نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سردی و بی احساسی

1196
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26921
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردی و بی احساسی

سلام من 41 سال دارم و همسرم 38 سال حدود 19 سال پیش بعد از کلی کش و قوس عاشقانه با همدیگه ازدواج کردیم ولی از همون اولین روز بعد از ازدواجمون بهانه گیری های همسرم شروع شد 19 سال از زندگی من و همسرم میگذره و اون هر روز از من دورتر شد و فراز و نشیب زیادی تو زندگی ما اینجاد شده وقتی از چیزی بهانه میگرفت ماهها زمان میبرد تا دوباره به جریان عادی زندگی برگرده چند بار مشاوره شده و چند بار تحت درمان روانپزشک ولی به نوعی هیچ رو قبول نداره و به نوعی همین شخصیت در برخورد با من هم ناباورانه بوده و هیچ گاه نتونسته من رو به عنوان یه مرد قبول داشته باشه و با مدارای زندگی ما 19 سال قدمت پیدا کرده ولی هرروز سردتر از دیروز تا جایی که من چند سالیه همه شرائط رو رها کردم و رفتار من هم مثل خودش شده یکماهی هست از هم جدا زندگی میکنیم ولی به نوعی برای دوستان و فامیل جای بحث شده و همگی میخوان ما برگردیم و دوباره شروع کنیم ولی متاسفانه هیچ احساسی در من نسبت به همسرم وجود نداره و فکر میکنم این حس هم در ایشون متقابلا وجود داشته باشه و این نکته رو هم بگم که این رفتار سرد ایشون در محافل عمومی خیلی گرم هست ولی در محفل خودمون کاملا 180 درجه چرخش و به شدت بدون احساس ما صاحب دو فرزند هستیم یه دختر 17 ساله و یه پسر 4 ساله بچه ها رابطه شون با هردومون خوبه به نظر شما با توجه به سردی روابط بین ما برگشتن و زندگی کردن ایا کمکی به شرائط میکنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : سردی و بی احساسی

سلام
    عیب زندگی شما این بود ک هیچوقت به فکر حل مشکل نیوفتادین فقط داشتین باهاش مدارا میکردین و ادامه میدادین
    زندگیتون مثله ی زخم کوجیک بود ک با بی توجهی شما چرکی شده، بجای مدارا کاش به فکر راه حل می افتادین
    خدا به انسان زیان و عقل داد تا با فکر حرف بزنه و مشکلش را حل کنه
    شما هم بهتر کاری را ک 19ساله پیش باید انجام میدادین را الان انحام بدین و باایشون صحبت کنین ک علت این سردی چیه و چی باعث آزارشون شده و حس واقعیش نسبت به شما جیه و از کدوم رفتار شما بدش میاد و کدوم رفتار را دوست داره و حسابی بشینین و ریشه یابی کنین و اگه نمیدونین چه کنین بهتره باهمدیگه به ی مشاور یا روانشناس مراجعه کنین و مشکلتون را حل کنین
    مشکل شما قابل حل هست فقط نیاز به مراقبت و توجه دارد
    مدارا چاره کار نیست
    باید راه خل را بیابین

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردی و بی احساسی

سلام...
    مسلما زندگی کردن و برگشتن پیش هم راه درست و کمک کننده ای هست
    فکر کردن به ثمره های زندگیتون که رابطه خوبی هم با شما دارن بزرگترین دلیل واسه کنارهم بودن، زندگی کردن و ساختن کانون گرم تر خانواده هست....

فقط لازمه کمی بیشتر به هم توجه کنید، و به یک مشاور حاذق حضورا مراجه کنید ، و اگر همسرتون افسردگی یا مشکل دیگری داشته باشن به متخصص مربوطه معرفیشون خواهند کرد
    به جای فکر به سختی ا و مسائل، به عشقی که داشتین، ازدواجتون و سختی وصال، ثمره های زندگیتون و آینده ای روشن تر فکر کنین
    خوبه اول خودتون به مشاور مراجعه کنید و مسائل رو براشون بازگو کنید، اینطوری هم خودتون کمی آروم تر میشین و با حرف زدن کمی سبک میشین و هم مشاور راهنماییتون میکنن چه کارهایی باید انجام بدین و زمانی که لازمه با همسرتون به مشاور مراجعه کنید
    مساله سختی نیست، انشاالله خیلی راحت حل میشه و عشق و گرما و صمیمیت به خانوادتون برمیگرده
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)