نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شخصیت مرزی

1300
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    409
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شخصیت مرزی

با سلام. با اقایی مدت3.5 ماه اشنا شدم. اما چون خونواده م راضی نبودن ارتباط کمرنگ شد. از اون به بعد ایشون به شدت نسبت به خانواده ی من گارد شدن و مسبب نرسیدنمون بهم رو منطقی یا غیر منطقی خانواده ی من معرفی کردن. و رفتارهای پرخاشگرانه شدید و بد دهنی و تهمت به من و خودزنی و تهدید خانواده م رو انجام میدن. من از ترس اسیبی که شک ندارم یه روز در محل کار پدرم و مادرم میاد بهشون میزنه(به گفته ی خودشون) اصرار به ادامه ارتباط با ایشون ولی به صورت کمرنگ تر کردم تا حداقله اسیب و ضربه به ایشون وارد شه. چون احساس کردم جدایی ناگهانی باعث ایجاد تنش بالایی در ایشون میشه که تهدیدادتشون رو عملی کنن. اما ایشون علیرغم شرط هایی که در مورد جدایی منطقی و تدریجی باهاشون کردم همچنان خواهان ادامه رابطه به حالت گذشته هستن و رابطه مون الان مثل دوستی شده که من بشدت از این مساله ناراحتم. چون میدونم من که دیگه نیتم ازدواج نیست باید این رابطه رو ترک کنم. لطفا بفرمایید چه طور رابطه رو قطع کنم بدون اینکه ایشون به سرحد خشم عصبانی باشن و نخوان اسیب به خانواده م بزنن. در ضمن من ترسم رو به ایشون نشون ندادم ولی شک ندارم تهدیداتش واقعی هستن.

2. 2 کاربران زیر از yekta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شخصیت مرزی

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    با سلام. با اقایی مدت3.5 ماه اشنا شدم. اما چون خونواده م راضی نبودن ارتباط کمرنگ شد. از اون به بعد ایشون به شدت نسبت به خانواده ی من گارد شدن و مسبب نرسیدنمون بهم رو منطقی یا غیر منطقی خانواده ی من معرفی کردن. و رفتارهای پرخاشگرانه شدید و بد دهنی و تهمت به من و خودزنی و تهدید خانواده م رو انجام میدن. من از ترس اسیبی که شک ندارم یه روز در محل کار پدرم و مادرم میاد بهشون میزنه(به گفته ی خودشون) اصرار به ادامه ارتباط با ایشون ولی به صورت کمرنگ تر کردم تا حداقله اسیب و ضربه به ایشون وارد شه. چون احساس کردم جدایی ناگهانی باعث ایجاد تنش بالایی در ایشون میشه که تهدیدادتشون رو عملی کنن. اما ایشون علیرغم شرط هایی که در مورد جدایی منطقی و تدریجی باهاشون کردم همچنان خواهان ادامه رابطه به حالت گذشته هستن و رابطه مون الان مثل دوستی شده که من بشدت از این مساله ناراحتم. چون میدونم من که دیگه نیتم ازدواج نیست باید این رابطه رو ترک کنم. لطفا بفرمایید چه طور رابطه رو قطع کنم بدون اینکه ایشون به سرحد خشم عصبانی باشن و نخوان اسیب به خانواده م بزنن. در ضمن من ترسم رو به ایشون نشون ندادم ولی شک ندارم تهدیداتش واقعی هستن.
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و در ابتدا سؤالم از شما این هست که این عنوان (شخصیت مرزی) رو از کجا متوجهش شدین که مشکل ایشون این هست ؟

4. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    409
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. من خودم ارشد روانشناسی دارم و 1 سال هم با مدرک لیسانس پرستاریم طرح بیمارستان اعصاب و روان بودم. این حالت های انفجاری، دیدن شخصیت ها به صورت سایه و سفید مطلق برای ایشون، تکانشی عمل کردنش و سبک های مقابله ای ناسالم و عدم توانایی در داشتن شیوه های سالم سبک حل مساله و.... ایشون اصرار دارند رابطه به صورت دوستی بمونه ولی من اینو نمیخوام . به شدت به خانوداه م توهین میکنن که خیالشون راحته که ما از هم جدا شدیم و ازدواجی در کار نسیت پس دیگه چرا اجازه ارتباط یه دوستی رو به ما نمیدن. نمی دونم ایا صلاح هست خانواده رو در جریان اسیب احتمالی از طرف ایشون قرار بدم؟؟ و چطور بی دردسر و احتمال اینکه این اقا در اینده مزاحم زندگی مشترکم نشه از زندگیم دورشون کنم

6. 2 کاربران زیر از yekta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    409
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. وقت بخیر. من همچنان منتظر جواب هستم.راستی من با این اقا قطع ارتباط کردم. اما می خواستم بدونم به فرض که ایشون به محل کار پدر یا مادرم رفتن برخورد پدر و مادرم باید نسبت به ایشون چه جور باشه؟لطفا زود جواب بدید که نوشدارو بعد مرگ نشه. با تشکر

8. کاربران زیر از yekta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر. من همچنان منتظر جواب هستم.راستی من با این اقا قطع ارتباط کردم. اما می خواستم بدونم به فرض که ایشون به محل کار پدر یا مادرم رفتن برخورد پدر و مادرم باید نسبت به ایشون چه جور باشه؟لطفا زود جواب بدید که نوشدارو بعد مرگ نشه. با تشکر
    در اين شرايط بدليل وجود آسيب احتمالى از جانب اون فرد نسبت به خانوادتون, در جريان گذاشتن اونها و اطلاع دادن بابت خطرات احتمالى ضرورى به نظر ميرسه.
    همچنين درصورت روبرو شدن با هريک از والدينتون پيشنهادم اينه که بدليل غيرقابل پيش بينى بودن اعمال و رفتارهاى اين افراد و تکانه اى بودنشان, به نظر ميرسه درصورتيکه در کمال خونسردى و با آرامش و به دور از هر نشانه اى از خشونت اين برخورد صورت بگيرد بهتر باشد و حداقل ضررها را در پى داشته باشد, چرا که هرگونه عکس العملى که در موضع مقابل قرار گيرد به احتمال قوى باعث برانگيختن و تقويت پرخاشگرى و حس انتقام در ايشون خواهد شد, پس سعى کنيد از اينگونه رفتارها اجتناب کنيد (البته يادآور ميشوم که بايد درباره ى تمامى احتمالاتى که ممکن است از سوى اين فرد پيش بيايد بخوبى فکر کرده و تدابير لازم را انجام دهند)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)