نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: شرایط بد روحی

1116
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

شرایط بد روحی

با سلام

چند روزی هست که اصلا حال و حوصله هیچ چیزی رو ندارم رفتم دکتر و ازمایش هم دادم تیروعید دارم از نوع کم کار قبلا اصلا اینجوری نبودم تازگیا احساس نا امیدی میکنم احساس خستگی شدید

برای هر چیز کوچیکی ام سریع گریه میکنم . حال و حوصله درس خوندن ندارم به طوری که خودم دارم با چشمام میبینم که نسبت به سال های پیش خیلی افت کردم

از طرفی هم تازگیا تو یه رابطه شکست خوردم همش خواب های اشفته میبینم تو خواب گریه میکنم و بهش میگم برگرد. حال و روزم خیلی خرابه . شدم یه دختر افسرده و غمگین اما توی رابطه با دوستانم هیچ موقع خودمو ناراحت نشون نمیدم . با هیشکی درد و دل نمیکنم چون فکر میکنم کسی درکم نمیکنه

امسال خیلی پشت سر هم بد اوردم . دوستام منو به عشقم فروختن عشقم منو به اونا فروخت تمام دوستایی که مثل خواهر باهوشون بودمو از دست دادم حالا هم عشقمو . تو این چند سال انقد استرس داشتم و حرس خوردم که تیروعید گرفتم

هرشب با یه عالمه قرص میخوابم از این زندگیم خسته شدم . دیگه واقعا حالم بده اما هیشکسی درکم نمیکنه
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,401 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    15

پاسخ : حالم بده

به مروز زمان حالت خوب میشه این تبعاتی هستش که باید طی بشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    به مروز زمان حالت خوب میشه این تبعاتی هستش که باید طی بشه
    الان شیش ماهه میگذره اما هیچ تغییری نکردم
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,401 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    15

6 ماه که چیزی نیست.نگفتی چند سالته

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    6 ماه که چیزی نیست.نگفتی چند سالته
    21 سالمه
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    میزان امتیاز
    10

بیشتر از درد دوری عششقم از همه بدتر خیانتی بود که دوستام بهم کردن واقعا خیلی برام سخته بود دوستایی که 10 ساله میشناسمشون اینجوری خودشونو نشون بدن از همشون متنفرم 10 سال چیز کمی نیست برا خودم متاسفم که بعد 10 سال شناختمشون
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف جون نمایش پست ها
    با سلام

چند روزی هست که اصلا حال و حوصله هیچ چیزی رو ندارم رفتم دکتر و ازمایش هم دادم تیروعید دارم از نوع کم کار قبلا اصلا اینجوری نبودم تازگیا احساس نا امیدی میکنم احساس خستگی شدید

برای هر چیز کوچیکی ام سریع گریه میکنم . حال و حوصله درس خوندن ندارم به طوری که خودم دارم با چشمام میبینم که نسبت به سال های پیش خیلی افت کردم

از طرفی هم تازگیا تو یه رابطه شکست خوردم همش خواب های اشفته میبینم تو خواب گریه میکنم و بهش میگم برگرد. حال و روزم خیلی خرابه . شدم یه دختر افسرده و غمگین اما توی رابطه با دوستانم هیچ موقع خودمو ناراحت نشون نمیدم . با هیشکی درد و دل نمیکنم چون فکر میکنم کسی درکم نمیکنه

امسال خیلی پشت سر هم بد اوردم . دوستام منو به عشقم فروختن عشقم منو به اونا فروخت تمام دوستایی که مثل خواهر باهوشون بودمو از دست دادم حالا هم عشقمو . تو این چند سال انقد استرس داشتم و حرس خوردم که تیروعید گرفتم

هرشب با یه عالمه قرص میخوابم از این زندگیم خسته شدم . دیگه واقعا حالم بده اما هیشکسی درکم نمیکنه
    سلام دقیقا منم همچین حالتی داشتم تیروئید کمکار هم داشتم به احتمال خیلی خیلی قوی کمبود آهن هم داری و حجم خونت هم کمه و خواب های بد و بد خوابی برای فشار خونته

بگی اهل کدوم شهر هستی خیلی میتونم کمکت کنم

همچنین برای درمان اون شکست هات برو پیش یه روان شناس تا رو در رو باهات صحبت کنه یا یه دوست خیلی خوب

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

بیشتر از درد دوری عششقم از همه بدتر خیانتی بود که دوستام بهم کردن واقعا خیلی برام سخته بود دوستایی که 10 ساله میشناسمشون اینجوری خودشونو نشون بدن از همشون متنفرم 10 سال چیز کمی نیست برا خودم متاسفم که بعد 10 سال شناختمشون
    شما ازین لجظه به بعد تا آخر عمرتون باید یه نکته را آویزه گوشتون کنید و بفهمید که به هییییییییچ کسی اعتماد 100 درصد نکنید . هیچ کسی توی دنیا غیر از شخص شما دلش به حالتون نمیسوزه ، تنها شمایید که میتونید شرایط زندگی خودتون را بهتر کنید . با اضافه شدن یه نفر به زندگیتون مشکلاتتون حل نمیشه .
    ویرایش توسط ehsan1966 : 01-27-2016 در ساعت 11:06 PM

9. 2 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شرایط بد روحی

با سلام
    امسال خیلی پشت سر هم بد اوردم . دوستام منو به عشقم فروختن عشقم منو به اونا فروخت تمام دوستایی که مثل خواهر باهوشون بودمو از دست دادم حالا هم عشقمو . تو این چند سال انقد استرس داشتم و حرس خوردم که تیروعید گرفتم هرشب با یه عالمه قرص میخوابم از این زندگیم خسته شدم . دیگه واقعا حالم بده اما هیشکسی درکم نمیکنه
    خب همه بر میگرده با همین اتفاقی که برای شما افتاده ، پس تا زمان نگذره و شما با واقعیت کنار نیایت ... این حالت وجود خواهد داشت

البته برای شما بهترین زمانه که اطرافیانتون رو بشناسید ... و از این اتفاق تجربه کسب کنید

پس بدونید این روابط چقدر به شما آسیب رسونده و نتیجه ای جز بیماری و استرس هم برای شما نداشته
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد