مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 16 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #151

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32498
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

من میگم خودکشی کن، خب، بعدش چی، توی اون جهان باید پاسخگو باشی پسر جان.
    خداوند ما رو واسه زندگی کردن خلق کردن،به نظر من زندگی خیلی قشنکه، فقط باید یه وقتایی در زندگی از دیگران مشورت بگیریم تا تحمل سختیها راحت تر شه.
    هنر یک انسان حل کردن چالشهای زندکی با توکل به خدا و یاری دیگرانه،قطعا شما که وارد این سایت شدید،این هنر را داری. پس قوی باش و نگذار ضعفها تو را به زمین بزنند، مطمئنم همه این حرفا رو بلدی ولی نیازه یکی یاداوری کنه،همه ما همین هستیم.
    هی پسر، نترس شجاع باش، بشین فکر کن، که یه شخصی با شرایط تو چه کارهایی میتونه کنه، درس خواندن،و.... افراد خیلی زیادی هستن که شرایط شما رو داشتن ولی الان به بالاترین درجات موفقیت رسیدن.
    ناامیدی کار انسانهای تنبل و بی غیرته. فرزند اریایی،قطعا آدم با غیرتیه. شب و روز تلاش کن،برنامه ریزی کن.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #152

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    تشکر شده 170 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط دل آرا نمایش پست ها
    من میگم خودکشی کن، خب، بعدش چی، توی اون جهان باید پاسخگو باشی پسر جان.
    خداوند ما رو واسه زندگی کردن خلق کردن،به نظر من زندگی خیلی قشنکه، فقط باید یه وقتایی در زندگی از دیگران مشورت بگیریم تا تحمل سختیها راحت تر شه.
    هنر یک انسان حل کردن چالشهای زندکی با توکل به خدا و یاری دیگرانه،قطعا شما که وارد این سایت شدید،این هنر را داری. پس قوی باش و نگذار ضعفها تو را به زمین بزنند، مطمئنم همه این حرفا رو بلدی ولی نیازه یکی یاداوری کنه،همه ما همین هستیم.
    هی پسر، نترس شجاع باش، بشین فکر کن، که یه شخصی با شرایط تو چه کارهایی میتونه کنه، درس خواندن،و.... افراد خیلی زیادی هستن که شرایط شما رو داشتن ولی الان به بالاترین درجات موفقیت رسیدن.
    ناامیدی کار انسانهای تنبل و بی غیرته. فرزند اریایی،قطعا آدم با غیرتیه. شب و روز تلاش کن،برنامه ریزی کن.
    پاسخگو هستم
    خدا تو حق من خیلی ظلم کرذه ظلمی که حقم نبود,چکار کنم نه هنری دارم نه استعدادی و نه توانایی, نصف جسمم که بیماره نصف دیگه اشم داغونه,از هرچیزی کمترینشو دارم,ولی این کمه اونقدری نیست که راحتم کنه!
    انقدر ضعف دارم (بخوانید فقط ضعف دارم!) اتفاقا خیلی منظرم برم پیش خدا و ازش بپرسم چرا؟ من بیچاره چه گناهی کردم ... عرش خدا کج میشد یخورده شرایط بهتری بم میداد؟ یخورده باهوشتر یه خورده قدبلندتر یه خورده پولدارتر لااقل یه نیمچه امیدی میداد بهم...این دوحالت بیتشر نداره یا خدا وجود نداره و من از سر شانس اینجوریم و یا خدا وجود داره پس داره از عذابم لذت میبره!!
    در هر دو صورت چنین خدایی چه خودکشی کنم چه نکنم جوابش قهر آمیزه پس حداقل یه خورده تایم زجر اینور کم کنم
    افراد زیادی شبیه من نیستن,
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

3. Top | #153

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32498
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    پاسخگو هستم
    خدا تو حق من خیلی ظلم کرذه ظلمی که حقم نبود,چکار کنم نه هنری دارم نه استعدادی و نه توانایی, نصف جسمم که بیماره نصف دیگه اشم داغونه,از هرچیزی کمترینشو دارم,ولی این کمه اونقدری نیست که راحتم کنه!
    انقدر ضعف دارم (بخوانید فقط ضعف دارم!) اتفاقا خیلی منظرم برم پیش خدا و ازش بپرسم چرا؟ من بیچاره چه گناهی کردم ... عرش خدا کج میشد یخورده شرایط بهتری بم میداد؟ یخورده باهوشتر یه خورده قدبلندتر یه خورده پولدارتر لااقل یه نیمچه امیدی میداد بهم...این دوحالت بیتشر نداره یا خدا وجود نداره و من از سر شانس اینجوریم و یا خدا وجود داره پس داره از عذابم لذت میبره!!
    در هر دو صورت چنین خدایی چه خودکشی کنم چه نکنم جوابش قهر آمیزه پس حداقل یه خورده تایم زجر اینور کم کنم
    افراد زیادی شبیه من نیستن,
    عجب!!!
    افرین گل گفتی،مگه واسه خدا کاری داره که تو رو پولدار کنه یا ..... قطعا کاری نداره،پس باید باهوش باشی و ببینی خب پس، خدا کارش دلیل داره، دلیلش اینه که تو رو یه ت************ بده و به فکر فرو ببره.
    خواهش میکنم مثل بچه ها حرف نزن. شجاعانه حرف بزن.
    اومدی اینجا که ان شالله مشکلتو حل کنیم نه اینکه لجبازی کنی.
    خواهش میکنم همراهی کن تا مشکلت حل شع.
    به چی علاقه داری؟

4. Top | #154

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    تشکر شده 170 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط دل آرا نمایش پست ها
    عجب!!!
    افرین گل گفتی،مگه واسه خدا کاری داره که تو رو پولدار کنه یا ..... قطعا کاری نداره،پس باید باهوش باشی و ببینی خب پس، خدا کارش دلیل داره، دلیلش اینه که تو رو یه ت************ بده و به فکر فرو ببره.
    خواهش میکنم مثل بچه ها حرف نزن. شجاعانه حرف بزن.
    اومدی اینجا که ان شالله مشکلتو حل کنیم نه اینکه لجبازی کنی.
    خواهش میکنم همراهی کن تا مشکلت حل شع.
    به چی علاقه داری؟
    بله معلومه که دنبال حل هستم
    به چی علاقه دارم؟ منظورتون چی هست دقیقا؟ به چی؟ ینی چی؟ منظور مثلا پوله؟ یا شهرت؟ یا مثلا علم خاصی؟
    لج نکردم...عجبا
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

5. Top | #155

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    پسری ۱۸ ساله هستم ، مشکل مالی ندارم ، و هدفی واسه ادامه زندگی ندارم ، چون هرچقدر فکر میکنم اخرش ممیریم حتی سزار و ناپلئون هم مردن ، پس چرا باید خودمو عذاب بدم ؟ - خانوادم بهم زیاد گیر میدن و همین یکی از مشکلات اصلی هست که دیگه این زندگیو رو نمیخوام و مرگ رو بهترین پناه میدونم ، دوست دختر ندارم و از ازدواج هم بدم میاد چون از ذات زنان دم میاد ، خستم دیگه نمیدونم چرا اصلا به دنیا اومدم ؛ من خیلی کم حرف هستم و دوستان زیادی ندارم و فعلا درسم رو تموم کردم و. بیکارم و مشکلات مملکت هم زیاد داره رو مخم فشار میاره مثل سیاست و قیمت دلار و بیکاری هاا ؛ تا الانم به خاطر اینکه خودمو نکشتم به خاطر خانوادمه ، چون میترسم بعدش چه مشکلی واسشون پیش میاد ؛ و یه علت دیگه ایمانمه که از قبل خیلی ضغیف شده ودیگه واقعا شرمنده خدا دارم میشم ؛
    لطفا بگید چه کنم .
    ممنون
    درود خداوند برشما

6. Top | #156

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.72
    تشکـر
    6,621
    تشکر شده 6,777 بار در 2,841 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.ahmadi نمایش پست ها
    با سلام
    پسری ۱۸ ساله هستم ، مشکل مالی ندارم ، و هدفی واسه ادامه زندگی ندارم ، چون هرچقدر فکر میکنم اخرش ممیریم حتی سزار و ناپلئون هم مردن ، پس چرا باید خودمو عذاب بدم ؟ - خانوادم بهم زیاد گیر میدن و همین یکی از مشکلات اصلی هست که دیگه این زندگیو رو نمیخوام و مرگ رو بهترین پناه میدونم ، دوست دختر ندارم و از ازدواج هم بدم میاد چون از ذات زنان دم میاد ، خستم دیگه نمیدونم چرا اصلا به دنیا اومدم ؛ من خیلی کم حرف هستم و دوستان زیادی ندارم و فعلا درسم رو تموم کردم و. بیکارم و مشکلات مملکت هم زیاد داره رو مخم فشار میاره مثل سیاست و قیمت دلار و بیکاری هاا ؛ تا الانم به خاطر اینکه خودمو نکشتم به خاطر خانوادمه ، چون میترسم بعدش چه مشکلی واسشون پیش میاد ؛ و یه علت دیگه ایمانمه که از قبل خیلی ضغیف شده ودیگه واقعا شرمنده خدا دارم میشم ؛
    لطفا بگید چه کنم .
    ممنون
    درود خداوند برشما
    دوست عزیز این تاپیک متعلق به شخص دیگری هست

برای اینکه پستتون خونده بشه و جواب داده بشه باید یه تاپیک جدید بزنید

به لینک زیر برید و مشکلتون رو با یه عنوان مناسب ارسال کنید و منتظر باشید تا مشاورین راهنمایی کنن

http://forum.moshaver.co/newthread.p...ewthread&f=123
    چقد سخته دنیای من باشیو

بدون بهونه ازم دور شی

ازم بگذری و ندونم چرا

بهت دل ببندم، تو مغرور شی...

7. Top | #157

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    حال دلم مثله هوای پاییز ناپایداره
    شماره عضويت
    32790
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.59
    تشکـر
    18
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

حرفات خیلی نا امید کنندس پسر

اشتباه نکن،خودکشی پایان کار نیست و اون دنیام بدتر عذاب میکشی

بهت یه پیشنهاد میکنم که بری باشگاه بدنسازی (نه بخاطر اینکه هیکلتو بخوای ورزشی کنی نه ،فقط برای اینکه ورزش شور دوباره به بدنت بده**البته یه باشگاه با محیط سالم**)
    دومین پیشنهادم اینه برو یه جا مشغول به کار شو حتی با حقوق و مزایای کم

سوم اینکه کتاب های انگیزشی بخون

بخودت رجوع کن،ببین قبل اینکه همه اتفاقایی که از نظرت بده برات بیوفته به چی بیشتر علاقه داشتی، برو سمت علاقت و به پیشرفتت فکر کن
    نگو امیدی ندارم و زندگیم بیهودس،بگو امید از دست رفتمو میسازم مثه من باش که همش با خودم میگم**من میسازم دنیامو یه نفره** و الان خیلی از جایگاهی که دارم راضیم تا حدی که دوستام بهم حسادت میکنن

اتفاقایی که تو از بچگیت تعریف کردی یه چیزای پیش پا افتادس و خیلیا واسشون اتفاق افتاده ولی مثه تو انقد بزرگشون نمیکنن که سرپوش بذارن رو زندگیش، اینو یادت باشه هرچقد که به مشکلاتت بها بدی و بهشون فکر کنی بیشتر به فنا میدی امیدتو

اشتباه ما اینه منتظریم از آسمون واسمون پول کلان بریزه،یا از یک شخص الث حمایت برسه ، یا خیلی چیزایه دیگه،فقط میشینیم و منتظر معجزه ایم

خودت فکر کن تا حالا چکار کردی واسه تغییر دادن اوضاع زندگیت؟؟هیچکار جز اینکه خودکشی کنی یا همش موج منفی به زندگیت بدی

تلاش کن برای خوب زندگی کردن تا نتیجشو ببینی

موفق باشید

8. Top | #158

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33178
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

من هم شرایط شما شاید بدترش رو دارم.
    تنهایی خیلی بده.
    در حدی که امام علی هم میگه تنهایی از بدترین درد هاست.
    من هم مثله همون بچه هایی بودم که شما آرزو داشتی جاشون باشی. همون جنتلمن ها که کلی دوست و رفیق دورشون هست.
    اما تا اول راهنمایی.
    بعدش بدلیل مشکلات خانوادگی افسردگی گرفتم و وضعیت مشابه شما دچار شدم.
    اول این رو بگم که توی دنیا ی واقعی از هیچ کس توقع کمک نداشته باش. چون همه شما رو به این چشم نگا میکنن که ی آدم سرد و بی روح بد عنق و ... هستی
    نمیدونن که شما هم میخوای مثله اونا شاد باشی بری بیرون ...
    به نظر من تنها راه رفتن به روانشناسه که خودم هم به زودی میخوام برم

9. Top | #159

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fazi0315 نمایش پست ها
    حرفات خیلی نا امید کنندس پسر

اشتباه نکن،خودکشی پایان کار نیست و اون دنیام بدتر عذاب میکشی

بهت یه پیشنهاد میکنم که بری باشگاه بدنسازی (نه بخاطر اینکه هیکلتو بخوای ورزشی کنی نه ،فقط برای اینکه ورزش شور دوباره به بدنت بده**البته یه باشگاه با محیط سالم**)
    دومین پیشنهادم اینه برو یه جا مشغول به کار شو حتی با حقوق و مزایای کم

سوم اینکه کتاب های انگیزشی بخون

بخودت رجوع کن،ببین قبل اینکه همه اتفاقایی که از نظرت بده برات بیوفته به چی بیشتر علاقه داشتی، برو سمت علاقت و به پیشرفتت فکر کن
    نگو امیدی ندارم و زندگیم بیهودس،بگو امید از دست رفتمو میسازم مثه من باش که همش با خودم میگم**من میسازم دنیامو یه نفره** و الان خیلی از جایگاهی که دارم راضیم تا حدی که دوستام بهم حسادت میکنن

اتفاقایی که تو از بچگیت تعریف کردی یه چیزای پیش پا افتادس و خیلیا واسشون اتفاق افتاده ولی مثه تو انقد بزرگشون نمیکنن که سرپوش بذارن رو زندگیش، اینو یادت باشه هرچقد که به مشکلاتت بها بدی و بهشون فکر کنی بیشتر به فنا میدی امیدتو

اشتباه ما اینه منتظریم از آسمون واسمون پول کلان بریزه،یا از یک شخص الث حمایت برسه ، یا خیلی چیزایه دیگه،فقط میشینیم و منتظر معجزه ایم

خودت فکر کن تا حالا چکار کردی واسه تغییر دادن اوضاع زندگیت؟؟هیچکار جز اینکه خودکشی کنی یا همش موج منفی به زندگیت بدی

تلاش کن برای خوب زندگی کردن تا نتیجشو ببینی

موفق باشید
    باسلام دوست عزیز
    بله منم فعلا مشکلم همون جهمنست ! ، مطمئنا اگه میشد میرفتم مدافع حرم و در راه خدا شهید نه به عنوان یه جهنمی بمیرم !
    درمورد کار متاسفانه خوانوادم میگن زیر دست مردم خوب نیست کار کنی ، پس صبر کن تا کار خودت محیا بشه .
    بعله کتاب بیشتر مرهبی دوست دارم و دوست دارم دنبال کلام خدا برم و حقیقتو بفهمم .
    به مذهب علاقه داشتم ، ولی وقتی فشار از طرف خانواده ره بالا دیگر که چه عرض کنم دنیا رو سرم خراب میشه !
    لامصب زندگی منو خانوادم تصمیم میگیرن ؛ دوست دارم از ایران برم دور از همه کس و شاد باشم.
    درسته پول نباید از اسمون بیاد ! و مشکل مالی هم تا حدی ندارم ، در حد بیشتر از خودم دارم !
    درسته نتونستم واسه خودم کاری کنم .
    خیلی ممنون برادر ، ارامش و امنیت خداوند باشما باشد
    ویرایش توسط ali.ahmadi : 01-03-2017 در ساعت 02:56 PM

10. Top | #160

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33124
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط just!n نمایش پست ها
    من هم شرایط شما شاید بدترش رو دارم.
    تنهایی خیلی بده.
    در حدی که امام علی هم میگه تنهایی از بدترین درد هاست.
    من هم مثله همون بچه هایی بودم که شما آرزو داشتی جاشون باشی. همون جنتلمن ها که کلی دوست و رفیق دورشون هست.
    اما تا اول راهنمایی.
    بعدش بدلیل مشکلات خانوادگی افسردگی گرفتم و وضعیت مشابه شما دچار شدم.
    اول این رو بگم که توی دنیا ی واقعی از هیچ کس توقع کمک نداشته باش. چون همه شما رو به این چشم نگا میکنن که ی آدم سرد و بی روح بد عنق و ... هستی
    نمیدونن که شما هم میخوای مثله اونا شاد باشی بری بیرون ...
    به نظر من تنها راه رفتن به روانشناسه که خودم هم به زودی میخوام برم

درود برشما برادر من .
    تنهایی سخته و من زمانی ایمانم سر همین مسعله ضعیف شد ولی به لطف خداوند تونستم از اون وضعیت بیام بیرون ، نه اینکه با کسی دوست شم بلکه با دعا از اون وضعیت خارج شدم بعد از یه سال . به دختر ها هم نمیشه اعتماد کرد چون صرفا مال ما نیستن .
    بعله منم باید برم پیششون ولی نمیدونم ابا تعثیری داره یا نه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم رو هواست,  زندگیم روی مداره,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  زندگیم رو لبه تیغه,  زندگیم روی مداره بابک جهانبخش,  زندگیم رو تکراره,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مغربي,  لباس مكون من 5,  لباس المحجبات,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس من 5,  لباس المرأة المسلمة,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه فنی خودرو,  مقایسه ساینا و تیبا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رانا با سمند,  مقایسه ساندرو با برلیانس,  مقایسه اوتلندر با سانتافه,  مقایسه پرسپولیس و استقلال,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)