مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 172

موضوع: زندگیم رو تموم بکنم؟

1. Top | #81

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    تشکر شده 166 بار در 133 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : زندگیم رو تموم بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aza نمایش پست ها
    سلام من صحبت های آخر بچه ها رو نتونستم بخونم خیلی سرسری نگاه کردم اما نظرم اینه که شما بیشتر از اینکه توانایی نداشته باشی توانایی های خودتو نمیشناسی.
    خیلی ها انقد کند ذهنن که دوران ابتدایی رو به سختی میگذرونن اونوقت شما میگی کند ذهنم.

ابتدایی که بودم یه همکلاسی داشتم خیلی ضعیف بود من راهنمایی نمونه قبول شدم رفتم اونجا سال آخر مشکلاتی پیش اومد که عقب افتادم و نتونستم دبیرستان هم نمونه قبول شم برگشتم مدرسه عادی و همون دختر شد بغل دستی ام. یه دختری که صدای خوبی نداشت حرف زدنم خیلی روون نبود از یه خانواده ی خیلی پرجمعیت و تقریبا کم سواد و تو کلاس همه دستش مینداختن و دوستی نداشت . خلاصه گذشت من دیگه درس نخوندم سال به سال ضعیف تر شدم و کنکور میدونی چی شد ؟ اون شد 4 هزار من شدم 50 هزار . تو فهم مطالب خیلی ضعیف بود اما تلاش کرد خییلی تلاش کرد میتونم بگم شبانه روزی تلاش کرد فقط دو سال آخر کنکور درس خوند حتی اول دبیرستان هم ضعیف ترین شاگرد بود و خودم بهش میرسوندم بزور پاس کنه. میدونم خونوادشم نمیتوستن کلاس های کنکور فرستاده باشنش فقط تلاش خودش بود.

خدا هیچ وقت تلاش کسی رو بی جواب نمیزاره شما تلاشت رو کنی مطمئن باش جوابش رو میگیری .

اما اینکه چه کاری کنی بستگی به خودت داره که چه چیزی دوست داشته باشی یکی نقاشی دوس داره یکی ریاضی دوست داره .
    خودکشی نکن یه زندگی عادی رو ادامه بده اگه بخوای زندگی کنی به خاطر خدا و عشق بهش اون خودش کاراتو درست میکنه از یه جاهایی بهت میرسونه که فکرشم نمیکنی یه راه هایی رو برات باز میکنه یه برکتایی به زندگیت میده که خودت بمونی به شرطی که ناشکری نکنی و به حداقل برای گذروندن یه زندگی ساده راضی باشی .

اما مسیله جسمی چیزی نیست که کمتر کسی الان دچارش باشه مشکل شما هر چقدم حاد باشه همین که میتونی تا دانشگات به هر سختی بری و برگردی یعنی یک سری توانایی ها رو داری برو ببین تو بیمارستانا کیا چند سال بستری ان کیا جواب شدن و دارن به زندگی ادامه میدن و .... خودت بهتر از هر کس دیگه میتونی زندگیت رو مدیریت کنی اما بازم پیشنهادم بهت اینه که بری پیش یه مشاور تا برات با توجه به وضعیت مالی و جسمیت برنامه روزانه بریزه و همفکری کنه تا کم کم شاهد موفقیت هات بشی فقط باید صبر کنی.
    اگر روحیه ات رو تقویت کنی و تغذیه ات رو سالم هم تاثیر خیلی بالایی تو وضعیت جسمیت میزاره .

من جای تو بودم به هر دری میزدم الا خودکشی.
    درود من مشکلم دقیقا با همون بخشه که گفتین اما اینکه چه کاری کنی بستگی به خودت داره که چه چیزی دوست داشته باشی یکی نقاشی دوس داره یکی ریاضی دوست داره .

من کلا تویه هیچکدوم از این موارد نه توشون استعداد دارم و نه علاقه
    اون دوست شما هوش و استعدادش زیاد بوده و بالاخره بروز داده, من هوش ندارم راستش کم هوشم. قبول دارید برای اینکه متوجه چیزی بشید اول باید درکش کنید؟ (درسی مثل ریاضی-فیزیک و....) شما هرچقدرم بخونید نفهمید نمیشه من یه کتابچه 3000صفحه ایی دارم که توش هر مسیله رو 28 بار جل کردم و در آخر هم اون سوال رو غلط نوشتم و درس رو افتادم..
    خوب نتیجه تلاشم کو پس؟ اون همه نوشتم کو؟ چیشد....
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-18-2016 در ساعت 06:01 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Aamir2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

3. Top | #82

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Dev نمایش پست ها
    من بر اساس تجربیاتی که توی زندگی به دست اوردم باید بگم که نشد و نمیشه یک کلمه ی تعریف نشده برای من هست .

یا خودت نمیخوای یا حوصلشا نداری . خیلی مواقع ما حال تغییر نداریم نشستیم یکی از راه برسه زندگی مارا تغییر بده . منم مدتی همینطور بودم . همش منتظر یک معجزه و منجی بودم برسه و زندگیما عوض کنه ولی هیج وقت نیومد و خودم تصمیم گرفتم تغییر کنم .

تو هم الان توی همین حال گیر کردی . پسر نشد و نمیشه نداریم . کسی بخواد کاریا بکنه اینقدر تلاش میکنه تا بشه . اگر شکست خوردی ببین مشکلت کجا بوده یکبار دیگه . دفعه بعدم شکست خوردی دلیلشا بفهم دوباره تلاش کن .

من تا چیزیا خودم تجربه نکنم به کسی پیشنهادش نمیدم . اینا تجربیات زندگی خودم بوده که گفتم . این نکاتی که دوستان میگن را یادداشت کن مرور کن و استفاده کن . فقط بخونی و بگی نمیشه که چیزی تغییر نمیکنه .
    توی پی وی هم یک نکته ایی بهت گفتم برو اونا را ببین حرف گوش کن . من میدونم که جواب میده که بهت پیشنهاد دادم وگرنه اهل شعار دادن الکی نیستم . وقتی خودم جواب گرفتم پس حتما جواب میده و خیلیای دیگه هم تونستن .

ببین اون دنیا خبری نیست خیالت راحت . اونطرف با خودکشی بدتر اینجا میشه . این فکرا از سرت بیرون کن و فقط یک انتخاب داری که زندگیتا عوض کنی .

یاس هم حرف قشنگی زد :

میگی بازم یاس الکی رفت رو سن
    ببین اشک بعد رفتن تو 7 روزه
    حالا چی شده واسه مرگ چراغت سبزه؟
    واسه نجات رسیده همین یه راه به مغزت؟
    میخوای خودتو بکشی بری که چی؟
    شیطونو لعنت کن و بگیر بشین
    فکر میکنی وقتی بری اون دست پل
    فرشته ها منتظرتن با دست گل؟
    نه مطمئن باش از این خبرا نیست
    خیلی رفتن و تو هم یه نفر لیستی

برای انجام کاری باید اشتیاق سوزان داشته باشی . یعنی از ته دلت با تمام وجودت بخوای و تلاش کنی تا بشه . کار نشد نداره و اگر اشتیاق سوزان داشته باشی و بخوای میشه .

برای شناخت استعدادهات هم تجربه کن . کارهای مختلفا تجربه کن ببین از چی خوشت میاد . من خودم اینجوری فهمیدم و توی بعضی چیزا هم بهم پیشنهاد داده شد استعدادهام همینطوری مشخص شد . تجربه کن . خودتا تصور کن ببین دوست داری 20 سال بعد چکاره باشی . چه شغلی خستت نمیکنه .

ادم بی استعداد و کم هوش وجود نداره . فقط اینایی که میگن ما اینجوری هستیم مثل تو به خودشون تلقین میکنن . شیوه ی اموزشی دانشگاه و مدارس هم اشتباهه . هر کس شیوه ی یادگیریش فرق داره .یکی باید گوش بده یکی بنویسه . یکی تجربه کنه . (شنوایی - بصری - حرکتی - ترکیبی ) . ولی توی دانشگاه و مدرسه اصلا به این چیزا اهمیت نمیدن و فقط کسایی بیشتر استفاده میبرن که با شیوه ی تدریس اون استاد بتونن ارتباط برقرار کنن . استادی که همه چیزا فقط توضیح میده فقط کسایی استفاده میبرن که شنوایی هستن .
    من خودم با دیدن و تجربه کردن و نوشتن یاد میگیرم . کمتر شنواییم . بخاطر همین با استادی که فقط توضیح میده و نکات را توی جزوه نمیگه مشکل دارم . توی کلاس نمیتونم زیاد گوش بدم زود خسته میشم باید بعدا ببینم بخونم و تجربه کنم . فکر میکردم کم هوشم ولی بعد فهمیدم نه قضیه اینطوریه .

تو هم همینطوری و داری تلقین الکی میکنی .

ببین من یاد گرفتم روی هیچ کس غیر خدا حساب نکنم . همه فکر کار خودشونن . برادر - خواهر - دوست و ...
    ادما تا وقتی مشکل دارن کسی سمتشون نمیاد ولی وقتی به جایی رسیدن همه میان سراغشون .

اگر از این زندگی خسته شدی عوضش کن . تغییر کن . تلاش کن . کسیم نمیتونه بهت کمک کنه غیر خودت .

موفق باشی
    منتظر معجزه نیستم اتفاقا کلا بریدم و قطع شدم,میخوام خودم معجزه کنم معجزه امم تموم کردن زندگیمه...
    مشکل من فقط درس یا فهم مطلب نیست, بلکه شاید 30% مشکل من اونه, مشکلات دیگه هم هست مثلا قد کوتاهم لاغرم عینکی هستم و یه جورایی هیچکس منرو آدم حساب نمیکنه.
    عوضش میکنم ...دقیقا واسه همینه که تصمیم گرفتم تمومش کنم.

4. Top | #83

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    سلام خوشحالم که حرفم به دلتون نشست هر انسانى علاقه و استعدادى داره سعى کنيد اونو پيدا کنيد و مطمئن باشيد که در اون پيشرفت خواهيد کرد فراموش نکنيد 99%تلاش و 1% فقط 1%هوش مى باشد تلاش هم يعنى مثل اين حرفتون که گفتيد من باهوش نيستم نگيد نميگم که بگيد باهوشم اما بگيد اگه بخوام مى تونم مدام تکرار کنيد
    هرچی فک کنم بازم همونه, وقتی سه بار یه درس آسون رو بیوفتی وقتی حتی از پس پیدا کردن یه آدرس هم برنیایی...

5. Top | #84

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    هرطور به حس خودت باشه دوست عزیز.الان شما باید بدونی حداقل از حس اینکه بخوای زندگی رو تموم کنی برگشتی یا نه.اگه هنوزم از زندگی ناامید هستی میتونی بگی و بیشتر کمکت کنیم دوست عزیز
    اگه راه کم دردتری برای مرگ هست خوشحال میشم بشنوم

6. Top | #85

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    ببینیدشماخودتونم باور دارید به فحش ها و ناسزاهایی ک بتون میگفتن بعد میگید اجازه ندادید؟!!!
    خب وقتی کسی به خودت میگ کودن، خب معلومه ک نمیتونه حل کنه... تلقین هر آدم به خودش خیلی مهمه، اینک چیو ب خودتون نسبت میدید خیلی مهمه...
    اینک دارید اخراج میشید چه ربطی به برکات خدا داره؟!!!! وقتی همش میگین کودنین و نمیکشید و نمیتونید و... خب معلومه ک نمیشه...
    چطوره همه بدبختیا از منه ولی خوشبختیا از خدا؟!
    اینکه ای کیو پایینی دارم,اینکه چشمام ضعیفه, اینکه کم خونی مادرزاد دارم , اینا لابد همه مشکل خودمه و خدا کاملا بی تقصیره!!
    د خب اگه یکم وضعم بهنر بود یکم باهوشتر بودم از پس اون درس برمیومدم دیگه,پس نگید برکت خدا نیست پس نگید مقصر خودتی...درس ساده با یک کتاب نهایت 100 صفحه ایی از روش باور کنید 50بار نوشتم اما نهایت با 6.5 درس رو افتادم...

7. Top | #86

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام امیر جان.

دوست داری چطوری بهت کمک کنیم؟
    دوست داری مشکلاتت رو بهتر متوجه بشیم و بفهمیم؟
    دوست داری درددل کنی با دوستانی که تایپیکت رو میخونند تا بیشتر درکت کنند؟
    دوست داری در لابلای این ناراحتی ها و مشکلاتی که داری دوست داشتنی ها رو بیرون بکشی و از آنها لذت ببری؟ واسه اینه که همه مسائل رو تا حدی باز میکنی؟

دوست داری مشکلاتت رو دسته بندی کنی و بنویسی و به نوبت برای برطرف کردن از دوستان راهنمایی بگیری؟
    نظرت چی هست برای هر مشکلی که داری جداگانه تایپیک بزنی و به نویت مسائل رو حل کنی؟ ولی همه رو نمیشه با هم یک شبه حل کرد بعضی هایش ممکنه چند ماه زمان نیاز داشته باشه.

دقیقا" چه چیزهایی رو دوست داری الان؟ من فکرمیکنم کمی آرامتر از قبل شدی و این خیلی خوبه.
    چیزی که دوست داری و میدونی دوستان در اینجا میتونند با صحبت هایشان بهت کمک بدن راهنماییت کنند رو برای ما بنویس

میدونی که همه عزیزانی که برای شما پست گذاشتن توی فکرت هستند شاید شما رو نشناسند ولی دلسوزت هستند.
    کاش واسه منم آنقدر پست های قشنگ میگذاشتند

امیدوارم این دفعه رو به سئوالاتم جواب بدی.درضمن شما یک مرد هستی مرد بودن سخته خیلی سخت تر از آن چیزی که فکرش را میکنی.
    باید جور مرد بودنت رو بکشی همه ما این شکلی هستیم
    یک مرد یک جاهایی باید مثل سنگ سفت و سخت باشه تا بتونه دوام بیاره.
    یک مرد هیچوقت کم نمیاره حتی اگر بخواد ببازه جوری میبازه که دشمنش برنده نشه.

منتظرم چند وقت دیگه اینجا تایپیک بزنی و برای ما خبرهای خیلی خوبی داشته باشی
    درود
    خیلی مردی...
    اره راستش حرفتون درسته دونه دونه مشکلاتم رو باید دسته بندی کنم تک به تک حلشون کنم,این منطقی ترین کاره.از کجا شروع کنم؟ بسکه پیچ خورده دقیقا نمیدونم از کجاش بگم.
    بله خیلی آرومم آروم...مثل آرامش شب تویه یه خرابه فقط صدای باد میاد با یه ناله که پس زمینه اون صداس.
    ویرایش توسط Aamir2020 : 11-18-2016 در ساعت 06:30 PM

8. کاربران زیر از Aamir2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #87

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.82
    تشکـر
    5,767
    تشکر شده 5,836 بار در 2,733 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

سلام
    همیشه مرگ پایان بدبختی نیست
    تو ک تو این دنیا این همه سختی کشیدی چرا میخوای تو اون دنیا هم اینقدر سختی بکشی
    خوب و پاک زندگی کن تا تو اون دنیا بری تو بهشت و با خدا ملاقات کن تا جواب تمام سختی هات را ببینی.
    چرا از امروز بیخیاا افکار و توجه بقیه نمیشی
    برای خودت و خدات زندگی کن
    آدم ها تا وقتی خودشون را نیازمند محبت و توجه بقیه میبینن عقبن
    بیا از خودت شروع کن
    بگو اگه بقیه بهم توجه ندارن مهم نیست مهم اینه ک خودم به خودم توجه کنم
    برای تغییر دیدگاه بقیه فقط کافیه خودت را تغییر بدی
    خودت را باهیچ کس مقایسه نکن چون تو یک آدم دیگه هسی و اگه قرار بود مثه بقیه باشی چرا خلق شدی
    به خودت بگو ک من باهمه متفاوتم و خدا مرا از بقیه پتمایز خلق کرد.
    برو راهی ک موفقیتت در تو هست حتی اگه هیچ کس تشویقت نکنه و پشتیبانت نباشه
    مطمین باش اگه خودت به خودت ایپان و باور داشته باشی روزی همه حسرت تورا میخورن و همه خانواده بهت افتخار میکنن.
    پسر خوب خودت را محتاج نشون نده قوی باش
    اگه زمین خوردی بجای اینکه له اطراف نگه کنی و منتظر دست یاری باشی دست را زانوت بزار و بگو یاعلی و باافتخار بلند بشو.
    کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من .

