نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سر درگمی انتخاب

1014
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17462
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سر درگمی انتخاب

سلام.ببخشید قبلا میناخانومم همچین پستی زدن ولی میخوام خودم براتون بگم.من نوزده سالمه و سال نودو سه تو کنکور شرکت کردم تو رشته ریاضی و رتبه هشتاد هزار اوردم.در حالی که تو مدرسه همیشه معدلم بالای هجده بود.بعد این که کنکور خراب کردم خانواده بهم گفتن بهتره بری سربازی .من گفتم نه یه سال دیگه پشت کنکور میمونم مطمعنم قبول میشم.تو این یه سال اینترنت و مریضی و تنبلی نذاشت بتونم بخونم بد تر از سال قبل.درضمن این یه هفته اخر یه ذره خوندم تا بیست و سوم که کنکوره اماده شم.اما امروز اخبار گفت فردا کنکوره شوکه شدم فک میکردم شنبست.ببخشید سرتون رو درد اوردم ولی امسالم کنکور رو خراب میکنم و نمیتونم دانشگاه دولتی برم.پولم برا ازاد ندارم.حسابی استرس و فکر دارم و در حال قدم زدنم.که چیکار کنم دوسال عمرم تلف شد.از دوستام چند سال عقب موندم.تازه دوسالم برم سربازی چهار سال از عمرم تلف میشه.دارم دیوونه میشم برم سربازی یا دانشگاه پیام نور یه رشته چرت بخونم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سر درگمی انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.h.d.i نمایش پست ها
    سلام.ببخشید قبلا میناخانومم همچین پستی زدن ولی میخوام خودم براتون بگم.من نوزده سالمه و سال نودو سه تو کنکور شرکت کردم تو رشته ریاضی و رتبه هشتاد هزار اوردم.در حالی که تو مدرسه همیشه معدلم بالای هجده بود.بعد این که کنکور خراب کردم خانواده بهم گفتن بهتره بری سربازی .من گفتم نه یه سال دیگه پشت کنکور میمونم مطمعنم قبول میشم.تو این یه سال اینترنت و مریضی و تنبلی نذاشت بتونم بخونم بد تر از سال قبل.درضمن این یه هفته اخر یه ذره خوندم تا بیست و سوم که کنکوره اماده شم.اما امروز اخبار گفت فردا کنکوره شوکه شدم فک میکردم شنبست.ببخشید سرتون رو درد اوردم ولی امسالم کنکور رو خراب میکنم و نمیتونم دانشگاه دولتی برم.پولم برا ازاد ندارم.حسابی استرس و فکر دارم و در حال قدم زدنم.که چیکار کنم دوسال عمرم تلف شد.از دوستام چند سال عقب موندم.تازه دوسالم برم سربازی چهار سال از عمرم تلف میشه.دارم دیوونه میشم برم سربازی یا دانشگاه پیام نور یه رشته چرت بخونم.

دوست عزیز اینکه امروز کنکور داشته باشید تا دو روز دیگه فکر نمیکنم شوک بزرگی باشه

چون کنکور نیاز به برنامه ریزی و صرف وقت برای خوندن مطالب متنوع داره

بهتره شرایط رو قبول کنید و اگر تمایل به رفتن سربازی و یا ادامه تحصیل دارید با توجه به علاقتون انتخاب کنید

به هر حال شما باید سربازی رو برید حالا چه امروز باشه چه دوسال دیگه چه چهار سال دیگه

چیزی که مهمه هدفیه که شما قرار برای رسیدن بهش تعیین کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد