نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سرکوفت زدن بخاطر گذشته

873
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19993
    تشکـر
    29
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    9

سرکوفت زدن بخاطر گذشته

سلام دوستای گلم

من قبلا به طور مجازی با یه پسری رابطه داشتم که مدتش خیلی کوتاه بود .من از پنهون کاری متنفرم و وبه همین خاطر کل رابطه رو مادر وخواهرم میدونستن

الان که دیگه بدلیل خیانت اون پسره دیگه باهاش نیستم و نزدیک به یه ماهه که کامل دارم فراموشش میکنم اما مشکل من اینجاس که خواهرم

که 4 سال ازم بزرگتر هربحثی که پیش میاد دوستی منو اون اقا پسرو به بحث ربط میده و دوباره منو یاد اون میندازه ...هروقت باهم بحثی

میکنیم همش بهم سرکوفت میزنه که تو هرزه ای و خییلی کارات اشتباهه ...در صورتی که من حتی یه بارم اون پسره رو ندیدم وفقط تلفنی

حرف میزدیم و از طرفی من توبه کردم که دیگه باهیچ پسری دوست نشم و حتی از قبلمم به خدا نزدیک تر شدم ولی اینو خواهرم نمیفهمه و

همیشه منو باحرفاش داغون میکنه ....

هروقتم حرف از خدا وپیامبرا میزنم میگه چیشده اینقد باخدا شدی ...سرت به سنگ خورده؟؟؟؟

بخدا الان از بس گریه کردم کیبرد خیسه ...توروخدا بگین چیکار کنم؟؟؟ آخه این حرفا حقمه؟؟؟
    امضای ایشان
    مــــــارو تو شک نشون میدن

تورو تو قلمچــــــی

آخه تو هنو فنچـــی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19993
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سرکوفت زدن بخاطر گذشته

هعــــــــــــی
    امضای ایشان

تورو تو قلمچــــــی

آخه تو هنو فنچـــی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط almaaa نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم

من قبلا به طور مجازی با یه پسری رابطه داشتم که مدتش خیلی کوتاه بود .من از پنهون کاری متنفرم و وبه همین خاطر کل رابطه رو مادر وخواهرم میدونستن

الان که دیگه بدلیل خیانت اون پسره دیگه باهاش نیستم و نزدیک به یه ماهه که کامل دارم فراموشش میکنم اما مشکل من اینجاس که خواهرم

که 4 سال ازم بزرگتر هربحثی که پیش میاد دوستی منو اون اقا پسرو به بحث ربط میده و دوباره منو یاد اون میندازه ...هروقت باهم بحثی

میکنیم همش بهم سرکوفت میزنه که تو هرزه ای و خییلی کارات اشتباهه ...در صورتی که من حتی یه بارم اون پسره رو ندیدم وفقط تلفنی

حرف میزدیم و از طرفی من توبه کردم که دیگه باهیچ پسری دوست نشم و حتی از قبلمم به خدا نزدیک تر شدم ولی اینو خواهرم نمیفهمه و

همیشه منو باحرفاش داغون میکنه ....

هروقتم حرف از خدا وپیامبرا میزنم میگه چیشده اینقد باخدا شدی ...سرت به سنگ خورده؟؟؟؟

بخدا الان از بس گریه کردم کیبرد خیسه ...توروخدا بگین چیکار کنم؟؟؟ آخه این حرفا حقمه؟؟؟

باید بدونید در دنیا قانونی هست به نام تاوان دادن که شما در حال تجربه کردنش هستید

و چاره ای جز به صبر کردن نیست .. تا مدامی که خواهرتون میتونه با این حرفها شمارو ناراحت کنه ازش استفاده خواهد کرد

تا روزی که شما اونقدر قدرت داشته باشید و کاملا" ریلکس باشید و چیزی نتونه ناراحتتون کنه که اون روز پایان این سرکوفت زدن ها خواهد بود

پس بهتره از گذشته تجربه بگیرید و صبور باشید

4. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19993
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    9

دیگه طاقت تیکه هاشو ندارم... میدونم کارم اشتباه بوده..من به اندازه کافی زجر کشیدم ..اونم حالمو بدتر میکنه
    امضای ایشان

تورو تو قلمچــــــی

آخه تو هنو فنچـــی

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط almaaa نمایش پست ها
    میدونم کارم اشتباه بوده..من به اندازه کافی زجر کشیدم ..اونم حالمو بدتر میکنه
    اشتباه اصلیت همینه! چرا فکر می کنی کارت اشتباه بوده؟! تو یه دختری، به جنس مخالف کشش داری، طبیعیه با یه
    پسر در ارتباط باشی. این کاریه که همه دخترا همه جای دنیا می کنن. حالا پسره اشتباه کرده و به تو خیانت کرده. تو
    پرا خودت رو سرکوفت میکنی؟ وقتی به این باور برسی اون موقع سرکوفت های خواهرتم برات مهم نیست.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19993
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    9

مشکل من اینه که کسی حرفمو نمیفهمه ...فقط میگن کارت اشتباس
    امضای ایشان

تورو تو قلمچــــــی

آخه تو هنو فنچـــی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم از قانون خلع صلاح استفاده کن اگه گفت کارت اشتباس بگو میدونم اگه گفت تو هرزه ای بگو میدونم به تو مربوط نیس درسته تو هرزه نیستی اما با این حرف اون فقط از گفتنش پشیمون میشه شاید برات سخت باشه گفتن این حرف ولی تو باور کن خدا توبت را پذیرفته و این مساله ای بین تو خدا حتی به خواهرت هم مربوط نیس وت با این کار دقیقا میزنی تو برجکش مثله ادمیکه در برابر فردی که سیگار تعارف میکنه و میگه تو ترسویی اگه صدبار هم بگی نه بازم تعارفت میکنه اما اگه بگی اره من ترسوام میخوای چیکار کنی میذاره میره چون ضایع شده اینو گفتم اگه کسی سیگار بهتون تعارف کرد ولی راست گفتم امتحان کن اصلا هم اهمیت به این موضوع نده خودت وخدا همین وبس مهم هستین حرف بقیه برای دروازه شوتش کن بیرون از گوشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد