نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: شب ها خوابم نمی بره ...

6212
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

Cool شب ها خوابم نمی بره ...

سلام به سایت مشاور.
    من مشکلم اینه که متاسفانه اصلا شب ها نمی تونم سر وقت بخوابم.یعنی یکبار ساعت 9 خوابم میگیره ولی تو اون ساعت که همه بیدارن منم نمی تونم بخوابم.ولی ساعت 12 اصلا خوابم نمیاد . از بس افکار مختلف میاد تو سرم.بنابراین تا 3 نصفه شب بیدار می مونم و خودمو سرگرم می کنم با سایتای مختلف و این سایت مشاور و حالا هرچی.
    خودمم تازه ارشد دادم ، رتبه ام هم 200 شده.
    میشه لطفا راهنماییم کنین که چیکار کنم که سر وقت بتونم بخوابم؟ عین جغد شدم.
    الان مثلا ساعت 5 صبح هست دارم پست میذارم.
    لطفا بگید چیکار کنم ؟

2. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شب ها خوابم نمی بره ...

سلام لادن جان[replacer_img] منم برای این که دچار این مشکل نشم در طی روز فعالیت بدنیمو بالا می برم مثلا سعی می کنم دو ساعت قبل خواب یکساعت پیاده روی کنم.
    اگه امکان این کارو دارید امتحان کنید!
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

4. 2 کاربران زیر از سلام برشما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

سلام به شما هم ! چشم اتفاقا امکانش هم هست ولی من مشکلم اینه که حتی با وجود خستگی بدنی زیاد هم خوابم نمی بره. حتی دوره آمادگی واسه ارشدمم رو هم مجبور شدم شبا درس بخونم چون نمی تونستم زود بخوابم. ولی خب مرسی از راهنماییتون.بخاطر حرف شما امروز یکساعت میرم پیاده روی

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

از دم نوش های گیاهی استفاده کن البته خودم نمیدونم جه ماده ی گیاهی واسه خواب خوبه وای مطمعنم یه همچین ماده ی گیاهی وجود داره

7. کاربران زیر از M@hta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیزمنم تازگیا اصلا نمیتونم بخوابم فکرو خیال آدمو اززندگی میندازه اما بعضی وقتا دوست دارم که فکرکنم به یه دوست یابه یه چیز خوب خداروشکر شما با این رتبه ی خوب فکرنکنم که مشکل خاصی داشته باشی من شنیدم شیر با عسل برای خواب خیلی خوبه

9. کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

سلام مهتا جون! راس میگی منم شنیدم برای هر مشکلی دمنوش گیاهی وجود داره! باید اونم امتحان کنم.ممنون ازت

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    آقا 3 شب که طبیعی هست من خودم ساعت کاریم 12 ظهر تا 5 صبح هست

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

سلام فریماه جون. اوه پس شما هم؟! از یه بابت آدم اذیت میشه که از روز محروم میشه! بله خب ذکر چیزهای خوب حتی جملات خوب ولی دیگه اونم تا یه حدی دیگه!مشکل خاصی نه ندارم ولی خب یخورده هم آدم احساس تنهایی میکنه .چشم به گفته شما هم عمل می کنم .مرسی

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط cigar نمایش پست ها
    سلامآقا 3 شب که طبیعی هست من خودم ساعت کاریم 12 ظهر تا 5 صبح هست
    به به به مجمع جغد ها خوش اومدین پس !

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

با سلام خدمت لادن خانم عزیز دقيقاً مشخص نکرده ايد که بي خوابي شما چطوره؟

آيا زمان طولاني سپري مي شود که خوابتان ببرد يا اينکه خوابتان مي برد ولي زود بيدار مي شويد؟

يا اينکه اصلاً سراسر شب خوابتان نمي برد و درعوض روز مي خوابيد يا بي خوابي در تمام طول شبانه روز داريد... ؟

به هر حال بي خوابي مي تواند علل مختلفي داشته باشد.
    از جمله استرس و اضطراب هاي روزانه، مصرف بعضي از داروها، پرخوابي در روز که منجر به بي خوابي در شب مي شود. افکار مشوش، پرخوري شبانه و بعضي از بيماريهاي روحي رواني، خستگي بسيار شديد روزانه و ... که با برطرف کردن علل اوليه مي توانيد تا حدود زيادي بر اين مشکل غلبه کنيد. در نهايت اگر موفق نشديد مي توانيد تحت نظر پزشک بطور موقت از داروهاي خواب آور استفاده نمائيد.
    ویرایش توسط farokh : 05-25-2014 در ساعت 12:35 PM
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

15. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام من کاربرجدید هستم بنظرمن شما کسی رو تو زندگیت داری که خیلی دوستش داری روزا باهمید حالا به هرطریقی تلفنی یا حضوری منتها شب که میاد بنا به دلایلی مجبوریدازهم جدا باشیدوفقط بهم فکرکنید وجزفکرکردن به هم کاری ازدستتون برنمیادوهمش با خودت کلنجارمیری که ای کاش الان اگه پیش هم بودیم راحت تو بغلش خواب میرفتم وازاین جور
    حرف همین دلتنگیاست که خوابو ازسرآدم میپره

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط علی عماد نمایش پست ها
    باسلام من کاربرجدید هستم بنظرمن شما کسی رو تو زندگیت داری که خیلی دوستش داری روزا باهمید حالا به هرطریقی تلفنی یا حضوری منتها شب که میاد بنا به دلایلی مجبوریدازهم جدا باشیدوفقط بهم فکرکنید وجزفکرکردن به هم کاری ازدستتون برنمیادوهمش با خودت کلنجارمیری که ای کاش الان اگه پیش هم بودیم راحت تو بغلش خواب میرفتم وازاین جور
    علی جون خیلی خیلی خوش اومدی.
    ولی نظر شمام واسه خودش نظریه هااا ..ایول
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

آيا زمان طولاني سپري مي شود که خوابتان ببرد يا اينکه خوابتان مي برد ولي زود بيدار مي شويد؟

يا اينکه اصلاً سراسر شب خوابتان نمي برد و درعوض روز مي خوابيد يا بي خوابي در تمام طول شبانه روز داريد... ؟

از جمله استرس و اضطراب هاي روزانه، مصرف بعضي از داروها، پرخوابي در روز که منجر به بي خوابي در شب مي شود. افکار مشوش، پرخوري شبانه و بعضي از بيماريهاي روحي رواني، خستگي بسيار شديد روزانه و ... که با برطرف کردن علل اوليه مي توانيد تا حدود زيادي بر اين مشکل غلبه کنيد. در نهايت اگر موفق نشديد مي توانيد تحت نظر پزشک بطور موقت از داروهاي خواب آور استفاده نمائيد.
    سلام دوست گل. خب میدونید چون دیر خوابم می بره پا میشم یکم میرم اینترنت که کمی وقت بگذره شاید خوابم بیاد که تاثیر نداره و بیشتر بیدار می مونم. گاهی هم ساعت 9 شب خوابم میاد که می خوابم و مثلا 12 بیدار میشم که تازه سر شبه! واقعیت اینه که ما هم با همون علل اولیه مشکل داریم دیگه! یعنی استرس اینکه ارشد اگه شهر دیگه قبول شم خرجش چه خواهد شد؟ از یه طرف وضع مالیمون یکم این روزا بد شده، برای همینه که همش هی با خودم کلنجار میرم.از یه طرف یه شکست عاطفی داشتم پارسال.از یه طرف می شینم واسه آیندم برنامه بریزم . مشکلی ندارم فقط فکر و خیالم زیاده دیگه...

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط علی عماد نمایش پست ها
    سلام علی آقا.متاسفانه یه چیزی شبیه اینیه که میگی ولی من دارم ازش فرار می کنم! یعنی از یه رابطه ی غلط که با یه نفر داشتم . بینمون هم علاقه شدید بوده ولی بنا به دلایلی مجبور شدم که بهش فک نکنم. این مسئله هم مربوط به پارساله.دقیقا کاری ازم برنمیاد فقط سعی دارم بهش فکر نکنم . البته اینی هم که شما می گی اگه آدم یه نفرو تو زندگیش داشته باشه حتی بهش نزدیک هم نباشه بازم به یاد اون خیلی راحت به خواب میره.

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

سلام دوست گل. خیلی ممنون از اصلاعاتی که گذاشتید.
    درباره من اینجوریه که چون دیر خوابم می بره پا میشم یکم میرم اینترنت که کمی وقت بگذره شاید خوابم بیاد که تاثیر نداره و بیشتر بیدار می مونم. گاهی هم ساعت 9 شب خوابم میاد که می خوابم و مثلا 12 بیدار میشم که تازه سر شبه! واقعیت اینه که ما هم با همون علل اولیه مشکل داریم دیگه! یعنی استرس اینکه ارشد اگه شهر دیگه قبول شم خرجش چه خواهد شد؟ از یه طرف وضع مالیمون یکم این روزا بد شده، برای همینه که همش هی با خودم کلنجار میرم.از یه طرف یه شکست عاطفی داشتم پارسال.از یه طرف می شینم واسه آیندم برنامه بریزم . مشکلی ندارم فقط فکر و خیالم زیاده دیگه...

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط لادن نمایش پست ها
    سلام دوست گل. خیلی ممنون از اصلاعاتی که گذاشتید.
    درباره من اینجوریه که چون دیر خوابم می بره پا میشم یکم میرم اینترنت که کمی وقت بگذره شاید خوابم بیاد که تاثیر نداره و بیشتر بیدار می مونم. گاهی هم ساعت 9 شب خوابم میاد که می خوابم و مثلا 12 بیدار میشم که تازه سر شبه! واقعیت اینه که ما هم با همون علل اولیه مشکل داریم دیگه! یعنی استرس اینکه ارشد اگه شهر دیگه قبول شم خرجش چه خواهد شد؟ از یه طرف وضع مالیمون یکم این روزا بد شده، برای همینه که همش هی با خودم کلنجار میرم.از یه طرف یه شکست عاطفی داشتم پارسال.از یه طرف می شینم واسه آیندم برنامه بریزم . مشکلی ندارم فقط فکر و خیالم زیاده دیگه...
    خب دیگه در حال حاضر این وصف حال همه مردم ماست ، به نوعی دل مشغولی دارن ...
    ولی باید یه نظمی رو زندگی رعایت کنی ، بعضی وقتا به جای نت کتاب بخونی یا جول حل کنی تا از حالت اون عادتی که داری بیرون بیای ...
    و ورزش منظم در عصر مثل پیاده روی نسبتا" سریع میتونه ، باعث بشه هم شاداب تر باشی و هم اینکه شب رو اروم بخوابی ...
    و البته در موقع خواب به افکارت اجازه ورود نده .. تا تورو وارد اون خلاء بی انتهاش نکنن ...

22. 2 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد