نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتارهای همسرم

952
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16893
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتارهای همسرم

با سلام،
    همسر من شاغله و در شهری که نیم ساعت با خونمون فاصله داره تدریس میکنه. منم خودم شاغلم و همسرم از من انتظار داره که مرتب اونو با ماشین به سر کارش ببرم و منم ازم بر نمیاد.بعد پولشو هم فقط برای خونوادش که خیلی نیازمندند خرج میکنه نمی تونم قبول کنم که تو زندگیم کوتاهی کنه و کاراشو درست انجام نده و همه پولشو برای خانوادش و یا خرید های بی جا و افراطیش خرج کنه و بعد بهم بگه تفکر من این است که خوب خرج کنم و به خودم برسم شوهرم برام مهم نیست. من. به اندازه خواهر کوچیکش هم دوست نداره این در حالیه که من توی محبت کردن به اون کوتاهی نکرم و خواهرش تو زندگیمون دخالت میکنه و دین و دنیای زنم این خواهرشه و چند بار مچ این خواهر ذنمو گرفتم که توی ذندگیمون دخالت کرده هرموقع که میخوام اقدامی کنم و به این خواهرش میگم تو زندگیمون دخالت نکن و یا هر موضوع دیگه ای از این قبیل زنم قهر میکنه و چندین روز با من قهره و باهام حرف نمیزنه و برام غذا درست نمیکنه؟ چکار کنم که زنم عادت قهرشو ترک کنه؟ برای زندگیش دلسوزی کنه و پولشو برای خودش یا زندگیمون خرج کنه؟ و چطوری از شر دخالت های دیگران در زندگیمون راحت شیم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زندگی موفق

نقل قول نوشته اصلی توسط مهزیار نمایش پست ها
    با سلام،
    همسر من شاغله و در شهری که نیم ساعت با خونمون فاصله داره تدریس میکنه. منم خودم شاغلم و همسرم از من انتظار داره که مرتب اونو با ماشین به سر کارش ببرم و منم ازم بر نمیاد.بعد پولشو هم فقط برای خونوادش که خیلی نیازمندند خرج میکنه نمی تونم قبول کنم که تو زندگیم کوتاهی کنه و کاراشو درست انجام نده و همه پولشو برای خانوادش و یا خرید های بی جا و افراطیش خرج کنه و بعد بهم بگه تفکر من این است که خوب خرج کنم و به خودم برسم شوهرم برام مهم نیست. من. به اندازه خواهر کوچیکش هم دوست نداره این در حالیه که من توی محبت کردن به اون کوتاهی نکرم و خواهرش تو زندگیمون دخالت میکنه و دین و دنیای زنم این خواهرشه و چند بار مچ این خواهر ذنمو گرفتم که توی ذندگیمون دخالت کرده هرموقع که میخوام اقدامی کنم و به این خواهرش میگم تو زندگیمون دخالت نکن و یا هر موضوع دیگه ای از این قبیل زنم قهر میکنه و چندین روز با من قهره و باهام حرف نمیزنه و برام غذا درست نمیکنه؟ چکار کنم که زنم عادت قهرشو ترک کنه؟ برای زندگیش دلسوزی کنه و پولشو برای خودش یا زندگیمون خرج کنه؟ و چطوری از شر دخالت های دیگران در زندگیمون راحت شیم؟
    دوست عزیز نوع رفتار شما با ایشون در این سالها باعث شده چنین توقعی داشته باشه

و الان برای تغییر شرایط سخت تر شده ....چون شما برای تغییر باید ساختاری رو بشکنید که مثل هر ساختاری میتونه باعث تنش بشه

پس اول از همه باید در رفتار و گفتارتون قاطع باشید و در فرصتی مناسب با ایشون صحبت کنید

در این گفتگو اگر بتونید قاطعانه مواضع خودتون رو مشخص کنید میشه متوجه شد نظرش چی خواهد بود

تمام سوالاتی که پرسیدید به خودتون و رفتارهمسرتون مربوط میشه پس اگر قهر کردن خودتون رو وابسته نشون ندید و کمی بی خیال باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد