مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3222
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    337
    تشکر شده 278 بار در 140 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    سلام بزرگوار
    ممنون قابل دونستید.
    تو چه موقعیتی؟ ببخشید؟ اگه میشه شرح بدین.آرزو دارین دقیقا به چی برسید؟
    حرف هاتون بسیار قشنگ و آرامش بخش بود منتهی بیشتر جنبه سمبلیک داشت و بعید میدونم حتی خودتون اعتقادی داشته باشین.
    1-این بچه های بی سرپرست توی خیابون همچین ها هم بی سرپرست نیستن شما سمت یکیشون برید یکدفعه هزاران کولی به شما حمله میکنند!
    چه برسه بگید بیا بشین درس بت یاد بدم! تازه اونقدرها هم بیکار نیستن...(گویی اصلا خودتون یکبار هم تست نکردین و فقط گفتین که گفته باشین )
    2-من چنتا یتیم خونه رفتم اما همشون من رو بیرون انداختن و گفتن این امکان نیست...(اینم تست نکردین!)
    *لااقل قبل گفتن یه پرس و جو بکنید...
    3-از فردا راه بیوفتم تو خیابون زنبیل مردم دست بگیرم اونوقت چطور هزینه داروهامو دربیارم...
    4-برم توی اتوبوس مردم بخندونم؟ بعید میدونم کسی حتی به حرفای یک آدم لکنتی گوش بده چه برسه به خنده...
    5-ممنون بابت ارسال نظر
    حال اجازه دارم خودکشی کنم و گناهشم گردن شما...؟
    منم یه روزی شاید جای شما بودم و به ته خط رسیده بودم
    منتهی سال ها با دست و پا زدن و رنج کشیدن شرایط رو بهتر کردم
    اینکه آدم تو نقطه صفر باشه و با ذره کوچکی انگیزه زندگیش رو درست کنه ... حس به شدت شیرینه (حتی با تمام سختی هاش)
    مورد اول رو آره خودم تست نکردم ؛ ولی به شخصه حداقل 10 نفر رو خودم دیدم که آرزشون این بود بتونن بنویسن و بخونن ولی نمیتونستن مدرسه برن و کسی هم نبوده که بهشون کمک کنه چون ما انسانا معمولا وقتمون رو برای این چیزا هدر نمیدیم !
    در مورد یتیم خونه هم اره اینو هم تست نکردم ؛ با این وجود این مورد رو هم بهتون نگفتم ! من گفتم که خانه سالمندان ... اونجا هم بستگی به جاش داره که تایم های ملاقات خاصی در هفته داره
    در مورد هزینه های دارو هم ؛ فکر نمیکنم توی مسیرتون اگر دست یکی رو بگیرید روزانه بیشتر از 10 دقیقه وقتتون رو بگیره
    در مورد گفتگو با اشخاص هم ؛ من منظورم خندوندن کسی نبود ! میشه با صحبت کردن و برخورد دوستانه به یه شخصی امید داد و یه لبخند رو به لبش آورد ... ربطی به لکنت هم نداره . حس حتی توسط یه سلام و لبخند هم قابل انتقاله ...
    من بهتون گفتم شما 1 سال این رو انجام بدید ؛ اگر نتیجه نداد ، دربست در خدمتتونم !
    بهانه آوردن به شدت کار آسونیه ؛ حتی میشه از هستی هم بهانه درآورد ... ما که تهش 80 سال بیشتر زنده نیستم ، پس چرا 80 سال زندگی کنیم و بعدش بمیریم ؟! مگه دیوانه ایم که این همه سال زندگی کنیم و بعدش بریم زیر خاک ؟! تو همون 10 سالگی آدم خودکشی میکنه و راحت میشه اول کار و اینقدر زجر نمیکشه !
    دیدید بهونه چه آسونه ؟ حتی به سادگی وجود هستی و پیدایش بشر زیر سوال میره و راه خودکشی باز میشه
    ولی این دنیا محل زندگی کردن و لذت بردن بالا پایین رفتن تو زندگیه ...
    میشه بدون بهونه ؛ با انگیزه کم ؛ بدون ناامیدی و یاس ، یه استارت کوچیک زد و کم کم به زندگی رونق داد
    لازمه ی همه این ها هم اراده هست ؛ نه شرایط و گذشتتون
    تعیین کننده مسیر زندگیتون شمایید
    میخواید وضع بهتر بشه ؟!
    بسم الله
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    تشکر شده 170 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    منم یه روزی شاید جای شما بودم و به ته خط رسیده بودم
    منتهی سال ها با دست و پا زدن و رنج کشیدن شرایط رو بهتر کردم
    اینکه آدم تو نقطه صفر باشه و با ذره کوچکی انگیزه زندگیش رو درست کنه ... حس به شدت شیرینه (حتی با تمام سختی هاش)
    مورد اول رو آره خودم تست نکردم ؛ ولی به شخصه حداقل 10 نفر رو خودم دیدم که آرزشون این بود بتونن بنویسن و بخونن ولی نمیتونستن مدرسه برن و کسی هم نبوده که بهشون کمک کنه چون ما انسانا معمولا وقتمون رو برای این چیزا هدر نمیدیم !
    در مورد یتیم خونه هم اره اینو هم تست نکردم ؛ با این وجود این مورد رو هم بهتون نگفتم ! من گفتم که خانه سالمندان ... اونجا هم بستگی به جاش داره که تایم های ملاقات خاصی در هفته داره
    در مورد هزینه های دارو هم ؛ فکر نمیکنم توی مسیرتون اگر دست یکی رو بگیرید روزانه بیشتر از 10 دقیقه وقتتون رو بگیره
    در مورد گفتگو با اشخاص هم ؛ من منظورم خندوندن کسی نبود ! میشه با صحبت کردن و برخورد دوستانه به یه شخصی امید داد و یه لبخند رو به لبش آورد ... ربطی به لکنت هم نداره . حس حتی توسط یه سلام و لبخند هم قابل انتقاله ...
    من بهتون گفتم شما 1 سال این رو انجام بدید ؛ اگر نتیجه نداد ، دربست در خدمتتونم !
    بهانه آوردن به شدت کار آسونیه ؛ حتی میشه از هستی هم بهانه درآورد ... ما که تهش 80 سال بیشتر زنده نیستم ، پس چرا 80 سال زندگی کنیم و بعدش بمیریم ؟! مگه دیوانه ایم که این همه سال زندگی کنیم و بعدش بریم زیر خاک ؟! تو همون 10 سالگی آدم خودکشی میکنه و راحت میشه اول کار و اینقدر زجر نمیکشه !
    دیدید بهونه چه آسونه ؟ حتی به سادگی وجود هستی و پیدایش بشر زیر سوال میره و راه خودکشی باز میشه
    ولی این دنیا محل زندگی کردن و لذت بردن بالا پایین رفتن تو زندگیه ...
    میشه بدون بهونه ؛ با انگیزه کم ؛ بدون ناامیدی و یاس ، یه استارت کوچیک زد و کم کم به زندگی رونق داد
    لازمه ی همه این ها هم اراده هست ؛ نه شرایط و گذشتتون
    تعیین کننده مسیر زندگیتون شمایید
    میخواید وضع بهتر بشه ؟!
    بسم الله
    والا دست که گرفتم,توی مسیر از این کارها زیاد کردم... همچین امید یا اشتیاقی درم ایجاد نکرد. حتی شده گاهی از روی دلسوزی خودم ناهار نخوردم و پولشرو دادم به یک سوپور زحمت کش و یا...بیشتر از چندساله اینجوریم ولی متاسفانه هیچ کس دست منرو هیچ جا نگرفت.
    یک شب بارون شدیدی میومد و خوب هیچ تاکسی توی خیابون نبود و همه هم تندتند داشتن میرفتن خونه,ماشین ها تک و توک می ایستادن و افراد رو سوار میکردن اما خوب من چون پام توی گچ بوود نمیتونستم به ماشینی خودمو برسونم و ناچار فاصله طولانی بین دانشگاه تا خونه رو عصا زنون زیر بارون شدید برگشتم اواخر راه از شدت درد روی زمین افتادم و یک ماشینم رحم نکرد از کنارم رد شد و یه کپه آب و گل پاشید روم...(اونجا آدم بی ارزش بودن رو قشنگ حس میکنه)
    یادم نمیره چنان برونشیت کردم که تا یک هفته نمیتونستم نفس بکشم...حالا شما حساب کن !
    درمورد حرف زدن نه راستش نه دلم میخواد حرف بزنم چون نه تنها صدای قشنگی ندارم بلکه چون صدام خیلی آرومه کسی اون رو شاید نشنوه.
    خوب چنین زندگی آیا لذت بردن داره؟
    دقیقا من از چی باید لذت ببرم؟
    روی چی استارت بزنم؟
    والا من 10 سالمم بود خودکشی کردم پریدم جلوی ماشین اما بجز شکستن گردنم و خورد شدن جفت زانوهام سود دیگه ایی برام نداشت.
    میدونید بعضی افراد شخصیت جنگجو دارن اما من ندارم.
    بعضی ها توان جنگیدن دارن اما من ندارم,وقتی مشکلات هم قد آدمه جنگ باهاشون لذت بخشه یبار تو میبری یبار اونا ولی وقتی مشکلات خیلی بزرگتره دیگه جنگ باهاشون عقلانی نیست!
    شما فرض کن دوتا ارتش با هم میجنگن خوب ممکنه یه طرف ببره ولی وقتی مثلا یه پشه بخواد با اصحاب فیل بجنگه نه تنها این کار شجاعت نیست بلکه حماقته چون کشته میشه!
    به نظر من عقلانی ترین کار تسلیم شدنه,البته انتظار ندارم شما اینو بگید اما کماکان در صحبت ها معلومه...
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-15-2016 در ساعت 10:33 AM

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6495
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    365
    تشکر شده 135 بار در 68 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

تبریک می گم منم مثل شوما لکنت دارم
    خصوصی بچک دوست عزیز.

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خود خدا میدونه تو دلم چی هست:)
    شماره عضويت
    31863
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.09
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    امیدوارم اون چیزی که توی ذهنت هست رو انجام ندی
    چون اگه هرکس توی دنیا بخاطر تنها بودن و از نظر خودش کار آمد نبودن خود کشی کنه که دنیا میشه قبرستون
    من مطمئن هستم که شما یه ویژگی خیلی استثنایی داری که هنوز خودت کشفش نکردی
    خدا به همه ی ادما که یک نعمت یکسان نمیده!!!!!
    به یکی پول میده سلامتی نمیده
    به یکی قیافه میده پول نمیده
    به یکی همه رو میده ولی خود اون شخص بلد نیست ازش استفاده کنه

تو باید بری و خودت رو توی تمام حرفه ها ازمایش کنی
    مگه میشه که قابلیت نداشته باشی؟
    دوست عزیز برو پی زندگیت
    شما خوبه که توی خونه ای و پدر مادر داری
    ایشالا که نظرت کلا عوض شه
    درضمن میگی که هیچکس بهت توجه نمیکنه مگه توجه کردن به یه نفر خوبه؟
    همش چشم میخوری و زندگیت نابود میشه
    امیدوارم چندوقت دیگه بیای و کلا روحیاتت عوض بشه

5. کاربران زیر از mamadiiiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

6. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.40
    تشکـر
    31
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Movafagh
    میزان امتیاز
    0

تو خونواده متوسط و ضعیف بدنیا اومدم
    یه بردار بزرگتر از خودم دارم که تو هیچ یک از مراحل زندگیم کمکم نکرد.
    یادم میاد یکبار رفته بودم نون ببری بگیرم نون رو که گرفتم چون دراز بود توی خیابون گوشش گرفت به بستنی یه نفر و افتاد زمین پسره با هام دعوا کرد اما اونجای این ماجرا منو سوزوند
    که داداشم شاهد صحنه بود و بجای کمک به من میخندید و بهم پوزخند میزد. بعد از دعوامون نون له شده من و لباس های خاکی...
    داداشم بجای اینکه زیر بغلمو بگیره بهم گفت خاک برسرت!
    دبستان بودم چون چشمام ضعیف بود برام عینک خریدن اما چون زیاد نمیخواستن پول خرج کنن کم کیفیت ترین فریم رو انتخاب کردن فریمی که بسیار بزرگ بود
    اون عینک از هفته اول باعث شد همه مسخرم کنن.
    روز اول مدرسه با بغل دستیم دوست شدم اما رفته رفته و به علت مسخره ها از جمله عینکی چارچشمکی کور یا پیرمرد همون یک دوست رو هم از دست دادم
    میدونم خنده داره میدونم بی اهمیته اما درک کنید پسری توی اون سن تنها باشه چقدر سخته
    پنج سال تنهایی بدون هیچ رفیقی...
    راهنمایی رفتم یادم میاد روز اول محکم از پله لیز خوردم لیز خوردنم همانا و مضحکه شدنم همانا
    شده بودم مسخره همه,تنهایی کم بود حالا توهینم اضافه شده بود تا تونستم اون سه سال جهنمیم تموم کنم
    دبیرستان اوضاع فرق داشت,اینجا طور دیگه ایی طرد شدم,خوب من یه آدم کوتاه قد لاغر اندامم که توی زندگیم بجز تحقیر و خورد شدن چیز دیگه ایی نبوده,نه خوشتیپ بودم که تو دل برو باشم نه درسم خیلی تاپ بود که تحویلم بگیرن.
    طبیعیه همه باهام برخورد سرد داشتن انگار کسی منو نمیدید
    وضع تحقیرها توی خونه بدتر بود مدام مقایسه من با بقیه و من همیشه موجب سرخوردگی بودم همیشه نفر آخر.(البته دعواهای خانوادگی هم بماند , دوست ندارم این رو هم وارد کنم)
    دوم دبیرستان اون روز رویایی فرا رسید,برادرم دانشگاه شهرستان بود پدرومادرمم رفته بودن بیرون و تا شب برنمیگشتن
    رفتم توی جعبه ابزارها تیغ موکت بری رو برداشتم رفتم حموم
    آب رو باز کردم و نشستم روی زمین هیچ فکری نداشتم بجز اینکه رگمو بزنم.
    روی دستم با تیغ موکت بری هفده تا خط کشیدم تا هفده سال زندگی پر رنجم تموم بشه
    قطره قطره خونم میریخت ترسیدم اما عشق به اینکه بالاخره تموم میشه بر ترسم غلبه کرد.بدنم سرد شد دیگه پاهام رو حس نمیکردم
    صدای اب و کف حمامی که با اب خون قاطی بود.
    سرم گیج خورد و چشمام تار شد دیگه فقط صداهای مبهم...
    شوربختانه به این زندگی ننگین برگشتم و موفق نشدم.
    درست فهمیدید من یه آدم شکست خورده به تمام عیارم نه تنها توی کل زندگیم بلکه حتی توی تموم کردنش.
    خیلی ها گفتن شاید دلیلی داشته شاید..اما من دلیلی پیدا نکردم بجز بدشانسی.
    پنج شش سالی از اون ماجرا گذشت نه تنها اوضام بهتر نشد هروز بدتر دیروز شکست های جدید...
    با خودم فک جدید کردم دوباره خودکشی کنم.
    مطمینم آینده ایی ندارم و نه امید دارم که اتفاق خاصی رخ بده.
    توی این 22سال بهم ثابت شد زندگیم هیچ ارزشی نداره.
    قصد نداشتم اینجا بنویسم اما دوستی مجبورم کرد از شما نظر بخوام
    نظر قطعی میخام,خودکشی بکنم یا نه؟
    درباره خودم:یک آدم زشت,بدصدا,بی هنر,تحصیلاتم داغون تویه یک دانشگاه...,توی زندگیم حتی یکبار هم نخندیدم خنده داره اگه بگم تا بحال حتی موفقیتی حتی کوچک هم نداشتم!
    شرایط جسمیم تعریف خاصی نداره کم خونی دارم و قیمت بالای داروها,به نظرم وجودم بجز هزینه هیچ سودی نداره.
    ممنونم پاسخ بدید.
    شما خیلی خوب اتفاقات اطرافت رو رصد میکنی ولی اشتباهت اینجاست که بزرگ میبینی البته تقصیری نداری من و خیلیها ی دیگه به خاطر کاستیهامون از جانب بقیه سرزنش شدیم یا مسخره مون کردن و همه میگیم جدی نگیر اما واقعیتش برای خودمون که پیش میاد تو روحیه مون تإثیر میذاره شما یه راه بیشتر نداری اونم رسیدن به موفقیته. سعی کن آدم موفقی بشی یه آدم پولدار یا تحصیلکرده عالی. فقط اینجوری میتونی یه تو دهنی اساسی بزنی به آدمهایی که مسخره ت میکنن. تمام عزمتو به کار بگیر و از تموم نیروت مایه بذار اصلا تو هم زشت هم.... بیخیال حرف بقیه برو سمت کار و خودتو با کار کردن مشغول کن ولخرجی نکن اینقدر چیزای خوب بخر و اینقدر شاد زندگی کن تا همه زبونشونو غلاف کنن. بخدا اگه من پسر بودم تاحالا خیلی چیزا بدست آورده بودم اما حیف دخترم و صدنفر واسم غیرت میکشن. تو محدود نیستی این بزرگترین شانس توست. از شانست نهایت استفاده رو بکن. همین که هیچ رفیق و وابستگی نداری بزرگترین امتیاز توست راحت میتونی بری و مشغول زندگی و کارت بشی . وقتی شرایطت عالی باشه هم خانواده و هم دوست همه چیز برات محیا میشه. بهترین فرصته وقتی از همه جا بریدی دیگه برو واسه خودت زندگیتو بساز الآن سنت کمه 10 سال بکوب کار کنی حتی پول دوا درمونتم در میاری یه ماشین یا خونه. کار عار نیست هرکاری که حلال باشه نترس برو بچسب بهش و واسه خودت باش. تا 32 سالگی که الآن همه 32 ساله ها هنوز بیکار و مجردن. تو میتونی تا اون موقع همه چی داشته باشی. و اینم بگم مرد زشتش خوشگله.

7. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arameshh نمایش پست ها
    تبریک می گم منم مثل شوما لکنت دارم
    خصوصی بچک دوست عزیز.
    بزرگوارید ممنون

8. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadiiiiii نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم اون چیزی که توی ذهنت هست رو انجام ندی
    چون اگه هرکس توی دنیا بخاطر تنها بودن و از نظر خودش کار آمد نبودن خود کشی کنه که دنیا میشه قبرستون
    من مطمئن هستم که شما یه ویژگی خیلی استثنایی داری که هنوز خودت کشفش نکردی
    خدا به همه ی ادما که یک نعمت یکسان نمیده!!!!!
    به یکی پول میده سلامتی نمیده
    به یکی قیافه میده پول نمیده
    به یکی همه رو میده ولی خود اون شخص بلد نیست ازش استفاده کنه

تو باید بری و خودت رو توی تمام حرفه ها ازمایش کنی
    مگه میشه که قابلیت نداشته باشی؟
    دوست عزیز برو پی زندگیت
    شما خوبه که توی خونه ای و پدر مادر داری
    ایشالا که نظرت کلا عوض شه
    درضمن میگی که هیچکس بهت توجه نمیکنه مگه توجه کردن به یه نفر خوبه؟
    همش چشم میخوری و زندگیت نابود میشه
    امیدوارم چندوقت دیگه بیای و کلا روحیاتت عوض بشه
    درود گرامی
    اولین نظری بود که خوب بود.
    راستش حرف دلم بود , گاهی شدیدا از ناکارآمدی خودم بدم میاد,احساس میکنم جای دیگران رو تنگ کردم و...,خوب من 2 سالی درمورد خودکشی خودم فکر کردم توی اینترنت تحقیق کردم و تصمیمم یکهویی و از سر احساسات نیست, ببینید من از بعد اون خودکشیم توی 17 سالگی که متاسفانه (شوربختانه) ناکام موند تا به امروز هیچ سودمندی توی خودم پیدا نکردم و انصافا فک نمیکنم بجز بدشانسی من بشه بش گفت حکمت(؟!)
    احیانا دنیا بشه قبرستون آدمهای بی مصرفی مس من واقعا تفاوتی احساس خواهد شد؟ ینی شرافت زندگی کردن با کلی درد و مشکل بالاتر از راحت شدنه؟ ینی شما معتقدی زنده بمون به هر صورتی که میشه؟؟؟ عجب....اون وقت ببخشید هرسال که آدم بیشتر زنده بمونه اجروقربش بیشتر میشه؟! و یا مدالی چیزی بش میدن که حالا با عدم اون مثلا بگیم آسمون به زمین میاد؟
    جالبه اکثر کاربران و حتی روانپزشک و روان شناسم میگن یه ویژگی استثنایی داری که هنوز خودت کشف نکردی!
    میگم که آقا جان نیست! والله نیست!
    میگن نه هست کشف نکردی!
    خوب اگه قرار به اینه که خودم کاشفش باشم گشتم نبود, و اگه قراره شما کاشف باشید خوب بگید میشنوم!(یقینا پاسخی نمیدید) از این مغلطه بازی های روانشناسان بدجوری وجودم آتیش میگیره
    بله درسته خدا به هرکس نعمت یکسان نمیده, به هرکس یه چیز میده به بعضیام چیزی نمیده...
    خوب,پول که نداد,قیافه هم نداد, سلامتی هم نداد, از همه کمترینش رو داد,ینی پول در حد بخور نمیر, سلامتی در حد اینکه فقط زجر بکشم ولی زنده بمونم,و...
    بله شده قابلیت ندارم اگه داشتم الان اینجا نبودم.
    چندوقت دیگه...
    پایدار باشید.
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-15-2016 در ساعت 12:43 PM

9. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    شما خیلی خوب اتفاقات اطرافت رو رصد میکنی ولی اشتباهت اینجاست که بزرگ میبینی البته تقصیری نداری من و خیلیها ی دیگه به خاطر کاستیهامون از جانب بقیه سرزنش شدیم یا مسخره مون کردن و همه میگیم جدی نگیر اما واقعیتش برای خودمون که پیش میاد تو روحیه مون تإثیر میذاره شما یه راه بیشتر نداری اونم رسیدن به موفقیته. سعی کن آدم موفقی بشی یه آدم پولدار یا تحصیلکرده عالی. فقط اینجوری میتونی یه تو دهنی اساسی بزنی به آدمهایی که مسخره ت میکنن. تمام عزمتو به کار بگیر و از تموم نیروت مایه بذار اصلا تو هم زشت هم.... بیخیال حرف بقیه برو سمت کار و خودتو با کار کردن مشغول کن ولخرجی نکن اینقدر چیزای خوب بخر و اینقدر شاد زندگی کن تا همه زبونشونو غلاف کنن. بخدا اگه من پسر بودم تاحالا خیلی چیزا بدست آورده بودم اما حیف دخترم و صدنفر واسم غیرت میکشن. تو محدود نیستی این بزرگترین شانس توست. از شانست نهایت استفاده رو بکن. همین که هیچ رفیق و وابستگی نداری بزرگترین امتیاز توست راحت میتونی بری و مشغول زندگی و کارت بشی . وقتی شرایطت عالی باشه هم خانواده و هم دوست همه چیز برات محیا میشه. بهترین فرصته وقتی از همه جا بریدی دیگه برو واسه خودت زندگیتو بساز الآن سنت کمه 10 سال بکوب کار کنی حتی پول دوا درمونتم در میاری یه ماشین یا خونه. کار عار نیست هرکاری که حلال باشه نترس برو بچسب بهش و واسه خودت باش. تا 32 سالگی که الآن همه 32 ساله ها هنوز بیکار و مجردن. تو میتونی تا اون موقع همه چی داشته باشی. و اینم بگم مرد زشتش خوشگله.
    درود بانو.
    ممنون قابل دونستید و نظر دادید.
    راستش درمورد مسخره کردن این تویه دوران دبیرستان و کلا مدرسه بود الان این جریانات نیست که مشکل عمده ایی برام ایجاد کرده باشه,اگرچه الانم که به گذشته فک میکنم میبینم واقعا حق با اونها بوده و شاید من لیاقت تحقیر شدن رو داشتم.
    خوب من توی دانشگاه شکست خوردم و این ترم عملا اخراج میشم پس اتوپیای زیبای تحصیلکرده شدن برازنده من نخواهد بود(علت اخراجم مشروط شدنمه, چون واقعا از پس درس ها برنمیام)
    درمورد پولدار شدن راستش بجز کار تویه یک فروشگاه روبروی خونمون اون هم به عنوان".." کار دیگه ایی بهم نمیدن و نخواهند داد پس رویای پولدار شدن هم برازنده من نیست. روزگار چنان تو دهنی زده بهم که فک نکنم حتی نای بلند شدن داشته باشم.آزادی درون قفس فرقی با زنجیر شدن در فضای باز نداره...
    پایدار باشید.
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-15-2016 در ساعت 12:38 PM

10. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    1,295
    تشکر شده 664 بار در 416 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بله اتفاقا دقیقا همین هست یک مثال ساده براتون میزنم!
    فرزندی مثلا ناقص الخلقه و بدون پا به دنیا میاد, بفرمایید آیا این فرزند میتواند در مسابقات دو المپیک شرکت کند؟!(قاعدتا میگید بله فلان کسک , پاسخ من این است : شرایط فلان کسک فلان بود فلان ها بودند,هزاران نفر را دیدم که فلج بودند هیچکدام دونده نشدند پس انگشت روی خواص گذاشتن مضحک است!)
    و یا فرض کنید ژیان آیا توان رقابت با فانتوم یا اف 16 را دارد؟
    پاسخ شما چنین است : بله اگر موتور اتمی به ژیان ببندیم با دو بال بزرگ یقینا اف 16 را جا خواهد گذاشت !
    عرض بنده این است محصول ژیانی که اختراع کردید:
    اولا-وجود خارجی ندارد
    دوما-دیگر ژیان نیست!
    بسیاری از استعداد های اشخاص مادر زادیست و خوب من 100% از آنها محروم بودم...
    میرسیم به بخش دوم گفته های شما درباره کاریابی!(من حرفی از بی پولی و یا فلان فلان نزدم که فرمودید حسابدار و...)
    در کشور ما بله از بچگی رییس میشوند ...
    اینایی
    که شما می گید همش توجیه.
    کار فقط برای بی پولی نیست مگه فقط بی پولها می رن سر کار اگه اینطوری باشه افرادی که بزرگترین سرمایه داران دنیان باید بیکار تو خونه بشینن.
    تو کشور ما ممکنه که کسایی باشن که از بچگی رئیس می شن اما مثل همون مثالهایی که شما مضحک خوندین
    به هر حال من تو عمرم آدمهای زیادی دیدم که مثل شما به هیچ جایی نرسیدن و نمی رسیدن
    دلیلش هم فقط یک چیزه اونم اینه که خودشون نمی خوان
    از نحوه نوشتن و درک مطلبتون معلومه که نه مشکل ذهنی دارید و خودتون هم اذعان کردید که مشکل بدنی ندارید.
    پس من نمی فهمم که استعداد یعنی چی!!!!! استعداد چه اهمیتی داره وقتی من پشتکار دارم. ممکنه استعداد باعث بشه که مثلا یه کاری که دیگران در 5 دقیقه انجام می دن من در 10 دقیقه انجام بدم اما این دلیل نمی شه که من اونکار رو انجام ندم.
    ممکنه که حرفهای من اصلا به مذاقتون خوشایند نیاد و هی دنبال بهانه برای تبرعه کردن خودتون هستید اما بدونید فقط خودتون مقصرید و نه خانواده و نه هیچ کس دیگه ای.
    برید یه سر تو این آموزشگاههای رعد ببینید کسایی که ناتوانی جسمی دارن چجوری دارن کار می کنن و خرج خودشون و خانوادشون رو می دن آدم شرمندشون می شه.
    یکم ازشون یاد بگیریم بد نیست.

11. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

12. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    1,295
    تشکر شده 664 بار در 416 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

درود
    ممنون بابت ارسال نظرتون.
    خوب شما بفرمایید چگونه و چطور به زندگی برگردم؟ (طبیعتا کسی که صداش از جای گرم بلند میشه انتظار ندارم درک بکنه حرفم رو )
    یقینا اینطور پاسخ میدید: نمیدونم هرطور که خودت میدونی برگرد! و یا همون سیاست سکوت تلخ رو در پیش میگیرید.
    بله من ضعیفم و توان ادامه ندارم, خسته شدم!
    خسته شدم از آمپولهای کورتون خسته شدم از قرص های آرامبخش خسته شدم از کلی مشکل ریز درشت که به چشم شما نمیاد...
    طبیعتا پدر مادری بالای سرتون بوده و مجبور نبودید زیر دست ناپدری بزرگ بشید( بگذریم تمایلی به ورود به مسایل خصوصیم ندارم)
    والا درمورد شکست یا موفقیت , من تا بحال فقط تجربه شکست داشتم حتی توی ریزترین اتفاقات ینی شما فرض کن حتی تویه گل یا پوچ!(قاعدتا خواهید گفت وا گل یا پوچ باختن مگه بده!)
    مشکل من دقیقا از همینجاییه که فرمودید بلند شو و زندگیتو شروع کن(خوب بلند شدم چه کار کنم دقیقا؟ به همین وضع ننگین ادامه بدم؟) طبیعتا اگه قصدم این بود الان مشغول ادامه همین زندگی بودم و خاطر شما مکدر نمیشد...
    اتفاقا احترام رابطه مستقیمی داره با قد و خوشتیپ بودن, خودت رو در نظر بگیر برای ادامه زندگی با یک مرد درب داغون کچل کوتوله ازدواج خواهید کرد یا با یک مرد خوشتیپ قد بلند پولدار!
    اگه پاسختون دومیه خوب پاسختون رو خودتون دادید و اگه پاسختون اولیه عجالتا یک پست بزنید
    نمونه دوم شما رییس شرکت هستید یک آدم قد کوتاه عینکی کور کچل خنگ رو استخدام میکنید یا یک آدم قد بلند باهوش متشخص؟
    و اگه پاسختون هیچ کدام هست درج این مطلب کاملا بی معنیه...
    من بازم می گم که شما خودت نمی خوای ، درسته که من خانواده عالیی دارم . اما این دلیل نمی شه که چشمم به دست اونا باشه . من کاملا آدم خود ساخته ایم . با اینکه دخترم و وضع مالی پدرم به قدری خوب بود که من تو سن 13-14 سالگی ماشین هم داشتم اما از سن 18 سالگی رفتم سر کار و روی پای خودم وایستادم.
    الان کارفرمام و خودم 20 تا کارمند دارم. اما حتی یک قرون از سرمایه اولیه و کارم رو از کسی نگرفتم. همش خودم و همسرم در کنار هم فعالیت کردیم حتی الانم دارم خیلی کار می کنم . شبانه روزی کار می کنم که اینجایی که الان هستم رسیدم . نخوردم و بخوابم و انتظار پیشرفت داشته باشم.
    کسایی رو دیدم که انقدر مشکل جسمی دارن که نمی تونن قدم بردارن اما بیکار نیستن . همونجوری کار می کنن نه برای درآمد بلکه برای اثبات مفید بودنشون.
    حالا شما میای می گی آره مثل شما و اون افراد کمه .
    خب کم دلیل بر نبودش نیست . عده کمه و همین نشون می ده که شدنیه ، پس چرا شما نمی آی جز ما ؟!!!!!
    می ری تو گروه اون آدمهایی که همش پی معجزه ان که یه دستی بیاد و بکشدشون بیرون و زندگی مرفه در اختیارشون بذاره و نون شبشونم بخره بیاره دم در خونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آدمهای زیادی اطرافم دیدم که پدر نداشتن ، ناپدری داشتن نامادری داشتن و زندگیشون لجن بود . اما اونا تو اون لجن نرفتن ، خودشون رو کشیدن بیرون الان مثل یه آدم عادی دارن زندگی می کنن.
    دستت رو رو زانوت بزار و بلند شو . همین

13. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

m_p

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم رو هواست,  زندگیم روی مداره,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  زندگیم رو لبه تیغه,  زندگیم روی مداره بابک جهانبخش,  زندگیم رو تکراره,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مغربي,  لباس مكون من 5,  لباس المحجبات,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس من 5,  لباس المرأة المسلمة,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه فنی خودرو,  مقایسه ساینا و تیبا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رانا با سمند,  مقایسه ساندرو با برلیانس,  مقایسه اوتلندر با سانتافه,  مقایسه پرسپولیس و استقلال,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)