نمایش نتایج: از 1 به 36 از 36

موضوع: سردرگمی در انتخاب

2257
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سردرگمی در انتخاب

سلام بچه ها میخوام در یه مورد مهم باهاتون مشورت کنم که حسابی گیج شدم و دو دلم چیکار کنم راستش قضیه از این قراره که انشاالله بعد عید قراره نمایندگی انحصاری یه شرکت خیلی مهم و بزرگ را تو یزد بگیریم که خب کار و مسئولیت بالایی داره طبعا درآمدش هم به مروز زمان خیلی خوبه

ما یه همکار داریم که از اقوامه ( برادر زن پسر خالم) و مرداد تا حالا با من کار میکنه 21 سالشه من واسه اینکه دل به کار بده بازیگوشی در نیاره و یه جورایی مرد بشه بهش وعده دادم اون نمایندگی که قراره بگیرم نصفشو با تو شریک میشم در صورتی که اصلا نیازی هم بهش ندارم و کاری نیستکه خودم از عهدش بر نیام و خب اونم حسابی دلشو خوش کرده و آرزو چینی کرده که آره وقتی درآمدمون بالا رفت فلان ماشین را میخرم فلان کارو میکنم الی آخر

خب حالا مشکلی که من دارم حس میکنم هنوز بچست اونی که مد نظر منه تو تجارت نیست دل به کار نمیده .حواسش نیست کاری که الان میکنه را جدی نمیگیره نظم نداره برنامه کاری نداره هروقت میخواد میاد هروقت میخواد میره .یا دنبال رفیق بازیه یا دوست دختر بازی مثلا شده چند بار مشتری رفته شرکت کسی نبوده و منم تهران بودم بهش زنگ زدم کجایی من مامانمو بردم خونه خالم ماشینم رفتم واسش چراغ بخرم فلان رفیقم میخواسته تابلو مغازه نصب کنه اومدم کمکش حالا کی در ساعت کاری شرکت که او باید حتما شرکت باشه زمانهایی که من نیستم یه نمونه از کارشم که اینجا نوشتم صفحه اول

: پرخاشگری

یا مثلا دیروز یه بسته داشتیم از پست بهش زنگ زدم من شرکت هستم ماشین هم ندارم تو برو فلان آدرس بسته را بگیر گفته باشه میرم بعد ساعت کاری بهش زنگ زدم فلانی بسته را گرفتی میگه نه من کار واسم پیش اومد وقت نکردم برم کارت چی بود ماشینمو باید میبرم کارواش . یا مثلا ساعت کاری که واسش تعیین کردم اینطوریه 10 تا 1 ... 6 تا 9 شب و چند بار هم بهش تاکید کردم آقا سر ساعت 10 دفتر باش ولی مثلا بارها شده ساعت 11 رفتم دیدم دفتر نیست زنگش زدم کجایی من کار واسم پیش اومده حالا کارش چی بود خواهرم ماشینمو برداشته برده هروقت آوورد میام تو دفتر باش من عصرش میام یا مثلا لجبازی میکنه با من عینه بچه ها مثلا 10 روز من کربلا بودم وقتی برگشتم دیدم کل دیزاین دفترو عوض کرده بهش میگم فازت چی بود چرا اینکارو کردی میگه اونطوری خوشگل نبود اینطوری شیک تره ( 5.6 ماهه اومده 2 بار دیزاین عوض کرده ) یا مثلا وقتی تعرفه جدیدی میاد رو یه کاغذ آچار مینویسم و میزارم رو میز که مشتری که میاد ببینه چند روز پیش 4 تا تعرفه جدید اومده بود منم نوشتم و گذاشتم رو میز شبش که اومدم دیدم اون کاغذه را برداشته با خط خودش پاکنویس کرده بهش میگم چرا اینکار کردی میگه ببین اینطوری خوشگل تره خط تو خوب نیست باید زیرش خط بکشی یا مثلا محرمی با یکی از مشتری ها وعده کرده بوده راس ساعت 11 صبح بره خونشون نصب انجام بده ساعت شده 11.30 .12 مشتری زنگ زده اقا مارو سر کار گذاشتید من نیم ساعته علاف شماهام به کارشناستونم هرچی زنگ میزنم جواب نمیده زنگش زدم کجایی مشتری را سر کار گذاشتی میگه من همراه هیئت اومدم فلان جا تموم شد میرم بهش میگم مردک طرف تو خونه منتظرته میگه حالا 1 میرم دیر نمیشه صبر کنه .آخرشم مجبور شدم اونروز خودم قید دانشگاهمو بزنم برم واسه مشتری نصب انجام بدم.یا مثلا چند روز پیش صبح من بیحال بودم شرکت نرفتم زنگ زده شرکت نرفتی گفتم نه حال نداشتم میگه نوچ تو هم کار کن نیستی بهش میگم بچه جون من خودم تورو آووردم تو این بیزینس حالا من واسه من شاخ میشی.یا مثلا چندین بار بهش گفتم آقا وقتی میخوای فروش تلفنی انجام بدی واسه واریز وجه شماره کارت منو بده به مشتری بازم میره شماره کارت خودشو میده مشتری که بعد از کارت خودش واسم کارت به کارت کنه نمیدونم این چه مرضیه

حالا با تمام صحبتای بالا به شدت دو دل شدم که آیا بابت نمایندگی به خاطر وعده ای که دادم باهاش شریک بشم یا به خاطر این رفتارهاش بزارمش کنار دلیلمم اینه من این نمایندگی را آسون به دست نیاووردم و خیلی واسش زحمت کشیدم و با خیلی ها که شاید مثلا 30.40 سالشون بود رقابت کردم و حالا ترس دارم اویی که یه کار کوچیکی که الان داره را جدی نمیگیره و نظم نداره و سروقت نمیاد چجوری میخواد در زمان نبود من اون تشکیلات بزرگ نمایندگی را بگردونه و اگه بازم بخواد این روشی که الان داره یا ادامه بده به شدت باهاش به مشکل بر میخورم و اون موقع چون فامیل هم هستش و شریکمه بخوام جداش کنم جو خوبی بر علیه من درست نمیشه بین پدر مادرش و خواهرش.... تاحالا چندین بار به خودشم گفتم بابت این موضوع که فلانی تو که الان جدی نمیگیری و بازیگوشی در میاری و دل به کار نمیدی چجوری میخوای نمایندگی اصلی را بگردونی میگه نه اون فرق میکنه اون نمایندگی اصلیه .رسما نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط sam127 : 01-29-2016 در ساعت 11:50 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردرگمی در انتخاب

با توضیحاتی که گفتید طرف حسابتون فرد بیخیال و راحتیه

و اگر به شراکت برسه بیشتر فشار کارو شما خودتون باید تحمل کنید

اگر مطمئن هستید نمیتونه شریک خوبی برای شما باشه در بیانش قاطع باشید

چون چه الان ایشون ناراحت بشه و چه در آینده فرقی نمیکنه

به هر حال در آینده وقتی کارها نیمه تموم بمونه ، تنش به وجود میاد و خواه ناخواه ارتباط قطع میشه

پس تا وقتی که ضرر نکردید بهتره به فکرش باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام به نظر من این ادم چندان مسیولیت پذیر نیست نمیدونم ولی به نظرم گاهی باید قید روابط فامیلی رو زد شما که دلایلت محکمه پس میتونی به فامیل هم توضیح بدی دربارش اگرم میخوایید به خودش بگید به درد این کار نمیخوری میتونید سر هرکدوم از این اشتباهات بزرگش بهش بگید تمام اشتباهاتش رو و بگید که مسیولیت پذیر نیست و به درد این کار نمیخوره روراست باشید به نظر من که صلاح نیست ایشون وارد نمایندگی شن چه فرقی داره؟مسیولیت مسیولیته کسی که از این کوچیکاشو نمیتونه انجام بده و دلش به کار نیست بزرگاشو چجوری باید انجام بده؟البته تصمیم با خودتونه فقط یادتون باشه در کمال اراامش حرف بزنید چه با فامیل و چه با خودش چون سوتفاهم میشه و منطقی ترین حالتو حرف بزنین چون معمولا تو این جور دعواها اخر سر بحث این میشه که فلانی منت گذاشت و اینا اماده شنیدن این حرفام باشید نمیشه بدون درگیری با فامیل بیرون انداختش خود دانید به نظر من یه بار حالشو بگیرید درست میشه هر وقت دیدید اماده است بهش یه فرصت دوباره بدید تا جبران این قضیه شه من فک میکنم به رابطه فامیلیش با شما تکیه کرده سعی کنید بهش بفهمونید این جا محل کاره باهاش جدی تر برخورد کنید درصدی از اشتباه بر عهده شما بوده قبول کنید نه؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    با توضیحاتی که گفتید طرف حسابتون فرد بیخیال و راحتیه

و اگر به شراکت برسه بیشتر فشار کارو شما خودتون باید تحمل کنید

اگر مطمئن هستید نمیتونه شریک خوبی برای شما باشه در بیانش قاطع باشید

چون چه الان ایشون ناراحت بشه و چه در آینده فرقی نمیکنه

به هر حال در آینده وقتی کارها نیمه تموم بمونه ، تنش به وجود میاد و خواه ناخواه ارتباط قطع میشه

پس تا وقتی که ضرر نکردید بهتره به فکرش باشید
    بابت حذف کردنش خیلی راحت میتونم بپیچونمش بعضی وقتا میگم بعد عید اون نمایندگی اصلی را خودم اداره میکنم و هیچ شراکتی باهاش نمیکنم و کار الان را واگذار میکنم به او که کوچیکتره و خودمم از دور نظارت میکنم اینطوری هم به قولم عمل کردم هم حذفش نکردم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط a girl نمایش پست ها
    سلام به نظر من این ادم چندان مسیولیت پذیر نیست نمیدونم ولی به نظرم گاهی باید قید روابط فامیلی رو زد شما که دلایلت محکمه پس میتونی به فامیل هم توضیح بدی دربارش اگرم میخوایید به خودش بگید به درد این کار نمیخوری میتونید سر هرکدوم از این اشتباهات بزرگش بهش بگید تمام اشتباهاتش رو و بگید که مسیولیت پذیر نیست و به درد این کار نمیخوره روراست باشید به نظر من که صلاح نیست ایشون وارد نمایندگی شن چه فرقی داره؟مسیولیت مسیولیته کسی که از این کوچیکاشو نمیتونه انجام بده و دلش به کار نیست بزرگاشو چجوری باید انجام بده؟البته تصمیم با خودتونه فقط یادتون باشه در کمال اراامش حرف بزنید چه با فامیل و چه با خودش چون سوتفاهم میشه و منطقی ترین حالتو حرف بزنین چون معمولا تو این جور دعواها اخر سر بحث این میشه که فلانی منت گذاشت و اینا اماده شنیدن این حرفام باشید نمیشه بدون درگیری با فامیل بیرون انداختش خود دانید به نظر من یه بار حالشو بگیرید درست میشه هر وقت دیدید اماده است بهش یه فرصت دوباره بدید تا جبران این قضیه شه من فک میکنم به رابطه فامیلیش با شما تکیه کرده سعی کنید بهش بفهمونید این جا محل کاره باهاش جدی تر برخورد کنید درصدی از اشتباه بر عهده شما بوده قبول کنید نه؟
    آره چون من باهاش جدی نبودم خیلی کارو جدی نگرفته فک میکنه بچه بازیه از یه طرف هم چون تحصیلاتش مرتبط با کار من هستش وجودش اگه دست از این رفتارهاش برداره خیلی خیلی مفیده چه تو کار الان چه نمایندگی.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    آره چون من باهاش جدی نبودم خیلی کارو جدی نگرفته فک میکنه بچه بازیه از یه طرف هم چون تحصیلاتش مرتبط با کار من هستش وجودش اگه دست از این رفتارهاش برداره خیلی خیلی مفیده چه تو کار الان چه نمایندگی.
    پس به نظرم باید خودتونو عوض کنید نمیگم تحقیرش کنید ولی این ادم نیاز به یه حال گیری داره پس جدی باشید و مسیولیتاشو کم کنید تا متوجه موقعیتش بشه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مثلا دیروز رفتم واسش یه نمایندگی کوچیک گرفتم بهش میگم فلانی بینن اینجا نوشته اگه فلان کارو فلان کار و فلان کارو انجام بدی جریمه نقدی داره . دادگاه داره.حبس داره . تعلیق داره.و حتی فسخ قرارداد و چون به نام تو هستش مشکلی پیش بیاد یقه تورو میگیرن.میگه به من چه

میگم خلاصه من گفته باشم نگی نگفتی ولی انگار که جدی نگرفته باشه میگه باشه حالا تا اونوقت و بحثو عوض میکنه حالا فلان فیلم میده من برم تلویزیون را روشن کنم ببینم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

مثلا دیروز رفتم واسش یه نمایندگی کوچیک گرفتم بهش میگم فلانی بینن اینجا نوشته اگه فلان کارو فلان کار و فلان کارو انجام بدی جریمه نقدی داره . دادگاه داره.حبس داره . تعلیق داره.و حتی فسخ قرارداد و چون به نام تو هستش مشکلی پیش بیاد یقه تورو میگیرن.میگه به من چه

میگم خلاصه من گفته باشم نگی نگفتی ولی انگار که جدی نگرفته باشه میگه باشه حالا تا اونوقت و بحثو عوض میکنه حالا فلان فیلم میده من برم تلویزیون را روشن کنم ببینم
    نه جدا خیلی بی خیاله به نظرم لازمه حمایتتون رو چند مدت ازش بردارید تا درست شه تا نیفته تو دردسر درست نمیشه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط a girl نمایش پست ها
    پس به نظرم باید خودتونو عوض کنید نمیگم تحقیرش کنید ولی این ادم نیاز به یه حال گیری داره پس جدی باشید و مسیولیتاشو کم کنید تا متوجه موقعیتش بشه
    به خودم میگم چرا من حالشو بگیرم اگه یه اشتباهی انجام داد شرکتای تابع حالشو میگیرن بدجور

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

به خودم میگم چرا من حالشو بگیرم اگه یه اشتباهی انجام داد شرکتای تابع حالشو میگیرن بدجور
    اره درسته این طوری بهتره چون اون از بی مسیولیتی خودش ضربه میبینه کسی نمیتونه به شما چیزی بگه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

میگم بنده خدا چهار روز دیگه میخوای ازدواج کنی تا کی میخوای دستت تو جیب بابات باشه کارو جدی بگیر میگه حالا نمایندگی اصلی که گرفتیم درآمدم خوب میشه

یا مثلا دیروز میگفت واسه نمایندگی اصلی فک کنم باید چند وقتی قید دانشگاهمو بزنم چون مسئولیتم بالا میره وقت نمیکنم دانشگاه برم

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ولی بدبختی اینه اعصاب منو داره خورد میکنه بعضی وقتا با این کاراش

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

.......
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 07:28 PM

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تک پسره .پسر خالم میگه روزی چند بار باباش فحشش میده به خاطر کاراش ..یا مثلا بارها شده دیدم پست تلفون که با مامانش حرف میزده صدا هوار مامانش میومده.

البته میگم شاید واسه الان که اینطوری دلش نمیسوزه و سر به هوا هستش به خاطر اینه هیچ هزینه ای نکرده فقط داره سود میکنه ولی واسه نمایندگی اصلی نصف هزینه هاش با اونا از رهن دفتر تا اجاره و خرجا شاید اونوقت هم فشار رو خودش بیاد هم خانوادش که باید این هزینه هارو بدن روش فشار بیارن که پس سودت کو پس چرا سر کار نیستی

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

باقی بچه ها هم بیان نظراتشون را بگن با هم به یه جمع بندی برسیم ممنونم

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یا مثلا عاشق یه دختریه و چند ساله باهاش دوسته هروقت میام میبینم رو صفحه دستکاپ لپ تاپم والپیپر عاشقانه خورده ای عشق من بدون تو میمیرم و این حرفا من عوضش میکنم یه عکس درست حسابی میزنم فرداش باز میبینم یه عکس عاشقانه دیگه خورده چون وقتایی که من نیستم اون پشت لپ تاپ هستش

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

...........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 07:29 PM

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

و چجوری کمکش کنم؟

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

و چجوری کمکش کنم؟
    همین که بذاریدش تو یه موقعیتی که درک کنه مسیولیت داره و ادم مهمیه و باید خودش کاراشو درست کنه کافیه بذاریدش تو موقعیت که الانم فرصت خوبیه

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

الان با توجه به حرفام تو چه موقعیتی قرارش بدم

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

الان با توجه به حرفام تو چه موقعیتی قرارش بدم
    مگه ودتون نگفتید که میخوایید نمایندگی بزرگ رو خودتون اداره کنید و کوچیک تره رو بدید دست اون؟خوب باید از دور به کارش نظارت داشته باشید دیگه؟نه؟این طوری میتونید کنترل کنید رفتاراشو

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب پس کاری که میخوام بکنم درسته : نمایندگی اصلی را خودم اداره کنم.کوچیکتر را با کل مسئولیتش بدم او و

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    ببخشید من نمیدونستم این تاپیک شماست .

ببینید شما غیر از یه نسبت فامیلی خیلی دور نسبت دیگه ای با ایشون ندارید پس چرا شما اینقدر در مورد ایشون وزندگیشون

احساس مسوولیت می کنید .البته این نشون دهنده انسان دوستی شماست .

ولی ظاهرا ایشون فرد بی مسوولیتی هستند .

در مورد این که تو این شرکت نگهش دارید یا نه خودتون مختارید ولی در حضور یکی از بستگان مشترکتون مثلا همون پسرخالتون

از ایشون بخواهید که منظم تر باشن وگرنه اخراج میشن .

در مورد شراکتتون هم شما فقط یه قول دادید .تعهدی ندارید .اونم نسبت به شخص بی مسوولیت .

میتونید براش شرط بگذارید که اگر تو شرکت فعلی خوب عمل کرد با ایشون شریک میشید .

به هر حال ایشون امتحانش رو خوب پس نداده اگر سرمایه گذاری مالی انجام نداده برای این شرکت به فکر یه شریک دیگه باشید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

25. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من نمیدونستم این تاپیک شماست .

ببینید شما غیر از یه نسبت فامیلی خیلی دور نسبت دیگه ای با ایشون ندارید پس چرا شما اینقدر در مورد ایشون وزندگیشون

احساس مسوولیت می کنید .البته این نشون دهنده انسان دوستی شماست .

ولی ظاهرا ایشون فرد بی مسوولیتی هستند .

در مورد این که تو این شرکت نگهش دارید یا نه خودتون مختارید ولی در حضور یکی از بستگان مشترکتون مثلا همون پسرخالتون

از ایشون بخواهید که منظم تر باشن وگرنه اخراج میشن .

در مورد شراکتتون هم شما فقط یه قول دادید .تعهدی ندارید .اونم نسبت به شخص بی مسوولیت .

میتونید براش شرط بگذارید که اگر تو شرکت فعلی خوب عمل کرد با ایشون شریک میشید .

به هر حال ایشون امتحانش رو خوب پس نداده اگر سرمایه گذاری مالی انجام نداده برای این شرکت به فکر یه شریک دیگه باشید .
    خیر هیچ سرمایه گذاری انجام نداده فقط الان به ازای کاری که میکنه پورسانت میگیره / واسه نمایندگی اصلی اگه بخوام شریکش کنم باید نصف هزینه هارو او بده .
    والا خانم ستیلا چندین بار فکر کردم به این موضوع که من نه نیازی دارم به پولش نه کاری هستش که خودم بلد نباشم لنگ او باشم پس چرا باید سود آوریمو نصف کنم ولی یه چیزی تو دلم میگه فلانی تو که دنبال این نمایندگی بودی چند وقته حالا کم کم داری بهش دست پیدا میکنی میدونی هم که سود خوبی داره تو که چنین شرایطی را به وجود آووردی حالا اشکالی نداره اگه یکی دیگه هم از این سود بهره مند بشه و خودت تنها خوری نکنی چه اشکالی داره یکی دیگه هم بتونه با کمک تو پیشرفت کنه حتی اینکار باعث خیر و برکت میشه تو مالت و کارت

بهش گفتم قبلا که با این وضع من باهات شریک نمیشم و 2 تا نمایندگی کوچیک واسش گرفتم وقتی قطعی شد بهش میگم اگه دیدم فعالیتت تو این 2 تا نمایندگی خوبه و نظم داری تو اون نمایندگی اصلی شریکت میکنم ولی فعلا اگه بعد عید اوکی شد و نمایندگی گرفتم خودم فعالیتشو ادامه میدم و خودم میرم شرکت جدید و اینجارو کلان میدم دست تو اگرم دیدم از عهدش بر نیومدی سریعا یکی را میزارم جات و فوقش بهش بابت فعالیتش حقوق میدم و با تو کات میکنم

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

از یه طرف با تمام این حرفا زورم میگیره که الان من برم سختی بکشم تنهایی کلی هزینه اجاره و آب و برق و تلفن و گاز و منشی و فلان بدم نمایندگی را بالا بیارم بعد که به سود رسید تازه آقا وسط راه بیان.میگم یه کلان نیاد یا اگه میاد از اول اول بیاد که هزینه هارو بده سختی هارم بکشه آماده خوری نخواسته باشه

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

باقی بچه ها هم نظرشون را بگن ممنونم

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

بزار بخونم نظر ميدم
    صب كن 😁

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

خب نظر دادن راجبش سخت نيس
    طرف زياد مسئوليت پذير نيست پس چندان عاقلانه نيس نمايندگى كه با زحمت به دست آوردى رو راحت از دست بدى از طرفى خودتم مقصرى چون بايد چندبار تنبيهش ميكردى از حقوقش از بعضى چيزاش ميزدى تا بفهمه و دل به كار بده

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

ب نظرم این ادم خیلی بی مسوولیته
    بیخیاله
    خوش گذرونه
    همه چی واسش مهمه جز کارش
    هیچ حرصی واس کار نمیزنه
    چون شما خودت پرروش کردی
    اگ کاریو پشت گوش انداخته
    شما بودی ک ب جاش انجام دادی
    جورشو کشیدی
    اگ دیر اومده
    شما گذشت کردی
    درحالی ک اگ با تذکر درست نمیشد
    شما باید از حقوقش کم میکردی (مثال میزنم)

این ادم ب درد شراکت نمیخوره
    اینجوری بازم همه کارا میفته گردن خودت
    حتی اگ نمایندگی کوچیکترو بدین دستش
    باااااااااازهم
    اون پشتش ب خودت گرمه
    مطمئنه ک اگه اشتبا کنه شمایی ک ماس مالی میکنی
    درستش میکنی
    پس بازم دل ب کار نمیده

ب نظرم کلا بیخیال شو
    بهش بگو تو این مدت ک باهات کار کردم هیچ راضی نبودم
    بهتر دونستم کارمندم باقی بمونی تا بیفتی رو ریل
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    خب نظر دادن راجبش سخت نيس
    طرف زياد مسئوليت پذير نيست پس چندان عاقلانه نيس نمايندگى كه با زحمت به دست آوردى رو راحت از دست بدى از طرفى خودتم مقصرى چون بايد چندبار تنبيهش ميكردى از حقوقش از بعضى چيزاش ميزدى تا بفهمه و دل به كار بده
    والا حقوق نمیگیره فقط به صورت پورسانتی باهام کار میکنه هرچی کار بکنه سود میگیره...به نظرت کاری که میخوام بکنم چطوره ؟

نمایندگی اصلی را خودم اداره کنم.کوچیکتر را با کل مسئولیتش بدم او.اگرم دیدم واقعا نمیتونه از پسش بر بیاد و داره خرابکاری میکنه کلان باهاش قطع همکاری میکنم

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

بزرگه رو خودت اداره كن
    كوچيكه رو هم جاى خودت يه آدم با مسئوليت بزار..چيزيم گفت بزن تو دهنش بگو با اين طرز كار كردنت سرمايمو نميدم دستت كه گند بزنى..
    الان كه كارمنده اينجوره واى به حال وقتى كامل بدى كارو دستش..اونكه ضرر نميكنه چون پورسانتى هس اين تويى كه اعتبارت تو خطر ميفته.

34. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    بزرگه رو خودت اداره كن
    كوچيكه رو هم جاى خودت يه آدم با مسئوليت بزار..چيزيم گفت بزن تو دهنش بگو با اين طرز كار كردنت سرمايمو نميدم دستت كه گند بزنى..
    الان كه كارمنده اينجوره واى به حال وقتى كامل بدى كارو دستش..اونكه ضرر نميكنه چون پورسانتى هس اين تويى كه اعتبارت تو خطر ميفته.
    کوچیکه را اگه بهش بدم مثل الان پورسانتی باهاش کار نمیکنم 50.50 شریک میشم باهاش

نصف اجاره.نصف پول آب .نصف رهن.نصف پول برق.نصف پول گاز.نصف تعمیرات.نصف هزینه های تبلیغات.و نصف تمامی هزینه هارو او باید بده

35. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    ب نظرم این ادم خیلی بی مسوولیته
    بیخیاله
    خوش گذرونه
    همه چی واسش مهمه جز کارش
    هیچ حرصی واس کار نمیزنه
    چون شما خودت پرروش کردی
    اگ کاریو پشت گوش انداخته
    شما بودی ک ب جاش انجام دادی
    جورشو کشیدی
    اگ دیر اومده
    شما گذشت کردی
    درحالی ک اگ با تذکر درست نمیشد
    شما باید از حقوقش کم میکردی (مثال میزنم)

این ادم ب درد شراکت نمیخوره
    اینجوری بازم همه کارا میفته گردن خودت
    حتی اگ نمایندگی کوچیکترو بدین دستش
    باااااااااازهم
    اون پشتش ب خودت گرمه
    مطمئنه ک اگه اشتبا کنه شمایی ک ماس مالی میکنی
    درستش میکنی
    پس بازم دل ب کار نمیده

ب نظرم کلا بیخیال شو
    بهش بگو تو این مدت ک باهات کار کردم هیچ راضی نبودم
    بهتر دونستم کارمندم باقی بمونی تا بیفتی رو ریل
    والا حقوق نمیگیره پورسانتیه .امروز بهش گفتم با این وضع کار کردنت باهات نمایندگی کل شریک نمیشم فکر میکنه من دارم باهاش شوخی میکنم جدی نمیگیره.
    اگه نمایندگی کوچیک را دادم دستش خودم هیچ دخالتی نمیکنه تمام مسئولیتا را میدم خودش اگرم مشکلی پیش بیاره یقه خودشو میگیرن

36. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

میخوام بهش یه فرصت دوباره بدم یه فرصت 6 ماهه

37. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نوچچچ شراکت با فامیل خریت بزرگیه نمیخوام تو کارم فامیل دخالت کنند

38. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دیگه نمیتونم تحملش کنم شنبه باهاش تسویه میکنم و اخراجش میکنم ناراحتی اعصاب گرفتم از دست کاراش 3 روزه غیبش زده معلوم نیست کجاست گوشیشم جواب نمیده زنگ زدم به خواهرش میگه ماشینش خرابه دنبال کارای ماشینشه

4.5 ماهه هرکاری کرد زیر سیبیلی رد کردم حرمتشو نگه داشتم گفتم خوب میشه ولی این درست بشو نیس گفتم سید اولاد پیغمبره بزار یه درآمدی داشته باشه هرچند کم لا اقل یه کلاس کاری واسش به وجود میاد بهش لقب مهندس میدن با چهار نفر آشنا میشه جلو خانوادش کم نمیاره میگه منم شاغلم ولی دیگه نمیتونم چشمم کور خودم شرکتمو میگردونم فوق ساعت کاریمو کمتر میکنم یا ساعت کاری صبح تا ظهرمو بیشتر میکنم که به دانشگامم برسم خسته شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)