نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شک وخیانت

1312
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21456
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy شک وخیانت

سلام
    من 4 ساله که با یه پسری دوستم قصدمون از دوستی اشنایی واسه ازدواج بوده ولی هنوز این اتفاق نیفتاده. خیلی مذهبی ومعتقد علی رغم اینکه پدرش یا برادراش حتی نمازم نمیخونن. همیشه حد وحدودو توی رابطمون رعایت کرده چه توی حرفاش چه وقتی میریم بیرون. من به اندازه تمام وجودم دوسش دارم وبه اندازه چشمام بهش اعتماد داشتم تا دیروز...
    دیروز بهم اس ام اس داد وبعد حال احوال پرسید کجایی منم جواب دادم بعدش یه اس ام اس دادکه نوشته بود خب حالا حال پروانه خانوم چطوره؟ درصورتی که اسم من پروانه نیست پگاهه. وقتی ازش پرسیدم پروانه کیه گفت تویی منظورم اینه که مثل پروانه دور من میچرخی داشتم یه اهنگ گوش میدادم که توش پروانه داشت من دیگه جوابشو ندادم ازدیشب هرچی اس ام اس داده جواب ندادم میگه من تورو به پروانه تشبیه کردم..توچه فکری درمورد من کردی.مگه میشه من وقتی باتوام با کسی دوست شم..وقتی انقدر تورو دوست دارم.. منم بهش گفتم باورم نمیشه حرفات منطقی نیست
    شما بگین چیکارکنم؟ من تا الان هیچ خطایی ازش ندیدم پسری نیست که ازم سو استفاده کرده باشه که بگم به خاطراین چیزا باهام بوده. من چه جوری بفهمم راست میگه یانه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شک وخیانت

سلام پگاه عزیز
    شما مدت 4 سال هست که همدیگر رو میشناسید .و این اتفاق که شما رو کاملا بهم ریخته دو حالت داره
    1. ایشون طبق گفته خودش شما رو به پروانه تشبیه کرده و منظوری نداشته که در این صورت دلخوری شما درست نیست و باعث رنجش او خواهد شد
    2.ایشون پیامک رو اشتباهی به شما داده و با شخص دیگه ای رابطه داره
    نحوه واکنش شما در هر صورت نتیجه درستی نخواهد داشت چون بدگمانی و عدم اعتماد باعث سردی رابطه خواهد شد و روز بروز شما رو دورتر خواهد کرد و اگر ایشون قصدو قرضی هم در این مورد نداشت ناخوداگاه شما او رو به همین سمت و سو خواهید برد. بدگمانی انسان رو تباه خواهد کرد. بهتره در یک زمان مناسب به اتفاق بنشینید و در مورد این موضوع منطقی و بالغانه صحبت کنید قهر کردن یک رفتار کودکانه است که نه تنها مشکل رو حل نخواهد کرد بلکه مشکلات دیگه ای رو هم اضافه خواهد کرد .
    نتیجه بی اعتمادی در نهایت چیزی نیست جز خیانت.

نتیجه اعتماد چیزی نیست جز استحکام رابطه

موفق باشید

3. 2 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21456
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من وقتی دیدمش بهش چی بگم؟ چطوری بفهمم راست میگه یانه؟ من اصلا نمیدونم چیکارکنم ازدیشب تو شوکم . اصلا باورم نمیشه همچین کاری کرده باشه ولی دلم راضی نمیشه که جوابشو بدم
    اونم میگه تو خیلی حساسی و منفی بافی من این همه بهت توضیح دادم بازم میگی قبول نمیکنم . میگه اصلا گوشیم دست تو باشه ولی گوشی اون به چه درد من میخوره؟ خواهش میکنم شما یه راهی بگین که من بفهمم اون راست میگه یا دروغ نمیخوام بیخودی همه چی رو خراب کنم من 4ساله تمام عشق و احساسمو گذاشتم بااین که خواستگارای خوب داشتم ولی منتظر موندم تا اون شرایطش مساعد شه. من تک فرزندم وشاید به خاطر همینه که خیلی بهش وابستم و دوسش دارم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21456
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه دیشب تا صبح sms داده دلیل بر این نیست که مقصر بوده؟ یه جوری برخود میکنه انگار هیچ اتفاقی نیفتاده میگه من قبول دارم خیلی بد نوشتم و توحق داری اشتباه برداشت کنی ولی الان که توضیح دادم دیگه تموم کن این بحثو. البته از امروز ظهر دیگه اس نداده فقط یه بار پرسید حالم بهترشده یانه
    ویرایش توسط p.r : 09-04-2015 در ساعت 09:42 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21347
    تشکـر
    13
    تشکر شده 24 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

خیلی که راحته بهش بگوهمون آهنگی که میگی گوش میدادی همین حالابگذارمنم گوش بدم اگه چنین آهنگی داشت وگذاشت برای شماکه مشکلی نیسته اگرم بهانه آوردمیشه گفت شک شمامی تونه بی دلیل نباشه گرچه دردین گفته میشه سوئ ظن بدون دلیل کافی گناهه سعی کنیداین مشکلا حل کنیدکه زندگیتان بابی اعتمادی نسبت به هم شروع نشه اگه معلوم شداشتباه فکرکردیدحتماازدلش درآرید.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

کسی این دمپایی ابری منو ندیده؟
    شدیدا کار واجب دارم باهاش

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21172
    تشکـر
    13
    تشکر شده 203 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط p.r نمایش پست ها
    اینکه دیشب تا صبح sms داده دلیل بر این نیست که مقصر بوده؟ یه جوری برخود میکنه انگار هیچ اتفاقی نیفتاده میگه من قبول دارم خیلی بد نوشتم و توحق داری اشتباه برداشت کنی ولی الان که توضیح دادم دیگه تموم کن این بحثو. البته از امروز ظهر دیگه اس نداده فقط یه بار پرسید حالم بهترشده یانه
    پگاه عزیز
    یک زمان مناسب رو که هر دو نفر میتونید کنار هم بنشینید و صحبت کنید رو انتخاب کن در مکانی مناسب و جمله رو با بیان احساس خودت شروع کن :
    این پیغام حس ناخوشایندی در من ایجاد کرده و من میخوام دربارش صحبت کنیم
    یکبار ،انهم فقط ده دقیقه و اجازه بده توضیحاتش رو بده و شما فرض رو بر این بگذار که واقعیت رو مطرح میکنه
    ادامه دادن این موضوع از طرف شما فقط به انکار از طرف ایشون ختم خواهد شد و تاثیر منفی روی رابطه شما خواهد گذاشت.
    اما برای ادامه و اطمینان از صدق گفته ایشون و رسیدن به جواب سوالاتت بهترین کار مشاوره حضوری در کنار یک متخصص در زمینه مشاوره ازدواج هست
    تست شخصیت بسیاری از سوالات و ابهامات تو رو پاسخ خواهد داد اینکه ایشون صداقت در گفتارش داره یاخیر ؟ ایا میخواد خودش رو شخص مطلوبی جلوه بده ،چه حصوصیات اخلاقی داره و....و... و...
    با تردید و بدگمانی فقط نگرانیهات رو بیشتر خواهی کرد
    از همین سایت شما میتونین جهت مشاوره ازدواج اقدام کنید ضمن انکه در اینجا نیز مشاوران پاسخگوی شما هستند
    موفق باشید

9. 2 کاربران زیر از Dr.Psychologist بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21456
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شما میگین عادی برخورد کنم و بهش محبت کنم ولی اخه با کارایی که میکنه چه جوری عادی باشم؟ قبلا اگه دیر جواب میداد میگفتم خط داره وسرش شلوغه ولی الان وقتی جواب نمیده فقط فکرم میره به این سمت که بایکی دیگس و دیگه دوسم نداره.
    بدتراز همه اینکه وقتی از دستم ناراحته بهم نمیگه در عوض sms رو دیرجواب میده حداقل 5-6 ساعت بعد. منم تاحالا صدبار بهش گفتم خیلی بدم میاد دیرجوابمو میدی واقعا عصبی میشم چون فکرم خیلی مشغول میشه قبلا دیر جواب میداد فقط نگرانش میشدم اما الان به جز نگرانی فکرای منفی هم میاد سراغم
    مثلا همین امروز از ساعت 3 جواب منو نداده الان 12 شب جواب میده من چه جوری عادی باشم وعصبانی نشم
    ویرایش توسط p.r : 09-08-2015 در ساعت 12:31 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد