مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    تشکر شده 170 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasan نمایش پست ها
    همه تنها هستن ...

مثل من و شما خیلیاااااااا

توروخدا اینکارو نکن

برا ایندت فکر کن
    ممنون,تنهایی بخشی از مشکلات هست اما همه اون نیست,مثل ماشینی که با سرعت داره میره توی دیوار میگن گاز بده نمیری گاز بده نترس!
    آینده...؟
    بزارید روزهامو براتون بگم, صبح بلند میشم با مخ میخورم زمین, کشون کشون خودمو تا قرصام میبرم بعد از ده دیقه به حال خودم میام,قرصاهامو میخورم راه میوفتم سمت دانشگاه(البته دیگه این ترم تمام میشه ) میرم سمت دانشگاه میشینم سرکلاس طبق معمول برمیگردم خانه, پاهام تیر میشکه یکبار توی مترو افتادم زمین مردم کمکم کردن پاشم وقتی به خودم اومدم دیدم کارت بلیطم رو دزدیدن.
    روزها با خودم فکر میکردم خوب آخرش چی؟
    نتیجه هیچی!
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-14-2016 در ساعت 06:05 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

جالبه از دوستان که میپرسم میگن نه نههههه خودکشی نکن! وقتی بگم پس چکار کنم؟ جواب سکوت تلخه!
    وقتی میگم خوب من آینده ایی ندارم نه استعدادی نه توانایی و نه امکانی میگن خوب ایجاد کن! بعد ازشون میپرسم منکه هیچ توانایی ندارم چجوری برای خودم آینده درست کنم؟! جواب سکوت تلخه!
    میگم استعداد ندارم(من کم هوشم) میگن ایجاد کن میگم چجوری؟ چه استعدادی؟ جواب سکوت تلخه!
    در یک کلام تمامی پاسخ ها اینه : برو فلان کن فلان شو فلان جور, بپرسمم چجور فلان شم میگن اینش دیگه به خودت مربوطه !!
    دس شما درد نکنه
    بحث رو اینطور ادامه بدیم بهتره!
    فواید زنده ماندن من چیست؟ بجز خرج بالا روی خانواده؟
    بگید!
    1...
    2...
    ؟
    دیدید چیزی نبود
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-14-2016 در ساعت 06:30 PM

