نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سردرگمیی از شنیدن جواب رد

861
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26433
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمیی از شنیدن جواب رد

با سلام
    بنده دانشجوی ارشد هستم وتا الان که 24 سالم هسته، از همون روز های اول دبیرستان احساس تنهایی میکردم، دلایل اولیش همش مشکلات پدر و مادر و دعواهای همیشگی موجود در خونه بود، این موضوع بود تو دبیرستان دانشگاه کارشناسی چند ماه ترک میردم باز دوباره انجامش میدادم، تا اینکه قرار شد ازداج کنم و کسی که قرار بود خیلی آشنا شدیم حتی خانوادش هم تو اقواممون پر کردن که اینا اومدن خواستگاری دخترم و ما هم موافقیم و فقط بزارن درس دختر تموم بشه، وقتی سال اول ارشدم تموم شد و درس دختر همنیطور تموم شد، و زنگ زدیم که بریم خواستگاری جواب نه شنیدم، خیلی برام سخت بوده با مشت رفتم تو شیشه تاندوم دستم پاره شد، کلا خیلی از اون موقع افسرده شدم هیچ کدوم از کارام رو درس انجام نمیدم شدم یه آدم بی مصرف از اون روز به بعد دیگه باز شروع کردم الان نه ماهه هر موقع فکر میکنم که اون و خانوادش با من چیکار کردن و آبروم رو همه جا بردن و بازیچه دست اون و خانوادش شدم اعصبم خورد میشه تازه تو این حال و شرایط خانوادم چون خواهرم عروس اون خونداس نه تنها یکم به آدم آرامش نمیدن همش با اون ها ارتباط دارن حتی وقتی من نمیام وقتی که اونا خونمون هستن کلی سر و صدا که زشته و آبروم میره، نمیدونم خیلی اعصابم خورده، تنها چیزی که مونده همینه، فیلم های ************ی و بعضی وقت ها هم فیلم ها بد، میدونم همه ضررهاش رو و میدونم که درمان هم میشه ولی واقعا الان چیکار میتونم بکنم، همه کارام هم همینجوری نیمه کاره میزارم و یا وسطش ولش میکنم، خیلی اعصابم خورده، کوچکترین مشکلی که تو یه یه کار پیش میاد نا امید میشم و یا ادامش نمیدم و یا اینقدر طولانی جواب بهش میدم که دیر شده و یا همه شاکییی میشن.. قبلا خیلی با اعتقاد بودم و الان فکر میکنم هیچکدومشون برام فایده نداره.
    ویرایش توسط goldensunn : 02-07-2016 در ساعت 01:27 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    تشکر شده 32 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سردرگمی....

سلام.....اول از همه...خونسرد باش....
    بزار قضیه رو از نیمه ی پر لیوان ببینیم و میبینی که اتفاقا زندگیت خوبه :
    1= دعوا و بحث تو هر خانواده ای هست و نمیشه بگیم فقط زندگیه ما اینجوریه ولی بقیه خوشبختن..پس همه ی چند میلیارد مردم جهان این موردو دارن.پس ذهنتو درگیر مشکلات خانوادگی گذشتت نکن.
    2=اینو بدون که دور یک شهرو میشه حصار کشید ولی دهن مردم رو نـــــه ! پس هیچوقت..به هیچ وجه اصلا به این فک نکن که کی چی میگه..خودتی و خودت..فقط وقتی بهشون اهمیت بده که در موردت انتقاد کنن و موجب پیشرفتت بشه.همینو بــس .
    3=از کجا میدونی با اون دختر خوشبخت بودی؟واقعنا؟خدا از روح خودش در انسان دمیده در نتیجه اونو به بهترین راه میفرسته پس مطمئن بااااش خیری توش بوده.مطمئن باش.کلی دختر هست که میتونی باهاشون اشناشی و مورد واسه ازدوااج زیاد.چه بهتر که ازدواج نکردی حالا با مدرک بالا تر و هروخ سربازی رفتی میری یه کیـــس عالی پیدا میکنی بی نگرانی از درس و سربازی.اینم حله پس.
    4=ببین..دوستانه بهت بگم..من و تو..مَردیم...مرد...نباید احساسات و عواطف و حرفای مردم و بحث های خانوادگی حتی به اندازه ی یه نسیم..ت************مون بده..باید محکم باشیم.تو ذاتمونه.پس خودتو سرزنش نکن و ذهنتو درگیر چیزای بیخودی نکن و به خودت ایمان داشته باش..به قول خودت شرایط سختی داشتی..ولی ببین خیلی خوب پیش رفتی ..12 سال مدرسه.3 سال دانشگاه میشه 15 سال...سر جمع کلا 5 سال دیگه مونده که حاصل تلاشتو برداشت کنی پس پیــش برو..کم نیار به خودت تلقین کن که میتونی کار هارو به بهترین نحو انجام بدی و این راهو تا تهش بری...
    5=در مورد عصبانیتت..جوونی خودتو درگیر قرص نکن
    6=حالا که میبینی خاهرت عروس همون خونوادس..پس مراقب رفتارت باش..دلت بحال خاهرت بسوزه..تو برادری..باید مثل کوه پشتش باشی و به این چیزا فک نکنی..
    ************************************************** **********************************************
    امیدوارم حرفام تاثیر گذار بوده باشه و بتونی تمام مشکلاتتو حل کنی...به پای زندگی نسوزی..بلکه زندگیو بسازی...
    بدرود.با ارزوی موفقیت و سلامتی فراوان
    امضای ایشان
    همبازى هایمان را تا وقتى دوست داریم ، كه خوب مى بازند

3. 3 کاربران زیر از JESUS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)