نمایش نتایج: از 1 به 44 از 44

موضوع: ترس از راه به در شدن همسرم

3092
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

ترس از راه به در شدن همسرم

سلام دوستان!

دیشب با همسرم دعوای بدی کردیم. اگه میشه کمکم کنید.

من خیلی زودرنجم و خیلی خیلی حسودم. مثلا خودم عضو شبکه های اجتماعی هستم ولی اصلا اجازه نمیدم همسرم وایبر و اینا داشته باشه.

دلیلم هم اینه که گاهی عکسایی از طرف دوستامون فرستاده میشه که اگه من ببینم مشکلی نیست ولی اصلا دوست ندارم چشم همسرم به بدن یه زن بخوره.

میدونم اگه کوچکترین عکسی ببینه دیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم. منظورم یه سری عکسا هست که تو گروها و اینا فرستاده میشه و بالاخره آدم چشمش میبینه.

یا اینکه من تو لپ تاپم وب فریر دارم ولی نمیذارم همسرم به هیچ عنوان تو سیستم خودش داشته باشه

دیشب سر مسائلی بحث کردیم و کار به لجبازی کشید.

چون نقطه ضعفم رو میدونه حالا گیر داده که همون طور که تو میتونی آزادانه با دوستات تماس داشته باشی منم میخوام مثل قبل ازدواجم تو این شبکه ها عضو باشم.

درصورتی که من ازش سوال کرده بودم و خودش راضی بود اما حالا اون داره بدون رضایت من اینکارو انجام میده.

امروزم چون شغلش آزاده رفت سرکار و باز بحث کردیم تلفنی و به طرز وحشناکی سرم داد زد. اینو دیگه واقعا نمیتونم تحمل کنم.

حالا به نظرتون چیکار کنم؟ از یه طرف به شدت لج کرده و راضی نمیشه تمومش کنه و از طرفی هم من نمیتونم با این حساسیت هام کنار بیام

تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه. خیلی خیلی عصبی هستم و میدونم با این وضعیت رابطه مون بازم خراب میشه

2. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : زیادی حسودم

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.t نمایش پست ها
    سلام دوستان!

من خیلی زودرنجم و خیلی خیلی حسودم. مثلا خودم عضو شبکه های اجتماعی هستم ولی اصلا اجازه نمیدم همسرم وایبر و اینا داشته باشه.

دلیلم هم اینه که گاهی عکسایی از طرف دوستامون فرستاده میشه که اگه من ببینم مشکلی نیست ولی اصلا دوست ندارم چشم همسرم به بدن یه زن بخوره.

میدونم اگه کوچکترین عکسی ببینه دیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم. منظورم یه سری عکسا هست که تو گروها و اینا فرستاده میشه و بالاخره آدم چشمش میبینه.

یا اینکه من تو لپ تاپم وب فریر دارم ولی نمیذارم همسرم به هیچ عنوان تو سیستم خودش داشته باشه

چون نقطه ضعفم رو میدونه حالا گیر داده که همون طور که تو میتونی آزادانه با دوستات تماس داشته باشی منم میخوام مثل قبل ازدواجم تو این شبکه ها عضو باشم.

درصورتی که من ازش سوال کرده بودم و خودش راضی بود اما حالا اون داره بدون رضایت من اینکارو انجام میده.

امروزم چون شغلش آزاده رفت سرکار و باز بحث کردیم تلفنی و به طرز وحشناکی سرم داد زد. اینو دیگه واقعا نمیتونم تحمل کنم.

حالا به نظرتون چیکار کنم؟ از یه طرف به شدت لج کرده و راضی نمیشه تمومش کنه و از طرفی هم من نمیتونم با این حساسیت هام کنار بیام

تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه. خیلی خیلی عصبی هستم و میدونم با این وضعیت رابطه مون بازم خراب میشه

دوست عزیز کار خاصی نمیشه برای شما کرد جز به اینکه خودتون بتونید با این حساسیت کنار بیایت

و قانع بشید که به حریم زندگی مشترکتون احترام بذارید ، یعنی هر انچه رو برای خودت میپسندی برای دیگری هم بپسندی

اگر بتونید به این جمله عمل کنی میتونی از این حرص و حسادت رها بشید و گرنه باید زندگی رو با لجاجت همسرتون تحمل کنید

در این مواقع بهترین راه حل اینه که خودتون رو لحظه ای جای ایشون قرار بدید تا حالش رو بتونید درک کنید

کريستيانو رونالدو، ستاره پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد، وقتي از جايزه «برترين بازيکن جهان سال 2009 ميلادي» محروم ماند و مقابل چشمانش جايزه را به ليونل مسي، بازيکن آرژانتيني تيم بارسلونا دادند، به خبرنگاران گفت: «راستش، خيلي دلم مي‌خواست جايزه را من مي‌بردم ولي دلم مي‌خواهد اين را همه بدانند که من به «مسي» حسادت نمي‌کنم.» .
    حسادت، آدم مشهور و غيرمشهور نمي‌شناسد و سراغ همه مي‌رود. کمتر کسي است که بتواند ادعا کند حسادت در طول زندگي اصلا سراغش نرفته باشد. اما سوال اين است که با اين حس شايع و ويرانگر بايد چه‌کار کرد؟ اگر شما نيز با چنين سوالاتي مواجه هستيد، گفتگوي ما را با دکتر افتخار حميدي، روان‌شناس بخوانيد.
    خانم دکتر، به نظر شما حسادت چه احساسي در وجود فرد حسود به وجود مي‌آورد؟

حسادت عبارت است از يک احساس منفي كه با ديدن امتيازي كه ما نداريم يا آرزو داريم که فقط خودمان آن را داشته باشيم، به ما دست دهد. حسادت يک احساس منفي است که با احساس اندوه، تكدر روح، نارضايتي از خوشبختي ديگران (خصوصا نزديكان) همراه است. با توجه به آثار روحي رواني حسادت و مشكلاتي كه اين احساس منفي در روابط بين انسان‌ها پيش مي‌آورد و نارضايتي عمومي كه ايجاد مي‌كند، چاره‌انديشي براي مبارزه با آن ضروري به نظر مي‌رسد.
    اصلا چرا به ديگران حسادت مي‌کنيم؟

انسان همواره علاقه‌مند به پيشرفت و تكامل بوده و هست. ضمير ناخودآگاه انسان‌هايي كه روح و روان آنها پرورش كامل نيافته است، به اين نقصان آگاه بوده و براي پرده‌پوشي آن تلاش مي‌نمايدو چون در اثر ضعف و خودكم‌بيني قادر به تكميل خود نيست، پيشرفت و موفقيت اطرافيان را مورد حمله قرار مي‌دهد و تمام توان خود را براي از بين بردن آن به كار مي‌گيرد. حال اگر ويروس حسد ضعيف باشد فقط خود شخص مبتلا را همچون خوره از درون نابود مي‌كند ولي اگر قوي باشد، ديگري و ديگران را نيز از اين عصيان، متضرر خواهد كرد.
    حسادت چگونه به وجود مي‌آيد؟

حسادت وقتي به وجود مي‌آيد كه شخص احساس كند آنچه دارد، كمتر از آن چيزي است كه بايد داشته باشد. هيچ‌چيزي وجود ندارد كه باعث حسادت نشود؛ مادي يا غيرمادي! به‌طور كلي، وقتي انسان حسودي مي‌كند كه آنچه ديگري دارد برايش ارزش داشته باشد؛ مثلا کسي كه حوصله کار با کامپيوتر را ندارد، به كسي كه اين كار را مي‌كند، حسودي نخواهد كرد.
    اغلب بيماري‌ها با ژنتيک ارتباط دارند. آيا حسادت نيز اين‌گونه است؟

حسادت ويژگي رفتاري و شخصيتي ارثي نيست و در نتيجه با ايجاد و اجراي راهکارهاي مناسب در خانواده و اجتماع مي‌توان مانع پيشرفت و حتي بروز آن شد. بنابراين عوامل محيطي از دوران کودکي و در مراحل رشد باعث آن مي‌شوند.
    خيلي وقت‌ها به ديگران غبطه مي‌خوريم ولي فکر مي‌کنيم حسودي کرده‌ايم. تفاوت غبطه و حسادت چيست؟
    غبطه معناي مثبت حسادت است و به عنوان آرزوي نعمت و سعادت ديگران را داشتن، بدون آرزو كردن زوال نعمت و سعادت آنان، معني شده است. در واقع، حسادت و غبطه يك احساس هستند که فقط جهت‌شان با هم فرق مي‌كند. حسادت جهت‌اش به سمت شخص ديگر است اما غبطه جهت‌اش به سمت خود فرد است؛ مثلا ما وقتي به فردي زيبا حسادت مي‌كنيم، در دل مي‌گوييم: «اي كاش زيبايي‌اش زايل شود» اما وقتي غبطه مي‌خوريم، مي‌گوييم: «من هم بايد ورزش كنم و مراقب تغذيه‌ام باشم تا تناسب اندام پيدا كنم و پوستم شاداب و ظاهرم بهتر شود.» حسادت كه در نوع شديد آن باعث بروز پرخاشگري نسبت به طرف مقابل مي‌شود، نوعى بيمارى روانى است که بايد در پي درمان آن بود اما حسادت در اغلب اوقات، حاصل نداشتن اعتماد به نفس و عزت نفس در اشخاص است.
    حسادت در چه کساني شايع‌تر است؟

• كساني بيشتر حسادت مي‌كنند كه توانمندي‌هاي خودشان را دست‌كم مي‌گيرند.
    • كساني كه خودشان را توانا مي‌دانند، ممكن است به موقعيت والاي ديگران غبطه بخورند.
    • بيشتر افراد هم‌سطح و هم‌طبقه به هم‌ديگر حسادت مي‌كنند.
    • هرچه پايگاه اجتماعي افراد به هم نزديك‌تر باشد، بيشتر به هم حسادت مي‌كنند.
    زن‌ها حسودترند يا مردها؟

حقيقت اين است که مردان ا ز زنان حسودترند اما مردان بسترهاي اجتماعي‌اي دارند كه حسادت خود را به عنوان رقابت جلوه‌ دهند؛ در حالي که زنان معمولا از چنين امکاني محروم‌اند؛ مثلا اگر مردي اتومبيل‌اش را عوض كند، مي‌تواند بگويد که اتومبيل جديد امكانات‌اش بهتر از اتومبيل قبلي است اما اگر زني گردنبندش را عوض كند، معمولا اطرافيان مي‌گويند انگيزه‌اش چشم و هم‌چشمي ‌با ديگران بوده است!
    حسادت چه تاثيري بر خلق و خوي ما مي‌گذارد؟

آثار حسادت را مي‌توان به 4 گروه زير تقسيم کرد:
    • آثار رواني: تاثيري که بر حالات رواني و خلق و خوي فرد تاثير مي‌گذارد و در او به‌صورت يک عقده ظاهر مي‌شود.
    • آثار رفتاري: شخص را وادار به صدمه زدن مي‌کند؛ مانند بدگويي، افترا، گروکشي اطلاعات، چوب لاي چرخ گذاشتن. حسادت آن بخش فعال روان را که هميشه آماده آزاررساني و تجاوز به حقوق ديگران است، تقويت مي‌کند.
    • آثار ذهني: حسادت مانند هر احساس منفي ديگري، انرژي‌اي از خود ساطع مي‌کند که ديگران نسبت به آن بي‌تفاوت نمي‌مانند.
    • آثار اجتماعي: اين آثار معمولا باعث مي‌شود فرد منفور شود.
    براي درمان حسادت بايد چه‌کار کنيم؟

در درجه اول، بايد نحوه تفکر و نگرش خود را تغيير دهيم. بايد در خودمان انگيزه ايجاد کرده و اثرات منفي حسادت را به خود يادآوري کنيم. بايد متوجه منافع حسادت نکردن باشيم؛ منافعي مانند داشتن يک زندگي توأم با آسايش. سبکي و زشتي اين ضعف و حرکات ناشي از آن را مرتبا به ياد آوريم. به خودمان تلقين کنيم که هرگز نسبت به هيچ‌کس حسادت نکنيم. به نعمت‌ها و امتيازها و نقاط مثبت خودمان بيشتر توجه کنيم. روي ارزش‌ها تعمق کنيم و از خودمان بپرسيم که اصلا موضوع مورد فکر ما چه‌قدر ارزش دارد؟ با کار کردن روي عدم دلبستگي، حسادت خودمان را فرو بنشانيم. به عدالت خداوند و استحقاق خودمان بينديشيم. از رقابت‌هاي بي‌ثمر بپرهيزيم. وقتي دچار حسادت مي‌شويم آن را مديريت کنيم؛ به اين ترتيب که توانايي‌هاي خودمان را شناخته و در جهت آن حرکت کنيم و اگر نتيجه‌اي حاصل نشد، از روان‌شناس يا روان‌پزشک کمک بگيريم تا مشکل‌مان ريشه‌يابي و راه‌‌هاي رفع آن روشن شود.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست من ،شوهر شما حق داره از وايبر و لاين و ... استفاده كنه
    جدا از دعواتون ، اشتباه كردي اينطوري محدودش كردي ...
    توصيه مي كنم ديگه سر اين قضيه بحث نكنيد كه خيلي به شوهرتون فشار مياد ...
    شما اينطوري غرور مردتون رو خدشه دار كردي ... ضمنا شما چرا ايشون رو محروم مي كني درحالي كه خودت آزادانه از اين امكانات استفاده مي كني؟
    همسر شما خودش بايد تصميم بگيره به چه چيزايي نگاه كنه و به چه چيزايي نگاه نكنه . اجبار 99 درصد موارد نتيجه ي عكس ميده ...
    فراموش نكن شما همسر ايشون هستي ؛ نه مادرش

6. 2 کاربران زیر از لبخندتلخ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

واقعن شما دخترا چرا اینجوری هستین

شدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــدا انحصار طلبین

پدر آدمو درمیارین با این حسادتتون

دختر خالم اینا طبقه بالایی خونه ما اجاره هستن دیگه ذلله(ضله ، زله ، ظله) شدیم از دستشون ، دعوای هر روزشون فقط اینه

حسادت حسادت ، بیچاره شوهرش یه لیوان آب نمیتونه بدون اجازه ی این خانوم بخوره

تحت کنترل فقط ، همش تخصیره مرداست مرد هم مردای قدیم یه چش غره ای میرفتنااااا ............از اینا:

آدمین شکلک چش غره نداریم؟؟ باش از اینا میزارم:
    ویرایش توسط bahram.a : 06-05-2015 در ساعت 05:54 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    دوست من ،شوهر شما حق داره از وايبر و لاين و ... استفاده كنه
    جدا از دعواتون ، اشتباه كردي اينطوري محدودش كردي ...
    توصيه مي كنم ديگه سر اين قضيه بحث نكنيد كه خيلي به شوهرتون فشار مياد ...
    شما اينطوري غرور مردتون رو خدشه دار كردي ... ضمنا شما چرا ايشون رو محروم مي كني درحالي كه خودت آزادانه از اين امكانات استفاده مي كني؟
    همسر شما خودش بايد تصميم بگيره به چه چيزايي نگاه كنه و به چه چيزايي نگاه نكنه . اجبار 99 درصد موارد نتيجه ي عكس ميده ...
    فراموش نكن شما همسر ايشون هستي ؛ نه مادرش
    منم حرفم اینه که همسرم با وایبر و فیس و اینا کاری نداشت و من با رضایت اون عمل کردم و حتی سوال کرده بودم که ناراحت میشه یا نه که گفته بود نه.

اما حالا اون میخواد بدون رضایت من این کارو بکنه. من بهش گفتم اگه مشکل اینه که من دارم و تو نداری پس منم همه رو دی اکتیو میکنم اما بازم میگه نه.

من با تو کاری ندارم میخوام خودم با دوستام ارتباط داشته باشم. در ضمن عکسایی که میذارن همسر من خواه نا خواه میبینه بالاخره. میدونم که قطعا دیلیت میکنه چون میشناسمش

اما اینکه داره لجبازی میکنه بیشتر عصبیم میکنه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز کار خاصی نمیشه برای شما کرد جز به اینکه خودتون بتونید با این حساسیت کنار بیایت

و قانع بشید که به حریم زندگی مشترکتون احترام بذارید ، یعنی هر انچه رو برای خودت میپسندی برای دیگری هم بپسندی

.
    من منظورم از حسادت فقط حسادت به همسرم بود و اینکه میدونم اگه کوچکترین عکسی ببینه من دیگه نمیتونم کنارش زندگی کنم

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام همسر آینده منم مخالفه من وایبر اینا داشته باشم اما من تو یه گروه خانوادگی عضومم که ایشون هم ازش اطلاع دارن که خیلی هم سالمه، خب شما اگه دوس ندارید همسرتون بره خودتون هم نرید ، یا یه گروهی باز کنید که دوتایی باشید و دوستانی رو جوین کنید که چنین عکسایی رو نمیزارن
    موفق باشید

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

شما یا باید خودتون ی همچین جاهایی عضو نباشین یا اینکه هر دوتون باشین
    وقتی به شما این اجازه رو داده قطعا این انتظار رو داره ک شما هم این اجازه رو ب ایشون بدین
    تقریبا قضیه دو طرفه ست
    اگه اون عکسا واسه شوهرتون بده قطعا واسه شما هم بده
    پس سعی کنین اول این موضوع رو حل کنین
    یا خودتون عضو هیچ جایی نباشین
    یا اینکه هر دوی شما عضو باشین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

من گفتم منم عضو نباشم اما بازم گفت نه

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

خب ایشون لج کردن
    باید باهاشون مدارا کنین تا بلکه آروم شن
    قبول کنین همچین مسائلی دو طرفه هست و شما ی جای کار خطا رفتین
    حالام با محبت خودتون سعی کنین ایشون رو سمت خودتون بکشونین
    تا بلکه کم کم از سرش وا شه
    امضای ایشان

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

شاید لج کردن، شما خودت بگو که نمیخوای عضو باشی ، باهم گفتگو کنید ببینید عضو بودن به نفع اتونه یا نبودن. عاقلانه تصمیم بگیرید

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

مردا اصولا در گیر محبت زن میشن
    محبت یه ابزار نرم و در عین ئحال برنده عمل میکنه
    ممکن مدتی جواب نده ولی در نهایت جواب میده
    ایشون عصبانی هستن شما سعی نکنین تشدیدش کنین
    اول سعی کنین حق رو ب ایشون بدین اما بعدا کم کم ایشون رو سمت خودتون هدایت کنین
    امضای ایشان

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shirina نمایش پست ها
    شاید لج کردن، شما خودت بگو که نمیخوای عضو باشی ، باهم گفتگو کنید ببینید عضو بودن به نفع اتونه یا نبودن. عاقلانه تصمیم بگیرید
    بعضی وقتا گفتگو ادمو خسته میکنه و بیشتر لج میکنن
    بهتره ایشون به همسرشون حق رو بدن
    بعد داینکه حق دادن از طریق محبت خودشون ، ایشون رو ازین فضا دور کنن
    امضای ایشان

17. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

سکوت کردن و حرف نزدن خیلی وقتا از حرف زدن بهتره
    چون ایشون حالا آتیشی هستن
    هر حرفی بزنن فورا جبهه میگیرن و حرف خودشون رو میزنن و کوتاه نمیان
    پس سپیده جون باید اینجا سکوت کنن تا بلکه آروم شن
    امضای ایشان

19. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوستان!

