نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: سوء استفاده از اعتمادم

3258
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سوء استفاده از اعتمادم

با سلام ..وقتی خودمو تو آینه نگاه می کنم یه مجسمه میبینم که پر از حماقته .. اینقدر که از دست خودم عصبانیم از اون مار خوش خط و خال نیستم یه عوضی که از ساده دلی و بی شیله پیله بودنم نهایت سوء استفاده رو کرد بعدم بهم گفت تقصیر خودت بود ساده بودی... به همین راحتی با بی شرمی گفت واست تجربه میشه دیگه گول کسی دیگه رو نمیخوری...یه عوضی که تا قبلش فکر می کردم یه فرشته ست .. ازش بت ساخته بودم واسه خودم ..فکر می کردم یه آدم قابل اعتماده که میشه یه عمر بهش تکیه کرد .. هزار بار قسم خورد تا پای جونم به پات میمونم دارم هر سختی رو به خاطرت تحمل می کنم تا بهت برسم با هزار تا اراجیف دیگه که یادشون که میوفتم مغزم داغ میکنه...دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار..چنان ماهرانه نقش بازی کرد واسم که ذره ای شک نکردم به حرفش ...به خداقسم باهاش مث کف دستم صادق بودم .. محبتمو خالص به پاش ریختم و اعتماد کردم اونم عمیق...بهم گفت ما که مال همیم منم نیاز دارم الان از لحاظ جنسی حمایتم کن .. خیلی درگیری داشتیم جنگ اعصاب ...نمی تونستم .. مدام تو سرم خوند تنهام نزار..تردید نداشتم که دوسش دارم به اعتمادی که بهش داشتم به حرفش گوش کردم ..هربار و هر بار بحث و جدل تا به خواسته ش برسه ..منم بهش می گفتم زودتر نامزد کنیم و عقد کنیم من نمیتونم به این شیوه ادامه بدم..اونم هی قول که لیسانسمو که گرفتم میام خواستگاری ..فلان کارو که کردم میام خواستگاری.. از این رابطه لذتش مال اون کثافت بود و درد و عذاب وجدان و شرمندگیش مال من .. بعد هر رابطه بهم میریختم و کلی جنگ و کشمکش درونی با خودم داشتم .. دو هفته ست طینت خرابشو شناختم دروغاش واسم رو شد ..به مادرش گفتم چرا با ازدواج ما مخالفت کردید اونجا بود که متوجه شدم بر خلاف ادعاهاش در باره من هیچ حرفی با خانوادش نزده که هیچ داره تدارک خواستگاری با همکلاسیشو میبینه .. خدا لعنتش کنه که منو تو این منجلاب کشید و رهام کرد ..امیدوارم یه روز خوش نبینه که اینجوری به بازیم گرفت ..اگه منو نمیخواست چرا باید اینجوری بازیم بده..خیلی راحت گورشو گم کرد من موندم و خرابه هایی که رو سرم آوار شده.. عذاب وجدان و پشیمونی که اگه تا قیامت امتدادش بدن تمومی نداره ..فقط خدا از دلم خبر داره و بس که چی میکشم..عزت نفسم از دست رفته ..شدم یه موجود بی ارزش پیش خودم هیچ اعتباری ندارم حتی نای مردنم ندارم خیلی داغون و خسته ام .. بخاطر آبروی خودم و خانوادم مجبورم سکوت کنم ..اما اون پست بی شرف داره از زندگیش لذت میبره .. کمکم کنید از جام بلند شم .. من نمیتونم ..از خدا نا امید نیستم با همه ی آلودگی از اون نا امید نیستم ... اما از خودم نا امیدم ...پیش خودم کم آوردم .. اونو دادم دست عدالت خدا که اونجور که لایقشه سزاشو بده .. چون ازش نمیگذرم ..آه من دنبال زندگیشه.. میدونم حماقت کردم..دلم میخواست زمان به عقب برگرده تا بزنم توی دهنش ..اما .... بخدا قسم آدم تلخی نیستم که نفرین کردم ..اما تو دلم یه آتیشیه که با هیچی خاموش نمیشه..لطفا راهنماییم کنید.. به راهنماییتون نیاز دارم..ممنون

2. کاربران زیر از ساده دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : جواب اعتماد من

متاسفم دوست عزیز از اتفاقی که افتاده .

چیزی ندارم بگم چون خودتون همه چیزو خوب متوجه شدید .

دقیقا با اون فرد کاری نمیشه کرد همینکه به عدالت خدا واگذارش کردید کافیه .

خودتون هم سعی کنید آرامشتونو حفظ کنید ، زمان زیادی نگذشته ، ولی توبه کنیدو راه درست رو ادامه بدید .

بعضی اتفاقها تو زندگی خیلی تلخن ولی درس عبرت خوبی هستن .

4. 5 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام بانوی عزیز
    راستش از خوندنه سرگذشتتون بسیار متاسف شدم .......تقدیری که به دست خود شما نقش بسته ای کاش اینهمه از خدا دور نمیشدیم که فقط تو دردسرا یادش بیفتیم
    خانم گرامی حالاکه احساس پشیمونی میکنید اول از همه توبه کنید شما ومنو همه آدما باید به این اعتقاد برسیم به این باور برسیم که جز خدا به کسی نمیشه اعتماد کرد جز خدا نمیشه به کسی پناه برد
    سعی کن از اشتباهاتت درس بگیری اشتباهات میتونن زندگیتوداغون کنن اما اگه بخوای میتونی ازشون درس بگیریو دورباره زندگیتو بسازی خدامنتظره دوباره دستتو بگیره از بخشش ناامید نشو دوست من
    موفق باشید

6. 5 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من چه کنم خدای من ٍ چاره در این زمان چیست ؟/ ایران پر از حرامی و این همه ازدحام چیست ؟... آتش ظلم شعله ور . خانه امن در خطر . سگان حار حمله ور معنی فکر خام چیست ؟
    =======

واسه سادگی شما دخترا فقط همین شعر را میتونم بگم

8. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده دل نمایش پست ها
    با سلام ..وقتی خودمو تو آینه نگاه می کنم یه مجسمه میبینم که پر از حماقته .. اینقدر که از دست خودم عصبانیم از اون مار خوش خط و خال نیستم یه عوضی که از ساده دلی و بی شیله پیله بودنم نهایت سوء استفاده رو کرد بعدم بهم گفت تقصیر خودت بود ساده بودی... به همین راحتی با بی شرمی گفت واست تجربه میشه دیگه گول کسی دیگه رو نمیخوری...یه عوضی که تا قبلش فکر می کردم یه فرشته ست .. ازش بت ساخته بودم واسه خودم ..فکر می کردم یه آدم قابل اعتماده که میشه یه عمر بهش تکیه کرد .. هزار بار قسم خورد تا پای جونم به پات میمونم دارم هر سختی رو به خاطرت تحمل می کنم تا بهت برسم با هزار تا اراجیف دیگه که یادشون که میوفتم مغزم داغ میکنه...دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار..چنان ماهرانه نقش بازی کرد واسم که ذره ای شک نکردم به حرفش ...به خداقسم باهاش مث کف دستم صادق بودم .. محبتمو خالص به پاش ریختم و اعتماد کردم اونم عمیق...بهم گفت ما که مال همیم منم نیاز دارم الان از لحاظ جنسی حمایتم کن .. خیلی درگیری داشتیم جنگ اعصاب ...نمی تونستم .. مدام تو سرم خوند تنهام نزار..تردید نداشتم که دوسش دارم به اعتمادی که بهش داشتم به حرفش گوش کردم ..هربار و هر بار بحث و جدل تا به خواسته ش برسه ..منم بهش می گفتم زودتر نامزد کنیم و عقد کنیم من نمیتونم به این شیوه ادامه بدم..اونم هی قول که لیسانسمو که گرفتم میام خواستگاری ..فلان کارو که کردم میام خواستگاری.. از این رابطه لذتش مال اون کثافت بود و درد و عذاب وجدان و شرمندگیش مال من .. بعد هر رابطه بهم میریختم و کلی جنگ و کشمکش درونی با خودم داشتم .. دو هفته ست طینت خرابشو شناختم دروغاش واسم رو شد ..به مادرش گفتم چرا با ازدواج ما مخالفت کردید اونجا بود که متوجه شدم بر خلاف ادعاهاش در باره من هیچ حرفی با خانوادش نزده که هیچ داره تدارک خواستگاری با همکلاسیشو میبینه .. خدا لعنتش کنه که منو تو این منجلاب کشید و رهام کرد ..امیدوارم یه روز خوش نبینه که اینجوری به بازیم گرفت ..اگه منو نمیخواست چرا باید اینجوری بازیم بده..خیلی راحت گورشو گم کرد من موندم و خرابه هایی که رو سرم آوار شده.. عذاب وجدان و پشیمونی که اگه تا قیامت امتدادش بدن تمومی نداره ..فقط خدا از دلم خبر داره و بس که چی میکشم..عزت نفسم از دست رفته ..شدم یه موجود بی ارزش پیش خودم هیچ اعتباری ندارم حتی نای مردنم ندارم خیلی داغون و خسته ام .. بخاطر آبروی خودم و خانوادم مجبورم سکوت کنم ..اما اون پست بی شرف داره از زندگیش لذت میبره .. کمکم کنید از جام بلند شم .. من نمیتونم ..از خدا نا امید نیستم با همه ی آلودگی از اون نا امید نیستم ... اما از خودم نا امیدم ...پیش خودم کم آوردم .. اونو دادم دست عدالت خدا که اونجور که لایقشه سزاشو بده .. چون ازش نمیگذرم ..آه من دنبال زندگیشه.. میدونم حماقت کردم..دلم میخواست زمان به عقب برگرده تا بزنم توی دهنش ..اما .... بخدا قسم آدم تلخی نیستم که نفرین کردم ..اما تو دلم یه آتیشیه که با هیچی خاموش نمیشه..لطفا راهنماییم کنید.. به راهنماییتون نیاز دارم..ممنون
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم, البته حتما درست فرمودید که از دست خودتون ناراحتین تا او . چون این چنین افرادی در هر دو جنسیت هستند و زیادند!! این ما هستیم که باید مراقب خودمان باشیم.

حالا گذشته در گذشته! خیلی خیلی کم میدانید بهتره اینه که از یکی از همکاران مشاور(حتما خانم باشن) در شهر خودتون جهت راهنمایی و مشاوره مشورت بگیرید.

در مورد انسان و روابط اجتمایی بیشتر بخوانید و بدانید.

ابشون رو نیز از سر خود بیرون کنید که احتمالا اگر ازدواج هم میکردن با شما بعد از 2-3 یچه متوجه خیانتشان میشدید!!!!

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نگاه کن دوست عزیز چند مطلب رو رک بهت میگم منباب اینکه همیشه تو ذهنت باشه و خدایی نکرده قصد توهین و ضربه زدن بهت ندارم :
    اینکه شما کار حرام و گناه کبیره ای انجام دادی شکی درش نیست و عقوبت سنگینی پیشه خدا داره اما این در صورتی هست که ادامه بدی و توبه نکنی ، و اگر توبه کردی و در جهت خدا حرکت کردی خدا تمام گناهانت رو تبدیل به حسنه می کنه : اِلاّ مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ عَمَلاً صالِحاً فَاؤُلِئکَ یُبَدِّلُ اللهُ سَیِّئاتِهِمْ حَسَناتٍ وَ کانَ اللهُ غَفُورَاً رَحِیماً169؛ مگر کسانى که توبه کرده و ایمان آورده و عمل صالح انجام داده‏اند، خداوند گناهان آنان را به حسنات تبدیل مى‏کند و خداوند آمرزنده و مهربان است»

انسانها دو دسته هستن یک دسته همش کارهاشون بر حسب ترفند و زرنگی هست و دسته دیگه آدم های ساده ، دسته دوم اگه می خوان گول نخورن باید در مراودات و معامله هاشون همیشه یه پاشنه آشین رو برا خودشون داشته باشن یا به قولی یه ضمانت رو داشته باشن ، اگه این کارو کردن بردن وگر نه خودشونو بدبخت کردن :
    متن آیه:

يَأَيُّهَا الَّذِينَ ءَامَنُواْ إِذَا تَدَايَنتُم بِدَيْنٍ إِلىَ أَجَلٍ مُّسَمًّى فَاكْتُبُوهُ وَ لْيَكْتُب بَّيْنَكُمْ كَاتِبُ بِالْعَدْلِ وَ لَا يَأْبَ كاَتِبٌ أَن يَكْتُبَ كَمَا عَلَّمَهُ اللَّهُ فَلْيَكْتُبْ وَ لْيُمْلِلِ الَّذِى عَلَيْهِ الْحَقُّ وَ لْيَتَّقِ اللَّهَ رَبَّهُ وَ لَا يَبْخَسْ مِنْهُ شَيًْا فَإِن كاَنَ الَّذِى عَلَيْهِ الْحَقُّ سَفِيهًا أَوْ ضَعِيفًا أَوْ لَا يَسْتَطِيعُ أَن يُمِلَّ هُوَ فَلْيُمْلِلْ وَلِيُّهُ بِالْعَدْلِ وَ اسْتَشهِْدُواْ شهَِيدَيْنِ مِن رِّجَالِكُمْ فَإِن لَّمْ يَكُونَا رَجُلَينْ‌ِ فَرَجُلٌ وَ امْرَأَتَانِ مِمَّن تَرْضَوْنَ مِنَ الشهَُّدَاءِ أَن تَضِلَّ إِحْدَئهُمَا فَتُذَكِّرَ إِحْدَئهُمَا الْأُخْرَى وَ لَا يَأْبَ الشهَُّدَاءُ إِذَا مَا دُعُواْ وَ لَا تَسَْمُواْ أَن تَكْتُبُوهُ صَغِيرًا أَوْ كَبِيرًا إِلىَ أَجَلِهِ ذَالِكُمْ أَقْسَطُ عِندَ اللَّهِ وَ أَقْوَمُ لِلشهََّادَةِ وَ أَدْنىَ أَلَّا تَرْتَابُواْ إِلَّا أَن تَكُونَ تِجَرَةً حَاضِرَةً تُدِيرُونَهَا بَيْنَكُمْ فَلَيْسَ عَلَيْكمُ‌ْ جُنَاحٌ أَلَّا تَكْتُبُوهَا وَ أَشْهِدُواْ إِذَا تَبَايَعْتُمْ وَ لَا يُضَارَّ كاَتِبٌ وَ لَا شَهِيدٌ وَ إِن تَفْعَلُواْ فَإِنَّهُ فُسُوقُ بِكُمْ وَ اتَّقُواْ اللَّهَ وَ يُعَلِّمُكُمُ اللَّهُ وَ اللَّهُ بِكُلّ‌ِ شىَ‌ْءٍ عَلِيمٌ

