مورد کوروش (اگر ظلمی بود(؟)اگرچه سندی موجود نیست, ولی ممکنه افتاده باشه) یقینا هم قابل دفاع نیست(!) هر ظلمی قابل دفاع نیست (حالا چه طرف آدم بدی بوده باشه چه خوبی)
    اما چیزی که در آن زمان نگارش میشده این بوده که مردم زندگی بسیار مناسب و سطح بالایی داشتن در زمان زمان حال دیده میشه مردم در کشورهای اروپایی اوضاع بهتری دارند و در رفاه بیشتری هستنذ,کاری ندارم کشوری امپریالیست و یا ضد ایران هست کاری به بحث سیاسی ندارم(یعنی اصلا اطلاعاتی ندارم) منتهی با چشم غیر مسلح به راحتی میشه دید سطح رفاه مردم تویه کشورهای غربی بیشتره , پس نتیجه منطقی اینه که تاریخ از اون ها بهتر یاد خواهد کرد...
    برای نمونه از دلایل مسلمان شدن ایرانی ها به چه علت بود؟(خوب همش که به زور شمشیر نبود بعضی ها برای خشم و دهن کجی به قوانین {که همواره موبدان و باربدان بهتر بودن} رفتند و مسلمان شدند...)
    به علت طبقاتی بودن حکومت , موبدان و باربدان همیشه برتر بودند و بقیه مردم در شرایط فلاکت باری بودند....
    5-بله موافقم
    1- نمیدونم چرا شما انتظار کارای عجیب و غریب داری و همه چیو سخت میگیری . قرار نیست که یهو مشکلات همه رو رفع کنی. همینکه اگر کسی زمین میخوره بری دستشو بلند کنی دنیا رو قشنگ کردی همینکه برای خودت ارزش قایل باشی خوب باشی درست زندگی کنی کمک کردی.
    2-نه من اصلا نگفتم در ظاهر به دیگری احترام نمیزارم گفتم همه برابرن . به رییس هم احترام نمیزارم مگه شرایط خاص باشه و بخوام حالش رو بگیرم یه روزی مثلا.
    4- منم موافقم که سند خاصی نیست ولی با اینکه امریکا کشور موفقی هست کلی مخالفم که به نظرم جاش نیست فعلا بحث کنیم راجب اون.

ملت عشق، الیف

8. Top | #148

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

1- نمیدونم چرا شما انتظار کارای عجیب و غریب داری و همه چیو سخت میگیری . قرار نیست که یهو مشکلات همه رو رفع کنی. همینکه اگر کسی زمین میخوره بری دستشو بلند کنی دنیا رو قشنگ کردی همینکه برای خودت ارزش قایل باشی خوب باشی درست زندگی کنی کمک کردی.
    2-نه من اصلا نگفتم در ظاهر به دیگری احترام نمیزارم گفتم همه برابرن . به رییس هم احترام نمیزارم مگه شرایط خاص باشه و بخوام حالش رو بگیرم یه روزی مثلا.
    4- منم موافقم که سند خاصی نیست ولی با اینکه امریکا کشور موفقی هست کلی مخالفم که به نظرم جاش نیست فعلا بحث کنیم راجب اون.
    1-اوووو...,بحث اینه که دنیام تیره اس,بحث اینه که دنیام مه آلوده,میرم سمت یه نفر کمکش کنم میگن دززززززززززد دزدو بگیر....,گیرم یکی هم افتاد زمین دسشو گرفتم بلندش کردم طوری میگید دنیا قشنگ میشه انگار اون کس عین حشره برعکس شده و اگه من برش نگردونم خواهد مرد! من نباشم یکی دیگه ماشالا 80 میلیون نفره کشور؛یعنی من هرروز انقدر زجر بکشم اذیت بشم واسه اینکه یکی خورد زمین بلندش کنم؟! تازه الان از بعد خودکشی دومم 5 سال میگزره باورتون میشه تاحالا یه نفرم ندیدم که بخوام بلندش کنم؟
    2-
    3-موافقم...

9. Top | #149
    Aza
    Aza آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30750
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.66
    تشکـر
    1,301
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

1-اوووو...,بحث اینه که دنیام تیره اس,بحث اینه که دنیام مه آلوده,میرم سمت یه نفر کمکش کنم میگن دززززززززززد دزدو بگیر....,گیرم یکی هم افتاد زمین دسشو گرفتم بلندش کردم طوری میگید دنیا قشنگ میشه انگار اون کس عین حشره برعکس شده و اگه من برش نگردونم خواهد مرد! من نباشم یکی دیگه ماشالا 80 میلیون نفره کشور؛یعنی من هرروز انقدر زجر بکشم اذیت بشم واسه اینکه یکی خورد زمین بلندش کنم؟! تازه الان از بعد خودکشی دومم 5 سال میگزره باورتون میشه تاحالا یه نفرم ندیدم که بخوام بلندش کنم؟
    2-
    3-موافقم...
    شما همه چیزو زیادی سخت میگیری. نه حشره نشده برعکس کنی شما این کارو نکنی یکی دیگه این کارو میکنه درسته آما مگه چه فرقی بین شما و دیگران هست....اصلا کمک رو بزارید کنار بحث مفید بودنه. شما فک میکنی به هیچ دردی نمیخوری مشکلتم همینه. هر کاری هم که بتونی انجام بدی میگی من نباشم خب یکی دیگه...اول از همه هم گفتم دنیا رو برای خودت و دیگران. اول از همه باید برای خودت مفید باشی دست خودتو بگیری دوم دیگران نه اینکه شما عذاب بکشی که دست کسیو بگیری.

ملت عشق، الیف

10. Top | #150

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

شما همه چیزو زیادی سخت میگیری. نه حشره نشده برعکس کنی شما این کارو نکنی یکی دیگه این کارو میکنه درسته آما مگه چه فرقی بین شما و دیگران هست....اصلا کمک رو بزارید کنار بحث مفید بودنه. شما فک میکنی به هیچ دردی نمیخوری مشکلتم همینه. هر کاری هم که بتونی انجام بدی میگی من نباشم خب یکی دیگه...اول از همه هم گفتم دنیا رو برای خودت و دیگران. اول از همه باید برای خودت مفید باشی دست خودتو بگیری دوم دیگران نه اینکه شما عذاب بکشی که دست کسیو بگیری.
    فرقی بین من و دیگران نیست....؟ این همه فرق
    بحث درد خوردنم نیست بحث درد کشیدنه...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم رو هواست,  زندگیم روی مداره,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  زندگیم رو لبه تیغه,  زندگیم روی مداره بابک جهانبخش,  زندگیم رو تکراره,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مكون من 5,  لباس مغربي,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس المحجبات,  لبس هندي,  لباس تركي,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه دیوار با تنهایی,  مقایسه کتاب با دوست,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه میز با درخت,  مقایسه کفش با پا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رفتگر با افتاب,  مقایسه ساینا و تیبا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)