یا علی مدد

10. Top | #88

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تا حدودی درک می کنم مشکلاتتون رو و سختی های که تحمل کردین
    اما هممون این رو میدونیم که خداوند هیچ چیزی و هیچ کسی رو بدون دلیل خلق نکرده
    و این ما هستیم که باید دنبال دلیل د هدف زندگیمون برگردیم و پیداش کنیم
    هر کسی با هر شرایطی که باشه
    نمیدونم نیک وی آچیچ رو میشناسید یا نه ولی اگه نمیشناسید یه سرچ بزنید تو گوگل دیدنش خالی از لطف نیست
    همه تو زندگیشون به نحوی سختی و مشکل دارن حالا بعضیا کمتر و بعضیا هم بیشتر
    بعضا هم هممون تو شرایطی که به دنیا اومدیم دخیل نبودیم و به قولی این سرنوشت و تقدیرمون بوده
    اما دلیل نمیشه تا آخر عمرمون تو همون شرایط بمونیم و اون مدلی زندگی کنیم
    شما که دانشگاه رفتین پس نشون دادین که تونستین
    بعضی از هم سن و سالای شما نتونستن بهش برسن
    به نظرم بهتره ابتدا خودتون رو بشناسین و بعد یه درک درست از زندگی و اهدافی که تو این دنیا میتونین داشته باشین بدست بیارین
    خداوند هر کسی رو یه جوری آفریده
    به هر کسی توانایی ها و نعمتایی داده که به دیگری نداده
    و خلاصه کلام هر کسی فقط یه ورژن ازش رو این کره خاکی هست
    پس باید سعی کنیم قدر خودمون رو بدونیم
    اینکه شما این شرایط سخت رو داشتین آیا مقصر خودتون بودین که الان میخواین با خودکشی حلش کنین؟؟
    مسلما نه
    ظاهر و خونواده و محلی که ماها توش به دنیا اومدیم دست خودمون نبوده
    اما اینکه چجوری زندگی کنیم این دست ماست
    بزرگی میگه که ارزش آدم ها به اندازه همت و تلاششونه
    نمیگم ظاهر مهم نیست یا شرایط دیگه
    اما باید تلاش کرد واسه چیزایی که میشه بهترشون کرد و چیزایی رو هم که نمیشه باید سعی کرد باهاشون کنار اومد
    مطمئنن خداوند هم بی پاسخ نمیذاره این تلاش رو
    وقتی شرایط سخت باشه و مشکلات زیادی وجود داشته باشن باید با تفکر و انتخاب درست سعی کنیم که شرایط رو واسه خودمون بهتر کنیم
    ببینین به چه چیزایی علاقه دارین
    و یا اینکه میخواین در آینده چجوری باشین
    بعدش واسه خودتون مسیر رسیدن بهش رو انتخاب کنین و با در نظر داشتن زمان واسش برنامه ریزی کنین و به سمتش برین
    این خودش خیلی لذت بخشه
    همیشه لذت فقط در رسیدن و بدست آوردن نباید باشه
    تلاشی که ما می کنیم واسه رسیدن به علاقه هامون خودش خیلی با ارزشه
    برین تو خیابون یه نگاه به اطرافتون بندازین
    متوجه میشین که زندگی همه گل و بلبل نیست
    هستن بعضیا شرایط زندگیشون از شما سختتره، اما به جای دامن زدن به مشکلات و سرزنش کردن خودشون به فکر راه حلی برای بهتر شدن هستن
    به قول بزرگان همیشه اون چیزی که اتفاق میفته ده درصد قضیه رو تشکیل میده و این نحوه برخورد ما با شرایط و مسائل هست که نود درصد قضیه رو تشکیل میده
    میدونم سخته اما شدنیه و باید تلاش کرد
    اگه میتونید به یه مشاور مراجعه کنید که تو این مسیر بتونه بیشتر کمکتون کنه
    با آرزوی شادی و موفقیت برای شما.
    من با سختی زندگی مشکل ندارم . از توانم خارج شده دیگه نمیتونم.
    تلاش کنم واسه چی؟ دوروز بیشتر زنده موندن واسه بیشتر زجر کشیدن؟
    مراجعه کردم,دارو خوردم نشد که بشه

11. Top | #89

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    در اینترنت جستجو کردم کسایی مانند شما فکر خودکشی دارند به افسردگی شدید مبتلا هستند این افسردگی در این حد تنها با مشاوره قابل درمان نیست همراه با مشاوره شما باید حتما به دکتر روانپزشک مراجعه کنید تا درمان دارویی نیز روی شما انجام شود داروها باعث کاهش افسردگی می شوند مثل یک تب بر برای مریضی که تب بالایی دارد می باشد با کاهش افسردگی تا حدی می توانی با روحیه بهتر به فکر تغییر خودت باشی شاید در این شرایط با این روحیه قادر به انجام این تغییر نباشید ضمنا اگرمی تونی یک مسافرت به یک جای خوش آب و هوا برو تا کمی روحیه ات بهتر بشه مشاوره در این صورت نتیجه بهتری برای شما می دهد
    بله شش ماه پیش روانپزشک رفتم دارو مصرف کردم,بجز خشک شدن دهنم سرگیجه حالت تهوع و خرج سنگین نتیجه ایی نداشت...

12. Top | #90

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.88
    تشکـر
    9
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    همیشه مرگ پایان بدبختی نیست
    تو ک تو این دنیا این همه سختی کشیدی چرا میخوای تو اون دنیا هم اینقدر سختی بکشی
    خوب و پاک زندگی کن تا تو اون دنیا بری تو بهشت و با خدا ملاقات کن تا جواب تمام سختی هات را ببینی.
    چرا از امروز بیخیاا افکار و توجه بقیه نمیشی
    برای خودت و خدات زندگی کن
    آدم ها تا وقتی خودشون را نیازمند محبت و توجه بقیه میبینن عقبن
    بیا از خودت شروع کن
    بگو اگه بقیه بهم توجه ندارن مهم نیست مهم اینه ک خودم به خودم توجه کنم
    برای تغییر دیدگاه بقیه فقط کافیه خودت را تغییر بدی
    خودت را باهیچ کس مقایسه نکن چون تو یک آدم دیگه هسی و اگه قرار بود مثه بقیه باشی چرا خلق شدی
    به خودت بگو ک من باهمه متفاوتم و خدا مرا از بقیه پتمایز خلق کرد.
    برو راهی ک موفقیتت در تو هست حتی اگه هیچ کس تشویقت نکنه و پشتیبانت نباشه
    مطمین باش اگه خودت به خودت ایپان و باور داشته باشی روزی همه حسرت تورا میخورن و همه خانواده بهت افتخار میکنن.
    پسر خوب خودت را محتاج نشون نده قوی باش
    اگه زمین خوردی بجای اینکه له اطراف نگه کنی و منتظر دست یاری باشی دست را زانوت بزار و بگو یاعلی و باافتخار بلند بشو.
    کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من .

یا علی مدد
    انقدر خوردم زمین پاشدم لت و پار شدم. تو زندگیم هیچ کس حمایتم نکرد,هیچ کس کنارم نبود.انقدر که تو دنیای خودم گم شدم و دست آخر به خودم گفتم هی پسر با خودت چند چندی؟ خودتیو خودتیو خودت پس شجاع باش و تمومش کن!
    راستش حرفهای اینجام یک جور اتمام حجت اگه روزی نیومدم خوشحال باشید....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

زندگیم,  زندگیمی,  زندگیم به انگلیسی,  زندگیم فدای چشمات,  زندگیمی عشقم,  زندگیم تولدت مبارک,  زندگیم تویی,  زندگیمی تو,  زندگیمه,  زندگیمو باختم,  زندگیم رو لب تیغه,  زندگیم روی مدار بی قراری,  زندگیم رو هواست,  زندگیم رو هواس,  زندگیم رو دوس دارم,  زندگیم رودوست دارم,  زندگیم روی مدار بیقراری سپری شد,  زندگیم روی مدار,  زندگیم رو باختم,  زندگیم رو دوست ندارم,  لباس,  لباس من خمس حروف,  لباس الحجاج,  لباس مغربي,  لباس مكون من 5,  لباس المحجبات,  لباس على الراس,  لباس شرعي,  لباس من 5,  لباس المرأة المسلمة,  مقایسه خودرو,  مقایسه گوشی,  مقایسه تیبا با پراید,  مقایسه فنی خودرو,  مقایسه ساینا و تیبا,  مقایسه ساینا و رانا,  مقایسه رانا با سمند,  مقایسه ساندرو با برلیانس,  مقایسه اوتلندر با سانتافه,  مقایسه پرسپولیس و استقلال,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)