نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سادگی همسرم و سواستفاده خانواده اش

796
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy سادگی همسرم و سواستفاده خانواده اش

باعرض سلام خدمت شما خانومی هستم که۵ سال هست ازدواج کردم شوهرمن خیلی سادس وراحت تحت تاثیر احساساتش قرار میگیره واین باعث شده که خانوادش به راحتی ازش سواستفاده کنن واین در​ زندگی من تاثیر گذاره وباعث جرو بحث بین ما میشه بااینکه در خانوادش خواهر وبرادرهای دیگر هم‌داره همش ازاین​ انتظار دارن چون بقیه اگه کاری می کنن همش غر میزنن من بارها وبارها باهش صحبت کردم واون به نتیجه رسیده که کارش افراطیه قول میده که دیگه تکرار نکنه ولی باز تا یه موضوع دیگه پیش میاد قولش رو میشکنه واین موضوع باعث شده خانواده شوهر میگن اینا خوبن هیچی نمیگن همش رفتارهای نامعقول انتظار دارن​ وبعضی کارهایی میکن به نوعی بی احترامی هست ولی با بقیه یه جوری سنگین رفتار میکنن وبهشون احترام بیشتر میزارن چون می ترسن اونا غر بزنن.من واقعا چیکار کنم .مممنون

2. کاربران زیر از mesi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سادگی همسرم

درود خوش اومدین کمی بامثال توضیح بدید و هم در مورد همسرتون شغل سن و سالشون بگید

سادگی وپذیرش واحترام و یا افراط دراین گونه افراد بله گاها مسبب سواستفاده بیجا میشه و وابستگی مبحثش جدا
    کمی درمورد رفتارش باهودتون بگید
    بهرحال سعی کنید جای جروبحث با متنانت وتعقل روش مسلط بشید و استقلال فکری واعتماد بنفس رودرایشون تقویت وحد و مرز وتعادل روهم یاد گرفته واولویت بندی بکنند کاراشون رو اول خانواده بعد اطرافیان
    الان درموردش کمی توضیح بدین رفتارش باشما ویا خونواده همسرتون دخالت دارن درزندگی شما ؟یانه فقط کاراشو هسمرتون واگذار شده انجام میدن؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سادگی همسرم

باعرض سلام وتشکر خدمت شما ،راستش مثلا یه کاری رو که از دست بقیه بچه ها هم بر میاد رو فقط به ما میگن تا انجام بدیم چون مادرشوهر من به شوهرم میگه تو خوبی غر غر نمی زنی ولی برادرت غر میزنه واگه کاری برای ما انجام بده منت میذاره،ومن وقتی به همسرم میگم چرا فقط تو باید انجام بدی بقیه هم با یدحس مسولیت نسبت به مادرشون داشته باشن، میگه من دلم نمیاد من که بقیه نیستم.وبا این که چندتا بردار داره بقیه انگار نه انگار.وبعضی اوقات برای اینکه اونا رو خوشحال کنه من رو ناراحت میکنه،وبعضی اوقات هم باعث جر وبحث بین ما میشه وباهاش قهر میکنم .وبعد فردای اون روز میگه می دونم دوباره چوب دلم رو خوردم ببخشید ومن هم آشتی می کنم دوباره یه مدت خوبه بعد ازیه مدت کافیه یه روزمن کنارش نباشم دوباره تصمیمات سادلوحانه میگیره.لطفا من رو راهنمایی کنید .ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)