نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سطح بالای تستوسترون خواهرم

838
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31972
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سطح بالای تستوسترون خواهرم

سلام دوستان ممنون که وقت میذارید من یه پسر 19 ساله ام
    مشکل خواهر من از وقتی شروع شد که ریزش موهاش به حد زیادی رسید به چند تا دکتر پوست و مو هم مراجعه کرد تا اینکه اخریشون گفت که بایدازمایش هورمون بدی ...تو ازمایش خونش تستوسترون بالایی نشون داده شد ولی خودش جدی نگرفت(البته خودشم ترم 8 پزشکیه) دکترش یه قرص واسش تجویز کرد که تو اینترنت سرچ کردم واسه کم کردن تستوسترونه این یه سال خییییییلی رفتارش خشن شده به حدی که حتی تو حرفای عادیم پرخاش میکنه رفتارش یه جورایی شبیه مرداس اون حتی بعضی وقتا از منم خشن تر برخورد میکنه مثلا وقتی یه بار با چن تا اوباش درگیر شدم اومدم خونه با ظاهری خونین و مالین همه نگران مامانم گریه و بابام گف بریم شکایت کنیم ولی خواهرم با کمال خونسردی گف باید با تفنگ بابا بری سراغشون جوری که یه لحظه همه ساکت شدن از تعجب
    کلا خیلی رفتارش شبیه پسراس همیشه دنباله اثبات برتریه ولی در عین حال ظاهرش کاملا دخترونس ...منظورم اینه که نشونه های ظاهری تستوسترون رو اصلا نداره
    حالا باید چیکار کنیم الان یه ساله قرص میخوره ولی سطح هورمونش بالاس وقتی هم بهش میگیم عصبانی میشه میگه به شما ربطی نداره

2. کاربران زیر از 66saman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : سطح بالای تستوسترون خواهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط 66saman نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون که وقت میذارید من یه پسر 19 ساله ام
    مشکل خواهر من از وقتی شروع شد که ریزش موهاش به حد زیادی رسید به چند تا دکتر پوست و مو هم مراجعه کرد تا اینکه اخریشون گفت که بایدازمایش هورمون بدی ...تو ازمایش خونش تستوسترون بالایی نشون داده شد ولی خودش جدی نگرفت(البته خودشم ترم 8 پزشکیه) دکترش یه قرص واسش تجویز کرد که تو اینترنت سرچ کردم واسه کم کردن تستوسترونه این یه سال خییییییلی رفتارش خشن شده به حدی که حتی تو حرفای عادیم پرخاش میکنه رفتارش یه جورایی شبیه مرداس اون حتی بعضی وقتا از منم خشن تر برخورد میکنه مثلا وقتی یه بار با چن تا اوباش درگیر شدم اومدم خونه با ظاهری خونین و مالین همه نگران مامانم گریه و بابام گف بریم شکایت کنیم ولی خواهرم با کمال خونسردی گف باید با تفنگ بابا بری سراغشون جوری که یه لحظه همه ساکت شدن از تعجب
    کلا خیلی رفتارش شبیه پسراس همیشه دنباله اثبات برتریه ولی در عین حال ظاهرش کاملا دخترونس ...منظورم اینه که نشونه های ظاهری تستوسترون رو اصلا نداره
    حالا باید چیکار کنیم الان یه ساله قرص میخوره ولی سطح هورمونش بالاس وقتی هم بهش میگیم عصبانی میشه میگه به شما ربطی نداره
    خوب هرمون تستوسترون فک کنم فقط در دوره ای باعث مردونگی میشه و هر دوره ای نیست.... در دوره های دیگه شاید رو چیزای دیگه تاثیر بذاره.... شاید خشم و .. از عوارض این قرص ها باشه....

اگه پیگیری کنید مشکل حل میشه....

به نظرم برید پیش یه دکتر خوب...
    امضای ایشان

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سطح بالای تستوسترون خواهرم

- کاهش وزن اضافی در افراد چاق، باعث کاهش هورمون مردانه می شود.

- تیغ، اپیلاسیون، کرم موبر و بند انداختن درمان موقتی برای موهای زائد است.

- رعایت رژیم غذایی سالم : میوه ها، سالاد، ماهی، مرغ و آجیل می تواند میزان تستوسترون را کاهش دهد.

- محدودیت در مصرف کربوهیدارت و شکر، زیرا این ها باعث افزایش قند خون می شوند و تولید تستوسترون را پنهان می کنند.

- داشتن خواب کافی

- کاهش استرس

- انجام ورزش مرتب : بعد از 45 دقیقه ورزش کردن، میزان کورتیزول بدن بالا می رود و باعث کاهش تولید تستوسترون می گردد. اگر میزان تستوسترون بدنتان زیاد است، از وزنه برداری خودداری کنید چراکه باعث افزایش ناخواسته عضله می گردد.

- طب سوزنی : این طب باعث تولید زیاد استروژن و کاهش میزان تستوسترون می گردد.

- استفاده از هورمون درمانی : هورمون درمانی در زنان، برای تعادل هورمون های استروژن، تستوسترون و پروژسترون مفید می باشد. اما در برخی موارد، این روش درمانی باعث مشکلات دیگری می شود.

- مصرف ویتامین ها هر روز که همراه با مکمل "روی" باشد.

- مصرف گیاهان فیتواستروژن مانند: کوهاش سیاه.

- شیرین بیان درمان کننده سندرم تخمدان پلی کیستیک است. شیرین بیان باعث افزایش کورتیزول و استروژن و کاهش تستوسترن می گردد.

- گیاه صدتومنی: باعث افزایش تولید پروژسترون می گردد و برای تخمک گذاری مفید می باشد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد