مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32094
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    39
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khaste
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    حرف حساب جواب نداره...
    منتهی اگه واقعا ناظر باشه و راضی به زجرم باشه همون بهتر نباشم, بالاتر از سیاهی رنگی نیست اگه قراره اونور هم جهنم باشه خوب اینورم هست و با زندگی بیشتر طول این جهنمه بیشتر میشه...

اصلا میدونی اونور دنیا چه خبره ؟
    درکی ازش داری ؟
    جهنم اینور ؟ با اونور خیلی فرق داره !!!!!!؟

بنظرم بهتره در این مورد با عالم دینی صحبت کنی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    تشکر شده 170 بار در 137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yasan نمایش پست ها
    اصلا میدونی اونور دنیا چه خبره ؟
    درکی ازش داری ؟
    جهنم اینور ؟ با اونور خیلی فرق داره !!!!!!؟

بنظرم بهتره در این مورد با عالم دینی صحبت کنی
    این بحث رو ادامه نمیدم چون مربوط میشه به فاروم مشکلات دینی من اول باید مشکلات خودمو حل کنم بعد انشاالله اونجا هم این مشکل رو میگم...
    بگذریم...
    ممنون بابت پاسختون

3. Top | #43
    e.m
    e.m آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31098
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.49
    تشکـر
    49
    تشکر شده 122 بار در 61 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

سلام دوست عزیز فکرنکنین فقط شما مشکل دارین به خدا همه مشکل دارن همه سختی میکشن اما تحمل میکنیم تحمل به خاطر خودمون به خاطر امیدی که داریم به خاطر یه انسان وهرچیزی که برامون اهمیت داره فکرمیکنین خودکشی بکنین راحت میشین ازکجا معلوم جاتون اون دنیا راحت که اگه خودکشی بکنین مطمئنن جاتون بهشت نميشه وقتی شما انقدر جرأت دارین برای خودکشی چرا جرأت به خرج نمیدین برای تغییر زندگیتون خیلی ها میگن خودکشی کار آدمهای ضعیف اما من قبول ندارم این حرف هرکسی جرأت گرفتن جون خودش نداره قدرت میخواد شهامت میخواد وقتی شما این شهامت دارین پس به جای تموم کردن زندگیتون به فکر ادامه باشین برین پیش یه مشاور دنبال انگیزه برای زندگیتون باشین به خدا وخودتون ایمان داشته باشین فکر خودکشی هم نباشین خیلی ها هستن وضع زندگیشون خیلی بدتر ازشماست اما همیشه به خدا امید دارن

4. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط e.m نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز فکرنکنین فقط شما مشکل دارین به خدا همه مشکل دارن همه سختی میکشن اما تحمل میکنیم تحمل به خاطر خودمون به خاطر امیدی که داریم به خاطر یه انسان وهرچیزی که برامون اهمیت داره فکرمیکنین خودکشی بکنین راحت میشین ازکجا معلوم جاتون اون دنیا راحت که اگه خودکشی بکنین مطمئنن جاتون بهشت نميشه وقتی شما انقدر جرأت دارین برای خودکشی چرا جرأت به خرج نمیدین برای تغییر زندگیتون خیلی ها میگن خودکشی کار آدمهای ضعیف اما من قبول ندارم این حرف هرکسی جرأت گرفتن جون خودش نداره قدرت میخواد شهامت میخواد وقتی شما این شهامت دارین پس به جای تموم کردن زندگیتون به فکر ادامه باشین برین پیش یه مشاور دنبال انگیزه برای زندگیتون باشین به خدا وخودتون ایمان داشته باشین فکر خودکشی هم نباشین خیلی ها هستن وضع زندگیشون خیلی بدتر ازشماست اما همیشه به خدا امید دارن
    درود ممنون قابل دونستی و نظر دادی درباره مشاور یا پیش روانپزشک رفتن به طور کامل در کامنت #39 توضیح دادم میتوانید بخوانید.
    خوب همه میگن تغییر بده تغییر بده تغیییییییر بده خوب چه تغییری و چگونه؟ً
    یقینا کسی که به این درجه برسه فکر بهشت و جهنمم کرده مجددا خدمتتون میگم اگه این مشکلم حل شد بحث بهشت و جهنم رو توی فاروم مشکلات دینی مطرح میکنم.

به خاطر امیدی که دارم؟(چه امیدی؟) به خاطر یک انسان؟(کی؟)
    من دوسال رویه این موضوع فکر کردم و تقریبا تصمیم خودمو گرفتم و لابد با خدا هم طی کردم پس نیازی نیست بدونم بهشت خواهم رفت یا نه (چه بسا هیچم معلوم نیست زنده بمونم بهشتی باشم!)
    پایدار باشید

5. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.39
    تشکـر
    99
    تشکر شده 144 بار در 99 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    1

این دنیا پر مشکل هست اصلا انسان در سختی آفریده شده است مشکلات در این دوره زمونه بیشتر از قبل هست همه اینها درست است یک زنی شوهر فقیری داشت با چند تا بچه هی میگفت چرا انقدر بدبختیم تا اینکه شوهرش مرد باز ناشکری کرد و نالید این بار هم یکی از بچه هاش از دست داد همینطور ادامه پیدا کرد تا همه بچه هاش مردند گفت از من بدبختر تو جهان نیست در همین حال زلزله امد سقف رو سرش خراب شد بعد از نجات یافتن و درمان متوجه شد که پاهاش فلج شده و دگه خوب نمی شود در این حالت بود که فهمید باید به خاطر تمام چیزهایی که خدا بهش داده شکر کند با تمام وجود از خدا شکر کرد که بقیه اعضا و جوارحش سالم مانده . تا زندهایم باید امید داشت و سعی کرد تا خوشبخت شویم. بزرگترین اشتباه نا امیدی است بدانید تا دیدگاهتون عوض نکنید بدانید معجزه امید حتی مریض صعب العلاج را هم شفا می دهد بدانید خودکشی شرایط شما را از هر بدی بدتر خواهد کرد. تازه جهنم هم درکه های متفاوتی دارد که درک اسفل سافلین مال آدمهایی است که خودکشی می کنند پس اگر می خواهی بدبختترین آدمها باشی این کار حتما بکن تا ابد از اتش پیشمانی خواهی سوخت کسی که به خودش رحم نمی کند چطور می خواهد مشمول رحمت الهی شود. در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است.

6. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26207
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.70
    تشکـر
    1,295
    تشکر شده 664 بار در 416 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

درود بانو.
    از 13 14 سالگی خوردو زیر پاتون بود اما از صفر شروع کردید؟! بله بله متوجه شدم
    شاید صفر شما مثلا یک الی دومیلیارد هست صفر ما ینی واقعا صفر, شاید هم من ریاضیم ضعیفه و حق با شماست.
    والا ما هم ننشستیم بخوریم و بخوابیم چون اگه اینطور بود تابحال رو به موت میبودیم,منتهی مشکل شما بالایی ها با ما پایینی ها دقیقا همینه.
    احتملا همسرگرامی تونم صفری بودن مثل شما (نه صفری شبیه ما)
    خدا میدونه صفر شما چقدر صفر بوده که جواز کسب گرفتید تازه شرکت زدید و کارمند هم دارید.!
    نخیر من منتظر معجزه نیستم تلاشم رو میکنم اما چکار کنیم پدری نداشتیم که ما را صفر(صفر شما) رها کند و امکان رشد پیشرفت داشته باشید.
    احتمالا شما از لحاظ تحصیلی هم درجات بالای علمی هستید کما اینکه من از لحاظ علمی هم اوتم.
    بدرود گرامی.
    صفر من صفر مطلق بود.
    صفر یعنی هیچ تو همه زبانها و فرهنگها معنی صفر یعنی هیچ.
    من هیچ چیز از پدرم نگرفتم نه از پدرم و نه از هیچ کس دیگه ای . چون پدرم به من ماهیگیری یاد داد .
    من دو سال تموم حتی به زور بلیط اتوبوس داشتم که بدم خیلی از مسیرها رو پیاده می رفتم
    خیلی وقتها تو حسابم حتی 5000 تومان نبود که بخوام برم بگیرم و خرج کنم.
    می خواستم به پدرم ثابت کنم که می تونم از پس خرج خودم و زندگیم بر بیام.
    سخت بود اما تونستم و همون باعث شد که بچسبم به کار رو کارم الان به اینجا برسه.
    درس خوندم و کار کردم.
    الانم همینطورم فکر نکنید چون اوضاع مالیم خوب شده بی خیال کار کردنم و استراحت می کنم.
    نه
    همین الانش هم شبهای کمی هست که بیشتر از 2-3 ساعت می خوابم.
    کل مسئولیت خونه و زندگی و پسرم به دوشم هست.
    از سرکار می ام بدو می رم پسرم رو می برم کلاس موسیقی و زبان
    بعدش کارهای خونه
    بعد از همه اینها هم شب کاری برای کارهایی که قول دادم فردا تحویل بدم.
    برای من فرقی نمی کنه که شما بشینید و بگید آره من نمی تونم.
    خب معلومه که نمی تونید چون خودتون می خواید که نتونید.
    برای من کلمه ای به اسم نتونستن وجود نداره.

7. 3 کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #47
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گوینده و دوبلور
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.87
    تشکـر
    155
    تشکر شده 408 بار در 224 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

تو خونواده متوسط و ضعیف بدنیا اومدم
    یه بردار بزرگتر از خودم دارم که تو هیچ یک از مراحل زندگیم کمکم نکرد.
    یادم میاد یکبار رفته بودم نون ببری بگیرم نون رو که گرفتم چون دراز بود توی خیابون گوشش گرفت به بستنی یه نفر و افتاد زمین پسره با هام دعوا کرد اما اونجای این ماجرا منو سوزوند
    که داداشم شاهد صحنه بود و بجای کمک به من میخندید و بهم پوزخند میزد. بعد از دعوامون نون له شده من و لباس های خاکی...
    داداشم بجای اینکه زیر بغلمو بگیره بهم گفت خاک برسرت!
    دبستان بودم چون چشمام ضعیف بود برام عینک خریدن اما چون زیاد نمیخواستن پول خرج کنن کم کیفیت ترین فریم رو انتخاب کردن فریمی که بسیار بزرگ بود
    اون عینک از هفته اول باعث شد همه مسخرم کنن.
    روز اول مدرسه با بغل دستیم دوست شدم اما رفته رفته و به علت مسخره ها از جمله عینکی چارچشمکی کور یا پیرمرد همون یک دوست رو هم از دست دادم
    میدونم خنده داره میدونم بی اهمیته اما درک کنید پسری توی اون سن تنها باشه چقدر سخته
    پنج سال تنهایی بدون هیچ رفیقی...
    راهنمایی رفتم یادم میاد روز اول محکم از پله لیز خوردم لیز خوردنم همانا و مضحکه شدنم همانا
    شده بودم مسخره همه,تنهایی کم بود حالا توهینم اضافه شده بود تا تونستم اون سه سال جهنمیم تموم کنم
    دبیرستان اوضاع فرق داشت,اینجا طور دیگه ایی طرد شدم,خوب من یه آدم کوتاه قد لاغر اندامم که توی زندگیم بجز تحقیر و خورد شدن چیز دیگه ایی نبوده,نه خوشتیپ بودم که تو دل برو باشم نه درسم خیلی تاپ بود که تحویلم بگیرن.
    طبیعیه همه باهام برخورد سرد داشتن انگار کسی منو نمیدید
    وضع تحقیرها توی خونه بدتر بود مدام مقایسه من با بقیه و من همیشه موجب سرخوردگی بودم همیشه نفر آخر.(البته دعواهای خانوادگی هم بماند , دوست ندارم این رو هم وارد کنم)
    دوم دبیرستان اون روز رویایی فرا رسید,برادرم دانشگاه شهرستان بود پدرومادرمم رفته بودن بیرون و تا شب برنمیگشتن
    رفتم توی جعبه ابزارها تیغ موکت بری رو برداشتم رفتم حموم
    آب رو باز کردم و نشستم روی زمین هیچ فکری نداشتم بجز اینکه رگمو بزنم.
    روی دستم با تیغ موکت بری هفده تا خط کشیدم تا هفده سال زندگی پر رنجم تموم بشه
    قطره قطره خونم میریخت ترسیدم اما عشق به اینکه بالاخره تموم میشه بر ترسم غلبه کرد.بدنم سرد شد دیگه پاهام رو حس نمیکردم
    صدای اب و کف حمامی که با اب خون قاطی بود.
    سرم گیج خورد و چشمام تار شد دیگه فقط صداهای مبهم...
    شوربختانه به این زندگی ننگین برگشتم و موفق نشدم.
    درست فهمیدید من یه آدم شکست خورده به تمام عیارم نه تنها توی کل زندگیم بلکه حتی توی تموم کردنش.
    خیلی ها گفتن شاید دلیلی داشته شاید..اما من دلیلی پیدا نکردم بجز بدشانسی.
    پنج شش سالی از اون ماجرا گذشت نه تنها اوضام بهتر نشد هروز بدتر دیروز شکست های جدید...
    با خودم فک جدید کردم دوباره خودکشی کنم.
    مطمینم آینده ایی ندارم و نه امید دارم که اتفاق خاصی رخ بده.
    توی این 22سال بهم ثابت شد زندگیم هیچ ارزشی نداره.
    قصد نداشتم اینجا بنویسم اما دوستی مجبورم کرد از شما نظر بخوام
    نظر قطعی میخام,خودکشی بکنم یا نه؟
    درباره خودم:یک آدم زشت,بدصدا,بی هنر,تحصیلاتم داغون تویه یک دانشگاه...,توی زندگیم حتی یکبار هم نخندیدم خنده داره اگه بگم تا بحال حتی موفقیتی حتی کوچک هم نداشتم!
    شرایط جسمیم تعریف خاصی نداره کم خونی دارم و قیمت بالای داروها,به نظرم وجودم بجز هزینه هیچ سودی نداره.
    ممنونم پاسخ بدید.
    سلام دوست عزيز خب منم شرايط شمارو دارم اما تغيير در خودم ايجاد کردم الان هفت تا دوست دارم منم چيزاى خيلىىىى بدتر برام اتفاق افتاده منم کم خونى دارم عينکى هستم و دوم دبيرستانم اما وقتى مسخرم کردن بهشون اهميت ندادم و خودمو ثابت کردم تا شاگرد برتر شدم خب اين همه تلقين منفى معلومه که تاثير داره از خودتون شروع کنيد جملات منفى رو کنار بزاريد با خودکشى جز به قعر جهنم رفتن چيز بهترى نمى بينيد و ارزو ميکنيد کاش هيچوقت اينکارو نمى کرديد من برادر ندارم اما پدرم مثل برادر شماست حتی گاهى هم مادرم اين بل خودتونه که به زندگى بخنديم تا شادمون کنه يا تلقين منفی کنيم که ارزوى مرگ کنيم
    شادی زندگی خود باشید و به زندگی لبخند بزنید ، وقتی دلیلی برای خندیدن نیست خودتون دلیل لبخندتان را بسازید

9. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    622
    تشکر شده 879 بار در 483 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام امیرجان. خوبی؟
    من تایپیکت رو کامل نخواندم فقط پست اول رو خواندم
    همه ما یه چیزهایی داریم دوستش داریم درسته؟ یا کارهایی دوست داریم انجام بدیم.چند تا از چیزهایی که داری و دوستش داری رو میگی؟
    مثلا" مادر یا یه کیف که داری و خوشت میاد یا دوچرخه یا کتابی که خواندی
    یا مثلا دوست داری با دوستت سینما بری. یا با یکی از دوستانت تا صبح فیلم ببینید.
    چند تا مثال میزنی؟

10. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30396
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    28
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز تاپیک اول رو خوندم باتوجه ب حرفاتون ریشه مشکلات شما خانوادتون و خودتون هس بهتره خانوادتون هم پیش روانشناس برن چون اولین سلب اعتمادنفس رو اونا ازتون کردن؛بهتره ب جوونیتون فکر کنین ب اینکه چه کاراهای مفیدی و انگیزه برانگیزی میتونین انجام بدین خودتون رو از حالی ک الان دارین رها کنین.

11. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.83
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    این دنیا پر مشکل هست اصلا انسان در سختی آفریده شده است مشکلات در این دوره زمونه بیشتر از قبل هست همه اینها درست است یک زنی شوهر فقیری داشت با چند تا بچه هی میگفت چرا انقدر بدبختیم تا اینکه شوهرش مرد باز ناشکری کرد و نالید این بار هم یکی از بچه هاش از دست داد همینطور ادامه پیدا کرد تا همه بچه هاش مردند گفت از من بدبختر تو جهان نیست در همین حال زلزله امد سقف رو سرش خراب شد بعد از نجات یافتن و درمان متوجه شد که پاهاش فلج شده و دگه خوب نمی شود در این حالت بود که فهمید باید به خاطر تمام چیزهایی که خدا بهش داده شکر کند با تمام وجود از خدا شکر کرد که بقیه اعضا و جوارحش سالم مانده . تا زندهایم باید امید داشت و سعی کرد تا خوشبخت شویم. بزرگترین اشتباه نا امیدی است بدانید تا دیدگاهتون عوض نکنید بدانید معجزه امید حتی مریض صعب العلاج را هم شفا می دهد بدانید خودکشی شرایط شما را از هر بدی بدتر خواهد کرد. تازه جهنم هم درکه های متفاوتی دارد که درک اسفل سافلین مال آدمهایی است که خودکشی می کنند پس اگر می خواهی بدبختترین آدمها باشی این کار حتما بکن تا ابد از اتش پیشمانی خواهی سوخت کسی که به خودش رحم نمی کند چطور می خواهد مشمول رحمت الهی شود. در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است.
    منطق شما اینه:
    همینی که هستیم زیادته الهی جز جگر بگیری بفهمی
    خدا اگه رحمت داشت این همه بدبختی تو جهان نبود(بگزریم این مشکل رو تو فاروم مشکلات دینی مطرح میکنم لطفا تویه این پست قصد ندارم به بحث خداشناسی بپردازم...)
    ممنون گوشم پره از این حرفا بدرود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم رو هواست,  زندگیم روی مداره,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم روبه راهه,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  زندگیم رو لبه تیغه,  زندگیم روی مداره بابک جهانبخش,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مغربي,  لباس مكون من 5,  لباس المحجبات,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس من 5,  لباس المرأة المسلمة,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه دیوار با تنهایی,  مقایسه کتاب با دوست,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه میز با درخت,  مقایسه کفش با پا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رفتگر با افتاب,  مقایسه ساینا و تیبا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)