ترجمه فارسی

ترجمه الهی قمشه ای : اى اهل ايمان، چون به قرض و نسيه معامله كنيد تا زمانى معيّن، سند و نوشته در ميان باشد، و بايست نويسنده درستكارى معامله ميان شما را بنويسد، و نبايد كاتب از نوشتن خوددارى كند، كه خدا به وى نوشتن آموخته پس بايد بنويسد، و مديون بايد مطالب را املاء كند، و از خدا بترسد و از آنچه مقرّر شده چيزى نكاهد، و اگر مديون سفيه يا ناتوان (صغير) است و صلاحيّت املا ندارد ولىّ او به عدل و درستى املا كند و دو تن از مردان خود (از مسلمانان عادل) گواه آريد، و اگر دو مرد نيابيد يك مرد و دو زن، از هر كه (به عدالت) قبول داريد گواه گيريد تا اگر يك نفر از آن دو زن فراموش كند ديگرى به خاطرش آورد، و هر گاه شهود را (به محكمه) بخوانند امتناع از رفتن نكنند، و در نوشتن آن تا تاريخ معيّن مسامحه نكنيد چه معامله كوچك و چه بزرگ باشد. اين عادلانه‌تر است نزد خدا و محكمتر براى شهادت و نزديكتر به اينكه شكّ و ريبى در معامله پيش نيايد (كه موجب نزاع شود) مگر آنكه معامله نقد حاضر باشد كه دست به دست ميان شما برود، در اين صورت باكى نيست كه ننويسيد، و گواه گيريد هر گاه معامله كنيد، و نبايست به نويسنده و گواه ضررى رسد (و بىاجر مانند)، و اگر چنين كنيد نافرمانى كرده‌ايد. و از خدا بترسيد و خداوند هم به شما تعليم مصالح امور مىكند و خدا به همه چيز داناست.
    مطلب بعدی انسان باید زرنگ باشه و خودشو وارد این بازی های دوستانه کاذب نکنه بخصوص دختر ایرانی که مظهر پاکی و نجابت هست ، یه دختر ایرانی به نظر من باید منتظر بمونه تا بیان سراغش اونم با رسم و رسوم خاص خودش نه اینکه بیوفته تو پارک ها و دنبال یه شوهر بگرده ، حالا اگه یه دختر ایرونی کسی رو هم مد نظرش بود باید به واسطه و در کمال متانت به اطلاع اون طرف برسونه که می تونید بیاید خواستگاری من .
    مردها حتی کثیف ترین آدم هاشون هم از دختری که بدون هیچ قید و بندی راحت شلوارشو پایین میاره خوششون نمیاد و اگه می بینی داره باهات میاد فقط دنبال لذت بدنش هست و بس
    بشین برا خودت هدف تعیین کن و سخت دنبالشون برو ، یکی تحصیلات و دیگری کار و در کنار از ورزش های اجتماعی استفاده کن اون وقت ببین کیا میان خواستگاریت
    و من الله التوفیق

12. 4 کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها
    نگاه کن دوست عزیز چند مطلب رو رک بهت میگم منباب اینکه همیشه تو ذهنت باشه و خدایی نکرده قصد توهین و ضربه زدن بهت ندارم :
    اینکه شما کار حرام و گناه کبیره ای انجام دادی شکی درش نیست و عقوبت سنگینی پیشه خدا داره اما این در صورتی هست که ادامه بدی و توبه نکنی ، و اگر توبه کردی و در جهت خدا حرکت کردی خدا تمام گناهانت رو تبدیل به حسنه می کنه : اِلاّ مَنْ تابَ وَ آمَنَ وَ عَمِلَ عَمَلاً صالِحاً فَاؤُلِئکَ یُبَدِّلُ اللهُ سَیِّئاتِهِمْ حَسَناتٍ وَ کانَ اللهُ غَفُورَاً رَحِیماً169؛ مگر کسانى که توبه کرده و ایمان آورده و عمل صالح انجام داده‏اند، خداوند گناهان آنان را به حسنات تبدیل مى‏کند و خداوند آمرزنده و مهربان است»

انسانها دو دسته هستن یک دسته همش کارهاشون بر حسب ترفند و زرنگی هست و دسته دیگه آدم های ساده ، دسته دوم اگه می خوان گول نخورن باید در مراودات و معامله هاشون همیشه یه پاشنه آشین رو برا خودشون داشته باشن یا به قولی یه ضمانت رو داشته باشن ، اگه این کارو کردن بردن وگر نه خودشونو بدبخت کردن :
    متن آیه:

يَأَيُّهَا الَّذِينَ ءَامَنُواْ إِذَا تَدَايَنتُم بِدَيْنٍ إِلىَ أَجَلٍ مُّسَمًّى فَاكْتُبُوهُ وَ لْيَكْتُب بَّيْنَكُمْ كَاتِبُ بِالْعَدْلِ وَ لَا يَأْبَ كاَتِبٌ أَن يَكْتُبَ كَمَا عَلَّمَهُ اللَّهُ فَلْيَكْتُبْ وَ لْيُمْلِلِ الَّذِى عَلَيْهِ الْحَقُّ وَ لْيَتَّقِ اللَّهَ رَبَّهُ وَ لَا يَبْخَسْ مِنْهُ شَيًْا فَإِن كاَنَ الَّذِى عَلَيْهِ الْحَقُّ سَفِيهًا أَوْ ضَعِيفًا أَوْ لَا يَسْتَطِيعُ أَن يُمِلَّ هُوَ فَلْيُمْلِلْ وَلِيُّهُ بِالْعَدْلِ وَ اسْتَشهِْدُواْ شهَِيدَيْنِ مِن رِّجَالِكُمْ فَإِن لَّمْ يَكُونَا رَجُلَينْ‌ِ فَرَجُلٌ وَ امْرَأَتَانِ مِمَّن تَرْضَوْنَ مِنَ الشهَُّدَاءِ أَن تَضِلَّ إِحْدَئهُمَا فَتُذَكِّرَ إِحْدَئهُمَا الْأُخْرَى وَ لَا يَأْبَ الشهَُّدَاءُ إِذَا مَا دُعُواْ وَ لَا تَسَْمُواْ أَن تَكْتُبُوهُ صَغِيرًا أَوْ كَبِيرًا إِلىَ أَجَلِهِ ذَالِكُمْ أَقْسَطُ عِندَ اللَّهِ وَ أَقْوَمُ لِلشهََّادَةِ وَ أَدْنىَ أَلَّا تَرْتَابُواْ إِلَّا أَن تَكُونَ تِجَرَةً حَاضِرَةً تُدِيرُونَهَا بَيْنَكُمْ فَلَيْسَ عَلَيْكمُ‌ْ جُنَاحٌ أَلَّا تَكْتُبُوهَا وَ أَشْهِدُواْ إِذَا تَبَايَعْتُمْ وَ لَا يُضَارَّ كاَتِبٌ وَ لَا شَهِيدٌ وَ إِن تَفْعَلُواْ فَإِنَّهُ فُسُوقُ بِكُمْ وَ اتَّقُواْ اللَّهَ وَ يُعَلِّمُكُمُ اللَّهُ وَ اللَّهُ بِكُلّ‌ِ شىَ‌ْءٍ عَلِيمٌ

ترجمه فارسی

ترجمه الهی قمشه ای : اى اهل ايمان، چون به قرض و نسيه معامله كنيد تا زمانى معيّن، سند و نوشته در ميان باشد، و بايست نويسنده درستكارى معامله ميان شما را بنويسد، و نبايد كاتب از نوشتن خوددارى كند، كه خدا به وى نوشتن آموخته پس بايد بنويسد، و مديون بايد مطالب را املاء كند، و از خدا بترسد و از آنچه مقرّر شده چيزى نكاهد، و اگر مديون سفيه يا ناتوان (صغير) است و صلاحيّت املا ندارد ولىّ او به عدل و درستى املا كند و دو تن از مردان خود (از مسلمانان عادل) گواه آريد، و اگر دو مرد نيابيد يك مرد و دو زن، از هر كه (به عدالت) قبول داريد گواه گيريد تا اگر يك نفر از آن دو زن فراموش كند ديگرى به خاطرش آورد، و هر گاه شهود را (به محكمه) بخوانند امتناع از رفتن نكنند، و در نوشتن آن تا تاريخ معيّن مسامحه نكنيد چه معامله كوچك و چه بزرگ باشد. اين عادلانه‌تر است نزد خدا و محكمتر براى شهادت و نزديكتر به اينكه شكّ و ريبى در معامله پيش نيايد (كه موجب نزاع شود) مگر آنكه معامله نقد حاضر باشد كه دست به دست ميان شما برود، در اين صورت باكى نيست كه ننويسيد، و گواه گيريد هر گاه معامله كنيد، و نبايست به نويسنده و گواه ضررى رسد (و بىاجر مانند)، و اگر چنين كنيد نافرمانى كرده‌ايد. و از خدا بترسيد و خداوند هم به شما تعليم مصالح امور مىكند و خدا به همه چيز داناست.
    مطلب بعدی انسان باید زرنگ باشه و خودشو وارد این بازی های دوستانه کاذب نکنه بخصوص دختر ایرانی که مظهر پاکی و نجابت هست ، یه دختر ایرانی به نظر من باید منتظر بمونه تا بیان سراغش اونم با رسم و رسوم خاص خودش نه اینکه بیوفته تو پارک ها و دنبال یه شوهر بگرده ، حالا اگه یه دختر ایرونی کسی رو هم مد نظرش بود باید به واسطه و در کمال متانت به اطلاع اون طرف برسونه که می تونید بیاید خواستگاری من .
    مردها حتی کثیف ترین آدم هاشون هم از دختری که بدون هیچ قید و بندی راحت شلوارشو پایین میاره خوششون نمیاد و اگه می بینی داره باهات میاد فقط دنبال لذت بدنش هست و بس
    بشین برا خودت هدف تعیین کن و سخت دنبالشون برو ، یکی تحصیلات و دیگری کار و در کنار از ورزش های اجتماعی استفاده کن اون وقت ببین کیا میان خواستگاریت
    و من الله التوفیق

کار حرام و گناه کبیره!!!!!!!!!!!؟
    آخه چرا انقدر شلوغش می کنین؟ این خانم که با مرد زن دار نبوده یا از یکی نپریده رو یکی دیگه...آخه چرا انقدر کوته بینانه به این چیزها نگاه میکنیین.این خانم برای دلش با اون آقا بوده و هیچی محرمتر از این نیست و شاعر هم میگه هر که شد محرم دل در حرم یار بماند.....
    واقعا براتون متاسفم به جای اینکه به این خانم تسکین بدین میگین کار حرام و گناه کبیره کرده؟ بعد اگر این گناه کبیره است خوردن حق یتیم و کشتن آدمها و حیوانات و تجاوز و دروغ و دزدی و.... اینها چین؟
    خانم عزیزم همه ما یه ضربه هایی خوردیم تو زندگیمون مهم اینه که ازش درس بگیریم.اون آقا رو واگذار کن به خدا و از خدا تشکر کن که دستش رو برات رو کرد و وارد حریم خانوادت نشد.فرصت برات زیاده از این به بعد مطمئن باش این تویی که بُردی و توکل کن به خدا و از او آرامش بخواه.خیلی زود به آرامش میرسی

14. 4 کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام ..قبول دارم اشتباه کردم قضاوت گناهم بین من و خدای منه.. نمیخوام خطامو توجیه کنم .. گناهی که لذتی واسم نداشت و مایه عذابم بود و هست .. بازم میدونم اشتباه کردم ولی خیلی تحت فشارم گذاشت و دعوا کرد و اصرار کرد و گفت ما که مال همیم منم بخاطر اطمینان ازاینکه ما زن و شوهر میشیم تن به خواستش دادم و مرتکب این خریت شدم به این سادگی هم که شما می گید نبوده ..محض اطلاعتون من یه کار خدماتی دارم روابط اجتماعی ضعیفی هم ندارم ..به جرات میگم هیچوقت خودمو درگیر رابطه های اینچنینی نکرده بودم و اعتمادی که به این آقا داشتم حاصل پنج سال مراوده ی کاملا سالم بود .. این چند ماه اخیر رابطمون به گند کشیده شد .. حتی بحث خواستگاری ما قبلا مطرح شد و خانوادش بخاطر اینکه هنوز دانشجو هست ... خدمت نرفته و شغلی هم نداره مخالفت کردن ولی من بخاطر حس مسئولیتی که فکر می کردم داره و اینکه اهل کاره و بیکار نمی نشینه و میتونه ترقی کنه قبولش داشتم... بعد از مخالفت خانوادش یک مدت قطع ارتباط کردیم و بعد از هشت ماه دوباره برگشت و کلی التماسم کرد که بهم فرصت بده .. و نمیتونم فراموشت کنم و ...ولی این دفعه به دروغ گفت که باز با خانوادم صحبت کردم و راضی هستن.. من هم به دلیل اینکه مادرشون فکر نکنه که اصرار و اجباری از طرف من هست زیاد در این مورد ازشون نپرسیدم.. البته من و مادرشون خیلی دوست هستیم و هنوز هم ارتباط داریم مادرشون منو خیلی دوست دارن و بعد از این ماجرا همیشه تماس میگیره و حالمو می پرسه و متاسف هست بابت این موضوع با اون نامرد هم کلی دعوا کردن .. حتی بهم گفت تو واسه پسر من خیلی زیادی ..بهم گفت که واگذارش کن بخدا چون جای حق نشسته ...به مادرش گفتم به فکر خوشبختیش نباشه چون آه من دنبال زندگیشه اونم گفت بدبختیشم خودش انتخاب رده بزار بدبخت بشه.. بخاطر احساس وفاداری که بهش داشتم خیلی از خواستگارامو جواب کردم ..چون دوستش داشتم .. نمی دونستم پیش الاغ ارزش کاه و زعفرون یکیه .. به هر تقدیر از راهنماییتون ممنونم

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بله واقعا تلخه ..کاش می شد زمانو به عقب برگردوند.. ممنون از راهنماییتون

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

آرام عزیزم ..ممنون از قلب مهربونت.. ولی باور کن ترجیح میدادم ازدواج کنیم و طلاق بگیریم ..اونجوری حداقل میگفتم با هم نساختیم ولی الان در حقم ظلم کرده بهم دروغ گفته..ازم سوء استفاده کرده .. عزیزم ممنون از راهنماییت ..

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بله حق با شماست ولی امیدم به عدالت خداست... تو پنداری که بدگو رفت و جان برد....حسابش با کرام الکاتبین است ..
    ممنون بابت نظرتون

19. کاربران زیر از ساده دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

فریماه عزیز درست می گید خدا از بنده هاش نا امید نمیشه جز خدا هم هیچ کسی قابل اعتماد کردن نیست.. سپاس از راهنماییت
    ویرایش توسط ساده دل : 02-16-2016 در ساعت 12:47 PM

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها

متن آیه:

ترجمه فارسی

و من الله التوفیق

با سلام ..قبول دارم اشتباه کردم قضاوت گناهم بین من و خدای منه.. نمیخوام خطامو توجیه کنم .. گناهی که لذتی واسم نداشت و مایه عذابم بود و هست .. بازم میدونم اشتباه کردم ولی خیلی تحت فشارم گذاشت و دعوا کرد و اصرار کرد و گفت ما که مال همیم منم بخاطر اطمینان ازاینکه ما زن و شوهر میشیم تن به خواستش دادم و مرتکب این خریت شدم به این سادگی هم که شما می گید نبوده ..محض اطلاعتون من یه کار خدماتی دارم روابط اجتماعی ضعیفی هم ندارم ..به جرات میگم هیچوقت خودمو درگیر رابطه های اینچنینی نکرده بودم و اعتمادی که به این آقا داشتم حاصل پنج سال مراوده ی کاملا سالم بود .. این چند ماه اخیر رابطمون به گند کشیده شد .. حتی بحث خواستگاری ما قبلا مطرح شد و خانوادش بخاطر اینکه هنوز دانشجو هست ... خدمت نرفته و شغلی هم نداره مخالفت کردن ولی من بخاطر حس مسئولیتی که فکر می کردم داره و اینکه اهل کاره و بیکار نمی نشینه و میتونه ترقی کنه قبولش داشتم... بعد از مخالفت خانوادش یک مدت قطع ارتباط کردیم و بعد از هشت ماه دوباره برگشت و کلی التماسم کرد که بهم فرصت بده .. و نمیتونم فراموشت کنم و ...ولی این دفعه به دروغ گفت که باز با خانوادم صحبت کردم و راضی هستن.. من هم به دلیل اینکه مادرشون فکر نکنه که اصرار و اجباری از طرف من هست زیاد در این مورد ازشون نپرسیدم.. البته من و مادرشون خیلی دوست هستیم و هنوز هم ارتباط داریم مادرشون منو خیلی دوست دارن و بعد از این ماجرا همیشه تماس میگیره و حالمو می پرسه و متاسف هست بابت این موضوع با اون نامرد هم کلی دعوا کردن .. حتی بهم گفت تو واسه پسر من خیلی زیادی ..بهم گفت که واگذارش کن بخدا چون جای حق نشسته ...به مادرش گفتم به فکر خوشبختیش نباشه چون آه من دنبال زندگیشه اونم گفت بدبختیشم خودش انتخاب رده بزار بدبخت بشه.. بخاطر احساس وفاداری که بهش داشتم خیلی از خواستگارامو جواب کردم ..چون دوستش داشتم .. نمی دونستم پیش الاغ ارزش کاه و زعفرون یکیه .. به هر تقدیر از راهنماییتون ممنونم

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aram37 نمایش پست ها
    کار حرام و گناه کبیره!!!!!!!!!!!؟
    آخه چرا انقدر شلوغش می کنین؟ این خانم که با مرد زن دار نبوده یا از یکی نپریده رو یکی دیگه...آخه چرا انقدر کوته بینانه به این چیزها نگاه میکنیین.این خانم برای دلش با اون آقا بوده و هیچی محرمتر از این نیست و شاعر هم میگه هر که شد محرم دل در حرم یار بماند.....
    واقعا براتون متاسفم به جای اینکه به این خانم تسکین بدین میگین کار حرام و گناه کبیره کرده؟ بعد اگر این گناه کبیره است خوردن حق یتیم و کشتن آدمها و حیوانات و تجاوز و دروغ و دزدی و.... اینها چین؟
    خانم عزیزم همه ما یه ضربه هایی خوردیم تو زندگیمون مهم اینه که ازش درس بگیریم.اون آقا رو واگذار کن به خدا و از خدا تشکر کن که دستش رو برات رو کرد و وارد حریم خانوادت نشد.فرصت برات زیاده از این به بعد مطمئن باش این تویی که بُردی و توکل کن به خدا و از او آرامش بخواه.خیلی زود به آرامش میرسی
    خانوم میشه بگی دین ومذهب شما چیه؟؟ فقط شعار نده ،خب زنا گناه ،حالا داری از خودت فتا صادر می کنی؟؟؟؟ اینجوری هم که روشن فکری یادت باشه ، روشن فکرهای اروپای پرده شون نمی دوزند یا از عقب رابطه ندارند جلو سالم بمونه که ادعا دختر بودن کنند یا یک دفعه روشن فکر اخلاقی باشین یا مذهبی دورو نباشین .

در مورد استارتر واقعا ناراحت شدم از خوندن این متن، می تونم بگم خدا بزرگه وبا غصه خوردن کاری ازپیش نمی ره ،قطعا کسی پیدا میشه که شمارو واقعا دوست داشته باشه و تا اخر با شما بمونه فقط امیدوارم اشتباه گذشته تکرار نکنید ...

23. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    9

[QUOTE=omidd;161406]خانوم میشه بگی دین ومذهب شما چیه؟؟ فقط شعار نده ،خب زنا گناه ،حالا داری از خودت فتا صادر می کنی؟؟؟؟ اینجوری هم که روشن فکری یادت باشه ، روشن فکرهای اروپای پرده شون نمی دوزند یا از عقب رابطه ندارند جلو سالم بمونه که ادعا دختر بودن کنند یا یک دفعه روشن فکر اخلاقی باشین یا مذهبی دورو نباشین .

فقط از نظر کوته نظرها پرده یک دختر نشونه هویت یک دختره...مذهب رو خود ما تعیین می کنیم.من به خدا ایمان دارم و می دونم می دونه عشق و دوست داشتن یعنی چی و رابطه رو تعریف نمیکنم که چی بده و چی گناهه.به نظر من اگر حق الناس(یعنی رابطه با مرد زن دار یا زن شوهر دار) پایمال نشه رابطه با کسی که دوستش داری هر جوری که دلت میگه مباحه. اروپایی ها از ما مسلمان نماها خیلی بهتر و معتقدتر و انسانی تر زندگی میکنند و یک پرده رو نشونه پاکی یه دختر یا بی حجابی رو نشونه بی حیایی دختر نمی دونند. تو مملکت و دین ما مردها هر کاری که می خوان می کنند و کسی دنبال زنا و گناه نیست ولی دختر باید باکره باشه....البته که ما خیلی عقب تر از این حرفها هستیم که بتونیم بفهمیم به کجا میریم و چه خواهیم شد

25. 3 کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

فقط از نظر کوته نظرها پرده یک دختر نشونه هویت یک دختره...مذهب رو خود ما تعیین می کنیم.من به خدا ایمان دارم و می دونم می دونه عشق و دوست داشتن یعنی چی و رابطه رو تعریف نمیکنم که چی بده و چی گناهه.به نظر من اگر حق الناس(یعنی رابطه با مرد زن دار یا زن شوهر دار) پایمال نشه رابطه با کسی که دوستش داری هر جوری که دلت میگه مباحه. اروپایی ها از ما مسلمان نماها خیلی بهتر و معتقدتر و انسانی تر زندگی میکنند و یک پرده رو نشونه پاکی یه دختر یا بی حجابی رو نشونه بی حیایی دختر نم[/SUB]شد[/quote]

خوبه گفتم شعار نباشه!!!!
    اولا اینکه رابطه مستقیمی بین مال حروم و زنا وجود داره یا حروم خور اخرش زنا می کنه یا زنا کار از خوردن پول حروم ابای نداره. پس دختر های(زنیکه های) میرن با یک سری عیاش می خوابند، نمی تونند بگن که همه مرد ها بد هستند، چون اونا با مرد نبودند با یک نامرد معاشرت کردند که حلال و حرام سرش نمی شه اگر میشد زنا نمی کرد.

در مورد اینکه با عشق بده،فقط می تونم بگم همه جای دنیا با اینجور دخترا دوست میشن حالا یا باعشق و یا بی عشق باهاش رابطه برقرار می کنند،چه لوزمی داره با زنیکه ازدواج کنه که بی تعهد میره زیر یکی دیگه،حالا مسلمام باشه باید مهریه بده ومسیحی باشه نصف اموالش شریک میشه،پس به اسم دوستی ازش لذت می بره واخر سرهم میگه ما به درد هم نمی خوریم فقط این وسط دختره هست که هرزه میشه و همه به این چشم بهش نگا میکنن...

[/size]درمورد کوتاه فکری هم این میگم:یکی بود زیادی حرف روشن فکرانه میزد که امریکا ال وبله و به قول امثال شما پرده مهم نیست وغیره...گفتم از کجا میگی این حرف یعنی همه شون بی غیرت اند ؟؟ گفت فیلمارو نمی بینی اصلا فیلم زبان اصل نگاه کردی!!!! گفتم اره یکیش نگا کردم کشتی تایتانیک!!گفت دختره دیدی عجب چیزی بود....گفتم اره دیدم عجب چیزی بود ولی فهمیدی چرا نامزد قبلیچرا می خواست اون دوتا بکشه؟؟گفت دقیق اونجاشو نگا نکردم حتما ناراحت بوده که دختر با اون نیومد!!گفتم نه روشن فکر بی غیرت دختره به پسره گفت دیگه باکره نیستم.....

خانوم همه جای دنیا دوشیزه یک معنی داره، دختری که رابطه جنسی نداشته باشه حالا مادرزادی پرده هم نداشت ولی حیا داشته باشه ودوشیزه واقعی باشه و خودش بی تعهد در اختیار کسی قرار نده.

دنیا یک قانون کلی داره هرکی هم برخلاف اش عمل کنه بازنده هست.این دنیا چیزی که مکتوب نباشه ارزش نداره،ازدواج مکتوب و باعث میشه مرد به زن غیرت پیدا کنه ولی حرف خالی فقط باد هوا ست یا بلکه باد معده که که نمونه هاش اینجا زیاد......دختری که بی تعهد کتبی خودش در اختیار یک نامرد قرار میده اولا به باباش خیانت کرده وبعد خودش
    ویرایش توسط omidd : 02-16-2016 در ساعت 08:36 PM

27. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=aram37;161465]
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خانوم میشه بگی دین ومذهب شما چیه؟؟ فقط شعار نده ،خب زنا گناه ،حالا داری از خودت فتا صادر می کنی؟؟؟؟ اینجوری هم که روشن فکری یادت باشه ، روشن فکرهای اروپای پرده شون نمی دوزند یا از عقب رابطه ندارند جلو سالم بمونه که ادعا دختر بودن کنند یا یک دفعه روشن فکر اخلاقی باشین یا مذهبی دورو نباشین .

فقط از نظر کوته نظرها پرده یک دختر نشونه هویت یک دختره...مذهب رو خود ما تعیین می کنیم.من به خدا ایمان دارم و می دونم می دونه عشق و دوست داشتن یعنی چی و رابطه رو تعریف نمیکنم که چی بده و چی گناهه.به نظر من اگر حق الناس(یعنی رابطه با مرد زن دار یا زن شوهر دار) پایمال نشه رابطه با کسی که دوستش داری هر جوری که دلت میگه مباحه. اروپایی ها از ما مسلمان نماها خیلی بهتر و معتقدتر و انسانی تر زندگی میکنند و یک پرده رو نشونه پاکی یه دختر یا بی حجابی رو نشونه بی حیایی دختر نمی دونند. تو مملکت و دین ما مردها هر کاری که می خوان می کنند و کسی دنبال زنا و گناه نیست ولی دختر باید باکره باشه....البته که ما خیلی عقب تر از این حرفها هستیم که بتونیم بفهمیم به کجا میریم و چه خواهیم شد
    من افرادی رو می شناسم که مثل شما فکر می کنن و به نوعی در این دنیا هیچ کس رو قبول ندارن ، البته این طرز تفکر یک کمی برمی گرده به شور جوانی اما در کلیت اشتباه هست .
    دوست عزیز در این عالم فقط یک چیز کامل هست و اون هم ذات وجودی خدا و همه به نوعی ناقص و ناتوان در بعضی از امورات هستیم این یعنی عقل منو و شما برای تمام مسائل این عالم ناقص هست پس اگه مسلمان هستی این رو بدون خدا قوانینی فرستاده تحت عنوان قران این قران نیاز به یک مفسر داره تحت عنوان پیامبر و امامان و هر چی که اونها گفتن باید تمام و کمال قبول کنی ولا غیر و دیگه نگید من شیعه هستم اما با قضیه ی x مخالف ، یا کلش یا هیچ گرفتید ؟
    اما اگه مسلمان نیستی که حرجی به شما نیست و می تونی هر طوری فکر کنی
    در خصوص پرده ، این از حکمت های خدا هست و اگه خدا رو به عنوان آفریده ی خودت و قدرت مطلق قبول داری پس سر تعظیم فرود بیار و بگو باشه .
    در خصوص مقایسه زن و مرد هم که کردی اینو بگم مقایسه ی شما اشتباه هست و نمیشه و جنس متفاوت رو با هم مقایسه کرد ، مثلا طلا رو با نقره مقایسه کرد ، اینکه می گید دختر حق داره با یه پسر ارتباط دوستانه داشته باشه از نظر دینی بیشتر 5 کلمه بگید گناه نحسوب میشه و از نظر عقلی هم بگم زن مثل زمین میمونه که اگه غنی و پاک باشه حتی اگه بدترین بذر رو توش بندازی باز اون بذر رشد می کنه و اگه آلوده باشه بهترین بذر رو توش بندازی رشد نمی کنه و این یعنی جامعه بر مدار زن رشد و ارتقاع پیدا می کنه و این خیلی مهمه .

29. 2 کاربران زیر از seyyedmahdifatemi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط از نظر کوته نظرها پرده یک دختر نشونه هویت یک دختره...مذهب رو خود ما تعیین می کنیم.من به خدا ایمان دارم و می دونم می دونه عشق و دوست داشتن یعنی چی و رابطه رو تعریف نمیکنم که چی بده و چی گناهه.به نظر من اگر حق الناس(یعنی رابطه با مرد زن دار یا زن شوهر دار) پایمال نشه رابطه با کسی که دوستش داری هر جوری که دلت میگه مباحه. اروپایی ها از ما مسلمان نماها خیلی بهتر و معتقدتر و انسانی تر زندگی میکنند و یک پرده رو نشونه پاکی یه دختر یا بی حجابی رو نشونه بی حیایی دختر نم[/SUB]شد
    خوبه گفتم شعار نباشه!!!!
    اولا اینکه رابطه مستقیمی بین مال حروم و زنا وجود داره یا حروم خور اخرش زنا می کنه یا زنا کار از خوردن پول حروم ابای نداره. پس دختر های(زنیکه های) میرن با یک سری عیاش می خوابند، نمی تونند بگن که همه مرد ها بد هستند، چون اونا با مرد نبودند با یک نامرد معاشرت کردند که حلال و حرام سرش نمی شه اگر میشد زنا نمی کرد.

در مورد اینکه با عشق بده،فقط می تونم بگم همه جای دنیا با اینجور دخترا دوست میشن حالا یا باعشق و یا بی عشق باهاش رابطه برقرار می کنند،چه لوزمی داره با زنیکه ازدواج کنه که بی تعهد میره زیر یکی دیگه،حالا مسلمام باشه باید مهریه بده ومسیحی باشه نصف اموالش شریک میشه،پس به اسم دوستی ازش لذت می بره واخر سرهم میگه ما به درد هم نمی خوریم فقط این وسط دختره هست که هرزه میشه و همه به این چشم بهش نگا میکنن...

[/size]درمورد کوتاه فکری هم این میگم:یکی بود زیادی حرف روشن فکرانه میزد که امریکا ال وبله و به قول امثال شما پرده مهم نیست وغیره...گفتم از کجا میگی این حرف یعنی همه شون بی غیرت اند ؟؟ گفت فیلمارو نمی بینی اصلا فیلم زبان اصل نگاه کردی!!!! گفتم اره یکیش نگا کردم کشتی تایتانیک!!گفت دختره دیدی عجب چیزی بود....گفتم اره دیدم عجب چیزی بود ولی فهمیدی چرا نامزد قبلیچرا می خواست اون دوتا بکشه؟؟گفت دقیق اونجاشو نگا نکردم حتما ناراحت بوده که دختر با اون نیومد!!گفتم نه روشن فکر بی غیرت دختره به پسره گفت دیگه باکره نیستم.....

خانوم همه جای دنیا دوشیزه یک معنی داره، دختری که رابطه جنسی نداشته باشه حالا مادرزادی پرده هم نداشت ولی حیا داشته باشه ودوشیزه واقعی باشه و خودش بی تعهد در اختیار کسی قرار نده.

دنیا یک قانون کلی داره هرکی هم برخلاف اش عمل کنه بازنده هست.این دنیا چیزی که مکتوب نباشه ارزش نداره،ازدواج مکتوب و باعث میشه مرد به زن غیرت پیدا کنه ولی حرف خالی فقط باد هوا ست یا بلکه باد معده که که نمونه هاش اینجا زیاد......دختری که بی تعهد کتبی خودش در اختیار یک نامرد قرار میده اولا به باباش خیانت کرده وبعد خودش[/QUOTE]

جنابعالی خیلی داری تند میری مشکلمو مطرح نکردم که شما به خودتون حق بدید بشینید رو صندلی قضاوت خط کش بردارید اشتباه منو سبک سنگین کنید ..اینجارم با دادگاه اشتباه گرفتید اینجا مرکز مشاوره ست .. چی میگید واسه خودتون هی میبرید ومی دوزید من هیچ صدمه ای از لحاظ جسمی نخوردم..هرزه هم نیستم و نخواهم شد ... اگر حتی دست اون کثافت به من نمیخورد و فقط با احساساتم بازی می کرد هم به همین اندازه که الان دارم زجر می کشم واسم درد آور بود به اندازه ی صداقتی که حرومش کردم..اما شما هم با این نتیجه گیری های فیلسوفانتون دارید می گید اگر کسی اشتباه منو بکنه (که حتما همین طوره چون اولیش نبودم آخریش هم نیستم ) دیگه چاره ای نداره جز اینکه خودشو بکشه و دیگه هرزه شده .. فردا روز چند نفر دیگه که مشکلشون شبیه منه اومدن و نظرات شما رو خوندن نتیجه می گیرن یا باید خود کشی کنن یا اینکه بگن آب از سرمون گذشته و برن هرزه بشن .. مقایسه جایز نیست ولی همینجاست عظمت و بزرگی خدارو حس می کنم ..(صدبار اگر توبه شکستی بازا) خدا داره میگه اگر صد بار هم از عمد گناه کردی راه برات بازه به آغوش خودم برگردی و راه بخشش واست بازه .. کثیف ترینها هم میتونن برگردنو طاهر بشن .. ولی بندش با چند خط نوشته تو ده ثانیه میشینه طومارتو میپیچه..(خدایا شکرت که هستی) ته حرف اون خانم هم که شما دارید باهاش بحث می کنید چیزی دیگه ست ..منظورش اینه که اگه اشتباه هم کردی خدا به دلت نگاه می کنه که از روی هوی و هوس کردی یا گول خوردی یا به زور حقتو ضایع کردن .. اشتباه سر جاش هست ولی نیت درجه بندی می کنه اشتباهتو ..مثلا اگه شما مرتکب قتل شدی بررسی می کنن عمدی بوده یا سهوی ..عمدی بودنش ی مجازات داره سهوی بودن یه مجازات دیگه .. در ثانی شما انگار به خودتون خیلی مطمئنید که دارید شعار میدید .. هیچ کسی نمی تونه ادعا کنه که معصومه و مرتکب خطا نشده و نمیشه..از کجا معلوم فردای قیامت خودتون یه اشتباهی نکرده باشید که تاوانش سنگین تر از اشتباه من باشه ...پس هیچ کس حق قضاوت در مورد دیگری رو نداره.. به قول معروف گذشته در گذشته اگر راهکاری دارید که بتونه کمک کنه من بتونم شادی از دست رفتمو بدست بیارم میشنوم ..وگرنه قضاوت ممنوع
    ویرایش توسط ساده دل : 02-17-2016 در ساعت 12:44 PM

31. 3 کاربران زیر از ساده دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سوء استفاده از اعتمادم

چه خبره اینجا

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ساده دل عزیز واقعا ناراحت شدم از اتفاقی که برات افتاده

اون لیاقت دوست داشتن شمارو نداشت یه جمله هست که میگه اون ضرر کرد که شما رو از دست داد چون شما دوستش داشتید ولی شما ضرری نکردید

درسته وابستش شدید و قلبتون شکسته ولی مطمعن باش یه روزی یه جای خدا جوابشو قطعا میده ( قانون کائنات انجام میشه )

توصیه بهت میکنم خودت نباز هدف هایی رو تو زندگیت بساز و دنبالشون برو
    گذشتت زیر پا بذار تا بتونی جاهای بالا بالا برسی
    اگه بخوای تو گذشتت بمونی هیییچ وقت نمیتونی به هدف های دیگت که ارزوت بوده برسی!

همه چیز در زندگی عشق به یک جنس مخالف نیست قطعا عشق به خیلی چیز های دیگه هست که ادم میتونه ازش لذت ببره

ما ادم ها هممون بخاطر ارزو هامون زنده ایم: )

خلاصه این کار دنیاست ادم به خیلی چیز هایی که میخواد میرسه به خیلی چیز ها هم نمیرسه

یا ممکن بعد ها یکی بیاد تو زندگیت که خیلییی خوشبختت کنه و خدارشکر کنی که این پسره از زندگیت رفته

درضمن گناه بودن. یا نبودن کار تو بین خودت و خدای خودت باید باشه و هیچ کسی هم حق قضاوت نداره ساده بگذر ....

امیدوارم ایندت انقدر درخشان باشه. و انقدر خوشبخت بشی و خدا کمکت کنه که روز هزار مرتبه شکر خدا کنی و به حال امروز خودت بخندی

موفق باشی عزیزم
    ویرایش توسط پریماه. : 02-17-2016 در ساعت 01:00 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پریماه عزیزم ..قبلا هم گفتم من از خودم بشدت عصبانیم..اعتمادم صدمه دیده .. اگه از من بپرسن دیگه میگم اگه دلتون چیزی گفت بزنید توی دهنش..فقط به عقل باید تکیه کرد...فقطططططططططط.. ممنون از راهکارهات عزیزم

36. کاربران زیر از ساده دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پریماه عزیزم ..قبلا هم گفتم من از خودم بشدت عصبانیم..اعتمادم صدمه دیده .. اگه از من بپرسن دیگه میگم اگه دلتون چیزی گفت بزنید توی دهنش..فقط به عقل باید تکیه کرد...فقطططططططططط.. ممنون از راهکارهات عزیزم
    قطعا عقل درست میگه ولی وقتی احساس به چیزی نداشته باشی حالا هرچقدر عقل هم بگه این کار خوبه برای تو انجامش نمیشه نداد ( منظورم تو همه کار هست نه فقط رابطه دختر و پسری )

ولی اخرش که چی میخوای بشینی زانو غم بغل کنی و انقد زود تسلیم بشی ؟؟؟
    هدف و ارزو دیگه ای تو زندگیت نداری, ؟؟
    علاقه به درس
    علاقه به کار
    علاقه به خانواده
    و و و و و و خیلی چیز های دیگه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم ایندت انقدر درخشان باشه. و انقدر خوشبخت بشی و خدا کمکت کنه که روز هزار مرتبه شکر خدا کنی و به حال امروز خودت بخندی

موفق باشی عزیزم

دعات خیلی آرومم کرد ..مطمئنم از ته قلب مهربونت بود..ممنون... هروقت اومدم توی فکرت بازم دعام کن عزیزم..

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

موفق باشی عزیزم

دعات خیلی آرومم کرد ..مطمئنم از ته قلب مهربونت بود..ممنون... هروقت اومدم توی فکرت بازم دعام کن عزیزم..
    دعای که از ته دل باشه به دل هم میشینه

حتما گلم ماهم محتاجیم به دعا میسپارمت دست خدا بهترین هارو سر راهت قرار بده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اول اینکه معذرت میخوام که توو تاپیک شما وارد بحث با اون خانوم شدم،همه اونای که گفتم کلی بود و واقعیت ورو سخنم با اون خانوم بود نه شما،

در ثانی این کاربر ارام منظورش واضح بود،دیگه چه ربطی به نیت،داره ؟؟؟ کسی کسی دوست داشته باشه باید زنا کنه؟مگه میشه پسری دختری بخواهد ولی باهاش ازدواج نکنه؟؟امثال این نوع روشن فکر ها هر روز زیر یک عشق هستند به قول معروف باعث فساد شدند....

خانوم قبلا هم گفتم کاری که نباید میکردین ،کردین الان هم به قول شما خودت میدونی و خدای که داری! حالا به دین ومذهب اعتقاد داری خود شما خوب می دونی در های توبه بازه و خدابزرگه ،قطعا طرف تقاص پس میده ولی هیچ فرقی به حال شما نمی کنه باید اون فراموش کنید وبه زندگی ادامه بدهید!!

فقط یک نکته باید عرض کنم اینم اینکه اگر شک دارید اون طرف (نامرد)ممکنه رابطه شما به کسی بازگو کنه بهتره آبرو بزارید کنار و ازش شکایت کنید چون در هر صورت بعدا فهمیده بشه کاری از دست شما برنمیاد...

در مورد آینده هم باز کسی نمی تونه چیزی بگه ولی امید وارم اینده خوبی داشته باشید با کسی که لایق اش هستیید
    زندگی ادامه داره همین...
    ویرایش توسط omidd : 02-17-2016 در ساعت 01:38 PM

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    9

اول اینکه معذرت میخوام که توو تاپیک شما وارد بحث با اون خانوم شدم،همه اونای که گفتم کلی بود و واقعیت ورو سخنم با اون خانوم بود نه شما،

در ثانی این کاربر ارام منظورش واضح بود،دیگه چه ربطی به نیت،داره ؟؟؟ کسی کسی دوست داشته باشه باید زنا کنه؟مگه میشه پسری دختری بخواهد ولی باهاش ازدواج نکنه؟؟امثال این نوع روشن فکر ها هر روز زیر یک عشق هستند به قول معروف باعث فساد شدند....

خانوم قبلا هم گفتم کاری که نباید میکردین ،کردین الان هم به قول شما خودت میدونی و خدای که داری! حالا به دین ومذهب اعتقاد داری خود شما خوب می دونی در های توبه بازه و خدابزرگه ،قطعا طرف تقاص پس میده ولی هیچ فرقی به حال شما نمی کنه باید اون فراموش کنید وبه زندگی ادامه بدهید!!

فقط یک نکته باید عرض کنم اینم اینکه اگر شک دارید اون طرف (نامرد)ممکنه رابطه شما به کسی بازگو کنه بهتره آبرو بزارید کنار و ازش شکایت کنید چون در هر صورت بعدا فهمیده بشه کاری از دست شما برنمیاد...

در مورد آینده هم باز کسی نمی تونه چیزی بگه ولی امید وارم اینده خوبی داشته باشید با کسی که لایق اش هستیید
    زندگی ادامه داره همین...

واقعا از دیدگاه کثیفتون متاسفم .شما فکر میکنی امثال شما که با شعار دادن اسم مسلمونی و زنا نکردن رو میارن خیلی پاک و بی گناهین؟چطور به خودتون اجازه میدین این لفظ زشت هر روز زیر یک عشق هستند رو بیارین و بعد به گناه تهمت زدنش فکر نمیکنین.شما فکر میکنی فقط این گناه و زشته که یه خانم باکره نباشه؟ امثال شما آقایون هستید که اسم عشق و پاکی رو زیر سوال میبرین.اگر این خانم همخواب شده با یه نامرد به خاطر عشقی بوده که داشته و البته که گول اون نامرد رو خورده ولی خودش به خاطر دلش این کارو کرده.حالا هم اومده و برای ما میگه که چطور آروم بشه ولی شماها نمی دونم خودتون رو در چه جایگاهی میبینین که نمک به زخم پاشیدن که هیچ، با کلام نا بحقتون آزارش هم میدین.از همون خدایی که در کلام فقط بهش اعتقاد دارین بترسین

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

واقعا از دیدگاه کثیفتون متاسفم .شما فکر میکنی امثال شما که با شعار دادن اسم مسلمونی و زنا نکردن رو میارن خیلی پاک و بی گناهین؟چطور به خودتون اجازه میدین این لفظ زشت هر روز زیر یک عشق هستند رو بیارین و بعد به گناه تهمت زدنش فکر نمیکنین.شما فکر میکنی فقط این گناه و زشته که یه خانم باکره نباشه؟ امثال شما آقایون هستید که اسم عشق و پاکی رو زیر سوال میبرین.اگر این خانم همخواب شده با یه نامرد به خاطر عشقی بوده که داشته و البته که گول اون نامرد رو خورده ولی خودش به خاطر دلش این کارو کرده.حالا هم اومده و برای ما میگه که چطور آروم بشه ولی شماها نمی دونم خودتون رو در چه جایگاهی میبینین که نمک به زخم پاشیدن که هیچ، با کلام نا بحقتون آزارش هم میدین.از همون خدایی که در کلام فقط بهش اعتقاد دارین بترسین
    شما دیدگاه کثیفی داری!! این حرفم به خاطر حرفی که زدین گفتم، یعنی چی به دل خودش خواسته همخواب شده؟؟ مگه شهر هرت شما واسه خودت متاسف باش که هوس با عشق اشتباه گرفتی،

خانوم شما بترس که فحشا عشق می دونی وتبلیغ می کنی ،یادت باشه پسری حاظر نباشه پای سند ازدواج امضا کنه عاشقت نیست بلکه عاشق ارضا شدنه حالا این نبود یکی دیگه،اینم اشتباهی که امثال شما می کنی حالا برو دم از عشق نزن گند زدین به عشق و پاکی. مرد اگر مرد باشه آینده و آبرو دختره براش مهم هست وگرنه واسه هم آغوشی حقه بازی نمی کنه، شما با مرد جماعت نبود فکر می کنی مردها بد هستند ،خانوم با نامرد جماعت گشتی فکر می کنی مرد ها بد...

اگر حرفی داری تاپیک خوش وبش بزن ،نمی خوام اینجا با شما بحث کنم.

43. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    9

دختری که برای بدست آوردن دلت تنش را به تو هدیه می دهد فاحشه نیست
    و
    دختری که برای به دنبال کشیدن تو تنش را از تو دریغ می کند باکره نیست, من به باکره بودن ذهن فاحشه ها و فاحشه بودن ذهن باکره ها ایمان دارم....
    دکتر علی شریعتی

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستان لطفا رعایت کنید، بنده خدا تاپیک زدن راهنمایی بخوان با این بحث ها مشکل تشدید میشه چون دقیقا موضوع این بحث و جدل در ارتباط عکس با راهنمایی خواستن استارتر محترم هست ...

خواهشا کمی مراعات کنید و بحث ها رو خصوص یاتاپیک های بحث آزاد دنبال کنید. اصلا می تونید تاپیک با همین مضمون ایجاد کنید همه بیان مباحثه کنن.

استارتر محترم
    متاسفانه این قبیل اتفاقات توی جامعه زیاد میفته ، هم از طرف پسر و هم از طرف دختر و این مسائل تفکیک جنسیتی نداره.
    شما به خدا سپردینشون ، تلاشتون رو هم کنین کامل از ذهنتون پاک بشن که بیشتر از این باعث آزار و اذیتتون نشن. این تجربه باعث میشه در آینده محتاطانه تر عمل کنید و عقلانی تر تصمیم بگیرین و عمل کنین.

ایشون هم حتما جواب کارهاشون رو خواهند داد.
    توکلتون به خدا باشه همه چیز رو به خودش بسپارین و بیشتر بهشون نزدیک بشین، انشاالله آینده روشن و عالی منتظرتون هست که غرق خوشبختی و آرامش بشین و کوچکترین مساله ای از گذشته توی ذهنتون باقی نمونه
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

45. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

دختری که برای بدست آوردن دلت تنش را به تو هدیه می دهد فاحشه نیست
    و
    دختری که برای به دنبال کشیدن تو تنش را از تو دریغ می کند باکره نیست, من به باکره بودن ذهن فاحشه ها و فاحشه بودن ذهن باکره ها ایمان دارم....
    دکتر علی شریعتی
    این نوشتتون واقعا غیر منطقی هستش
    و این که بعضی از افراد چون علی شریعتی چند تا کتاب نوشته میان و برای اثبات حرف ها خودشون از سخنان ایشون استفاده میکنند درست نیستش
    یعنی به خاطر این که ایشون علی شریعتی بوده بیایم و تمام حرفاشون رو قبول کنیم غیر منطقیه

حرف و سخن یک نفر وقتی قابل اعتماد و منطقی دونسته میشه که اون فرد تو زمینه ی تخصص خودش حرفی بزنه
    اگه یکم تحقیق کنید میبینید که هیچ کدام از عالم های دینی و عرفانی سخنان ایشون رو تایید نمیکنند

47. کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    26507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 21 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام به شما جوان عزیز
    شما دوران بحرانی را سپری می کنید نمی دانم چند وقت از اتمام این رابطه می گذرد ، اما نیاز به کمک دارید و این کمک ممکن است هم دارویی باشد و هم روانشناسی تا دوباره بتوانید سرپا شوید به شما پیشنهاد می کنم از یک مشاور کمک بگیرید کانون مشاوران ایران در این زمنیه می توانند یاریتان کنند 88422495

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)