نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: شکست

1893
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15205
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question شکست

سلاممن 23 سالمه....تو دوره کارشناسی همکلاسیم بهم علاقه مند شد...ولی با من در میون نگذاشت...من از حالات رفتارش پی به موضوع بردم و بعد از یه پرس و جو محرمانه متوجه شدم که واقعا اینطورهست....من تموم این دوره با فکرش و توجهش زندگی کردم.....منتظر بودم طبق حرفی که زده ترم اخر بیاد....من الان فارغ التحصیل شدم و او هیچوقت به من نگفت.....نزدیک یک سال هست که گذشته ولی من یه لحظه ام از یادش نبردم.....ازین وضعیت راضی نیستم....الان تصمیم گرفتم فراموشش کنم ولی هر کار میکنم نشد....کمکم کنید

2. کاربران زیر از sama135 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شکست

سلام.
    خیلی مث تو فیلما شد.ولی خواهر جان ی دیقه هم رو زمین سیر کنید.مگه شما چقدر ایشون رو میشناختید!!!
    اصلا چی از ایشون میدونستید؟
    گیرم ایشون میومدن از کجا معلوم به تفاهم میرسیدید.!!!؟؟
    شما راه درستی رو انتخاب کردید.خداروشکر برای شما فراموش کرده راحت تره چون نه خاطراتی باهاشون دارید نه وسایلی که یاده ایشون بندازتتون.
    بلاخره زمان میبره فقط به خودتون تلقین منفی ندید.چیزی نبوده بین شما.حقیقت رو قبول کنید. .شما سرتون رو با چیزایه دیگه گرم کنید
    ایشالا که هر چی خیره براتون پیش بیاد.

4. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15205
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تقریبا به همه دوستاش گفته بود که منو میخواد....داخل دانشگاه یا هر جا که خودش یا دوستاش بودن منو تحت نظر میگرفتن....حتی همکلاسیام تیکه زیاد بهم مینداختن....من تموم این چند سال باهاش خاطره دارم...کلاساشو با من هماهنگ میکردو....اگر من جایی میرفتم میومد....کلی عکس دانشجویی که هر کدو خاطرساما الان گفته هر چی بوده تموم شده

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12076
    تشکـر
    15
    تشکر شده 58 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sama135 نمایش پست ها
    تقریبا به همه دوستاش گفته بود که منو میخواد....داخل دانشگاه یا هر جا که خودش یا دوستاش بودن منو تحت نظر میگرفتن....حتی همکلاسیام تیکه زیاد بهم مینداختن....من تموم این چند سال باهاش خاطره دارم...کلاساشو با من هماهنگ میکردو....اگر من جایی میرفتم میومد....کلی عکس دانشجویی که هر کدو خاطرساما الان گفته هر چی بوده تموم شده
    واقعا متاسفم امیدوارم ذهنت ارام بگیره و فراموشش کنی... وابستگی به فکر کردن پیدا کردی که با فکر مثبت جایگزین کن تا فراموش کنی

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15205
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنوننمیدونم چیکار کنمهر راهی که میدونستم برای فراموشی نشدسفر...کار...مهمونی...گردشو ی بازم تو اوج خوشحالی یادم میادالان چند روزه که این حرف اخرشو شنیدم حتی خندیدن یادم رفته

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    9

شاید شرایط ازدواج رو نداره (اقتادی، خانوادگی و ...) که در این صورت بهتره شما هم فراموشش کنید.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

الان واقعیت اینکه ایشون نیست.درسته؟
    پس قبول کنید.کسی که خودش نیست فکرش چرا فضا اشغال کنه؟؟؟؟
    ی مقدار زمان میخواید و ی کمم حقیقت پذیری.

متاسفانه دختر خانم ها خیلی رویا پردازن.با ۴تا نگاه کردنو چند تا حرف از سر معده خودشونو میبازن.اینا چیزای محکمی نیست که بخواین بهش تکیه کنیین.
    چشماتونو باز کنید.ذهنتونم برای هر چیزی اشغال نکنید.

ارزش شما بیشتر از این حرفاست.

10. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12076
    تشکـر
    15
    تشکر شده 58 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنوننمیدونم چیکار کنمهر راهی که میدونستم برای فراموشی نشدسفر...کار...مهمونی...گردشو ی بازم تو اوج خوشحالی یادم میادالان چند روزه که این حرف اخرشو شنیدم حتی خندیدن یادم رفته
    غصه نخور ابجی گذره زمان مرحم دردت میشه صبور باش سعی کن باهاش ارتباط تلفنی یا با واسطه دوست نگیری تا داغت تازه نشه .

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15205
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قبلا خودمو با این مسایل قانع میکردم....به جایی رسیدم که عقلم قبول کرده....ولی.....با اینکه دارم کم کم ازش متنفر میشم ولی گاهی واقعا دلتنگی میکنم.....خیلی دوست دارم به وضعیت نرمال برسم....اتفاقا برای هر کسی تعریف کردم همین حرف شما رو زد که با 4 نگاه چرا دلبستی....وقتی خودشون تو دیدن بهم حق دادن.....من الان واقعا تصمیم به فراموشی دارم....و الان به همین خاطر به این سایت اودم......ممنون از همدردی تون

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    میزان امتیاز
    11

قبلا خودمو با این مسایل قانع میکردم....به جایی رسیدم که عقلم قبول کرده....ولی.....با اینکه دارم کم کم ازش متنفر میشم ولی گاهی واقعا دلتنگی میکنم.....خیلی دوست دارم به وضعیت نرمال برسم....اتفاقا برای هر کسی تعریف کردم همین حرف شما رو زد که با 4 نگاه چرا دلبستی....وقتی خودشون تو دیدن بهم حق دادن.....من الان واقعا تصمیم به فراموشی دارم....و الان به همین خاطر به این سایت اودم......ممنون از همدردی تون
    خواهش میکنم.بهت قول میدم آنچنان فراموش کنی که انگار نه انگار همچین کسی وجود داشته.فقط صبر کن.

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14115
    تشکـر
    157
    تشکر شده 82 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست خوبم منم با نظرsr1494موافقمممم خیلی پسرا هستن از باد معده حرف میزنن فقط حرف میزنن دیگه چیزی براشون مهم نیست فقط همون تایم که با به بازی گرفتن ادم ها و احساسشون خوش باشن براشون کافیه
    یعنی کلا همون قدر برا خودشون و شخصیتشون ارزش قائلن. دخترا ذاتا احساسی ترن ولی این دوره دیگه باید احسا س و بوسید گذاشت کنار بیشتر با عقل ومنطق جلو رفت.
    نباید بیخود به چیزی که نیست فک کنی و تو ذهنت بهش شاخ و برگ بدی اصلا برات مهم نباشه مطمئن باش وقتی طرف و تو ذهنت کوچیک و بی ارزش ببینی خیلی راحت تر یاد میره زودتر از اونی که فکر کنی این فراد که فقط لب و دهنن ان و وکاری جلو نمیبرن جاشون توی همون سطل فراموشیه. مواظب خودت باش روزای دیگه زندگی تو با فکر کردن به کسی که اصلا نیست و برات ارزش قائل نشده نزار برو کیف زندگی تو بکن.

15. 2 کاربران زیر از زندگی شیرین. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15205
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان...واقعا با حرفاتون بهم ارامش دادین...

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    9

سلاممن 23 سالمه....تو دوره کارشناسی همکلاسیم بهم علاقه مند شد...ولی با من در میون نگذاشت...من از حالات رفتارش پی به موضوع بردم و بعد از یه پرس و جو محرمانه متوجه شدم که واقعا اینطورهست....من تموم این دوره با فکرش و توجهش زندگی کردم.....منتظر بودم طبق حرفی که زده ترم اخر بیاد....من الان فارغ التحصیل شدم و او هیچوقت به من نگفت.....نزدیک یک سال هست که گذشته ولی من یه لحظه ام از یادش نبردم.....ازین وضعیت راضی نیستم....الان تصمیم گرفتم فراموشش کنم ولی هر کار میکنم نشد....کمکم کنید
    حتما زیاد بش می فکری
    اگه سرت گرم باشه و مشغول باشی یادت میره
    یحتمل اونقد برا خودت رویا پردازی کردی و بش فکریدی ک الان انتظار داری سوار اسب سفید شه و بیاد
    نه عزیزم از این خبرا نیست

منطقی باش

اونقد موردای مختلف میان تو زندگی آدمو می رن که میبینی اون پسره انگشت کوچیکشونم نمیشه

18. کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15205
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم ...من همون زمان هم خیلی اوقات میشد منطقی فک کنم و کلا بیخیالش میشدم و ازش متنفر.....ولی او بیشتر ابراز میکرد.....و منم که دختر......بالاخره ذهنمو درگیرش میکردم.....ولی الان احساس میکنم دیگه وجودش واسم مهم نیست.....نمیگم بهش فک نمیکنم بالاخره جزیی از گذشتمه....داره برام به یه خاطره تبدیل میشه.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)