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    1,295
    تشکر شده 664 بار در 416 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    تو خونواده متوسط و ضعیف بدنیا اومدم
    یه بردار بزرگتر از خودم دارم که تو هیچ یک از مراحل زندگیم کمکم نکرد.
    یادم میاد یکبار رفته بودم نون ببری بگیرم نون رو که گرفتم چون دراز بود توی خیابون گوشش گرفت به بستنی یه نفر و افتاد زمین پسره با هام دعوا کرد اما اونجای این ماجرا منو سوزوند
    که داداشم شاهد صحنه بود و بجای کمک به من میخندید و بهم پوزخند میزد. بعد از دعوامون نون له شده من و لباس های خاکی...
    داداشم بجای اینکه زیر بغلمو بگیره بهم گفت خاک برسرت!
    دبستان بودم چون چشمام ضعیف بود برام عینک خریدن اما چون زیاد نمیخواستن پول خرج کنن کم کیفیت ترین فریم رو انتخاب کردن فریمی که بسیار بزرگ بود
    اون عینک از هفته اول باعث شد همه مسخرم کنن.
    روز اول مدرسه با بغل دستیم دوست شدم اما رفته رفته و به علت مسخره ها از جمله عینکی چارچشمکی کور یا پیرمرد همون یک دوست رو هم از دست دادم
    میدونم خنده داره میدونم بی اهمیته اما درک کنید پسری توی اون سن تنها باشه چقدر سخته
    پنج سال تنهایی بدون هیچ رفیقی...
    راهنمایی رفتم یادم میاد روز اول محکم از پله لیز خوردم لیز خوردنم همانا و مضحکه شدنم همانا
    شده بودم مسخره همه,تنهایی کم بود حالا توهینم اضافه شده بود تا تونستم اون سه سال جهنمیم تموم کنم
    دبیرستان اوضاع فرق داشت,اینجا طور دیگه ایی طرد شدم,خوب من یه آدم کوتاه قد لاغر اندامم که توی زندگیم بجز تحقیر و خورد شدن چیز دیگه ایی نبوده,نه خوشتیپ بودم که تو دل برو باشم نه درسم خیلی تاپ بود که تحویلم بگیرن.
    طبیعیه همه باهام برخورد سرد داشتن انگار کسی منو نمیدید
    وضع تحقیرها توی خونه بدتر بود مدام مقایسه من با بقیه و من همیشه موجب سرخوردگی بودم همیشه نفر آخر.(البته دعواهای خانوادگی هم بماند , دوست ندارم این رو هم وارد کنم)
    دوم دبیرستان اون روز رویایی فرا رسید,برادرم دانشگاه شهرستان بود پدرومادرمم رفته بودن بیرون و تا شب برنمیگشتن
    رفتم توی جعبه ابزارها تیغ موکت بری رو برداشتم رفتم حموم
    آب رو باز کردم و نشستم روی زمین هیچ فکری نداشتم بجز اینکه رگمو بزنم.
    روی دستم با تیغ موکت بری هفده تا خط کشیدم تا هفده سال زندگی پر رنجم تموم بشه
    قطره قطره خونم میریخت ترسیدم اما عشق به اینکه بالاخره تموم میشه بر ترسم غلبه کرد.بدنم سرد شد دیگه پاهام رو حس نمیکردم
    صدای اب و کف حمامی که با اب خون قاطی بود.
    سرم گیج خورد و چشمام تار شد دیگه فقط صداهای مبهم...
    شوربختانه به این زندگی ننگین برگشتم و موفق نشدم.
    درست فهمیدید من یه آدم شکست خورده به تمام عیارم نه تنها توی کل زندگیم بلکه حتی توی تموم کردنش.
    خیلی ها گفتن شاید دلیلی داشته شاید..اما من دلیلی پیدا نکردم بجز بدشانسی.
    پنج شش سالی از اون ماجرا گذشت نه تنها اوضام بهتر نشد هروز بدتر دیروز شکست های جدید...
    با خودم فک جدید کردم دوباره خودکشی کنم.
    مطمینم آینده ایی ندارم و نه امید دارم که اتفاق خاصی رخ بده.
    توی این 22سال بهم ثابت شد زندگیم هیچ ارزشی نداره.
    قصد نداشتم اینجا بنویسم اما دوستی مجبورم کرد از شما نظر بخوام
    نظر قطعی میخام,خودکشی بکنم یا نه؟
    درباره خودم:یک آدم زشت,بدصدا,بی هنر,تحصیلاتم داغون تویه یک دانشگاه...,توی زندگیم حتی یکبار هم نخندیدم خنده داره اگه بگم تا بحال حتی موفقیتی حتی کوچک هم نداشتم!
    شرایط جسمیم تعریف خاصی نداره کم خونی دارم و قیمت بالای داروها,به نظرم وجودم بجز هزینه هیچ سودی نداره.
    ممنونم پاسخ بدید.
    سلام
    شما اومدید اینجا و می پرسید که خودکشی کنید یا نه؟ خب معلومه که همه می گن نه . به نظرم سوالتون اشتباه بوده . شما باید می پرسیدید چگونه به زندگی برگردم.
    خودکشی کردن کاری نداره . کاره آدمهای ضعیفه و ناتوانه . جنگیدن برای زندگیه که سخته و هر کسی نمی تونه اینکار رو بکنه.
    شما فکر می کنی که خیلی زندگی سختی داشتی ولی به نظر من شما یه زندگی معمولی داشتی که برای خودت بزرگنمایی بد کردی.
    فکر کردی که همه ماها خانواده هامون رو گنج نشسته بودن و هیچ مشکلی نداشتن.
    بهتره بری یه ذره تو همین انجمن داستانهای زندگی افراد رو بخونی ببینی که زندگی چیکار باهاشون کرده اما باز هم حرف خودکشی نمی زنن بلکه فقط می خوان که یه مشاوره بگیرن برای بهتر شدن زندگیشون.
    تازه 22 سالتونه ، نه هیچ شکست جدی داشتی و نه هیچ نقطه ضعف بزرگی . بهتره این افکار بدرد نخور رو بریزی دور رو بلند شی و زندگیت رو شروع کنی.
    تا این سنی که من دارم ندیدم که احترام به آدمها ربطی به کوتاهی قدشون و یا زشتی و زیباییشون داشته باشه. و یا عینکی و غیر عینکی بودنشون .
    بهتره تفکراتتون رو عوض کنید این تفکراتتون هستند که باعث این دید منفی می شن.

4. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    1,295
    تشکر شده 664 بار در 416 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

جالبه از دوستان که میپرسم میگن نه نههههه خودکشی نکن! وقتی بگم پس چکار کنم؟ جواب سکوت تلخه!
    وقتی میگم خوب من آینده ایی ندارم نه استعدادی نه توانایی و نه امکانی میگن خوب ایجاد کن! بعد ازشون میپرسم منکه هیچ توانایی ندارم چجوری برای خودم آینده درست کنم؟! جواب سکوت تلخه!
    میگم استعداد ندارم(من کم هوشم) میگن ایجاد کن میگم چجوری؟ چه استعدادی؟ جواب سکوت تلخه!
    در یک کلام تمامی پاسخ ها اینه : برو فلان کن فلان شو فلان جور, بپرسمم چجور فلان شم میگن اینش دیگه به خودت مربوطه !!
    دس شما درد نکنه
    بگید!
    1...
    2...
    ؟
    دیدید چیزی نبود
    مگه همه از شکم مادر که متولد می شن توانایی دارن ؟ نه خیلی ها خودشون ایجاد می کنن.
    آدم صفری هستید و هیچ تجربه و دانشی ندارید.
    خب بسم الله ، اینهمه شغل هست که وردست می خوان اگه به تجارت و فروش کالا علاقه دارید.
    اگه کار شرکتی می خواین هم اینهمه جا هستند که اسیستانت می خوان تو حسابداری تو کارهای اداری.
    نشستید و می گید منکه هیچ توانایی ندارم پس بهتره بمیرم.
    مگه همه از روز اول رفتن مدیر عامل شدن؟
    پشید و دست از این افکار بردارید.

6. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23156
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    569
    تشکر شده 382 بار در 204 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

دس شما درد نکنه
    بگید!
    1...
    2...
    ؟د
    دیدید چیزی نبود

یه حسی بهم میگه ذهنت واسه ساختن داستان عالیه داداش ، امتحانش مجانیه ، یه داستان ذهنی بساز و توی سایت 98 ایا منتشر کن ، باور کن میتونی ، همین نوشتن ساده را خیلی ها از طریقش شدن داستان نویس های قهار ، توی همین چند تا کامنت از نوع نوشتنت مشخصه ادبیات و اینا میتونی موفق بشی ... نیازی به زور بازو و قیافه و پول هم نداره ، یه وقت آزاد میخواد و یه ذهن خلاق (ربطی به هوش نداره هر چند خنگ نیستی ، توی هیچ کدوم از کامنتات غلط املایی نبود همین یعنی خنگ نیستی ) امتحانش کن ...

یه نکته دیگه هم اینکه زندگی اونقدر سخت و طاقت فرساست که خیلی هامون دلایلی که براش زنده هستیم از دلایلی که اگه بخوایم میتونیم واسش خودکشی کنیم کمتره ، همیشه بهونه واسه خودکشی هست ، مهم اینه که پوز زندگی را بمالی به خاک

این شعرو همیشه تو ذهنت داشته باش

به سان رودکه در نشیب دره سر به سنگ می‌زند
    رونده باش
    امید هیچ معجزه‌ای ز مرده نیست،
    زنده باش...
    "هوشنگ ابتهاج"

تا بخوای هم مثال هست که از شما وضعیت بدتری داشتن ، ولی اونقدر سفت و محکم خودشونو پیدا کردن که آدمای مهمی شدن ، شما بشین دو سه تا کلیپهای پارا المپیکو ببین ، طرف یه دست و یه پا نداره قدرت شناگریش از 90 درصد آدما بهتره ، با پای مصنوعی 100 مترو زیر 15 ثانیه میدوئه ! مثال تا بخوای هست ! خودتو باور داشته باش <3

There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

8. 3 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    سلام
    شما اومدید اینجا و می پرسید که خودکشی کنید یا نه؟ خب معلومه که همه می گن نه . به نظرم سوالتون اشتباه بوده . شما باید می پرسیدید چگونه به زندگی برگردم.
    خودکشی کردن کاری نداره . کاره آدمهای ضعیفه و ناتوانه . جنگیدن برای زندگیه که سخته و هر کسی نمی تونه اینکار رو بکنه.
    شما فکر می کنی که خیلی زندگی سختی داشتی ولی به نظر من شما یه زندگی معمولی داشتی که برای خودت بزرگنمایی بد کردی.
    فکر کردی که همه ماها خانواده هامون رو گنج نشسته بودن و هیچ مشکلی نداشتن.
    بهتره بری یه ذره تو همین انجمن داستانهای زندگی افراد رو بخونی ببینی که زندگی چیکار باهاشون کرده اما باز هم حرف خودکشی نمی زنن بلکه فقط می خوان که یه مشاوره بگیرن برای بهتر شدن زندگیشون.
    تازه 22 سالتونه ، نه هیچ شکست جدی داشتی و نه هیچ نقطه ضعف بزرگی . بهتره این افکار بدرد نخور رو بریزی دور رو بلند شی و زندگیت رو شروع کنی.
    تا این سنی که من دارم ندیدم که احترام به آدمها ربطی به کوتاهی قدشون و یا زشتی و زیباییشون داشته باشه. و یا عینکی و غیر عینکی بودنشون .
    بهتره تفکراتتون رو عوض کنید این تفکراتتون هستند که باعث این دید منفی می شن.
    درود
    ممنون بابت ارسال نظرتون.
    خوب شما بفرمایید چگونه و چطور به زندگی برگردم؟ (طبیعتا کسی که صداش از جای گرم بلند میشه انتظار ندارم درک بکنه حرفم رو )
    یقینا اینطور پاسخ میدید: نمیدونم هرطور که خودت میدونی برگرد! و یا همون سیاست سکوت تلخ رو در پیش میگیرید.
    بله من ضعیفم و توان ادامه ندارم, خسته شدم!
    خسته شدم از آمپولهای کورتون خسته شدم از قرص های آرامبخش خسته شدم از کلی مشکل ریز درشت که به چشم شما نمیاد...
    طبیعتا پدر مادری بالای سرتون بوده و مجبور نبودید زیر دست ناپدری بزرگ بشید( بگذریم تمایلی به ورود به مسایل خصوصیم ندارم)
    والا درمورد شکست یا موفقیت , من تا بحال فقط تجربه شکست داشتم حتی توی ریزترین اتفاقات ینی شما فرض کن حتی تویه گل یا پوچ!(قاعدتا خواهید گفت وا گل یا پوچ باختن مگه بده!)
    مشکل من دقیقا از همینجاییه که فرمودید بلند شو و زندگیتو شروع کن(خوب بلند شدم چه کار کنم دقیقا؟ به همین وضع ننگین ادامه بدم؟) طبیعتا اگه قصدم این بود الان مشغول ادامه همین زندگی بودم و خاطر شما مکدر نمیشد...
    اتفاقا احترام رابطه مستقیمی داره با قد و خوشتیپ بودن, خودت رو در نظر بگیر برای ادامه زندگی با یک مرد درب داغون کچل کوتوله ازدواج خواهید کرد یا با یک مرد خوشتیپ قد بلند پولدار!
    اگه پاسختون دومیه خوب پاسختون رو خودتون دادید و اگه پاسختون اولیه عجالتا یک پست بزنید
    نمونه دوم شما رییس شرکت هستید یک آدم قد کوتاه عینکی کور کچل خنگ رو استخدام میکنید یا یک آدم قد بلند باهوش متشخص؟
    و اگه پاسختون هیچ کدام هست درج این مطلب کاملا بی معنیه...
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-14-2016 در ساعت 08:20 PM

10. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    مگه همه از شکم مادر که متولد می شن توانایی دارن ؟ نه خیلی ها خودشون ایجاد می کنن.
    آدم صفری هستید و هیچ تجربه و دانشی ندارید.
    خب بسم الله ، اینهمه شغل هست که وردست می خوان اگه به تجارت و فروش کالا علاقه دارید.
    اگه کار شرکتی می خواین هم اینهمه جا هستند که اسیستانت می خوان تو حسابداری تو کارهای اداری.
    نشستید و می گید منکه هیچ توانایی ندارم پس بهتره بمیرم.
    مگه همه از روز اول رفتن مدیر عامل شدن؟
    پشید و دست از این افکار بردارید.
    بله اتفاقا دقیقا همین هست یک مثال ساده براتون میزنم!
    فرزندی مثلا ناقص الخلقه و بدون پا به دنیا میاد, بفرمایید آیا این فرزند میتواند در مسابقات دو المپیک شرکت کند؟!(قاعدتا میگید بله فلان کسک , پاسخ من این است : شرایط فلان کسک فلان بود فلان ها بودند,هزاران نفر را دیدم که فلج بودند هیچکدام دونده نشدند پس انگشت روی خواص گذاشتن مضحک است!)
    و یا فرض کنید ژیان آیا توان رقابت با فانتوم یا اف 16 را دارد؟
    پاسخ شما چنین است : بله اگر موتور اتمی به ژیان ببندیم با دو بال بزرگ یقینا اف 16 را جا خواهد گذاشت !
    عرض بنده این است محصول ژیانی که اختراع کردید:
    اولا-وجود خارجی ندارد
    دوما-دیگر ژیان نیست!
    بسیاری از استعداد های اشخاص مادر زادیست و خوب من 100% از آنها محروم بودم...
    میرسیم به بخش دوم گفته های شما درباره کاریابی!(من حرفی از بی پولی و یا فلان فلان نزدم که فرمودید حسابدار و...)
    در کشور ما بله از بچگی رییس میشوند ...
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-14-2016 در ساعت 08:24 PM

11. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    یه حسی بهم میگه ذهنت واسه ساختن داستان عالیه داداش ، امتحانش مجانیه ، یه داستان ذهنی بساز و توی سایت 98 ایا منتشر کن ، باور کن میتونی ، همین نوشتن ساده را خیلی ها از طریقش شدن داستان نویس های قهار ، توی همین چند تا کامنت از نوع نوشتنت مشخصه ادبیات و اینا میتونی موفق بشی ... نیازی به زور بازو و قیافه و پول هم نداره ، یه وقت آزاد میخواد و یه ذهن خلاق (ربطی به هوش نداره هر چند خنگ نیستی ، توی هیچ کدوم از کامنتات غلط املایی نبود همین یعنی خنگ نیستی ) امتحانش کن ...

یه نکته دیگه هم اینکه زندگی اونقدر سخت و طاقت فرساست که خیلی هامون دلایلی که براش زنده هستیم از دلایلی که اگه بخوایم میتونیم واسش خودکشی کنیم کمتره ، همیشه بهونه واسه خودکشی هست ، مهم اینه که پوز زندگی را بمالی به خاک

این شعرو همیشه تو ذهنت داشته باش

به سان رودکه در نشیب دره سر به سنگ می‌زند
    رونده باش
    امید هیچ معجزه‌ای ز مرده نیست،
    زنده باش...
    "هوشنگ ابتهاج"

تا بخوای هم مثال هست که از شما وضعیت بدتری داشتن ، ولی اونقدر سفت و محکم خودشونو پیدا کردن که آدمای مهمی شدن ، شما بشین دو سه تا کلیپهای پارا المپیکو ببین ، طرف یه دست و یه پا نداره قدرت شناگریش از 90 درصد آدما بهتره ، با پای مصنوعی 100 مترو زیر 15 ثانیه میدوئه ! مثال تا بخوای هست ! خودتو باور داشته باش <3

درود بزرگوار.
    ممنون اونقدر مهربون بودید که به من گفتید توان نویسندگی دارم,خوب قبلا ها مینوشتم اما بعدش ورقامو آتش زدم , چون مطمین بودم وقتی دوستانم محلی به من نمیدهند چه انتظاری از دیگران میرود.
    به فرض قلم دوانی و پیاده کردن خزعبلات ذهنی روی کاغذ آخرش که چه؟! نوشتیم خوب؟
    متاسفانه اصلا ذهن خلاقی ندارم و یکی از دلایل اخراج شدنم از دانشگاه همین خنگ بودنم بود
    یک جمله ات دلگرمی بخش بود یه نکته دیگه هم اینکه زندگی اونقدر سخت و طاقت فرساست که خیلی هامون دلایلی که براش زنده هستیم از دلایلی که اگه بخوایم میتونیم واسش خودکشی کنیم کمتره

ممنونم
    خودمو باور داشته باشم؟ دقیقا ینی چی؟ چیمو؟ من چون چیزی ندارم اصولا باوری به خودم ندارم بالاخره یک چیزی باید باشه...
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-14-2016 در ساعت 08:27 PM

12. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3222
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    337
    تشکر شده 278 بار در 140 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

حیف که قدر شرایط رو نمیدونید و نمیدنید که تو چه موقعیتی هستید ...
    موقعیتی که من آرزوش رو دارم تا بهش برسم ولی متاسفانه نرسیدم !
    کسی که کارش به خودکشی برسه ؛ خودش میتونه زندگی خودش رو از اول و خیلی شیرین تر از چیزی که قبل واسش تعیین شد بسازه
    شاید بگید که بازم این حرف شعاره و راه حل نیست و دوای دردتون نیست ؛ ولی شما این کارا رو انجام بدید، اگر توی 1 سال زندگیتون تغییر نکرد، شما خودکشی کنید و تمام گناهش هم گردنه منه نوعی !!
    مگه به آخر خط نرسیدید ؟! خب شما از این آخر خطتتون به نحو درستی استفاده نمیکنید ؟!
    وضع مالیتون خوب نیست ؟ کاری نمیتونید انجام بدید ؟
    سخت در اشتباهید
    چقدر بچه دستفروش و بی سرپرست تو خیابونا هست ؟ چقدرشون بی سواد هستن ؟ فکر نمیکنید که میتونید یه ریاضی یا خوندن نوشتن رو به یه بچه ( یا چند تا بچه ) بی سرپرست یتیم یاد بدید ؟!
    جای خاصی هم نمیخواد ؛ برید توی پارک و روزی 2 ساعت به چند تا بچه خوندن نوشتن یاد بدید
    برید توی خیابون ؛ چقدر سالمند تو خیابونه که یه زنبیل دستشونه ؟! نمیتونید بهشون کمک کنید و دستشون رو بگیرید ؟!
    نمیتونید برید خونه سالمندان و هفته ای 1 بار فقط بهشون سر بزنید و دل یه عده ای رو شاد کنید ؟!
    نمیتونید توی خیابون یا اتوبوس یا توی صف با گفتگو و خنده رو روی خوش دل یه ملت رو شاد کنید و باهاشون گرم و صمیمی برخورد کنید ؟!
    به ولله نه پول میخواد ؛ نه استعداد ؛ نه به زندگی سابقتون ربط داره
    خودکشی رو بزارید یکطرف ؛ کار های خیر و مفید رو هم طرف قضیه
    یه مقدار از زندگیتون رو صرف این کارها میکنید و بعد از یکسال میبینید که هم انگیزه پیدا میکنید ؛ هم روند زندگیتون تغییر میکنه ؛ هم ....
    به شرط اینکه به جای زانوی غم بغل کردن ؛ یه خورده ، فقط یه خورده همت کنید تا شرایط رو تغییر بدید

13. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    حیف که قدر شرایط رو نمیدونید و نمیدنید که تو چه موقعیتی هستید ...
    موقعیتی که من آرزوش رو دارم تا بهش برسم ولی متاسفانه نرسیدم !
    کسی که کارش به خودکشی برسه ؛ خودش میتونه زندگی خودش رو از اول و خیلی شیرین تر از چیزی که قبل واسش تعیین شد بسازه
    شاید بگید که بازم این حرف شعاره و راه حل نیست و دوای دردتون نیست ؛ ولی شما این کارا رو انجام بدید، اگر توی 1 سال زندگیتون تغییر نکرد، شما خودکشی کنید و تمام گناهش هم گردنه منه نوعی !!
    مگه به آخر خط نرسیدید ؟! خب شما از این آخر خطتتون به نحو درستی استفاده نمیکنید ؟!
    وضع مالیتون خوب نیست ؟ کاری نمیتونید انجام بدید ؟
    سخت در اشتباهید
    چقدر بچه دستفروش و بی سرپرست تو خیابونا هست ؟ چقدرشون بی سواد هستن ؟ فکر نمیکنید که میتونید یه ریاضی یا خوندن نوشتن رو به یه بچه ( یا چند تا بچه ) بی سرپرست یتیم یاد بدید ؟!
    جای خاصی هم نمیخواد ؛ برید توی پارک و روزی 2 ساعت به چند تا بچه خوندن نوشتن یاد بدید
    برید توی خیابون ؛ چقدر سالمند تو خیابونه که یه زنبیل دستشونه ؟! نمیتونید بهشون کمک کنید و دستشون رو بگیرید ؟!
    نمیتونید برید خونه سالمندان و هفته ای 1 بار فقط بهشون سر بزنید و دل یه عده ای رو شاد کنید ؟!
    نمیتونید توی خیابون یا اتوبوس یا توی صف با گفتگو و خنده رو روی خوش دل یه ملت رو شاد کنید و باهاشون گرم و صمیمی برخورد کنید ؟!
    به ولله نه پول میخواد ؛ نه استعداد ؛ نه به زندگی سابقتون ربط داره
    خودکشی رو بزارید یکطرف ؛ کار های خیر و مفید رو هم طرف قضیه
    یه مقدار از زندگیتون رو صرف این کارها میکنید و بعد از یکسال میبینید که هم انگیزه پیدا میکنید ؛ هم روند زندگیتون تغییر میکنه ؛ هم ....
    به شرط اینکه به جای زانوی غم بغل کردن ؛ یه خورده ، فقط یه خورده همت کنید تا شرایط رو تغییر بدید
    سلام بزرگوار
    ممنون قابل دونستید.
    تو چه موقعیتی؟ ببخشید؟ اگه میشه شرح بدین.آرزو دارین دقیقا به چی برسید؟
    حرف هاتون بسیار قشنگ و آرامش بخش بود منتهی بیشتر جنبه سمبلیک داشت و بعید میدونم حتی خودتون اعتقادی داشته باشین.
    1-این بچه های بی سرپرست توی خیابون همچین ها هم بی سرپرست نیستن شما سمت یکیشون برید یکدفعه هزاران کولی به شما حمله میکنند!
    چه برسه بگید بیا بشین درس بت یاد بدم! تازه اونقدرها هم بیکار نیستن...(گویی اصلا خودتون یکبار هم تست نکردین و فقط گفتین که گفته باشین )
    2-من چنتا یتیم خونه رفتم اما همشون من رو بیرون انداختن و گفتن این امکان نیست...(اینم تست نکردین!)
    *لااقل قبل گفتن یه پرس و جو بکنید...
    3-از فردا راه بیوفتم تو خیابون زنبیل مردم دست بگیرم اونوقت چطور هزینه داروهامو دربیارم...
    4-برم توی اتوبوس مردم بخندونم؟ بعید میدونم کسی حتی به حرفای یک آدم لکنتی گوش بده چه برسه به خنده...
    5-ممنون بابت ارسال نظر
    حال اجازه دارم خودکشی کنم و گناهشم گردن شما...؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم رو هواست,  زندگیم روی مداره,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  زندگیم رو لبه تیغه,  زندگیم روی مداره بابک جهانبخش,  زندگیم رو تکراره,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مكون من 5,  لباس مغربي,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس المحجبات,  لبس هندي,  لباس تركي,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه دیوار با تنهایی,  مقایسه کتاب با دوست,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه میز با درخت,  مقایسه کفش با پا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رفتگر با افتاب,  مقایسه ساینا و تیبا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)