نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شکست در ارتباط با دخترها

735
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19441
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شکست در ارتباط با دخترها

سلام
    من در رابطه با خانمها مشکل داشته و دارم گاهی اوقات در شروع رابطه و گاهی در ادامه رابطه و این موضوع بشدت داره اذیتم میکنه چون من ادم عاطفی هستم این نیاز بدشدت در من وجود داره
    و این عدم موفقیت تاثیر بدی در زندگی شخصی و درسی من گذاشته تا جایی که من برای رفع این نیاز به تخیل خود پناه میبرم و این خیال پردازی ها مانع از فعالیت ها و مسعولیت هایم میشود
    من خیلی دوست دارم با دخترها رابطه داشته باشم ولی همیشه شکست میخورم من معتقد به عشق پاکم عشق افلاطونی ولی مجنون بودن دردی رو دوا نمی کنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شکست در ارتباط با دخترها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali8636 نمایش پست ها
    سلام
    من در رابطه با خانمها مشکل داشته و دارم گاهی اوقات در شروع رابطه و گاهی در ادامه رابطه و این موضوع بشدت داره اذیتم میکنه چون من ادم عاطفی هستم این نیاز بدشدت در من وجود داره
    و این عدم موفقیت تاثیر بدی در زندگی شخصی و درسی من گذاشته تا جایی که من برای رفع این نیاز به تخیل خود پناه میبرم و این خیال پردازی ها مانع از فعالیت ها و مسعولیت هایم میشود
    من خیلی دوست دارم با دخترها رابطه داشته باشم ولی همیشه شکست میخورم من معتقد به عشق پاکم عشق افلاطونی ولی مجنون بودن دردی رو دوا نمی کنه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

اولا" از این تخیلات عاشقانه بیرون بیایت و واقع بین باشید

روزگار امروز با عش های داخل کتاب ها خیلی فرق داره و نیازه چشماتون خوب باز باشه تا به دام نیفتید

در گفتگو با دخترها بذله گو باشید

( البته این مساله رو با دلقک بودن اشتباه نگیرید )

دخترها از مردهایی که اونها رو بخندونند خیلی خوششون میاد .- با کلاس باشید ولی لازم نیست خیلی جدی با اونها رفتار کنید و لفظ قلم صحبت کنید .

- به اندام دختر مورد علاقه تون خیره نشید . خانمها تخصص زیادی در امر تشخیص نوع نگاه اقایون دارند و هیچ چیز به اندازه زل زدن به اندامشون اونها رو ناراحت نمیکنه .

- موقع حرف زدن با دختر ها به چشم های اونها نگاه کنید- بهشون توهین نکنید . متلک نندازین.

دخترها از پسرهایی که متلک میندازن اصلا خوششون نمیاد حتی اگه در جهت تعریف از اونا باشه .چون ادمهای بی کلاس متلک میندازن .

- در یک جمع دخترانه سبک سرانه عمل نکنید میتونید بهشون نزدیک بشید و باهمه شون هم صحبت کنید ولی سعی کنید بحث معمول و متعارفی داشته باشید .

- حرفها و جوکهای زشت در جلوی خانمها استفاده نکنید.- خوش پوش و خوش بو باشید . هیچ چیز به اندازه پسری که بوی عرق میده دخترا رو فراری نمیده .

- خانمها به کفش مردها خیلی اهمیت میدن سعی کنید کفشهاتون همیشه تمیزباشه .-سعی نکنید هر روز مثل دخترها یک لباس جدید بپوشید .

دخترها از پسرهایی که بیش از حد به ظاهرشون توجه میکنن خوششون نمیاد.-غر غر نکنید .

چه مرد چه زن ادم غر غرو رو دوست نداره .- در مورد مسائل مردونه با اونها صحبت نکنید . بحث در مورد مدل هواپیما و ... برای اونها جذاب نیست .

- اونها رو با هم مقایسه نکنید .

-اونها رو با بستگانتون (خواهر یا زن برادر یا دختر خاله و....) مقایسه نکنید و زیاد از اونها تعریف نکنید .

با اینکار گور خودتون رو کندید .-چشم چرانی نکنید.-به دخترها نشون بدید کمی غیرتی هستید و از اونها حمایت میکنید ..

-دخترها از مردهای مطمئن و محکم خوششون میاد.-دخترها پسرهای رمانتیک رو بیشتر میپسندند.- دخترها از مردهای خسیس خوششون نمیاد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)