سلام دوست عزیز
    یه چی بگم : از قدیم میگفتن کسی که بخواد منحرف بشه به بیراهه بره تو قوطی هم زندانیش کنی میره (منظورم اینه که حتی خیلی از آزادی های دیگه رو هم به بهانه اینکه میترسم فلان شه از ایشون سلب کنید.) باز یه راهی پیدا میکنه برای اینکه بره دنبال کارهای خلاف یا حالا کارهایی که خانواده رو از هم میپاشونه منظورم اینه که آدمی که ذاتش خوب باشه با این جور چیزا خودشو نمیبازه اما اگر خورده شیشه داشته باشه هر چقدر هم محدودش کنید(که حالا محدود کردن از شبکه های اجنماعی یه بخش کوچیک هست) باز میره دنبال همان کاری که خودش میخواد البته اینم بگم که این گفته من دلیل نمیشه دیگه مجوز هر کاری رو هر کسی داشته باشه اما خوب مسائل عادی مثل شبکه های اجتماعی که الان رواج داره نمیشه به کسی بگی استفاده نکن.
    و اینکه یه چیز بگم حرف دل خودمه لطفا ناراخت نشی ها:به نظر من نهایت دیکتاتوری تو این دوره بخوای یه انسان از حقوق که هر انسانی میتونه داشته باشه منع کنی.واقعا همسر خوبی داری که تا الان به حرفت گوش کرده و استفاده نکرده از شبکه های اجتماعی.امیدوارم مشکلتون حل شه ولی نه با اعمال زور و دیکتاتوری و سلب کردن آزادی های به حق همدیگه.

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

هوراااااااااااااااااااااا اااااااااا

اول اینکه مرسی از راهنمایی هاتون و دوم هم اینکه همسرم از خر شیطون پایین اومد و بیخیال قضیه شد.

هرچند منم خواستم اکانت هامو ببندم اما نذاشت و گفت تو میتونی از شبکه ها استفاده کنی

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

اول اینکه مرسی از راهنمایی هاتون و دوم هم اینکه همسرم از خر شیطون پایین اومد و بیخیال قضیه شد.

هرچند منم خواستم اکانت هامو ببندم اما نذاشت و گفت تو میتونی از شبکه ها استفاده کنی
    ماشاءالله به زور !!!بلاخره پیروز شدی

23. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

اگه به این چیزای منفی فک کنی سرت هم میاد تو یعنی یکذره به شوهرت اعتماد نداری

وقتی یواشکی تو کار انجام داد چی؟؟؟

پس بهتره باهم صمیمی باشید
    و انقد اذیتش نکنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من منظورم از حسادت فقط حسادت به همسرم بود و اینکه میدونم اگه کوچکترین عکسی ببینه من دیگه نمیتونم کنارش زندگی کنم
    من مشاور نیستما ولی واسم یک سوال پیش اومده:
    چرا طلاقت نمیده تا راحت شه؟

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

توباید زن من میشدی تا حالیت کنم. البته شاید اون زرنگه و زیر زیری داره کار خودشو میکنه (همه بگن اشالا)

مرد هم مردای قدیم.. دختر شدن همه
    ویرایش توسط مگنت : 06-06-2015 در ساعت 01:27 PM

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مگنت نمایش پست ها
    توباید زن من میشدی تا حالیت کنم. البته شاید اون زرنگه و زیر زیری داره کار خودشو میکنه (همه بگن اشالا)

چه خشن !!!ولی در کل لایک داری برادر

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

اول اینکه شوهر من اگر میخواست زیر زیرکی کاری انجام بده این همه سرش بحث نمیکرد تا قانعم کنه.

دوم اینکه خوشحالم که همسرم مثل شماها ندید بدید و بی فرهنگ نیست

سوم اینکه مواظب حرف زدنت باش. یعنی چی دختره؟ تو از زن کمتری که ادب حرف زدن هم نداری

29. 2 کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اول اینکه شوهر من اگر میخواست زیر زیرکی کاری انجام بده این همه سرش بحث نمیکرد تا قانعم کنه.

سوم اینکه مواظب حرف زدنت باش. یعنی چی دختره؟ تو از زن کمتری که ادب حرف زدن هم نداری

ابجی شما اروم باشید

کلا این طرز حرف زدنش اینجور خودت هم میگی بی فرهنگ. ندید بدید
    به حرفهاش توجه نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

اول اینکه: خب خرت کرده ... حالیت نیست داداش!

دوم اینکه: ما هم خیلی خوشحالیم که مثل شوهرت نیستیم (زن ذلیل یا خیلی زرنگ در امر خریشن!)

سوم اینکه: این حرفی که زدی که فحش به تمام دخترها بود... هاهاهاها .دیگه مطمئن شدم گولت زده! آی کیوت در حد سنگ خارا میگه حتی از زنها هم کمتری

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    چه خشن !!!ولی در کل لایک داری برادر
    ارادت دارم شدید.
    خودتم لایک داری. عزیزمی. ماچ

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ابجی شما اروم باشید

کلا این طرز حرف زدنش اینجور خودت هم میگی بی فرهنگ. ندید بدید
    به حرفهاش توجه نکن
    باز تو اظهار فذله کردی؟
    ولی واسه خنده خوبی. مثلا اومدی نصیحت کنی دوباره همون الفاظ زشت (وای وای وای) رو تکرار کردی جیگر.. ررررررررر

حالا میره دوباره چغولی میکنه.. خواستی چغلی کنی بگو اول خودت شرو کردی.

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

.......
    ویرایش توسط پریماه. : 06-06-2015 در ساعت 02:50 PM دلیل: ربطی به موضوع نداشت:)
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

شخصیتت پاین مس خودت رفتار میشه
    هاهاها
    در کل به پوشک ایزی لایف احتیاج داری وقتی حرف میزنی

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بسی خندیدیم...
    حالا بریم سراغ درس که امتحان دارم.
    ولی آبجی من میگم این همسر شما یک موبایل دیگه هم داره.
    از ما گفتن از شما نشنیدن... هاهاهاها دمش گرم

39. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13756
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    10

هووووووووووی ادب داشته باش اقا
    بیچاره اونی که زنه تو شده دلم براش سوخت

40. 2 کاربران زیر از zramzni بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

توی الاغ رو نمیشه حالیت کرد که زندگی چیه نفهم....

کافر همه را به کیش خود پندارد. انقدر لجنی که همه رو مثل خودت میبینی

42. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

توی الاغ رو نمیشه حالیت کرد که زندگی چیه نفهم....

کافر همه را به کیش خود پندارد. انقدر لجنی که همه رو مثل خودت میبینی
    میتونی گذارشش رو به مدیر بدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

44. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

فهمید گذارشش به مدیر شده

رفته تایپکش ویرایش کرده

میگه میری الان چغلی میکنی

من با تو صحبت نکردم به سپیده گفتم باهات در نیافته. اخه خیلییی بی فرهنگی

مدیر گفته با هربیشعوری برخورد کردید گذارشش بدید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    میزان امتیاز
    10

.......
    ویرایش توسط bahram.a : 06-06-2015 در ساعت 02:45 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

48. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

اول اینکه: خب خرت کرده ... حالیت نیست داداش!

دوم اینکه: ما هم خیلی خوشحالیم که مثل شوهرت نیستیم (زن ذلیل یا خیلی زرنگ در امر خریشن!)

سوم اینکه: این حرفی که زدی که فحش به تمام دخترها بود... هاهاهاها .دیگه مطمئن شدم گولت زده! آی کیوت در حد سنگ خارا میگه حتی از زنها هم کمتری
    باز تو اظهار فذله کردی؟
    ولی واسه خنده خوبی. مثلا اومدی نصیحت کنی دوباره همون الفاظ زشت (وای وای وای) رو تکرار کردی جیگر.. ررررررررر

حالا میره دوباره چغولی میکنه.. خواستی چغلی کنی بگو اول خودت شرو کردی.
    در کل به پوشک ایزی لایف احتیاج داری وقتی حرف میزنی
    بسی خندیدیم...
    حالا بریم سراغ درس که امتحان دارم.
    ولی آبجی من میگم این همسر شما یک موبایل دیگه هم داره.
    از ما گفتن از شما نشنیدن... هاهاهاها دمش گرم
    مواظب حرفزدنتون باشید ، اینجا برا سرگرمی و خنده شما نیست که بیاین هرچی خواستین بگین .

49. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

اگه زندگيتون واقعا محترمه خوب بيخيالشبكه اجتماعي شين بهتره
    بلاخره هر چيز خوبي مراقبت ميخواد
    آثار شبكه هاي اجتماعي چ خوبش و. چ بدش براي همه ثابت شده
    سعي كنين باهم بيشتر صحبت كنيد و اگرم در شبكه اجتماعي يا هرجور ديگه زمانتونو ميگذرونين از هم فاصله نگيرين
    خوشبخت باشيد

51. 2 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

........
    ویرایش توسط پریماه. : 06-06-2015 در ساعت 02:49 PM دلیل: ربطی به موضوع نداشت:)
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط bahram.a : 06-06-2015 در ساعت 02:51 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

54. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

. .......
    ویرایش توسط پریماه. : 06-06-2015 در ساعت 02:49 PM دلیل: ربطی به موضوع نداشت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

55. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    میزان امتیاز
    10

دیگه ، شناختمش
    ویرایش توسط bahram.a : 06-06-2015 در ساعت 02:51 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

57. 2 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    اگه زندگيتون واقعا محترمه خوب بيخيالشبكه اجتماعي شين بهتره
    بلاخره هر چيز خوبي مراقبت ميخواد
    آثار شبكه هاي اجتماعي چ خوبش و. چ بدش براي همه ثابت شده
    سعي كنين باهم بيشتر صحبت كنيد و اگرم در شبكه اجتماعي يا هرجور ديگه زمانتونو ميگذرونين از هم فاصله نگيرين
    خوشبخت باشيد
    ممنون از لطف و راهنماییتون

59. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    میزان امتیاز
    10

فهمید گذارشش به مدیر شده

رفته تایپکش ویرایش کرده

میگه میری الان چغلی میکنی

من با تو صحبت نکردم به سپیده گفتم باهات در نیافته. اخه خیلییی بی فرهنگی

مدیر گفته با هربیشعوری برخورد کردید گذارشش بدید
    البته که باید همینجوری باشه. بالاخره ادمین به همین چیزا رسیدگی میکنه دیگه

60. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

والا چندین بار بهش تذکر دادن
    نمیدونم چرا اخراجش نمیکنن

مدیر خودشون بهتر صلاح میدونن این بار هم گذارششو دادم تصمیم با مدیر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

62. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

والا چندین بار بهش تذکر دادن
    نمیدونم چرا اخراجش نمیکنن

مدیر خودشون بهتر صلاح میدونن این بار هم گذارششو دادم تصمیم با مدیر

بابا باهم دوست باشين
    گذشت از بزرگترهاست
    من عذر ميخوام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد