مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: سردرگمی شغلی

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.34
    تشکـر
    850
    تشکر شده 1,275 بار در 710 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : سردرگمی شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ممنونم میشه دلایلتون را بگید از انتخاب مورد اولی

مورد اول رو شما دو سال پیگیری کردید و تا حدودی با چم و خم کار آشنا شدید.
    با راه اندازی این کار شانس خود را در جای دیگری برای شغل مهیا میکنید و جهش و محک برای شماست که اگر موفقیت آمیز باشه پیشرفت شما صعودی خواهد شد.
    امکان اخذ نمایندگی برای شماست که یک نوع برند کاری محسوب میشه و به مرور نام و کار شما در این سیستم جای خود را باز میکند
    درآمد مالی خوبی نصیب شما میشه و شاید در شهر شما یک نو آوری محسوب بشه و با یک نگاه بلند مدت به مرور میتونید این سیستم رو ارتقا بدید و نمایندگی های متعدد رو بگیرید
    به گفته شما برای این کار سفرهای زیادی انجام دادید و زحمت کشیدید و حالا که ماهی به دمش رسیده بخواهید رها کنید شاید بعدها پشیمانی داشته باشه
    اما باید شرایط خانوادگی تون رو در نظر بگیرید از نظر مسافتی و س************ت همه جوانب رو بررسی کنید که به نظر من پیشرفت در کار ارزشش رو داره
    ابعاد مالی رو هم مد نظر داشته باشید باید کاری باشه که شما فقط نخواهید از جیب هزینه کنید کار درآمد زا باشه.
    حتی اگر یک ملک یا مغازه رو برای ایجاد شغل خریداری میکنید بایست میزان اجاره اون ملک رو جزو هزینه ها حساب کنید و کنار بگذارید و این جدای از سود شما محسوب میشه

درباره پیشنهادهای دیگر...
    مورد دوم رو خیلی پیشنهاد نمیکنم چون همه چیز در هنر خصوصا در مجری گری و بخصوص در صدا وسیما بسیار سلیقه ای اعمال میشه و خیلی راحت با یک اعمال فشار یا راه نیامدن با سلیقه شون شما رو کنار میگذارند و اتلاف زمان و انرژی هست.

مورد سوم... این مورد هم خوبه حتی در تهران شرکت هایی هستند که زیر نظر وزارتخانه ها این کار رو انجام میدهند و اگر پیگیری و علاقه باشه خوبه اما بازدهی درآمدش به نظر میرسه مدت دار باشه.

مورد چهارم... تور لیدری خوبه اما درآمد آنچنانی نداره حدود دو سه تومن آن هم شاید اگر داشته باشه اگر زبان فول باشید سفر خارجی هم دارید که یک مفدار درآمدش بیشتر هستش.

در کل بخواهم جمع بندی کنم اگر برای شما یک شغل ثابت و در آمد زا مد نظر هست کاری رو انجام بدید که به نفع شماست در کنار آن کار به علایقتون هم برسید.
    درآمد که بالا باشه به همه چیز در کنار اون دست پیدا میکنید.فکر و انرژی رو بر روی یک کار متمرکز کنید اگر تنها یک کار رو انجام بدید و عالی انجام بشه خیلی بهتر است تا دو یا سه کار رو باهم انجام بدید و از هرکدام یک نتیجه نصفه و نیمه بگیرید آخر سر هم آن رضایتی که میخواهید رو ندارید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31648
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.98
    تشکـر
    52
    تشکر شده 115 بار در 90 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

سلام بچه ها من دچار یه سردرگمی شغلی شدم و نمیدونم کدوم را باید انتخاب کنم

همزمان 4 تا پیشنهاد شغلی بهم شده که باید با انتخاب 2 تا از این 4 پیشنهاد ادامه زندگیم را با اون ببرم جلو و 2

تای دیگه حذف میشه

و تا شنبه بیشتر وقت ندارم

پیشنهاد اول : شرکتی که در زمینه ارائه اینترنت و آی تی هستش بابت اخذ نمایندگی بهم اوکی داده .مشکل اینه که دست تنهام یا باید خودم برم یا منشی بگیرم که تا خودم نباشم خیلی خوب از آب در نمیاد و پول الکیه و مجدد باید از 0 شروع بشه که حده اقل یکسال زمان میخواد.خیلی جز علایقم نیست ولی میگم 2 سال پیگیرش بودی 40.50 تا سفر به تهران داشتی حالا که وقتشه بگی منصرف شدم؟

پیشنهاد دوم : استاد فن بیانم بهم پیشنهاد داده در یک برنامه که جمعه ها از صدا و سیما استان پخش میشه در چند ایپزود به عنوان مجری حضور داشته باشم که خب بعدا سطح کاریم وسیع تر میشه چه به عنوان مجری مراسمات چه به عنوان مجری تلویزیون.مشکل اینه که ممکنه خیلی خوب نباشم و دیگه نتونتم خیلی موفق باشم ولی از اونور میگم وقتی بین 200 .300 نفر به تو این پیشنهادو داده حتما یه چیزی بارت دیده و اینکه تا به حال 2 تا استاد بهت گفتن در زمینه اجرا استعداد داری که هرکدومشون 20.30 سال سابقه دارن و از مجریان موفق استانی و کشوری هستن( یکی از علایق نوظهورمه که تا الان چند اجرایی که داشتم کسی نگفته استعداد نداری آخرین اجرامم جلوی رئیس میراث فرهنگی استان بوده.)

پیشنهاد سوم : یکی از اساتید دانشگاهمون پیشنهاد برگزاری نمایشگاه بین المللی در حد 200 غرفه را بهم داده و اینکه بعدا شرکتی تاسیس بشه و در زمینه برگزاری نمایشگاه و همایش و کنسرت و جشنهای مختلف اقدام کنیم.میتونه مکمل باشه با صدا و سیما و اجرا .چون اگه تو اجرا موفق باشم میتونم از طریق همین شرکته و نیروی انسانی و گروهی که الان داریم هنرمندای معروف و خواننده های معروفو دعوت کنیم یزد و درآمد زایی خوبی داره تو یزدم به خاطر کمبود تفریحات جواب داده حسابی.(یکی از علایقمه برگزار کننده باشم و الانم کل مراسمات و جشنهای دانشگاه به عهده من و گروهمه)

پیشنهاد چهارم : یکی از بچه های دانشگاه بهم پیشنهاد داده در زمینه بلد محلی و تورلیدر داخلی باهاش همکاری کنم.اینم جز درسیه که دارم میخونم و البته از علایقمه چون اطلاعاتم بالا هستش به عنوان یه شغل دوم میتونه مناسب باشه حالت تفریح داره

نمیدونم باید چیکار کنم و کدومارو مکمل همدیگه بکنم

پ.ن : در کنار همه اینا دانشگاه و درسمم هست که ظهر تا عصرمو کامل پر میکنه مثلا 14 تا 20 شب به مدت 2 سال
    سلام
    ممنون بابت دعوتتون
    به نظر من پیشنهاد یک خوبه و دایمی، ولی در صورتی که بتونید ادامش بدید ولی چون گفتین الان درس و دانشگاهتون هم هس، به نظرمن پیشنهاد دو و چهار بخاطر اینکه تمام وقت نیستن خوبن ، سه هم خوبه ولی انرژی و وقت زیادی میخواد ... در کل کاری رو انجام بدین که ب دلتونه...
    موفق باشین

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.21
    تشکـر
    897
    تشکر شده 847 بار در 438 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام.

راستش من در مورد مشاغلی که گفتین اطلاع دقیقی ندارم٬
    نظرمو طبق اطلاعات محدودی که دارم میگم٬ نمیدونم شاید شرایط کاری برای مواردی که گفتین طوری نباشه که من فکر میکنم و نظراتم کلا انجام شدنی نباشن.

مورد ۱ همونطور که خودتونم گفتین جوریه که باید حضور دائم و جدی براش بزارید تا موفق بشین؛
    و اگه بخواین انتخابش کنین منم فکر میکنم پول خوبی داشته باشه و جای موفقیتش بیشتر باشه اما با انتخاب این مورد کارای دیگه رو نمیتونید براش زیاد وقت بزارین و زندگیتون معطوف همین شغل میشه!

درباره ۳٬۲و ۴ هم من فکر میکنم میتونید همزمان ۳ تا رو داشته باشید؛

از بین این سه تا٬ شماره ۳ جدی تر و پر درآمد تره و اینکه من فکر میکنم یه حالت مناسبتی داره و احتمالا وسطاش میتونید تایم خالی برای ۲ مورد دیگه هم داشته باشید؛

البته من با ساز و کار شروع به کار در صدا و سیما آشنایی ندارم و نمیدونم آیا از ابتدا حتی بعد از پایان برنامه هایی که مسئولیت اجرا در اونو دارید باید تعهد طولانی مدت راجع به کارتون داشته باشین یا نه٬

اما اگه چنین چیزی نباشه و شما بعد از اتمام پخش برنامه حق انتخاب داشته باشین که در صدا و سیما حضور داشته باشین یا نه میتونید کار اجرا رو همزمان با ۳ استارتشو بزنید و اگه توی ۳ پیشرفت خوبی داشتید طوری که وقت مجری گری رو نداشتید میتونید بعد از اتمام یک دوره تعهد کاری ( مثلا پایان اون برنامه ای که در اون اجرا دارید) دیگه مجری گری رو ادامه ندید.

تور لیدری رو هم میشه به عنوان یه شغل فرعی در کنار ۲ و ۳ واسش برنامه ریزی کنید و داشته باشید‌.

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,158
    تشکر شده 713 بار در 496 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام بچه ها من دچار یه سردرگمی شغلی شدم و نمیدونم کدوم را باید انتخاب کنم

همزمان 4 تا پیشنهاد شغلی بهم شده که باید با انتخاب 2 تا از این 4 پیشنهاد ادامه زندگیم را با اون ببرم جلو و 2

تای دیگه حذف میشه

و تا شنبه بیشتر وقت ندارم

پیشنهاد اول : شرکتی که در زمینه ارائه اینترنت و آی تی هستش بابت اخذ نمایندگی بهم اوکی داده .مشکل اینه که دست تنهام یا باید خودم برم یا منشی بگیرم که تا خودم نباشم خیلی خوب از آب در نمیاد و پول الکیه و مجدد باید از 0 شروع بشه که حده اقل یکسال زمان میخواد.خیلی جز علایقم نیست ولی میگم 2 سال پیگیرش بودی 40.50 تا سفر به تهران داشتی حالا که وقتشه بگی منصرف شدم؟

پیشنهاد دوم : استاد فن بیانم بهم پیشنهاد داده در یک برنامه که جمعه ها از صدا و سیما استان پخش میشه در چند ایپزود به عنوان مجری حضور داشته باشم که خب بعدا سطح کاریم وسیع تر میشه چه به عنوان مجری مراسمات چه به عنوان مجری تلویزیون.مشکل اینه که ممکنه خیلی خوب نباشم و دیگه نتونتم خیلی موفق باشم ولی از اونور میگم وقتی بین 200 .300 نفر به تو این پیشنهادو داده حتما یه چیزی بارت دیده و اینکه تا به حال 2 تا استاد بهت گفتن در زمینه اجرا استعداد داری که هرکدومشون 20.30 سال سابقه دارن و از مجریان موفق استانی و کشوری هستن( یکی از علایق نوظهورمه که تا الان چند اجرایی که داشتم کسی نگفته استعداد نداری آخرین اجرامم جلوی رئیس میراث فرهنگی استان بوده.)

پیشنهاد سوم : یکی از اساتید دانشگاهمون پیشنهاد برگزاری نمایشگاه بین المللی در حد 200 غرفه را بهم داده و اینکه بعدا شرکتی تاسیس بشه و در زمینه برگزاری نمایشگاه و همایش و کنسرت و جشنهای مختلف اقدام کنیم.میتونه مکمل باشه با صدا و سیما و اجرا .چون اگه تو اجرا موفق باشم میتونم از طریق همین شرکته و نیروی انسانی و گروهی که الان داریم هنرمندای معروف و خواننده های معروفو دعوت کنیم یزد و درآمد زایی خوبی داره تو یزدم به خاطر کمبود تفریحات جواب داده حسابی.(یکی از علایقمه برگزار کننده باشم و الانم کل مراسمات و جشنهای دانشگاه به عهده من و گروهمه)

پیشنهاد چهارم : یکی از بچه های دانشگاه بهم پیشنهاد داده در زمینه بلد محلی و تورلیدر داخلی باهاش همکاری کنم.اینم جز درسیه که دارم میخونم و البته از علایقمه چون اطلاعاتم بالا هستش به عنوان یه شغل دوم میتونه مناسب باشه حالت تفریح داره

نمیدونم باید چیکار کنم و کدومارو مکمل همدیگه بکنم

پ.ن : در کنار همه اینا دانشگاه و درسمم هست که ظهر تا عصرمو کامل پر میکنه مثلا 14 تا 20 شب به مدت 2 سال

سلام
    به نظرم اولین رو که خودتون هم مایل نیستید بهتر کنارش بذارید، درسته به خاطرش کلی زحمت کشیدید ولی خب آدم بهتر هست تو اهدافش انعطاف پذیر باشه و این زیاد آینده ی خوبی نداره یعنی به نوعی دیر بازده هم هست

دومی رو اگه علاقه دارید و واقعا تضمیمی هست که پیشرفت کنید و آینده ی خوبی داشته باشید خب هدف خوبی میتونه باشه.

سومی رو معلومه علاقه دارید و خب پشتوانه ی خوبی هم دارید، به نظرم این گزینه ی خوبی میتونه باشه و آینده دار هم هست.

چهارمی ، این هم بسته به شرایط و اهداف دوستتون و علاقه ی شما هست
    باید دقیق تر بررسی کرد که بهش بهتر تصمیم گرفت در این مورد.

امیدوارم بهترین ها رو انتخاب کنید و موفق بشین.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

سردرگمی,  سردرگمی در عشق,  سردرگمی در ازدواج,  سردرگمی مثل فندکت,  سردرگمی به انگلیسی,  سردرگمی در انتخاب رشته,  سردرگمی چیست,  سردرگمی در انتخاب شغل,  سردرگمی هویت,  سردرگمی و بی هدفی,  سردرگمی شغلی,  من سكت سلم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  منتدى الهلال,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکلات زندگی,  مشکل اتصال mtp,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)