نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: زندگی مسخره ی من

790
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

زندگی مسخره ی من

هم از زندگیم متنفرم هم اطرافیانم خیلی خسته شدم احساس میکنم هر چی تلاش میکنم بی فایدست زندگی خیلی مسخره ای دارم.
    کل زندگیم اینه که تا ظهر بخوابم ساعت 2 با اینکه بازم خسته ام از خواب پا شم (خیلی کسل و بی انرژی ام )دوباره مشکلاتم یادم میاد اینکه عشقم گوشیش خاموشه جواب نمیده و اینا کسی خونه نیست دوباره تنهای تنهایم تا وقتی که معلوم نیست در ضمن من در حال حاضربه هیچ دوستی هم ند
    ارم چون ارتباط اجتماعیم کم شده یکسره با هم با همه بحثم میشه اعصابم داغونه همینو همین تا اینکه شب میشه و میخوابم.دلم میخواد یه جور دیگه زندگی کنم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زندگی مسخره ی من

شما چند سالتونه؟
    چطور تا لنگ ظهر خوابین؟
    اگه محصل هستین که باید به درستون برسین.
    اگر هم شاغلین که نمیشه تا 12 ظهر بخوابین.

شرایط زندگیتون رو بیشتر توضیح بدین.
    خونه مجردی دارین که تنها زندگی میکنین؟

خواب زیاد و به دنبالش کسالت، نشونه اینه که شما هیچ هدفی برای زندگیتون ندارین.
    چاره ش هم فقط اینه که یه هدف برای خودتون در نظر بگیرین و طبق اون هدف برای زندگیتون برنامه ریزی کنین.

ادم وقتی هدفی داشته باشه برای رسیدن بهش تلاش میکنه.
    بهتره شما اول زندگی شخصی تون رو سر و سامان بدین، چون با این روحیه اگه وارد روابط عاطفی بشین، هم خودتون آسیب میبینین هم طرف مقابلتون. این روابط چون روی برنامه نیست، برای شما وابستگی منفی ایجاد میکنه و مثل الان میشین "هرچه پیش اید خوش اید"
    و طرف مقابل رو هم دلسرد میکنه، جوری که مثل الان نمیخواد با یه ادم بلاتکلیف و پر از انرژی منفی رابطه ای داشته باشه.

موفق باشین.

3. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_0077 نمایش پست ها
    هم از زندگیم متنفرم هم اطرافیانم خیلی خسته شدم احساس میکنم هر چی تلاش میکنم بی فایدست زندگی خیلی مسخره ای دارم.
    کل زندگیم اینه که تا ظهر بخوابم ساعت 2 با اینکه بازم خسته ام از خواب پا شم (خیلی کسل و بی انرژی ام )دوباره مشکلاتم یادم میاد اینکه عشقم گوشیش خاموشه جواب نمیده و اینا کسی خونه نیست دوباره تنهای تنهایم تا وقتی که معلوم نیست در ضمن من در حال حاضربه هیچ دوستی هم ند
    ارم چون ارتباط اجتماعیم کم شده یکسره با هم با همه بحثم میشه اعصابم داغونه همینو همین تا اینکه شب میشه و میخوابم.دلم میخواد یه جور دیگه زندگی کنم...
    عشقت اگه موبایلش خاموشه.... خوب این عاشق شدنش چطوری بوده؟ خواستگاریت اومده بعد با اطلاع خانواده ها با هم بودین و صحبت و گفت وگو می کردین در مورد زندگی و چیزای دیگه؟

یا اینکه دوست پسرت بوده؟ خانواده خبر نداشته و....

عشق رو با آگاهی از معنای عشق و درست باید آغاز کرد. اگه آغاز شده ادامه داد. و زندگی سراسر عشق است. عشق تمام نشدنی است.

خیلی مختصر گفتی. ولی بهبود یافتن وضع زندگی با از بین بردن مشکلات رفع میشه. مشکلاتتو بگو

تو زندگی منو ببینی پس چی میگی...؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    شما چند سالتونه؟چطور تا لنگ ظهر خوابین؟اگه محصل هستین که باید به درستون برسین.اگر هم شاغلین که نمیشه تا 12 ظهر بخوابین.شرایط زندگیتون رو بیشتر توضیح بدین. خونه مجردی دارین که تنها زندگی میکنین؟خواب زیاد و به دنبالش کسالت، نشونه اینه که شما هیچ هدفی برای زندگیتون ندارین.چاره ش هم فقط اینه که یه هدف برای خودتون در نظر بگیرین و طبق اون هدف برای زندگیتون برنامه ریزی کنین.ادم وقتی هدفی داشته باشه برای رسیدن بهش تلاش میکنه. بهتره شما اول زندگی شخصی تون رو سر و سامان بدین، چون با این روحیه اگه وارد روابط عاطفی بشین، هم خودتون آسیب میبینین هم طرف مقابلتون. این روابط چون روی برنامه نیست، برای شما وابستگی منفی ایجاد میکنه و مثل الان میشین "هرچه پیش اید خوش اید"و طرف مقابل رو هم دلسرد میکنه، جوری که مثل الان نمیخواد با یه ادم بلاتکلیف و پر از انرژی منفی رابطه ای داشته باشه.موفق باشین.
    سلام من 19 سالمه چرا درس میخونن ولی چون تقریبا 2 سال پیش ترک تحصیل کرده بودم الان دارم بزرگسالان میخونم که کلاساش فقط 2 ساعته و هرروز نیست و سمت بعدازظهره.خونه مجردیم ندارم ولی همه خانوادم سرکار میرن و من خیلی مدت طولانی تنهام که همشونم دیر میان مثلا 8 و نیم به بعد...همین که تنهام خیلی افسرده میشم یا مثلا وقتی خونه هستنم جاهایی میرن که من خوشم نمیاد و بازم خونه تنها میمونم و از بچگی وضع من همین بوده تنهایی زیاد.دقیقا همینطوره چون من بلاتکلیفم گوشیشو خاموش کرده مثلا زیاد بهش توجه نمیکردم هر چی میگفت میگفتم نه و الانم خسته شده خیلی وقته که خاموشه از فکر اونم ناراحتم.یک مشکل دیگم اینه که من خیلی کم ظرفیت شدم تحمل یه چیز کوچیکم ندارم مثلا اگه بخوام کاری انجام بدم مدلی که من میخوام پیش نره باز قاطی میکنم در حد وحشتناک یا مثلا یک نفر یکم سربه سرم بزاره به خاطر همین عصبانیت ها و پرخاشگری مامانم بردم مشاور و اونم قرص داده که وقتی میخوام لج کنم نمیخورم و قطع ناگهانیش بد از بدتر.مامانم میگه من خوشبختم که آنقدر راحت و آسودم و هیچ کس از من توقعی نداره و از هفت دولت راحتم من نمیدونم کجام خوشبخته.یک هدف هایی هم دارم ولی تو رویا باهاشونم.چون که با این وضع نمیتونم بهشون برسم و فقط بهشون فکر میکنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد