نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سیاست در روابط دوروئی امروزی

583
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9893
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سیاست در روابط دوروئی امروزی

باسلام 24سال دارم انگار ادم این زمونه نیستم باهرکسی اخت میشم زود باور میکنم زود اخت میگیرم و رازهامو میبگم هربار فکر میکنم که این یکی فرق داره ، دل میبندم و بعدش از همون شخص ضربه میبینم فرق نمیکنه غریبه باشه یا فامیل دوست پسر باشه یا دختر و .... با استادم رابطه خیلی صمیمی 5ساله داشتم اونم سیاستمدار حرفه ایه . یه دختری رو بعنوان خواهرم قبول کردم صمیمی شدیم بخاطر فوت پدرش بهش ترحم محبت و مهربانی کردم اسرارمو گفتم راه چاه نشونش دادم کمکش کردم کمک مالی کردم و ..... بعد از 1سال فهمیدم که این دختر بخاطر موقعیت اجتماعی دوست صمیمی ام که استاده به من نزدیک شده . دوست صمیمی ام که استادم بود فقط منو قبول داشت و همه همیشه توجه اشو بهم میگفتن . بعد از اینکه باین دختر میدون دادم اومد و خودشو به استادم نزدیک کرد رابطه مارو بهم زد و خودش جای من نشست . قهرکردم و کنارکشیدم . استادم با سیاست خواهش کرد به کلاساش برگردم . به خاطر علاقه امون برگشتم ولی هیچی مثل قبل نیست و همچنان اون دختر موذی موفق شده باهاش صمیمی شده حتی بیان واقعیت ها به استادم هیچی رو عوض نمی کنه و بیشتر خودمو بد نشون میدم . این رفتارا تو کلاس اذیتم میکنه چه کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سیاست در روابط دوروئی امروزی

سلام.غصه نخور ....از هر دست بزنی از همون دست میخوری.دنیا خیلی کوچیکه.بزودی دنیا چنان سر اون دختر بیاره که از کاراش پشیمون بشه.از روی تجربه میگما.خیلی دیدم.بقول تتلو(اونایی که فک میکنن زرنگن...فک میکنن زرنگن).
    اول از همه دختره رو فراموش کن اون ادم لیاقتتو نداشت.بهش فک نکن.
    دوم اینکه به کارای اون دختر اصلا فک نکن.ارزش فک کردن داره اصن؟بیخیال اونم یه دروغگو مث بقیه.خدا جوابشو میده.چه تو دنیا چه تو اخرت.
    سوم اینکه اون دوستتم که استاده بزودی ازش ضربه میخوره چون اون دختر دنبال تیغ زدنه نه دوستی.تو مسئول ایناش نیستی ذهنتو درگیرش نکن.بیخیال
    چهارمم که تو کلاسات شرکت کن رو کارات تمرکز کن و به غیر از زندگیه خودت و خواسته ها و داشته هات به چیزه دیگه ای فک نکن.درسات خراب میشه اینجوری.مث قبل زندگیتو بکن.یذره هم کارای نشاط بخش و تحرک دهنده مثل تفریح با خانواده و ورزش انجام بده ازین حال و هوا بیای بیرون.اون دو تارو بحال خودشون ول کن.برو تو مسیر زندگیت..تا خوشبختی فاصله زیاد نیست.
    بعنوان یه داداش اینارو بهت گفتم.همین.موفق باشی.
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سیاست در روابط دوروئی امروزی

بنظر من اون دوتا رو بسپر به حال خودشون دقیقا واسه منم پیش اومده بود درکت میکنم این تجربه شد برام هیچوقت هیچوقت دوسات به دوس پسرت یا همسرت نشون نده حتی ازشون تعریفم نکن ............
    حالاام چهره ی دوتاشون برات رو شده مطمئن باش اون دختر تقاصش پس میده توام راببطتت با استادت کات کن کاملا اگه خاستیم صلاح دونستی کلاساش نرو ،اگرم رفتی کاملا سنگین برخورد کن ضعف نشون نده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)