نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: طلاق و عدم اعتماد به نفس

1187
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12030
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق و عدم اعتماد به نفس

با سلام و احترام
    در ابتدا از سایت خوبتان سپاسگزارم. در مورد مشکلم هم خواستم خدمتتان عرض کنم که بنده در سال 87 با یکی از هم دانشگاهی هایم نامزد کردم که متاسفانه در اواخر سال 91 از ایشون جدا شدم و مراسم عروسی هم بین ما بر گذار نشد البته لازم بذکر است که ما در این مدت طولانی ارتباط چدانی بخاطر مسافت زیاد نداشتیم و هم اکنون با فرد جدیدی اشنا شدم که یکسال با هم اشنا شدیم و من به دلیل ترس از دست دادن ایشون بعد یک سال که قرار بود ایشون با خانواده اش حرف زند من گذشته ام را گفتم و ایشون در انتخابشون به نظرم تردید کرده و تا الان که نزدیک به سه ماه از بر ملا کردن گذشته ام میگذره ایشون با خانواده اش مطرح نکرده و یکبار ایشون گفتند که نمیخوان با عجله تصمیم بگیرند و پشیمون بشن چون میگوید میترسد که روی من تاثیر داشته باشه وگرنه از اینکه من مطابق معبارهاشون هستم منکر نمیشود فقز همین گذشته ایشون را سست کرده که منم موندم چیگار کنم با ایشون رابطه ام را ادامه بدم یا خیر. البته خانواده من در جریان هستند و هردو فوق لیسانس هستیم و شاغل هستیم و من 27 ساله هستم و ایشون 30 ساله. الان واقعا نمیدونم باید منتظر ایشون باشم و به ایشون حق بدم یا ول کنم و به موقعیت های دیکه فکر کنم. حقیقت اینکه اخلاقی همونیه که میخوام و متاسفانه کمی دلبسته ایشون شدم اما گشته تلخ کمی روی اعتماد بنفسم تاثیر گذاشته و قبل ایشون هرکسی که بهم علاقمند میشه اما گذشته را میدونه میره. خیلی عذاب میکشم اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    با سپاس فراوان

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5713
    تشکـر
    118
    تشکر شده 193 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طلاق در گذشته

سلام بر شما دوست عزیز
    اینکه شما حقیقتو میگید خیلی خوبه و کار درستو شما میکنید
    اینکه ایشون رفته تا بیشتر فکر کنه هم کار خوبی است اما تا کی؟
    بهتر یک روز با ایشون حرفاتونو یکسره کنید و دلایل دودلی ایشونو بدونید؟

و دلیل دیگه هم که خواستگار های قبلیتون رفتن خوب دو دلیل میتونه داشته باشه یا جنبه و لیاقت اینهمه صداقت شما رو نداشتن یا شما جریان نامزدیتونو خیلی با جزیات توضیح میدید
    میشه بگید وقتی به خواستگارتون راجب نامزدی قبلی صحبت میکنید دقیقا چی میگید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : طلاق و عدم اعتماد به نفس

نقل قول نوشته اصلی توسط shh نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    در ابتدا از سایت خوبتان سپاسگزارم. در مورد مشکلم هم خواستم خدمتتان عرض کنم که بنده در سال 87 با یکی از هم دانشگاهی هایم نامزد کردم که متاسفانه در اواخر سال 91 از ایشون جدا شدم و مراسم عروسی هم بین ما بر گذار نشد البته لازم بذکر است که ما در این مدت طولانی ارتباط چدانی بخاطر مسافت زیاد نداشتیم و هم اکنون با فرد جدیدی اشنا شدم که یکسال با هم اشنا شدیم و من به دلیل ترس از دست دادن ایشون بعد یک سال که قرار بود ایشون با خانواده اش حرف زند من گذشته ام را گفتم و ایشون در انتخابشون به نظرم تردید کرده و تا الان که نزدیک به سه ماه از بر ملا کردن گذشته ام میگذره ایشون با خانواده اش مطرح نکرده و یکبار ایشون گفتند که نمیخوان با عجله تصمیم بگیرند و پشیمون بشن چون میگوید میترسد که روی من تاثیر داشته باشه وگرنه از اینکه من مطابق معبارهاشون هستم منکر نمیشود فقز همین گذشته ایشون را سست کرده که منم موندم چیگار کنم با ایشون رابطه ام را ادامه بدم یا خیر. البته خانواده من در جریان هستند و هردو فوق لیسانس هستیم و شاغل هستیم و من 27 ساله هستم و ایشون 30 ساله. الان واقعا نمیدونم باید منتظر ایشون باشم و به ایشون حق بدم یا ول کنم و به موقعیت های دیکه فکر کنم. حقیقت اینکه اخلاقی همونیه که میخوام و متاسفانه کمی دلبسته ایشون شدم اما گشته تلخ کمی روی اعتماد بنفسم تاثیر گذاشته و قبل ایشون هرکسی که بهم علاقمند میشه اما گذشته را میدونه میره. خیلی عذاب میکشم اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    با سپاس فراوان
    دوست عزیز برای اینکه تکلیفتون مشخص باشه بهتره تا وقتی مشخص و معین به ایشون فرصت بدید

و بعد از اینکه فکر کردن تصمیم نهایی رو بگیرید و بهتره در این راه از مشاور هم کمک بگیرید

ایشون باید کامل و 100 درصد با خودش و دلش کنار بیاد تا در زندگی مشترک آینده دچار تردید و شک نشه

چون در غیر اینصورت همین شک و تردید میتونه زندگی شمارو در آینده به خطر بندازه

و زمینه ای هم برای محدود کردن شما هم باشه

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

4. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طلاق و عدم اعتماد به نفس

ایشون مطمئنا دچار تردید شدن.

بهتره با ایشون صحبت کنید و بفهمید نظر نهاییشون چیه؟

جوابشون هرچی باشه شما خودتونو سرزنش نکنید که نباید می گفتید واگه نمیگفتید شاید رابطه سرد نمیشد.

شما کار درستی کردید. در روابط،بعدی برای ازدواج پیش از اون که رابطه رو برقرار کنید این حقیقت رو بگید.

تا اگر خواست بماند یا برود پیش از شروع رابطه و بدون وابستگی برود یا بماند.

نظر من اینه که یهقرار ملاقات بزارید و نتیجه رو بفهمید حتی اگر واضح نگفت، به طور غیر مستقیم هم میتونید بفهمید.

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)